'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145287 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Степане, знову те саме питання: чи є у Вас документи на підтвердження того, що КПУЖГ ліквідоване.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степане, знову те саме питання: чи є у Вас документи на підтвердження того, що КПУЖГ ліквідоване.
Не має, але це питання(про ліквідацію юр.особи) розглядалось в суді 1 інстанції(представник КП УЖГ відповідав з цього приводу на питання судді), і це зафіксовано в аудіозаписі с.з.
То чому я не можу послатися на цей запис, а апел. суд нехай задає питання представнику КП УЖГ, і з"ясовує це питання(у відповідь на моє клопотання), чи так воно є насправді.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2011, 13:26:34 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Закрытие дела делает решение таким, что не набрало силы и не подлежит исполнению!
Правильно ли я понял, что мне достаточно добиться в апел. суде "закриття провадження по справі", а просить суд "скасувати рішення суду 1 інстанції" - в этом случає уже нет необходимости?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ДА!
Но скорее всего суд при закрытии производмства сам отменит решение.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2011, 13:44:38 від ВАВАНчик »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Це питання визначено ст.310 ЦПК України - "Рішення суду підлягає скасуванню в апеляційному порядку із закриттям провадження у справі або залишенням заяви без розгляду з підстав, визначених статтями 205 і 207 цього Кодексу.
     2. Якщо   судом   першої   інстанції   ухвалено   законне   і обґрунтоване   рішення,   смерть   фізичної  особи  чи  припинення юридичної  особи  -  сторони  у  спірних   правовідносинах   після ухвалення рішення,  що не допускає правонаступництва, не може бути підставою для застосування вимог частини першої цієї статті.

Але на питання Тетяни , треба знайти відповідь. По перше, чи ліквідована юридична особа? Чи допускається правонаступництво?
Готовим треба бути до всього, я б вимогу скасувати рішення 1-ої інстанції залишила. Суд сам вирішить, задовільняти частково чи ні.
Якщо юридична особа ліквідується, що допускає правонаступництво, справа буде призупинена, до визначення правонаступника.
Якщо юридична особа ліквідується що не допускає правонаступництва, то Вам нічого хвилюватись, нікому буде подавати виконавчий лист.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

14.04.11р повинно відбутися с.з. в Апел. суді по цій справі, яке було перенесено в зв"язку з моєю неявкою.
Питання - якщо КП УЖГ дійсно ліквідовано як юридичну особу(як про це казала представник КП УЖГ в с.з. в суді першої інстанції, нібито до 01.04.11р повинна була працювати ліквідаційна коміссія) то чи можна подати клопотання до Апел суду і на підставі ст. 205 п.7 просити закриття провадження по справі?
Чи в такому разі рішення суду 1 інстанції залишиться не скасованим, і мені його потрібно буде все одно виконувати?
"Нібито..." не пройде. Суду потрібна довідка про наявність, чи відсутність підприємства  в ЄДРПОУ. Заявіть клопотання про призупинення справи до отримання судом достовірної інформації про існування  ( ліквідацію) юрособи позивача.
Проте, якщо на дату винесення рішення по першій інстанції підприємство не було ліквідоване, то не факт, що ап.суд відмінить  те рішення через ліквідацію юрособи після тії дати. Беріть до  уваги допис Валентини.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо юридична особа ліквідується, що допускає правонаступництво, справа буде призупинена, до визначення правонаступника.
Якщо юридична особа ліквідується що не допускає правонаступництва, то Вам нічого хвилюватись, нікому буде подавати виконавчий лист.
На мою думку правонаступник буде обов"язково, і напевно що ніякої перерви в часі правонаступництва  не буде, тому що ім треба продовжувати збирати гроші з боржників.
« Останнє редагування: 12 Квітня 2011, 20:59:20 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Заявіть клопотання про призупинення справи до отримання судом достовірної інформації про існування  ( ліквідацію) юрособи позивача.
Проте, якщо на дату винесення рішення по першій інстанції підприємство не було ліквідоване, то не факт, що ап.суд відмінить  те рішення через ліквідацію юрособи після тії дати. Беріть до  уваги допис Валентини.
Дякую, спробую так зробити.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні ще раз перечитав рішення суду 1 інстанції -

Таким чином виходить на думку суду, що я уклав з позивачем усний договір на тих умовах, і за тими тарифами, які були до 04.2007р., і суд вважає, що ці умови повинні виконуватись сторонами.
Але ж усний договір за підвищеними тарифами я не укладав?
То чи можна використовувати це як аргумент, в спорі, для того щоб не платити за підвищеними тарифами, за якими я ніколи не платив?
« Останнє редагування: 13 Квітня 2011, 11:36:17 від stepan »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Використовувати можна все, що не заборонено Законом та Заповідями.
Питання в тому, наскільки переконливими будуть Ваші доводи для суду.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Якщо суддя вас підштовхує до договірних відносин, то до вас питання...

які у вас умови договору? істотні умови? Коли почав діяти усний договір, коли він закінчується, що є предметом усного договору

Коли відповідно до договірних зобовязань у вас виникла заборгованість і чи виникла вона взагалі на момент звернення позивача до суду?
Коли  ви відповідно до усного договору повинні вносити кошти за надані послуги? Раз у рік, раз у день, раз в 5 років? чи кожного місяця?
Таких питань безліч..

Визнання договірних відносин вами у цій справі для вас є програшем, оскільки по суті це свідчить що борг виник з вашої вини внаслідок не внесення вами коштів за надані послуги відповідно до вашого так званого усного договору...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Якщо суддя вас підштовхує до договірних відносин, то до вас питання...

які у вас умови договору? істотні умови? Коли почав діяти усний договір, коли він закінчується, що є предметом усного договору

Коли відповідно до договірних зобовязань у вас виникла заборгованість і чи виникла вона взагалі на момент звернення позивача до суду?
Коли  ви відповідно до усного договору повинні вносити кошти за надані послуги? Раз у рік, раз у день, раз в 5 років? чи кожного місяця?
Таких питань безліч..

Визнання договірних відносин вами у цій справі для вас є програшем, оскільки по суті це свідчить що борг виник з вашої вини внаслідок не внесення вами коштів за надані послуги відповідно до вашого так званого усного договору...
Я не збираюсь визнавати, що в мене з позивачем був усний договір, навпаки, я в апеляційній скарзі вказав на помилку суду з цього питання, тому що сплачував рахунки, які надсилав ЖЕК - власник особового рахунку квартири в якій я проживаю, мій батько(і рахунки надсилались на його ім"я) весь час до оспорювального періоду(поки він не помер), а після його смерті(з початку оспорювального періоду) я рахунки не сплачував.
Я мав на увазі можливість використати цей факт, в разі програшу апеляціїї, або як нововиявлені обставини, або для касаційної скарги, тому що мені здається тут є якесь протиріччя в рішенні суду 1 інстанції.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Любое сфабрикованное дело ОБЯЗАТЕЛЬНО или не имеет обоснования, или имеет противоречие (или само себе, или чемуто другому)!
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Позов предявлено до Вас?

Вам же суд ясно сказав, оскільки ви не заключили договір, то з вашої вини і виник борг. і договірними відносинами прикрили це...

Ви лізете з заду.. а тут треба з переду лізти... так званий борг, якщо він є . виник не з вашої вини... оскільки не звашої вини не заключено договір про надання послуг , то цілком очевидно, що право будь-яке позивача ви не порушували.

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email