'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145290 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Прослухав аудіозапис запис суд. зас. 05.04.11р. - майже нічого не чути.
Такого ще не було, щоб не можна було розібрати - що каже суддя.
Аудіозаписи с Святошинському, та особливо в Солом"янському районних судах мали досить добру якість, і можна було по ним написати стенограму с.з.
Якщо поскаржитись на це - чи може це принести якусь користь для справи?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І ще питання, може хтось знає -
Якщо в апеляційному суді м.Києва наприклад о 12-00 приймається рішення, то коли про це стає відомо в канцелярії суду?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

І ще питання, може хтось знає -
Якщо в апеляційному суді м.Києва наприклад о 12-00 приймається рішення, то коли про це стає відомо в канцелярії суду?

Якщо саме в АСК -не раніше, ніж через місяць. За той час можна встигнути отримати його на руки, а у базі даних АСК результату ще не буде. А до ЄДРСР вони взагалі нічого не надсилають.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні(після третього візиту до суду) вдалось дізнатись про рішення, яке суд прийняв по моїй апел. скарзі 14.04.11р.
Рішення 1-ї інстанції залишено без змін.
Обіцяють дати повний текст рішення в п"ятницю.
Не дают можливості знайомитись зі справою, кажуть суддя не дасть справу раніше четверга.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Подумав - може до прокуратури подати заяву про те, що працівники КП "Залізничне"(чи ВСП "Залізничний") разом з паспортистами видали довідку ф.3 на моє ім"я, без мого відома?
Цитувати
Стаття 361 2 . Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації

1. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які є власністю винної особи.
http://www.krimkodeks.org.ua/stats/361.html

Цитувати
Стаття 362. Викрадення, привласнення, вимагання комп'ютерної інформації або заволодіння нею шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем.

1. Викрадення, привласнення, вимагання комп'ютерної інформації або заволодіння нею шляхом шахрайства чи зловживання службовою особою своїм службовим становищем

караються штрафом від п'ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років. http://pravoznavec.com.ua/books/162/12644/28/

Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Справа у апеляційному суді повинна знаходитися не більще-6-7 днів з моменту  розгляду апеляції.
Потім її передають назад у суд першої інстанції. Почитай інструкцію по діловодству у загальних апеляційних судах(по цивілці). Тобто у тебе крадуть час для підготовки на касаційне оскарження. Прийдеш у четвер, а справу відправлять у першу інстанцію. Будеш бігати як цуцик. Рішення проголошено, значить воно в матеріалах справи повинно вже бути. Йди невідкладно знайомся з матеріалами справи... бери рішення (чи ухвалу)  і оскаржувати у касацію. Подивися що там у справі суд на судив... документи, які поклав...як будеш знайомитися з справою, дивися, щоб була належним чином пронумерована і прошнурована.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

В соответсвии с ЦПК сколько времени на рассмотрение дела?
А апелляции?
Меньше читайте этот бред :)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Йди невідкладно знайомся з матеріалами справи... бери рішення (чи ухвалу)  і оскаржувати у касацію. .
Я ж кажу - як дізнався сьогодні про рішення, одразу пішов щоб дали справу для ознайомлення, але мені відмовили, навіть не взяли заяву на видачу справи.
Сказав працівник, що суддя до четверга справи не дасть на ознайомлення.
Але ж оскільки я не був на с.з. - то мені повинні надіслати повідомлення поштою, і 20 днів почнуть відраховуватись після того, як я отримаю повідомлення.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

В соответсвии с ЦПК сколько времени на рассмотрение дела?
А апелляции?
Меньше читайте этот бред :)





 9.8. У  разі  закінчення  провадження  у  справі   секретарем
судового засідання виконуються дії,  зазначені в пунктах 5.4 - 5.6
Інструкції.
     Протягом п'яти  днів  із  дня  проголошення  судового рішення
апеляційного суду особам,  які брали участь у справі,  але не були
присутні у судовому засіданні,  надсилаються рекомендованим листом
з повідомленням про вручення копії  судового  рішення.  У  цей  же
термін на вимогу осіб,  які брали участь у справі, видаються копії
судових рішень апеляційного суду.
     Звернення до   виконання  окремої  ухвали  апеляційного  суду
здійснюється за правилами, наведеними в пункті 7.5 Інструкції.
     9.9. Після  закінчення  апеляційного провадження працівниками
апарату    суду    заповнюються    всі    пункти     і     розділи
обліково-статистичної  картки,  підшивається до відповідної справи
за номенклатурою справ суду копія  судового  рішення  апеляційного
суду,   справа   оформляється   (підшиваються   матеріали  справи,
нумеруються  аркуші  та  робиться  їх  опис,  який   засвідчується
відповідним  працівником  апарату  суду)  та  в у семиденний строк
направляється до суду першої інстанції,  який її розглянув.
  Разом
зі   справою   повертається  картка  обліку  сум  шкоди,  завданої
злочином, із заповненим розділом щодо апеляційної інстанції.

Про затвердження Інструкції з діловодства       в апеляційному загальному суді

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=3&nreg=z0075-06
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Але ж оскільки я не був на с.з. - то мені повинні надіслати повідомлення поштою, і 20 днів почнуть відраховуватись після того, як я отримаю повідомлення.

Цитувати
Стаття 325. Строк на касаційне оскарження
1. Касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили рішенням (ухвалою) апеляційного суду.
ПС: силу решение набирает в день провозглашения.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

ну то вже всім ясно, що термін на  касаційне оскарження почав  свій відлік- 20 днів...з моменту проголошення рішення...так що якщо спати, то ці терміни можна проспати.

А апеляційний суд буде тянути з видачею рішення... 

Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Стаття 325. Строк на касаційне оскарження
1. Касаційна скарга може бути подана протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили рішенням (ухвалою) апеляційного суду.
ПС: силу решение набирает в день провозглашения.
Понял.
Может не ждать решения, и подать по "нововиявленим обставинам"?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Фокус, издеваишься, да?!
Цитувати
129. Строк проведення попереднього судового засідання
1. Попереднє судове засідання повинно бути призначено і проведено протягом десяти днів з дня відкриття провадження у справі.
Цитувати
Стаття 157. Строки розгляду справ
1. Суд розглядає справи протягом розумного строку, але не більше двох місяців з дня відкриття провадження у справі, а справи про поновлення на роботі, про стягнення аліментів - одного місяця.
2. У виняткових випадках за клопотанням сторони, з урахуванням особливостей розгляду справи, суд ухвалою може подовжити розгляд справи, але не більш як на п'ятнадцять днів.
Цитувати
Стаття 303-1. Строк розгляду апеляційної скарги
1. Апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом двох місяців з дня постановлення ухвали про прийняття апеляційної скарги до розгляду, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття апеляційної скарги до розгляду.
2. У виняткових випадках за клопотанням сторони з урахуванням особливостей розгляду справи апеляційний суд може подовжити строк розгляду справи, але не більш як на п'ятнадцять днів, про що постановляє відповідну ухвалу.
Цитувати
Стаття 330-1. Строки розгляду касаційної скарги
1. Касаційна скарга на рішення, передбачені пунктом 1 частини першої статті 324 цього Кодексу, має бути розглянута протягом одного місяця, а на ухвали, передбачені пунктом 2 частини першої статті 324 цього Кодексу, - протягом п'ятнадцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття касаційного провадження у справі.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Может не ждать решения, и подать по "нововиявленим обставинам"?
Конечно!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Может не ждать решения, и подать по "нововиявленим обставинам"?
Конечно!
А если апеляционный суд в своем решении отреагировал на  мою "Заяву" про нововиявлені докази(я 11.04.11р. подал в апел.суд Заяву "Про нововиявлені докази" на основании решения судьи Бабенко) которую я подал, а я пока про это не знаю?
« Останнє редагування: 19 Квітня 2011, 11:25:19 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email