'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Реєстрація місця проживання  (Прочитано 1256 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Kssyshka24

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю

Добрий день! Я нещодавно переїхала з м. Києва до м. Луцька. Звернулась у Луцький МВ УДМС України у Волинській обл.для отримання реєстрації. Я є співвласницею квартири у м. Луцьку, в підтвердження цього є відповідне свідоцтво, яке я пред'явила з переліком ін. документів відповідно до Закону України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні” та наказу МВС України від 22.11.2012 № 1077 "Про затвердження Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів  у паспортному столі. Мені було відмовлено у реєстрації на підставі того, що свідоцтво на право власності на житло, а у моєму випадку сумісної,не надає мені право на реєстрацію, де я є співвласником, без особистої явки у цей відділ інших співвласників. Скажіть будь ласка чи маю я право на реєстрацію у квартирі і чи обов'язкова присутність моїх співвласників на момент моєї реєстрації.  Бо некомпетентність працівників Луцького МВ УДМС України у Волинській обл. просто зашкалює та куди мені звернутись за допомогою. Дякую
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Реєстрація місця проживання
« Reply #1 : 22 Березня 2014, 17:02:36 »

Вы писали заявление. Вероятно Вам ответили письменно.
Форумчане обязательно должны видеть эти документы.
По другому правильного и полного ответа не будет.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email