'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...  (Прочитано 76236 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Незважаючи на юридичну нікчемність подібних заходів, я вирішив прийняти участь в них сьогодні, 27 травня 2010 р. Проводилося це дійство в актовій залі КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради (вул. Виборзька, 42) з 15-00 години.
Цей короткий репортаж буде доповнюватися ілюстраціями, поступово, бо за один сеанс важко все послідовно викласти.
{ ... }
Доповнюю Протоколом громадських слухань, який буде оскаржений (два прикріплені файли).
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чергове ноу-хау Черновецького – громадські слухання закриті від громади?

Фракція Блоку Кличка у Київраді заявляє, що рішення про проведення 3 червня громадських слухань у Київраді в закритому режимі прийняте незаконно.

"Це рішення прийнято з грубим порушенням закону "Про місцеве самоврядування" й регламенту Київради. Адже такі питання взагалі не вирішуються внесенням змін у регламент", - йдеться в повідомленні прес-служби Блоку.

За словами депутатів, закон чітко визначає: для того, що провести закрите засідання місцевої ради, на його початку ухвалюється відповідне рішення більшістю голосів.

"По суті, влада обмежує гарантоване державою право киян вирішувати питання місцевого значення. А відповідно до статті 21 закону "Про місцеве самоврядування", обмеження прав територіальної громади на місцеве самоврядування може бути застосоване лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану", йдеться в повідомденні.

У Блоці Кличка наголошують, що засідання Київради мають проходити гласно і відкрито, особливо, якщо вони відбуваються у формі громадських слухань.

"Між тим, не секрет, що Київська міська рада сьогодні фактично перетворилася на режимний укріплений об'єкт, до якого простий громадянин потрапити не може. Тепер ми спостерігаємо іще одне ноу-хау міської влади: громадські слухання відбуваються закрито від громади. Це - повний абсурд!", - заявляють депутати Блоку Кличка.

Опозиційні депутати жартують, що, можливо, чиновники мерії таким чином економлять дорогий ефірний час ТРК "Київ"?

"Тоді незрозуміло з якої причини ця телекомпанія транслює інтерактивні вікторини що викликають чимало питань в правоохоронних органів столиці, та служіння різноманітних проповідників-іноземців. Ймовірно, столична влада вважає, що краще показувати їх, аніж те, як більшість столичної міськради за безцінь роздає майно Києва", - наголошують депутати.

Блок Кличка нагадує, що 25 травня на засіданні Президії Київради заступник міського голови, секретар міськради Олесь Довгий та в. о. заступника міського голови Алла Шлапак запропонували відмовитись від трансляції у прямому ефірі громадських слухань 3 червня.
http://kiev.pravda.com.ua/news/4c04fba2ef6d7/
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сьогодні на 14:00 була призначена моя зустріч з директором КП "Індустріальне" для розмови на тему громадських слухань та подальшої долі КП. Однак, не відбулася. Іван Васильович не знайшов 10 секунд, щоб повідомити мене по мобільному телефону про неможливість зустрітися. Я витратив більше години в очікуванні, але ніхто з працівників КП не міг повідомити, чому так сталося. Попросив усіх, з ким спілкувався, повідомити Івана Васильовича, що так поступати нечемно. Мої зауваження дійшли до адресата, увечері він вибачився і пообіцяв більше не допускати такої некоректності. Домовилися повторно про зустріч на 04.06.2010 р. о 14:00. Я його попросив до нашої зустрічі не направляти до райради фіктивний протокол громадських слухань, викладений вище -
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=758
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=759 .
« Останнє редагування: 01 Червня 2010, 18:23:20 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сьогодні на 14:00 була призначена моя зустріч з директором КП "Індустріальне" для розмови на тему громадських слухань та подальшої долі КП. Однак, не відбулася. Іван Васильович не знайшов 10 секунд, щоб повідомити мене по мобільному телефону про неможливість зустрітися. Я витратив більше години в очікуванні, але ніхто з працівників КП не міг повідомити, чому так сталося. Попросив усіх, з ким спілкувався, повідомити Івана Васильовича, що так поступати нечемно. Мої зауваження дійшли до адресата, увечері він вибачився і пообіцяв більше не допускати такої некоректності. Домовилися повторно про зустріч на 04.06.2010 р. о 14:00. Я його попросив до нашої зустрічі не направляти до райради фіктивний протокол громадських слухань, викладений вище -
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=758
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=759 .

На цей раз зустріч відбулася. Отримав відповідь за підписом директора КП "Індустріальне" на мої запитання, вручені під час так званих громадських слухань. Відповідь, як завжди, беззмістовна, ні про що. До неї доклала руки економіст КП  Тетяна Харасайло, яка ніколи в житті не формувала тарифи на ЖКП, та й не її це функції. Бухоблік витрат та надходжень окремо по будинку № 46-А по вул. В.Гетьмана в м. Києві  ніколи не вівся і не ведеться. Але визнати ці очевидні факти ніхто не бажає. Усі є не господарниками, а політиками. Справжній політик повинен знати, коли слід промовчати (це їм вдається), а коли - збрехати (вдається ще краще).Зустріч велася у форматі "круглого стола", сформованого Іваном Васильовичем. Але про це ми не домовлялися. Тому базар з жіночками-комунальщицями розпочати не вдалося. Мені вручили додаток до відповіді - роздруківку з сайту http://municipal.kiev.ua:8080/municipal/ результатів "Програми розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", якою користується КП ГІОЦ КМДА. Звісно, у виконавців житлово-комунальних послуг цієї програми немає, отже ніякого відношення до формування тарифів вони не мають. Доступу до інформації того сайту також немає, тому доведеться користуватися наданою роздруківкою. Оприлюдню у наступному повідомленні.
Під час зустрічі вівся протокол. Що там буде написане - важко сказати. Але я здійснював звукозапис цифровим диктофоном, ніхто не заперечував. Справжній перебіг подій почуєте з прикріпленої фонограми, а отриману відповідь на мої 23 запитання - у доданих зображеннях на 2-х аркушах. Тільки відповіді там немає на жодне з запитань!
На перелічені вище запитаня наважився надати письмову відповідь ніким не уповноважений директор КП "Індустріальне" Солом'янської районної у м. Києві ради. Це КП не визначене у якості балансоутримувача або виконавця послуг, йому інше КП - "Дирекція з управління та утримання житлового фонду" Солом'янської районної у м.Києві ради - заборонило укладати Типові Договори на утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, форма і зміст яких затверджена постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 529. Звісно, це КП не веде бухгалтерський облік по кожному будинку окремо, ніякої участі у формуванні тарифів відповідно до Порядку, затвердженого зазначеною постановою, не приймало. Даний обов'язок не виконує також і балансоутримувач - КП "Дирекція ...". Але потрібна була відписка, хтось дав команду, команда виконана. Повторюється вже не як фарс, а як трагедія, приактика радянських часів: "Шумиха, нерозбериха, пошук винних, покарання невинних, заохочення тих, хто не приймав участі".
А втім, ознайомтесь з відповіддю КП "Дирекція" і зробіть власні висновки.

Сторінка перша:


Сторінка друга:


У додатку - роздруківка з сайту КП ГІОЦ КМДА, яка не містить жодних вихідних даних у підтвердження фактичних витрат, і до якої економіст КП "Індустріальне", як і інші працівники цього чи інших КП, крім КП ГІОЦ КМДА, не мають відношення. Made in КП ГІОЦ під контролем А.К. Голубченка (заступник голови КМДА, не має відношення до органів місцевого самоврядування загальноміського рівня, є депутатом Печерської районної у м. Києві ради) та В.І.Яструбинського - голови Управління цінової політики КМДА. Оці немолоді хлопці пенсійного віку і висмоктали з пальця тарифи, які молодим платникам пропонують для обговорення.
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 12:37:38 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Не встигли провести громадські слухання, як АМКУ вже відреагував:
Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) считает, что оснований для повышения коммунальных тарифов в городе Киеве нет
Цитувати
http://www.rbc.ua/rus/newsline/show/amku-net-osnovaniy-dlya-povysheniya-tarifov-na-zhku-v-kieve--04062010125000
АМКУ: Нет оснований для повышения тарифов на ЖКУ в Киеве, а у действующих тарифов нет должного экономического обоснования.
РБК-Украина, 04.06.2010, Киев, 12:50
Антимонопольный комитет Украины (АМКУ) считает, что оснований для повышения коммунальных тарифов в городе Киеве нет, а у действующих тарифов нет должного экономического обоснования. Об этом сообщает пресс-служба АМКУ.
Согласно заключению Комитета, Киевская городская государственная администрация (КГГА), принимая решение о повышении тарифов с 1 июля 2010 года, нарушила процедуру их установления и нормы закона Украины "О жилищно-коммунальных услугах". Ведь перед принятием распоряжение не было обнародовано обоснование таких изменений.
Между тем, КГГА до сих пор не определила исполнителей услуг по централизованному отоплению и горячему водоснабжению, что делает механизмы введения тарифов еще более непрозрачными, делает невозможным проведение пересчета с потребителями за непредоставленные или некачественные  коммунальные услуги.
Комитет отмечает, что с ноября 2008 года не менялись цены на природный газ для населения, что могло бы стать причиной для пересмотра тарифов.
"Антимонопольный комитет вынужден констатировать, что бездеятельность Киевской власти и соответствующих муниципальных служб, которые не могут обеспечить нормальное функционирование жилищно-коммунальной сферы, в очередной раз приводит к перекладыванию всех просчетов на плечи потребителей. Вместо принятия эффективных мер по сохранению и рациональному использованию ресурсов, власть в который раз выбирает самый простой путь систематического необоснованного повышения тарифов, что недопустимо", - заявил, комментируя ситуацию, председатель АМКУ Алексей Костусев.
Он добавил, что Комитет намерен завершить расследование по этому поводу и принять решение, нацеленное на защиту требований антиконкурентного законодательства и интересов потребителей.
Напомним, 31 мая с.г. КГГА приняла распоряжение № 392 о повышении тарифов на услуги по централизованному отоплению и горячему водоснабжению для населения. Документ был опубликован в коммунальной газете "Хрещатик" 1 июня с.г.

Крісло під "мером усіх киян" продовжує розхитуватися, і це Вам не іграшки Ющенка. Регіонали випхнуть його шляхом внесення змін у законодавство, а герой-Київ може лишитися свого героя-Космоса.
« Останнє редагування: 04 Червня 2010, 19:14:58 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

http://news.tochka.net/45142-chernovetskiy-vot-vot-lishitsya-vlasti
Черновецький ось-ось втратить владу
26.05.2010 12:25
Леонід Черновецький може поетапно втратити владу в Києві.Мер Києва і голова КМДА Леонід Черновецький вже зовсім скоро може позбутися всієї влади в столиці України.
Голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко вважає, що питання відсторонення Черновецького від влади вже практично вирішено.
Політолог не виключає, що Черновецький буде втрачати владу поступово - спочатку у нього заберуть посаду голови КМДА.
"Як тільки ВР прийме новий закон про столицю, який розмежовує повноваження голови КМДА і голови міськради, на посаду голови КМДА Президент відразу призначить когось зі своїх", - вважає Фесенко.
В той же час, в ПР прогнозують прийняття цього закону вже зовсім скоро.
"До відпустки ми приймемо закон про столицю", - заявив заступник голови фракції ПР у парламенті Михайло Чечетов в коментарі для Tochka.net.
На думку Фесенка, без посади голови КМДА Черновецький залишиться лише формально мером, але реальних важелів впливу у нього вже не буде.
На думку експерта, позачергові вибори мера Києва в найближчим часом навряд чи відбудуться.
"У ПР поки немає свого кандидата, який зміг би перемогти на виборах мера Києва, тому вони не зацікавлені у дострокових виборах у Києві", - зазначив експерт.
У той же час в ПР не виключають переобрання мера Києва вже в цьому році.
"Ми виступаємо за проведення цього року виборів місцевих органів влади всіх рівнів, починаючи з сільських, селищних, міських рад і голів. Загальна формула буде для всієї країни і для Києва також", - повідомив Чечетов.
Як повідомляла Tochka.net, більше 80% киян вважають, що меру столиці Леоніду Черновецькому слід негайно піти у відставку.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Президент Віктор Янукович вже має на прикметі кандидатуру на пост глави КМДА - це депутат від ПР Володимир Рибак.
Як ви вважаєте, хто може стати наступним мером Києва?

Автор: Діана Куришко
За матеріалами: tochka.net.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Викладаю отриманий від КП "Індустріальне" розрахунок тарифу на утримання будинку, який воно отримало від іншого "Індустріального", але не КП, а ВСП.
А у кого вихідні дані для розрахунку - невідомо. Це називається "прозорістю"?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Викладаю отриманий від КП "Індустріальне" розрахунок тарифу на утримання будинку, який воно отримало від іншого "Індустріального", але не КП, а ВСП.
А у кого вихідні дані для розрахунку - невідомо. Це називається "прозорістю"?
Продовження:
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Викладаю отриманий від КП "Індустріальне" розрахунок тарифу на утримання будинку, який воно отримало від іншого "Індустріального", але не КП, а ВСП.
А у кого вихідні дані для розрахунку - невідомо. Це називається "прозорістю"?
Далі - останні 2 сторінки. Спробуйте встановити коефіцієнт "прозорості". На мій погляд прозорістю тут не пахне. Так собі, звичайна мутна водичка "молодої" команди Черновецького - "мера усіх киян". Хоч диригував далеко вже не молодий перший заступник голови КМДА Голубченко А.К., свого часу нагороджений і обласканий Президентом Ющенком В.А. За Голубченка від киян велика подяка колишньому Президенту.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сьогодні на 14:00 була призначена моя зустріч з директором КП "Індустріальне" для розмови на тему громадських слухань та подальшої долі КП. Однак, не відбулася. Іван Васильович не знайшов 10 секунд, щоб повідомити мене по мобільному телефону про неможливість зустрітися. Я витратив більше години в очікуванні, але ніхто з працівників КП не міг повідомити, чому так сталося. Попросив усіх, з ким спілкувався, повідомити Івана Васильовича, що так поступати нечемно. Мої зауваження дійшли до адресата, увечері він вибачився і пообіцяв більше не допускати такої некоректності. Домовилися повторно про зустріч на 04.06.2010 р. о 14:00. Я його попросив до нашої зустрічі не направляти до райради фіктивний протокол громадських слухань, викладений вище -
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=758
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=759 .

На цей раз зустріч відбулася. Отримав відповідь за підписом директора КП "Індустріальне" на мої запитання, вручені під час так званих громадських слухань. Відповідь, як завжди, беззмістовна, ні про що. До неї доклала руки економіст КП  Тетяна Харасайло, яка ніколи в житті не формувала тарифи на ЖКП, та й не її це функції. Бухоблік витрат та надходжень окремо по будинку № 46-А по вул. В.Гетьмана в м. Києві  ніколи не вівся і не ведеться. Але визнати ці очевидні факти ніхто не бажає. Усі є не господарниками, а політиками. Справжній політик повинен знати, коли слід промовчати (це їм вдається), а коли - збрехати (вдається ще краще).Зустріч велася у форматі "круглого стола", сформованого Іваном Васильовичем. Але про це ми не домовлялися. Тому базар з жіночками-комунальщицями розпочати не вдалося. Мені вручили додаток до відповіді - роздруківку з сайту http://municipal.kiev.ua:8080/municipal/ результатів "Програми розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій", якою користується КП ГІОЦ КМДА. Звісно, у виконавців житлово-комунальних послуг цієї програми немає, отже ніякого відношення до формування тарифів вони не мають. Доступу до інформації того сайту також немає, тому доведеться користуватися наданою роздруківкою. Оприлюдню у наступному повідомленні.
Під час зустрічі вівся протокол. Що там буде написане - важко сказати. Але я здійснював звукозапис цифровим диктофоном, ніхто не заперечував. Справжній перебіг подій почуєте з прикріпленої фонограми, а отриману відповідь на мої 23 запитання - у доданих зображеннях на 2-х аркушах. Тільки відповіді там немає на жодне з запитань!


Від офіційного організатора громадських слухань відповідь не надходила. Відповідь директора КП "Індустріальне" надана частково листом № 524 від 04.06.10 (http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=806 ,
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=807). На даний час обставини можна з'ясувати на підставі наведеної нижче ПОРІВНЯЛЬНОЇ ТАБЛИЦІ запитань до організатора громадських слухань по будинку № 46-А на вул. Вадима Гетьмана у м. Києві з варіантами неофіційних відповідей КП "Індустріальне" (не організатора) та мого варіанту.

ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ запитань до організатора громадських слухань по будинку № 46-А на вул. Вадима Гетьмана у м. Києві, варіантів відповідей КП "Індустріальне" та моїх відповідей.

Перелік запитань до УЖКГ Солом’янської РДА Відповідь КП "ІндустріальнеМоя відповідь
1. Хто формував тарифи для громадських слухань? Чому не дотримані вимоги абзацу 2 п. 2 Порядку формування тарифу по КМУ-529 щодо доведення до відома розрахунку тарифів? Яким чином забезпечена вимога п. 3 Порядку стосовно прозорості визначення вартості усіх послуг? Якими документами підтверджені складові частини фактичних витрат протягом минулого та поточного року? Економіст КП "Індустріальне". На інші запитання у даному пункті відповідь не надана.Формувало КП ГІОЦ КМДА в автоматичному режимі на підставі якихось нормативних даних ГУ цінової політики КМДА (Яструбинський В.І.) на замовлення Голубченка А.К. - заступника голови КМДА Черновецького Л.М. Виконавці послуг були відсторонені від цієї діяльності. Прозорість розрахунків ніким і ніяк не забезпечена. Документи у підтвердження фактичних витрат відсутні.
2. Хто формував тарифи, оприлюднені на сайті КП ГІОЦ КМДА? Де знаходяться розрахунки?Відповідь не надана. КП ГІОЦ КМДА. Деталі розрахунків невідомі.
3. Що означають терміни «тариф» та «тариф загальний» у Переліку КП «Індустріальне»?Тарифи на сайті КП ГІОЦ не погоджені, лише розглядаються та вносяться корективи. "Тариф" складається з тарифів кожної послуги. "Тариф загальний" складається з "тарифу", рентабельності 8% (встановлено ГУ цінової політики) та витрат на виконання робіт КП ГІОЦ. Така термінологія не передбачена Порядком формування тарифу, затвердженим постановою КУ від 20.05.2009 р. № 529.
4. Чому житлова площа будинку у Переліку КП збільшена на 32386,3-29679,0=2707,3 кв.м порівняно з Паспортом будинку КП ГІОЦ?Відповідь не надана.Невідомо.
5. Яку площу має прибудинкова територія?Складається з дворового асфальту площею 2011,58 кв.м, газонів дворових та вуличних площею 4589,64 кв.м. А в паспорті будинку на сайті http://www.municipal.kiev.ua/syte_main.php вказана площі прибудинкової території у розмірі 28715,10 кв.м.
6. Хто є власником/користувачем цієї території? Чому прибудинкова територія використовується у якості неузаконеної автостоянки? Де розташовані стоянки автотранспорту у кількості 3 шт. площею 62,0 кв.м, зазначені в Паспорті будинку на сайті КП ГІОЦ КМДА, ким узаконені? Чому мешканці, які не мають у свої власності чи користуванні автотранспортних засобів, повинні оплачувати обслуговування території, зайнятої власниками автомобілів? Хто дозволив відчужувати та огороджувати частини газонів під приватні стоянки автомобілів з обмежувальними пристроями?Відносно власника чи користувача прилеглої до будинку території відповідь не надана. Паркування автомобілів здійснюється мешканцями Вашого будинку. Згідно п. 7.43 ДБН-360-92р. "Про містобудування, планування і забудову сільських та міських поселень" передбачено, що в житлових районах повинно бути забезпечене зберігання всіх автомобілів, які належать жителям та мешканцям цих районів та тимчасове зберігання автомобілів відвідувачів. Де розташовані стоянки і ким узаконені - також відповідь не надана. Чому мешканці, що не мають автомобілів, повинні оплачувати обслуговування території, зайнятої автомобілями, відповідь не надана. Хто дозволив відчуження та огородження частини газонів під приватні стоянки - відповідь не надана. Державний акт на користування прибудинковою територією нікому не був виданий. Паркування автомобілів на прибудинкових територіях, а тим більше - на газонах, заборонене. Для цього повинні використовуватися автостоянки за межами прибудинкової території. Три стоянки, зазначені у паспорті, також не узаконені, а їх розташування не встановлене. Обмежувальні пристрої є наслідком самодіяльності деяких мешканців та бездіяльності балансоутримувача будинку.
7. Чи існує державний акт на право користування прибудинковою територією, кому виданий, ким і де встановлені межові знаки?Відповідь не надана. Не існує. Частина території свого часу була передана в оренду забудовнику під «ущільнення». На території розташований супермаркет «ЕКО», МАФ - кіоск по ремонту взуття, приватні гаражі, контейнер приватного підприємця, чисельні площадки під паркування приватних автомобілів на газонах, автомобілі паркуються також на газонах хаотично, без облаштування окремих площадок.
8. Хто прибирає прибудинкову територію, скільки годин щодня/щотижня/щомісяця?Відповідь не надана. Територію, прилеглу до висотного корпусу № 2 (крім газонів), прибирає двірник, яка працює 5 днів на тиждень по 3-4 години на добу. Мешкає у м. Фастові, дістається до Києва та у зворотному напрямі електропоїздом.
9. Скільки штатних двірників обслуговують будинок, скільки годин щодня вони працюють?Відповідь не надана. Один раз на тиждень протягом 1 години сходові клітини прибирає від сміття та сама жінка-двірник (див. п. 8).
10. Як обліковуються обсяги робіт, фактично виконаних двірником/двірниками?Відповідь не надана. Ніяк не обліковуються і ніким не контролюються.
11. Де наведений розрахунок витрат з прибирання прибудинкової території? Чому стан газонів з зеленими насадженнями, пішохідних доріжок, доріг до під’їздів будинку з квітня 2008 р. систематично погіршується? Чому після чергового розриття газонів аварійними службами Київенерго та Київводоканалу газони і доріжки не відновлюються? Чи отримали ці організації державні акти на відчуження прибудинкової території під охоронні зони підземних трубопроводів? Хто контролює стан цих зон? Відповідь не надана. Розрахунків ніхто не виконував. Газони, пішохідні доріжки, проїзди систематично руйнуються аварійними службами Київенерго та Київводоканалу. Відновлювальні роботи не виконуються. Крім того, має місце погіршення стану внаслідок відсутності належного утримання.
12. Скільки неприватизованих квартир знаходиться в будинку?Відповідь не надана. Згідно з Паспортом КП ГІОЦ КМДА в будинку налічується 6 під’їздів, 487 квартир, з них 382 приватизованих і 106 неприватизованих. Арифметика не сходиться!
13. Які роботи виконувались по п. 13 Переліку КП щодо поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньобудинкових мереж? Якими документами підтверджуються фактичні витрати? Чому в Паспорті будинку КП ГІОЦ складова частина тарифу (п. 13) визначена у сумі 0,0372 грн./кв.м, а в Переліку КП (п. 13) – у 15 разів вища, в сумі 0,5064 грн./кв.м? Чому протягом минулого року і в нинішньому році жодні роботи щодо поточного ремонту не виконувалися? Відповідь не надана. Ніякі роботи з квітня 2008 р. не виконувалися. Ніяких документів немає.
14. Хто прибирає сходові клітки, скільки разів на тиждень, де підтвердження складових частин витрат згідно п. 8 Порядку?Відповідь не надана. Один раз на тиждень протягом 1 години сходові клітини прибирає від сміття та сама жінка-двірник (див. п. 8). Розрахунок складової частини витрат на утримання будинку відсутній.
15. Де документальне підтвердження витрат на освітлення місць загального користування, підвалів, підкачування води (п. 17 Переліку КП) у сумі 0,1081 грн./кв.м та витрат на енергопостачання ліфтів (п. 18 Переліку КП) у сумі 0,0662 грн./кв.м? Невже витрати на освітлення перевищують витрати на енергопостачання ліфтів? Де знаходяться насоси для підкачування води, у кого вони на балансі? Чому мешканці повинні окремо оплачувати електроенергію для насосів, яких немає в будинку? Чи встановлені прилади обліку електроенергії для зазначених об’єктів, які обсяги споживання електроенергії встановлені за минулий і поточний роки?Відповідь не надана. Документального підтвердження немає.
16. Чому не передбачене (п. 15 Переліку КП) прибирання і вивезення снігу з частини території, призначеної для проходу та проїзду?Відповідь не надана. Минулої зими прибирання снігу здійснювала та сама жінка-двірник (п. 8).
17. Чому не передбачене (п. 19 Переліку) КП виконання робіт з повірки, обслуговування і ремонту квартирних засобів обліку води та теплової енергії, з демонтажу, транспортування та монтажу після повірки? Хто в такому разі несе відповідальність за виконання цих робіт?Відповідь не надана. Відповідальності ніхто не несе. Роботи фактично не виконуються, за винятком окремих мешканців, які обслуговують водолічильники та прилади обліку теплової енергії (в одній квартирі з 487 чи 488 квартир) за власний рахунок. Однак контроль ніким не здійснюється.
18. Чому не передбачене (п. 4 Переліку КП) прибирання підвалу, технічних поверхів та покрівлі?Відповідь не надана. Фактично ці роботи не виконуються.
19. Чому не проводиться з квітня 2008 р. ремонт та ущільнення вікон та дверей в коридорах будинку перед початком осінньо-зимового періоду? Для чого витрачається зайва теплоенергія в радіаторах опалення, встановлених у коридорах, на площадках сходових клітин, на ліфтових площадках в умовах, коли вся теплова енергія вивітрюється через несправні вікна та двері?Відповідь не надана. Вікна та двері в коридорах, на сходових клітинах, в неутеплених переходах перебувають у жахливому стані, їх ремонт чи обслуговування ніколи і ніким не виконувалися.
20. На якій підставі КП «Індустріальне» укладало договори з Київенерго та Київводоканалом з відповідальністю за оплату відповідних обсягів тепло- та водопостачання в умовах відсутності фінансових джерел для їх оплати? Хто і яким чином буде виконувати судові рішення про стягнення заборгованості з КП «Індустріальне», за яку воно не взмозі нести відповідальність? Які будуть наслідки для мешканців будинку?Відповідь не надана. Безпідставно. Виконати судові рішення про погашення заборгованості КП «Індустріальне» перед Київенерго та Київводоканалом, неможливо, оскільки мешканці будинку не мають прямих договірних відносин з КП «Індустріальне»(крім однієї квартири, як виняток), від них безпосередньо на рахунок цього КП грошові кошти не надходять, а акумулюються на рахунку КП ГІОЦ КМДА, яке їх розподіляє у щоденному режимі.
21. Чому не сформувати тарифи окремо для кожного з 6 корпусів будинку, які між собою не пов’язані конструктивно, а витрати на їх утримання суттєво відрізняються між собою?Формування тарифу окремо по 6 корпусах будинку неможливо, реєстр квартир здійснюється не по корпусах, а по будинку в цілому, який має єдину адресу вул. В. Гетьмана, 46-А. Формування тарифу окремо по кожному корпусу будинку цілком можливо, корпуси конструктивно між собою не пов’язані, внутрішньобудинкові мережі розділені. Вести облік фактичних витрат на утримання кожного корпусу цілком можливо. А нумерація квартир не може бути перешкодою. До речі, на кожному корпусі встановлені індивідуальні номерні знаки з зазначенням № будинку та № корпусу.
22. Яким чином встановлена складова частина (п.5 Переліку КП) витрат на технічне обслуговування ліфтів у сумі 0,5016 грн./кв.м? Чому ліфти знаходяться у занедбаному стані, кабіни обшарпані і жодного разу не ремонтувалися протягом 16 років з дати введення будинку в експлуатацію (1994 р.)?Відповідь не надана. Розрахунок відсутній. Поточний ремонт кабін ніколи не виконувався.
23. Чи гарантує КП «Індустріальне» належне утримання будинку і прилеглої території після чергового підвищення тарифу? Яким чином КП «Індустріальне» буде виконувати свої обов’язки по договору з балансоутримувачем, якщо балансоутримувач фінансуватиме роботи по утриманню будинків згідно з укладеним договором у обсягах менше половини запропонованого тарифу (див. Конкурсну матрицю)?Відповідь не надана. Конкурс на визначення виконавця послуг проводився фіктивно. Критерієм визначення переможця попарно з двох учасників була середня ціна обслуговування будинків та прибудинкових територій у розрахунку на 1 кв.м житлової площі. Псевдоконкурент КП «Батиївське» запропонувало 1,26 грн./кв.м, а псевдопереможець - КП «Індустріальне» у даному випадку запропонувало 1,18 грн./кв.м, що в 2,7 разів менше, ніж по розрахунку КП ГІОЦ (3,2038 грн./кв.м), та в 2,14 разів менше, ніж запропоновано для обговорення. Конкурсна матриця додається у вкладенні. КП «Індустріальне» відповідно до укладеного договору з замовником - КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м. Києві ради за результатами конкурсу може отримати від замовника ще меншу суму, але у жодному випадку не більшу. В іншому випадку слід визнати недійсними результати конкурсу та укладений договір з замовником.

Конкурсна матриця у табличній формі:


КОНКУРСНА МАТРИЦЯ згідно з протоколом №8/1 від 28 березня 2008 р.
 КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду Солом'янської районної у м. Києві ради"

ПІДПРИЄМСТВОБатиївськеІндустріальнеВідрадненськеГрушківськеЗалізничнеЧоколівське
Батиївське1,091,26
Індустріальне1,341,18
Відрадненське1,031,12
Грушківське1,131,03
Залізничне 1,161,33
Чоколівське1,281,19
« Останнє редагування: 11 Червня 2010, 19:32:07 від gro-za »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А, да-да-да, на наших слушаньях тоже я поднял вопрос придомовой территорииЮ которая согласно паспорта на дом с сайта муниципал - больше чем пол гектара...... Они же в жеке сказали что это плащадь всего 12 соток :), но отсутствие Держ акта на землю меня и в этой цифре не убедило :)
А ввообщето я очень боюсь что ЧеиКО уйдут.... Прийдет ктонить новый и сделает все по закону (в тарифах на ЖКП). И шо тогда?!
Если бы не мои родственники которые исправно платят за ЖКП, даже не смотря на уже имеющиеся у нас решения суда, то было бы вообще замечательно! Никакими аргументами не могу их уговорить перестать платить. Хоть бери и рви эти все платежки... Или деньги у них забирай... Так вони же будет :( ... ХХХХХХХ....Простите  других слов просто нет (накипело) :(
« Останнє редагування: 12 Червня 2010, 08:54:25 від ВАВАНчик »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Сьогодні на 14:00 була призначена моя зустріч з директором КП "Індустріальне" для розмови на тему громадських слухань та подальшої долі КП. Однак, не відбулася. Іван Васильович не знайшов 10 секунд, щоб повідомити мене по мобільному телефону про неможливість зустрітися. Я витратив більше години в очікуванні, але ніхто з працівників КП не міг повідомити, чому так сталося. Попросив усіх, з ким спілкувався, повідомити Івана Васильовича, що так поступати нечемно. Мої зауваження дійшли до адресата, увечері він вибачився і пообіцяв більше не допускати такої некоректності. Домовилися повторно про зустріч на 04.06.2010 р. о 14:00. Я його попросив до нашої зустрічі не направляти до райради фіктивний протокол громадських слухань, викладений вище -
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=758
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=759 .


З приводу протоколу - повідомляю, що я його оскаржив перед керівництвом РДА (цитовано нижче), хоч це не змінить їх наміри, галочку поставлять. Я також звернувся до АМКУ з приводу тарифів на ЖКП і громадських слухань - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4870.15.html.

Цитувати
Куля Віктор Іванович,
вул. В. Гетьмана, 46-А, кв. 261, м. Київ, 03058

"ГРО-ЗА" – ГРОмадський правоЗАхисник
тел.: 457-40-72, 050-448-1-844    E-mail: acdc@voliacable.com     http://gro-za.io.ua

Солом’янська районна у м. Києві державна адміністрація
Голові райдержадміністрації Сидорову Івану Петровичу
Заступнику голови райдержадміністрації з питань житлово-комунального  господарства
Ярцеву Владиславу Миколайовичу


Громадська приймальня - Вх. К-1040
08 червня 2010 р.

Стосовно громадських слухань з питання про тарифи на ЖКП


Шановні керівники Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації!

27 травня 2010 р. працівниками КП «Індустріальне» Солом’янської районної у м. Києві ради у актовій залі підприємства були проведені збори за участю 16 з 1282 мешканців будинку № 46-А по вул. В. Гетьмана, які були названі «Громадськими слуханнями».

Я був присутнім на цих зборах. Учасники одноголосно заперечували проти визнання громадських слухань такими, що відбулися. На зборах не був присутнім представник УЖКГ Солом’янської районної у м. Києві державної адміністрації – організатора проведення громадських слухань, хоч у доданій до цього звернення копії протоколу міститься його підпис. Насправді його викликала головуюча – заступник директора КП «Індустріальне» Коберник К.А. по телефону, і він з’явився після закінчення зборів, як і сам директор І.В. Красний.

Прошу звернути увагу на те, що КП «Індустріальне» безпідставно назване «Виконавцем послуг», хоч насправді це підприємство не є балансоутримувачем будинку, не є управителем і не визначене у встановленому порядку  виконавцем послуг з утримання будинку для мешканців. Згідно з протоколом засідання конкурсної комісії від 28 березня 2008 р. КП «Індустріальне» визнане переможцем конкурсу по закупівлі послуг іншим КП, а саме КП «Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Солом’янської районної у м. Києві ради – замовником. КП «Індустріальне» не має договірних відносин у сфері надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій безпосередньо з мешканцями, не укладає з ними Типові договори, затверджені постановою КМ України від 20.05.2009 р. № 529, не приймало участь у формуванні тарифів іншим підприємством – КП «ГІОЦ» КМДА, а тому не може бути компетентною організацією по проведенню громадських слухань.

У протоколі, який оприлюднений на дошці оголошень корпусу № 2, міститься неправдива інформація про секретаря зборів Федірко Л.О. – начальника ВТВ КП «Індустріальне»,  з її підписом. Насправді Л.О. Федірко не була присутня в актовій залі, оскільки в цей день хворіла і на роботу не виходила. Протокол зборів оформляла інша особа, вона ж збирала підписи присутніх та їх зауваження.

До протоколу не додані вручений головуючій і озвучений мною Перелік запитань до УЖКГ Солом’янської РДА – організатора громадських слухань, а також протокол зборів ініціативної групи мешканців, які були проведені ними напередодні.

Зазначені факти підтверджуються фонограмами, записаними мною з застосуванням цифрового диктофону. Фонограми викладені на сайті «ГРОмадський правоЗАхисник» за адресами –
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=744
http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=4846.0;attach=745

Тема обговорювалася у Форумі –  http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4846.0.html

З приводу порушень направлено звернення до АМКУ –
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4870.15.html

На підставі викладеного вище прошу Вас погодитися з думкою учасників зборів, не визнавати громадські слухання від 27 травня 2010 р. такими, що відбулися, і не затверджувати складений працівниками КП «Індустріальне» протокол.

Додатки:

1. Копія оголошення, розміщеного КП «Індустріальне» на дошці оголошень корпусу № 2 будинку № 46-А по вул. В. Гетьмана про громадські слухання.
2. Копія Переліку послуг, ніким не затвердженого, які надаються КП «Індустріальне», розміщеного КП «Індустріальне» на дошці оголошень корпусу № 2 будинку № 46-А по вул. В. Гетьмана.
3. Перелік запитань до УЖКГ Солом’янської РДА, вручений головуючій на зборах в КП «Індустріальне» 27.05.2010 р., які залишилися без відповіді.
4. Копія протоколу громадських слухань, який не відповідає фактичному перебігу подій на зборах 27.05.2010 р., розміщеного КП «Індустріальне» на дошці оголошень корпусу № 2 будинку № 46-А по вул. В. Гетьмана.

Заявник –                                                  Куля В.І.
« Останнє редагування: 08 Червня 2010, 21:07:41 від gro-za »
Записаний

Пересічний

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 86
    • Перегляд профілю

 
Цитувати
Мер Києва і голова КМДА Леонід Черновецький вже зовсім скоро може позбутися всієї влади в столиці України.

Справа не в особистостях. Справа в підходах до роботи комунальників. Вірніше, у відсутності такової більш-менш належним чином. Повна зневага до комунальних проблем мешканців, до виконання прописаних Наказами робіт і, як результат, занедбаний стан систем не дуже нового будинку. А прохання мешканців налагодити водопостачання, наприклад, може невиконуватись десятиріччами.
Держава хвора. АЛЕ КОЖЕН БАЧИТЬ В ЦЬОМУ СВОЮ КОРИСТЬ. І КОРИСТУЄТЬСЯ.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

На цьому обговорення теми закінчуємо, бо нераціонально використовується екран монітора внаслідок розміщеної вище таблиці. Усувати її не варто, все таки містить немалий обсяг наочної інформації. А бажаючі можуть ініціювати нову тему, якщо потрібно.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Політрук, як йому належить по рангу, правильно роз'яснив ситуацію. Єдина користь від таких слухань - це можливість довести до відома недолугих комунальщиків та чиновників, що вони порушують основні засади відносин у житлово-комунальній сфері.

Нет, неправильно разъяснил политрук. Почему никто тут не говорит о РКМДА-187 от  29 марта сего года?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email