'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145295 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Ви казки не розказуйте....... були засідання, у тому числі і попереднє. Вам був наданий позов.

Позов - це не тільки те що зазначено після слова прошу. тобто позовні вимоги.., а ще і обставини, докази, якими позивач обгрунтовує свої вимоги.

У вас суддя питала, чи ви визнаєте позов і чому не визнаєте? якщо питала, то цілком очевидно, що ви повинні були сказати, чому не визнаєте...Пригадайте, щоо ви казали?

Чи не виходить фактично  так, що ви визнали обставини, викладені у позові, якими позивач обгрунтовув свої вимоги, не заперечивши їх? почитайте ст 178,130,128

тобто, що ви власник, у вас квартира, ви не платите, утворилася заборгованість..

 


Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви казки не розказуйте....... були засідання, у тому числі і попереднє. Вам був наданий позов.

Позов - це не тільки те що зазначено після слова прошу. тобто позовні вимоги.., а ще і обставини, докази, якими позивач обгрунтовує свої вимоги.

У вас суддя питала, чи ви визнаєте позов і чому не визнаєте? якщо питала, то цілком очевидно, що ви повинні були сказати, чому не визнаєте...Пригадайте, щоо ви казали?

Чи не виходить фактично  так, що ви визнали обставини, викладені у позові, якими позивач обгрунтовув свої вимоги, не заперечивши їх? почитайте ст 178,130,128

тобто, що ви власник, у вас квартира, ви не платите, утворилася заборгованість..
Про те, що я власник - питання не ставилось ні судом, ні позивачем, і з матеріалів справи не слідує, що я є власником, що в мене є квартира.Ставилось питання - де я мешкаю, я відповів.
На засіданні 17.12.10 на питання суду  - чи визнаєте ви позов - відповів що не визнаю.
По ст.128 - заперечення проти позову письмові надав(зареєстрував), але суддя їх як виявилось не долучила до справи, до апеляції я додав копію зареєстрованих моїх заперечень.
Далі в с.з. я наголошував на те, що КП користувалось для розрахунку тарифами, які були скасовані рішеннями судів, і тут (зараз послухав аудізапис) сказав, що готовий заплатити за тими тарифами, які залишались чинними, та навів свій розрахунок на підставі квитанцій, що дадсилались мені в 2005 році.
Напевно це і є моя помилка, що таким чином виходить що я визнав позов.
А заперечував тільки тарифи, якими вони користувались для нарахування, та вказував на те,що площа прибудинкової території не визначена якимось документом, та посилався на запереченя самого ж КП, який визнав, що тариф не був затвердженим(погодженим) органом місцевого самоврядування, та з їх (КП) вини не був укладений Типовий договір, у відповідності з постановою 529.
Що стосується ст.178 то так вийшло, що суд за моєї неявки прийняв рішення стягнути з мене заборгованість, а потім на мою заяву скасував це рішення і призначив новий розгляд справи, то якщо вважати перше с.з. після призначення нового розгляду - попереднім с.з. - то на ньому суддя мене взагалі не спитала чи визнаю я позов, чи ні, можливо тому, що на це засідання я подав свій "Зустрічний позов".
"Зустрічний позов" суддя потім відхилила.
« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 09:35:47 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

При чому тут тарифи? Позивач у позові хоч про про тариф одне слово сказав?

Про що у вас спір? То ви мені не надали відповідь на питання у минулому пості.

законом визначена процедура - попереднє засідання, розгляд справи по суті. предявлений позов. ви маєте право визнати позов, не визнати і заперечувати, повністю, частково.

 Як ви будете робити, що ви будете казати, це ваше право. можете навіть про космічні кораблі говорити.Про  Рожевих слоненят, Тарифи, і тд.

 Але, виходить з ваших дій, методом від супротивного, що ви погодилися з обставинами, зазначеними у позові, оскільки не заперечили, що ви власник, у вас квартира, збитки і тд.. 

То все таки чому ви не визнали позов? Про що ви з позивачем у суді спорили?

« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 09:55:42 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

При чому тут тарифи? Позивач у позові хоч про про тариф одне слово сказав?
Про що у вас спір? То ви мені не надали відповідь на питання у минулому пості.

Позивач вважає мене власником квартири, і вважає, що не сплачуючи за ЖКП та за утримання будинку я порушую Житловий кодекс, та наношу їм збитки, тим, що виник борг.
Суддя в рішенні каже, що я позов визнав частково, що я вважаю, що позивач не сформував тариф, та не підготував, та не уклав договір на надання послуг, не затвердив тариф з органом місцевого самоврядування, використовував тарифи затверджені КМДА з перевищенням своїх повноважень,  але не вважає це підставами для відмови позивачу.
http://img94.imageshack.us/img94/2682/img362e.jpg
Не визнав я позов, тому що КП не підготував та не уклав договір, не погодив тариф з органом місцевого самоврядування та використовував тарифи скасовані рішенням судів.
« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 11:07:56 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стаття 214. Питання, які вирішує суд під час ухвалення       рішення

     1. Під час ухвалення рішення суд вирішує такі питання:

     1) чи мали місце обставини,  якими обґрунтовувалися вимоги  і заперечення, та якими доказами вони підтверджуються;
 3) які   правовідносини  сторін  випливають  із  встановлених обставин;

     4) яка   правова   норма   підлягає   застосуванню   до   цих правовідносин;


Цитувати
Позивач вважає мене власником квартири, і вважає, що не сплачуючи за ЖКП та за утримання будинку я порушую Житловий кодекс, та наношу їм збитки, тим, що виник борг.


То чи  мали місце обставини,  якими обґрунтовувалися вимоги позивача і заперечення відповідача, та якими доказами вони підтверджуються??? . У рішенні це відображено правильно?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Питання про застосування термвнів позовної давності у заявах до суду порушували?
Стільки ІТЗ розгляду справи за апеляційну скаргу запллатили?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

То чи  мали місце обставини,  якими обґрунтовувалися вимоги позивача і заперечення відповідача, та якими доказами вони підтверджуються??? . У рішенні це відображено правильно?
Докази позивача -
1)Довідка ф3
2)Розрахунок-попередження (з вказанним нібито моїм боргом) за період часу за який позивається
3)Інформація про проведені перерахунки за опалення 2007-2008.
4)Зведена відомость прибиральних площ технічних дільниць, затверджена начальником ДЕЖ-901
5)Табуляграми фактично спожитої теплової енергії в ГКАЛ.
6)Договір КП з Київенерго в якому записані старі(малі) тарифи.
Я не знаю, чи можна вважати ці докази (які надав позивач) достатніми для підтвердження обставин справи.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Питання про застосування термвнів позовної давності у заявах до суду порушували?
Стільки ІТЗ розгляду справи за апеляційну скаргу запллатили?
Питання термінів позовної давності не порушува.
Мені вже на форумі хтось підказував, що тут термін дещо виходить за рамки 3років(я це не помітив тоді).
По ІТЗ - ми ж вже це обговорили з Вами.
Заплатив 30, потім за ухвалою суду доплатив ще 90грн.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Добре..тоді розбирайтеся які у вас виникли правовідносини, і чому суддя застосувала 322 цпк
і чому ви порушили права позивача, внаслідок чого з вас були стягнуті кошти

Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Добре..тоді розбирайтеся які у вас виникли правовідносини, і чому суддя застосувала 322 цпк
і чому ви порушили права позивача, внаслідок чого з вас були стягнуті кошти
ЖЕК надсилав платіжки на ім"я мого батька.
Батько їх сплачував до квітня 2007р.
Потім він помер.
Я після його смерті платіжки не сплачував.
А суд у рішенні записав, що оскільки я платив раніше - то начебто я погодився на умови ЖЕКу.
Я про все це вказав в Апел. скарзі.
Моє право приватної власності на квартиру (або право аренди) не доведено доказами в справі.
КП визнало, в своїх запереченнях поданих у відповідь на мої заперечення, що тариф не був сформаний і затверджений та не був підготовлений договір для підписання з їхньої вини.
От такі на мою думку правовідносини. 
Чи порушив я права позивача - я не знаю.
Якщо вони вважають що можуть нараховувати борг без наявності договору в якому зафіксовані затверджені тарифи - то можливо з їх точки зору я і порушив їх права.
« Останнє редагування: 08 Квітня 2011, 13:33:09 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
КП визнало, в своїх запереченнях поданих у відповідь на мої заперечення, що тариф не був сформаний і затверджений та не був підготовлений договір для підписання з їхньої вини.
ООООООО! Все...... підписуйте договори від 1 квітня 2011 роки у двох екземплярах(тільки щоб відповідали типовим, термін дії один рік договору встановіть), складіть грамотно мирову угоду(що ви підписуєте договори, і з моменту його підписання- будуть надходити кошти еа рахунок позивача за виконані ним роботи, позивач відмовляється від своїх вимог) , підпишіть її і запропонуйте щоб суд надав ці документи позивачу для підписання..

Ці ваші дії ви можете використати у майбутньому при наступних можливих позовах проти Вас

Памятайте... зара мячик у ваших руках. як ви його використаєте..такий буде результат. у апеляційній інстанції, позивач вже не може міняти предмет і підстави позову. тим саме він і фактично признав, що так звана "заборгованість" виникла з його вини
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

stepan!

у мене для вас є цікаве особисте повідомлення, що стосується вашої справи! звяжіться зі мною... це у ваших інтересах.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
КП визнало, в своїх запереченнях поданих у відповідь на мої заперечення, що тариф не був сформаний і затверджений та не був підготовлений договір для підписання з їхньої вини.
ООООООО! Все...... підписуйте договори від 1 квітня 2011 роки у двох екземплярах(тільки щоб відповідали типовим, термін дії один рік договору встановіть), складіть грамотно мирову угоду(що ви підписуєте договори, і з моменту його підписання- будуть надходити кошти еа рахунок позивача за виконані ним роботи, позивач відмовляється від своїх вимог) , підпишіть її і запропонуйте щоб суд надав ці документи позивачу для підписання..

Ці ваші дії ви можете використати у майбутньому при наступних можливих позовах проти Вас

Памятайте... зара мячик у ваших руках. як ви його використаєте..такий буде результат. у апеляційній інстанції, позивач вже не може міняти предмет і підстави позову. тим саме він і фактично признав, що так звана "заборгованість" виникла з його вини
Який договір? Які виконані КП УЖГ роботи з 1 квітня 2011 року?
Читайте:
Автор: stepan « Reply #144 : 19 Березень 2011, 02:28:27 »:
Цитувати
А як вони можуть мені пропонувати підписувати договір, якщо КП УЖГ припинило свою господарську діяльність в 2008 році, замість нього зараз працює на тій же території - КП "Дирекція", і до тогож і КП УЖГ і КП "Дирекція" зараз повинні бути під керуванням ліквідаційної комісії, в зв"язку з ліквідацією райрад?
І чи доцільно мені в такій ситуації пропонувати підписання договору з КП УЖГ, якщо у нього не має майбутнього - ні як у виконавця послуг, ні як у балансоутримувача будинку ?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

14.04.11р повинно відбутися с.з. в Апел. суді по цій справі, яке було перенесено в зв"язку з моєю неявкою.
Питання - якщо КП УЖГ дійсно ліквідовано як юридичну особу(як про це казала представник КП УЖГ в с.з. в суді першої інстанції, нібито до 01.04.11р повинна була працювати ліквідаційна коміссія) то чи можна подати клопотання до Апел суду і на підставі ст. 205 п.7 просити закриття провадження по справі?
Чи в такому разі рішення суду 1 інстанції залишиться не скасованим, і мені його потрібно буде все одно виконувати?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Закрытие дела делает решение таким, что не набрало силы и не подлежит исполнению!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email