'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145280 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

розяснюэ рышення, суд який постановив дане рышення,  у вашому випадку- районний
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Не знаю как по ЦПК, но по КАС суд лёгко ОТКАЗЫВАЕТ В РАЗЯСНЕНИИ РЕШЕНИЯ! (имеем минимум 2 примера).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вот такое предложение.
(с учетом замечаний ПЕРО)
Дело в том, что теперь у Вас ЕСТЬ заключенный договор.
Об этом сказано в решении суда, которое набрало силу.
Вот этот ЗАКЛЮЧЕННЫЙ договор (усный) и можно попробовать признать НИКЧЕМНЫМ через суд.

Цитувати
існують випадки, коли підстав для визнання договору недійсним немає, однак одна зі сторін договору вчинила щодо іншої сторони правопорушення і навіть злочин. Тоді сторона, стосовно якої було вчинено правопорушення, може звернутися до суду з вимогою розірвати укладений договір.  http://www.tovarish.com.ua/print/Scho_mozhe.html

А если в качестве правонарушения КП УЖГ относительно меня - считать видачу справки Ф.3 на мое имя, без моего ведома?
К стати - а не подать ли мне в прокуратуру заявление по этому поводу?
« Останнє редагування: 21 Квітня 2011, 12:25:03 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

от тепер хай степан розяснять..що розуміє суд під словом ухиляється.....степан підписав договір, хоче платити, а кп тоді не підписувало і зара не підписує.....

Як воно  в порушення зу про житлово-комунальні послуги надавало послуги без договору?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

от тепер хай степан розяснять..що розуміє суд під словом ухиляється.....степан підписав договір, хоче платити, а кп тоді не підписувало і зара не підписує.....
Я бачу, що суд був ще хітрішим, ніж Ви думали, він написав, що особи,які беруть участь у справі - не з"явились(нема журналу с.з., і аудіозапису с.з. з цього приводу), а тому і підписувати договір,який я запропонував мабуть було нікому.
« Останнє редагування: 21 Квітня 2011, 14:13:33 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Як воно  в порушення зу про житлово-комунальні послуги надавало послуги без договору?

Суд 1-ї інст. каже, що договір був укладений через сплату квитанцій(тобто письмово), і тут же каже, що договір був усний, а не було письмового, тому що я його не пропонував укласти, тобто з моєї вини.






« Останнє редагування: 21 Квітня 2011, 14:08:58 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Ви при оплаті підписували ті квитанції особисто?
Якшо договір усний, то цікаво, коли відповідно до усного договору  і на який рахунок і кому саме, ви повинні платити? раз у рік, раз у 10 років... А може тому і ваші дії і належні., бо термін оплати ще відповідно до усного так званого договору не наступив?


суд - це як у боксі, одна сторона виграла, і суддя підняяв руку переможця,


з  позовної заяви і рішення суду, не видно, що ви порушили права позивача щодо оплати  послуг, наданим ним....

обставини, якими позивач обгрунтовував свої вимоги, а смае, що ви збитки їм ненасли, не підтверджені жодним доказом... білльш, того, якщо вірити вам, то матеріали справи, навпаки вказують що ви вже готові платити гроші, однак договір так і не підписаний з вини позивача, а це є порушення зу про житлово-ком послуги
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

focus, ну скільки вже можна тієї демагогії?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

а чому демагогія? я не розумію?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви при оплаті підписували ті квитанції особисто?
До речі, дуже своєчасне і слушне зауваження.
Перевірив всі свої квитанції - рахунки, і виявилось, що графа "Підпис особи" - з"явився в рахунках тільки починаючи з березня 2008р., а до цього такої графи взагалі не було в рахунках КП ГІОЦ.
Тому ні я, ні мій батько - не могли фізично ставити свій підпис при оплаті рахунків, тому що місце для підпису не було передбачено, та і Ощадбанк не вимагав тоді ставити свій підпис.
Нагадаю, що позов по цій справі в часі починається з травня 2007р. і закінчується в березні 2008р., але останній сплачений моїм батьком рахунок був в квітні 2007р., і по наступних за квітнем 2007р. рахунках ніхто не платив.
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

 квитанції, - які надсилають жеки, наприклад, це є ,посуті, якщо у вас договору немає, рекомендація вам сплатити кошти за надані послуги...і все....

ви може з цією рекомендацією погодитися, або ні...

я б не погоджувався так платити, оскільки без договору, можна платити так безкінцево і неодноразово  і декількам виконавцям так званих робіт, які згодом можуть побіжать в суд (через рішення суду)
« Останнє редагування: 21 Квітня 2011, 19:00:42 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

До речі, так співпало, що я до апел.суду подав у якості додатку до свого клопотання про нововиявлені докази(рішення судді Бабенко) - рахунок(не сплачений) за грудень 2007р., в якому не передбачена графа "підпис особи".
Чи можна на це посилатись, як на доказ в касаційній скарзі, про те, що квитанції мною, та моїм батьком не підписувались особисто?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

ви може з цією рекомендацією погодитися, або ні...

я б не погоджувався так платити, оскільки без договору, можна платити так безкінцево і неодноразово  і декількам виконавцям так званих робіт, які згодом можуть побіжать в суд (через рішення суду)

Єто мі уже прошли....
См. соседнюю тему (про плату 2м конторам по решению суда.)
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Степан!
Якщо суд дурака грає, то і ви повинні зіграти дурака на касаціїї, а інакше ніяк....

беріть ті попередження, які вам  надав суд разом з позовом на імя вашого батька, добавляйте до касаційної скарги їх,зазначивщи що їх надав позивач, і посилайтеся на те, що суд розглянув справу без участі вашого батька, ні імя якого посилали попередження, тільки не кажіть там що він помер.
Тобто цілком очевидно, що сума заборгованості визначена може бути невірною..
 Цей аргумент можете використати при складанні касації
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Тільки вперед.................................


степан! запишіть...це вам пригодиться, якщо будете переглядати рішення ВССУ. Якщо звичайно касацію програєте!!!

http://reyestr.court.gov.ua/Review/14979285

Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email