'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Cуд по справі №2-3054/10 з КП УЖГ Солом. р-ну "Про стягнення заборгованості за Ж  (Прочитано 145295 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Наверно имелось ввиду это
Цитувати
Советские времена. Съезд управленцев по обмену опытом. У самого передового председателя-управленца спрашивают:
— А как вам удаётся столько всего успевать?
Тот отвечает:
— Очень просто! Методом трёх гвоздей. У меня над столом вбиты три гвоздя. Когда ко мне приходит распоряжение или запрос - я его пишу на листочке и вешаю на гвоздь. И ничего не делаю. Когда приходит первое напоминание - перевешиваю на второй гвоздь. После второго напоминания - на третий. И только после третьего напоминания - приступаю к выполнению. Однако, мало какие распоряжения доходят до третьего гвоздя.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Результат розгляду моїх заяв про перегляд за н.о., та про роз"яснення рішення суду - відмовити, та ще раз відмовити.
http://img842.imageshack.us/img842/2271/img9771y.jpg
http://img717.imageshack.us/img717/4436/img9781x.jpg
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як варіант подальших дій. Тепер відкриваються перспективи подавати позов до КП ГІОЦ і КП УЖГ, вказавши, що їхні папірці визнані в судовому порядку "договором" на підставі ЗУ "Про захист прав споживачів". І цей "договір" визнавати недійсним на підставі ст. 227 ЦК із застосуванням наслідків його недійсності.

 
Цитувати
Стаття 227. Правові наслідки укладення юридичною особою
                 правочину, якого вона не мала права вчиняти

     1. Правочин юридичної особи,  вчинений нею  без  відповідного
дозволу (ліцензії), може бути визнаний судом недійсним.

     2. Якщо юридична особа ввела другу сторону в оману щодо свого
права на вчинення такого правочину,  вона зобов'язана відшкодувати
їй моральну шкоду, завдану таким правочином.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А я подумав ось про що:
Суд визначив, що я почав перебувати в договірних відносинах з КП УЖГ, на підставі "Закону про захист прав споживачів".
Але цей закон каже:

Цитувати
Стаття 12. Права споживача в разі укладення договору поза
                торговельними або офісними приміщеннями
 6. Якщо  споживачеві не було надано документ,  який засвідчує
факт  здійснення  правочину
поза   торговельними   або   офісними
приміщеннями,   такий  правочин  не  є  підставою  для  виникнення
обов'язків для споживача.


     У разі  ненадання  документа  або  підтвердження   інформації
споживач повідомляє продавця (виконавця) про недійсність договору.
Продавець (виконавець) протягом тридцяти днів з моменту  одержання
такого  повідомлення  повинен повернути споживачеві одержані кошти
та  відшкодувати  витрати,  понесені  споживачем   у   зв'язку   з
поверненням продукції. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=1&nreg=1023-12

Оскільки  КП ГІОЦ надсилало(і КП "Дирекція" продовжує це робити і сьогодні) на мою адресу рахунки на ім"я мого батька(померлого в 2007р.), то я вважаю, що мені не був наданий документ на підтвердження здійснення правочину (згідно цього закону), а до тогож я і правочин то взагалі не здійснював, оскільки не платив після смерті мого батька за ЖКП, і я можу звернутись до продавця, з повідомленням про недійсність договору, і продавець повинен на протязі 30 днів повернути мені кошти.
А продукцію, яку вони мені поставили, я можу повернути в грошовому еквіваленті, якщо вони мені відшкодують витрати пов"язані з поверненням(знов таки згідно закону).

А взагалі, ця остання ухвала  може вважатись для мене нововиявленою обставиною, адже я взагалі ніколи не сплачував коштів КП УЖГ(через КП ГІОЦ) за ЖКП?
Як казав Віктор Стапанович Чорномирдін: " Отродясь такого не видали, и вот опять!"
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 01:26:52 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Н/о у контексті якої справи? Наведена ст. 12 не стосується цих правовідносин -але, якщо бажаєте, - спробуйте. Але якщо будь-який папірець КП ГІОЦ на будь-яке прізвище є "договором", то чому б цю судову нісенітницю не використати, вказавши, що відсутність у КП ГІОЦ ліцензії дає підстави для визнання його (договору) недійсним?
"Клин клином вышибают" -используйте бред в своих интересах. 

Апеляцію слід також подати на ухвалу.
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 01:28:37 від Перо »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Але якщо будь-який папірець КП ГІОЦ на будь-яке прізвище є "договором", то чому б цю судову нісенітницю не використати, вказавши, що відсутність у КП ГІОЦ ліцензії дає підстави для визнання його (договору) недійсним?

Відсутність ліцензії у КП ГІОЦ це дійсно цікавий на мій погляд привід для оскарження, я напевно це спробую зробити.
Але мене не перестає вражати рішення суду першої інстанції.

Стаття 20 не має ч.3, вона взагалі складається з однієї частини(cуд напевно мав на увазі закон про ЖКП).
Цитувати
Стаття 20. Правила торговельного, побутового та інших видів
                обслуговування
1.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=1023-12

Як казав дєдушка Лєнін, "...атом также не исчерпаем, как и Вселенная"
На мій погляд це рішення суду, також "нє ісчерпаємо".
Ось ще один "пєрл" -

Тарифи, які сплачував мій батько, мали пільгу 100%, як у інваліда ВВВ першої групи.
То що я і КП УЖГ погодились на ці тарифи, і тепер КП повинно виконувати цей "договір"?
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 02:05:25 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Чи можна використовувати ухвалу ВАСУ  10 травня 2011 року    http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4897.60.html  для подання заяви про перегляд за н.о. наприклад в справі з КП "Дирекція?
« Останнє редагування: 02 Червня 2011, 10:20:54 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

До речі, суд пише що відмовляє мені в перегляді тому, що я при розгляді справи посилався на незаконність застосування позивачем тарифів для розрахунку заборгованості, але я посилався на РКМДА №640,642,643, а в своїй заяві про перегляд я посилався також на РКМДА №143 від 12.02.2007р., хіба це тіж самі обставини?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Чи можна використовувати ухвалу ВАСУ  10 травня 2011 року    ... для подання заяви про перегляд за н.о. наприклад в справі з КП "Дирекція?
Не получится наверно :(
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....
Тарифи, які сплачував мій батько, мали пільгу 100%, як у інваліда ВВВ першої групи.
То що я і КП УЖГ погодились на ці тарифи, і тепер КП повинно виконувати цей "договір"?
Степан, не пили душу
От нашего судопроизводства можно только о...ь!
ПС: сегодня мне вынесли очередное решение (про договора)
Через недельку выложу (пока есть только "демо-версия")
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Як варіант подальших дій. Тепер відкриваються перспективи подавати позов до КП ГІОЦ і КП УЖГ,
А в який суд подавати - за місцем знаходження КП УЖГ, чи КП ГІОЦ?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суддя в ухвалі про відмову пише, що закон "Про захист прав споживачів" був застосований судом при ухваленні рішення.
Але в рішенні суд посилався на ст.322 ЦК України, ст.57-60, 209, 212,215 ЦПК.
Чи повинен був суд посилатися також саме на ст.закону "Про захист прав споживачів"?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Суддя пише в рішенні про відмову в перегляді справи, що я посилався при розгляді справи  на незаконність застосування позивачем тарифів для розрахунку заборгованості, але це моє посилання було зафіксовано в моїх "Запереченнях", а мої "Заперечення"(зареєстровані в канцелярії суду) не були долучені(з не зрозумілої причини) до матеріалів справи, а лише зафіксовані в аудіозапису.
Чи можна це використати для апеляційної скарги?
Правда я ці "Заперечення" долучив коли подавав апеляційну скаргу, і вони тепер підшиті до справи, але ж це було вже після прийняття 1 судом рішення. 
« Останнє редагування: 03 Червня 2011, 02:24:58 від stepan »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Для н/о не имеет значения на каком этапе эти обстоятельства были озвучены :(
О них НЕ ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ ИЗЕСТНО!
Если было известно - то это не н/о!

ПС: решение суда - это всегда н/о.
Ибо бстоятельство СУЩЕСТВОВАЛО во время рассмотрения дела (например недействительности РКМДА), но про него не было известно (ибо эту недействительность установило судебное решение постфактум)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Для н/о не имеет значения на каком этапе эти обстоятельства были озвучены :(
О них НЕ ДОЛЖНО БЫЛО БЫТЬ ИЗЕСТНО!
Если было известно - то это не н/о!

ПС: решение суда - это всегда н/о.
Ибо бстоятельство СУЩЕСТВОВАЛО во время рассмотрения дела (например недействительности РКМДА), но про него не было известно (ибо эту недействительность установило судебное решение постфактум)
А если я тогда посылался на РКМДА №640-643, а теперь на №143, о котором речь идет в решении суда?
Разве это не нововыявленное обстоятельство?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email