'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145286 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Вообщето в кассацию подается заверенная копия.

ПС: точно такая-же была у меня сит-я. Только копия была не только не прошитая, но и без печати (но с подписью судьи).
Пошел в суд - мне прошили и поставили печать! (дело на тот момент еще не вернулось из апелляции)
ПС2: если печати есть на каждой странице - ТО ПРОШИВАТЬ НЕ НУЖНО!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ПС2: если печати есть на каждой странице - ТО ПРОШИВАТЬ НЕ НУЖНО!
Решение на 3-х листах, печать и подпись только на последнем - не примут такую.
То есть примут, но печать регистрации ставить не будут, и скажут ждите ухвалу об исправлении недостатков.
Я все же надеюсь, что 04.05.11 копию заверенную мне в районном дадут, если нет - подам то что есть сейчас.
Вообще то складываеться впечатление, что в данном случае это делаеться специально.
Потому, что я почти каждый день ходил в суд, написал 3 заявления, два раза брал дело на ознакомление.
А решение было написано и подшито в дело уже на третий - четвертый день, поэтому непонятно зачем им нужно было держать его столько(с 14 -го до 28-го), и не сдавать в канцелярию.
« Останнє редагування: 29 Квітня 2011, 02:59:24 від stepan »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Я ж говорю: подойти с этим решением в райсуд, и попрость или прошить, или печати на всех страницах поставитть! (или и то и то)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Я ж говорю: подойти с этим решением в райсуд, и попрость или прошить, или печати на всех страницах поставитть! (или и то и то)
Пробовал, говорят пока дело из апеляции не вернеться - заверять не имеют права.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Був сьогодні в районному суді - справу з апеляції так і не передали, а курьер забирає справи по четвергах.
Подав скаргу до голови апеляц. суду.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вот такое предложение.
(с учетом замечаний ПЕРО)
Дело в том, что теперь у Вас ЕСТЬ заключенный договор.
Об этом сказано в решении суда, которое набрало силу.
Вот этот ЗАКЛЮЧЕННЫЙ договор (усный) и можно попробовать признать НИКЧЕМНЫМ через суд.

Для того,чтобы попробовать признать усный договор "никчемным" - мне нужно подать иск в течении какого времени после вступления в законную силу решения суда 1-й инстанции, которое состоялось 14.04.11г.(ухвала апеляційного суду)?
А усный(по мнению суда) - "мнимый" договор мог быть заключен мной начиная с мая 2007г.

Цитувати
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
РОЗ'ЯСНЕННЯ
від 19.04.2011 р.
Щодо форми правочинів
Відповідно до статті 205 ЦК України правочин може вчинятися усно або в письмовій формі. Сторони мають право обирати форму правочину, якщо інше не встановлено законом.
Правочин, для якого законом не встановлена обов'язкова письмова форма, вважається вчиненим, якщо поведінка сторін засвідчує їхню волю до настання відповідних правових наслідків. http://document.ua/shodo-formi-pravochiniv-doc53866.html

Якщо я не платив за ЖКП - то це означає, що моя поведінка не засвідчувала моєї волі до настання відповідних правових наслідків?
« Останнє редагування: 10 Травня 2011, 22:05:12 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав повідомлення від Солом"янської прокуратури про те, що моє звернення щодо неправомірних дій посадових осіб ВСП "Залізничний" стосовно видачі без моєї згоди довідки ф.3 (для суду по ЖКП з КП УЖГ) направлено до Солом"янського РУ ГУ МВС м.Києва для перевірки та прийняття рішення в порядку ст.97КПК України.
 Звернення до прокур. я подав 22.04.11р.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Степан, все Ваше дело шито цветными нитками!

ПС: завтра планирую попасть в АСК(на 11:30), может встретиться обсудить план дальнейших действий!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степан, все Ваше дело шито цветными нитками!

ПС: завтра планирую попасть в АСК(на 11:30), может встретиться обсудить план дальнейших действий!
Хорошо, подойду завтра в 11:30 в АСК.
Сегодня был в районном суде - дело из апеляционного так и не вернулось, и это с 14.04.11г., почти месяц.
« Останнє редагування: 10 Травня 2011, 18:35:15 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Сторони мають право обирати форму правочину, якщо інше не встановлено законом.

Зі ст. 26 ЗУ "Про ЖКП" випливає беззаперечений висновок, що ніякого обрання форми не може бути. Вона встановлена законом -письмова.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Сторони мають право обирати форму правочину, якщо інше не встановлено законом.

Зі ст. 26 ЗУ "Про ЖКП" випливає беззаперечений висновок, що ніякого обрання форми не може бути. Вона встановлена законом -письмова.
Тоді якщо в рахунку КП ГІОЦ в 2007р в грудні (і за весь період до цього) не було графи "підпис особи" і ніхто коли навіть і сплачував рахунки (до оспорювального періоду) - не міг підписувати їх, то виходить, що договір не є письмовим.
А отже його можна вимагати визнати нікчемним?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Тоді якщо в рахунку КП ГІОЦ в 2007р в грудні (і за весь період до цього) не було графи "підпис особи" і ніхто коли навіть і сплачував рахунки (до оспорювального періоду) - не міг підписувати їх, то виходить, що договір не є письмовим.
А отже його можна вимагати визнати нікчемним?

Я ще раз повторюю -ці рахунки ні до чого не зобов'язують. Тим більш квитанції КП ГІОЦ не є договором (правочином).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Степа, мы ж договорились: сначала по н/о пробуем обжаловать второе дело, потом начинаем раскручивать ЭТО :) (а именно в судебном порядке признаем договор недейсвительным(он вообще-то по определению никчемный, но ктото хотел схитрить :) ) , и по н/о пробуем отменить ЭТО решение)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Степа, мы ж договорились: сначала по н/о пробуем обжаловать второе дело, потом начинаем раскручивать ЭТО :) (а именно в судебном порядке признаем договор недейсвительным(он вообще-то по определению никчемный, но ктото хотел схитрить :) ) , и по н/о пробуем отменить ЭТО решение)
Так я это дело тоже хочу попробовать "по новым обстоятельствам", по ВГСУ по АК "Київводоканал".
А есть ли на форуме чье то "Заявление" по этому решению, в качестве образца?
Срок подачи вроде бы до 12.05.11г.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Тоді якщо в рахунку КП ГІОЦ в 2007р в грудні (і за весь період до цього) не було графи "підпис особи" і ніхто коли навіть і сплачував рахунки (до оспорювального періоду) - не міг підписувати їх, то виходить, що договір не є письмовим.
А отже його можна вимагати визнати нікчемним?

Я ще раз повторюю -ці рахунки ні до чого не зобов'язують. Тим більш квитанції КП ГІОЦ не є договором (правочином).
Але суддя в рішенні посилається на те, що "закон передбачає оформлення письмової угоди через посередництво квитанцій та інших розрахункових документів".
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email