'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Громадські слухання щодо доведення розрахунку тарифу на послуги з утримання...  (Прочитано 76164 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Для ответа на ваш вопрос о громадських слуханнях необходимо разобраться в целях, методах и последствиях.
Цели:
довести до жителей планируемое реформирование ЖК сферы: изменение финансирования, привлечение жителей к обсуждению и сбору предложений по совершенствованию услуг и их качества; общественному контролю за их выполнением...

Читайте РКМДА №187 от 29 марта сего года.

Цель - довести до жителей информацию о повышении тарифов
Учитывая, пункт 2.7 - слушания считаются состоявшимися независимо от количества присутствующих, то есть даже один человек зарегистрируется и согласится на тарифы, то любой суд потом откажет вам в иске и будет считать их законными.
То есть цель - тихим сапом узаконить новые тарифы.

Цитувати
Методы:
Закон «Про житлово-комунальні послуги» предусматривает проведение громадських слухань.

Метод - РКМДА №187
Порядок организации общественных слушаний определяется статутом территориальной общины.
А РКМДА №187 крайне извратила статью 13 статута Киева.

Цитувати
Последствия,    или кому это нужно:

Громадські слухання в том виде, в каком они проводятся:
в рабочее время, т. е. исключив из обсуждения занятую работоспособную часть   населения, отсутствие

В РКМДА №187 про время ничего не указано

Цитувати
предварительного[/u] информирования жителей о планируемых тарифах,

Есть предварительное информирование согласно РКМДА №187
Пункт 2.5

Цитувати
отсутствие информации о проведении конкретных дат слухань в СМИ...[/i]

Не должны

Цитувати
это не более чем очковтирательство и необходимы в первую очередь Комитету по экономическим реформам для отчета перед западными кредитными институтами.

Это не очковтирательство, а тихое узаконивание тарифов.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Незважаючи на юридичну нікчемність подібних заходів, я вирішив прийняти участь в них сьогодні,

Вы пытаетесь быть Дартаньном, а надо быть с ними кардиналом Ришелье.  ;)

Цитувати
Доповнюю Протоколом громадських слухань, який буде оскаржений (два прикріплені файли).

А почему обжаловать?
Вы же должны были сами избрать своего главу и секретаря и сделать правильный протокол.
Почему выбран  второй пункт, а не "иное"?
« Останнє редагування: 13 Червня 2010, 07:43:51 від AlleyCat »
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Під час зустрічі вівся протокол. Що там буде написане - важко сказати. Але я здійснював звукозапис цифровим диктофоном, ніхто не заперечував. Справжній перебіг подій почуєте з прикріпленої фонограми, а отриману відповідь на мої 23 запитання - у доданих зображеннях на 2-х аркушах. Тільки відповіді там немає на жодне з запитань!

Вы с ними играете по правилам Дартаньяна, а в итоге они выигрывают, потому что они играют как подонки. Что в итоге? Они протащили нужное им повышение, а на ваши требования дали очередную отписку.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Крісло під "мером усіх киян" продовжує розхитуватися, і це Вам не іграшки Ющенка. Регіонали випхнуть його шляхом внесення змін у законодавство, а герой-Київ може лишитися свого героя-Космоса.

Не пойму чему тут радоваться.
АМКУ - это беззубая собака которапя может только засосать до смерти.  ;D
По Черновецкому. Вы  почему-то считаете, что он есть злом, а вот завтра придет Кличко и будет все в шоколаде. Вспомните ГАК.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

А ввообщето я очень боюсь что ЧеиКО уйдут.... Прийдет ктонить новый и сделает все по закону (в тарифах на ЖКП). И шо тогда?!

Бояре злые, а царь хороший.  ;D
Все только в ваших руках. Какой бы новый мер не пришел, он будет думать как себе бабла напилить, а не про наши тарифы.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

З приводу протоколу - повідомляю, що я його оскаржив перед керівництвом РДА (цитовано нижче), хоч це не змінить їх наміри, галочку поставлять.


А почему не в суд?
РДА заинтересованное лицо и по сути своей не может быть объективно.

Цитувати
Я також звернувся до АМКУ з приводу тарифів на ЖКП і громадських слухань - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4870.15.html.


АМКУ даст отписку.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Бояре злые, а царь хороший.  ;D
Все только в ваших руках. Какой бы новый мер не пришел, он будет думать как себе бабла напилить, а не про наши тарифы.
Да я этого как раз не боюсь... Я боюсь что он сначала про тарифы позаботится, а потом про "пилу" :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

З приводу протоколу - повідомляю, що я його оскаржив перед керівництвом РДА (цитовано нижче), хоч це не змінить їх наміри, галочку поставлять.

А почему не в суд?
РДА заинтересованное лицо и по сути своей не может быть объективно.
Цитувати
Я також звернувся до АМКУ з приводу тарифів на ЖКП і громадських слухань - http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4870.15.html.

АМКУ даст отписку.
Вы с ними играете по правилам Дартаньяна, а в итоге они выигрывают, потому что они играют как подонки. Что в итоге? Они протащили нужное им повышение, а на ваши требования дали очередную отписку.

Шановні панове! Як на мене - праві і Віктор Іванович, і шановний AlleyCat. Все правильно, треба і до суду подавати (тут відповіді-відписки СРДА будуть доказами), і до АМКУ скаржитись, і до МЖКГ. Можна і Черновецькому скаргу намалювати: "Райадміністрації не виконують Вашого розпорядження №187, результати громадських слухань фальсифікуються".

Я розумію необхідність всіх цих дій, однак ставлю просте питання: "Де брати час та натхнення?".
На слуханнях по КП Індустріальному мешканцям свого протокола скласти не вдалося. По КП Чоколівське обрати головуючого, секретаря, скласти свій протокол вдалося. Здійснено відеозапис двох громадських слухань, зафіксовані всі порушення. Матеріали Віктору Івановичу для публікації передані.
Далі будемо працювати. Всі, хто має натхнення захищати себе (шановні форумчани, ДЕ взяти на всю цю роботу час, підкажіть!!!). "Скільки настане снаги мені й хисту", скільки стане сил, організованості, часу, відповідальності, балансу з іншими особистими, професійними, суспільними обов`язками.
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Все правильно, треба і до суду подавати (тут відповіді-відписки СРДА будуть доказами),

Суд не примет отписку из РДА в качестве чего-либо.

Цитувати
і до АМКУ скаржитись, і до МЖКГ.

а смысл?

Цитувати
Можна і Черновецькому скаргу намалювати: "Райадміністрації не виконують Вашого розпорядження №187, результати громадських слухань фальсифікуються".

nfк это жаловаться на волка волку  :)

Цитувати
Я розумію необхідність всіх цих дій, однак ставлю просте питання: "Де брати час та натхнення?".

Поэтому я выбираю позицию, когда не плачу за ЖКХ. Если они захотят подать иск, то получат встречный весьма интересного содержания.
Пока в нашем доме хотя бы 50% платит по их тарифам, они остаются в прибыли и им нету смысла ворошить все это.

Цитувати
На слуханнях по КП Індустріальному мешканцям свого протокола скласти не вдалося. По КП Чоколівське обрати головуючого, секретаря, скласти свій протокол вдалося. Здійснено відеозапис двох громадських слухань, зафіксовані всі порушення. Матеріали Віктору Івановичу для публікації передані.

Завтра у нас слушанья. Тоже сделает видео и выложим.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановний AlleyCat, пропоную подивитися розділ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html "Громадські слухання КП Чоколівське". Там викладені і "Перелік запитань організаторам", і протокол, що склали громадяни, і тексти звернень. Весь матеріал Ви можете використовувати для того, щоб
... избрать своего главу и секретаря и сделать правильный протокол.

Очікується поява двох відеосюжетів. Вони можуть бути корисними, щоб підготуватись до беззаконня керівників КП, які будуть проводити ці слухання.
Пане AlleyCat, удачі Вам! Чекаємо на відеоматеріали, документи і новий розділ в темі "Громадські слухання"
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Все правильно, треба і до суду подавати (тут відповіді-відписки СРДА будуть доказами),

Суд не примет отписку из РДА в качестве чего-либо.

Цитувати
і до АМКУ скаржитись, і до МЖКГ.

а смысл?

Цитувати
Можна і Черновецькому скаргу намалювати: "Райадміністрації не виконують Вашого розпорядження №187, результати громадських слухань фальсифікуються".

nfк это жаловаться на волка волку  :)

Цитувати
Я розумію необхідність всіх цих дій, однак ставлю просте питання: "Де брати час та натхнення?".

Поэтому я выбираю позицию, когда не плачу за ЖКХ. Если они захотят подать иск, то получат встречный весьма интересного содержания.
Пока в нашем доме хотя бы 50% платит по их тарифам, они остаются в прибыли и им нету смысла ворошить все это.

Цитувати
На слуханнях по КП Індустріальному мешканцям свого протокола скласти не вдалося. По КП Чоколівське обрати головуючого, секретаря, скласти свій протокол вдалося. Здійснено відеозапис двох громадських слухань, зафіксовані всі порушення. Матеріали Віктору Івановичу для публікації передані.

Завтра у нас слушанья. Тоже сделает видео и выложим.
Ваше повідомлення якраз і є проявом правового нігілізму. Звернення (зареєстровані) і відповіді, навіть відписки, є належними і відповідним доказами у судових справах. А без них це болюче питання не вирішиться. Влада зобов'язана діяти в межах повноважень, на підставі та у спосіб, що встановлені Конституцією і законами України. У разі порушення навіть способу суд визнає дії влади незаконними, а її акти скасовує. Невже Вам ця норма не відома? Див. Головну сторіну цього сайту. Якщо відома, то чому захищаєте владу і створені нею КП? Незрозуміло ...
Записаний

AlleyCat

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю

Шановний AlleyCat, пропоную подивитися розділ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html "Громадські слухання КП Чоколівське". Там викладені і "Перелік запитань організаторам", і протокол, що склали громадяни, і тексти звернень. Весь матеріал Ви можете використовувати для того, щоб


Спасибо. Уже смотрел. Но мы и сами не лыком шиты.  ;)
Первую атаку отбили.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4923.0.html
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Шановний AlleyCat, пропоную подивитися розділ http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4869.0.html "Громадські слухання КП Чоколівське". Там викладені і "Перелік запитань організаторам", і протокол, що склали громадяни, і тексти звернень. Весь матеріал Ви можете використовувати для того, щоб


Спасибо. Уже смотрел. Но мы и сами не лыком шиты.  ;)
Первую атаку отбили.
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4923.0.html

Ну й гаразд! Готуйтеся до нової атаки. І більш результативної. Не потрібно обговорювати, як на базарі, питання, які виходять за межі тематики громадських слухань. Слухання повинні проводитися не на свіжому повітрі і не будь ким. Опирайтеся на Статут територіальної громади м. Києва, а можливо, якщо існує, і Вашого району. Збирайте докази (належні і відповідні) для наступного судового позову. Без цього не обійтись.
А відео непогане, хоч досить повільно завантажується. Ресурс YouTube переобтяжений.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Під час зустрічі вівся протокол. Що там буде написане - важко сказати. Але я здійснював звукозапис цифровим диктофоном, ніхто не заперечував. Справжній перебіг подій почуєте з прикріпленої фонограми, а отриману відповідь на мої 23 запитання - у доданих зображеннях на 2-х аркушах. Тільки відповіді там немає на жодне з запитань!

Вы с ними играете по правилам Дартаньяна, а в итоге они выигрывают, потому что они играют как подонки. Что в итоге? Они протащили нужное им повышение, а на ваши требования дали очередную отписку.
Помиляєтеся, шановний! Перед Вами не Дон-Кіхот чи Д'Артаньян, а досвідчений і загартований правозахисник. Вивчайте мої сайти, а потім вирішіть, чи доречні Ваші зауваження. Якщо не зрозуміли - ще раз поясню. Громадські слухання у подібному виконанні - це фікція Київської влади. Фіговий листок для прикриття соромних місць. Єдиним корисним результатом від їх відвідування може бути збирання доказів до майбутнього позову на КМДА про незаконність способу затвердження майбутніх тарифів. До речі, справа підсудна районному суду. І багато доказів не потрібно. В адміністративних справах КАСУ покладає обов'язок доказування на суб'єкта владних повноважень. А з "шестірками"-жіночками сперечатися чи воювати не варто. Познайомтеся з фонограмою, де я приймав участь у так званих слуханнях КП "Індустріальне". Ви почуєте, яким чином базар був припинений, а ініціатива перейшла в мої руки, як рядового учасника. Вивчіть досвід судового оскарження розпоряджень КМДА. Вивчіть матеріальну частину - укладені зі мною Типові договори, як наслідок судових процесів. Приходьте на судові засідання, послухайте. Тоді, можливо, і Ваші поради будуть слушними.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Крісло під "мером усіх киян" продовжує розхитуватися, і це Вам не іграшки Ющенка. Регіонали випхнуть його шляхом внесення змін у законодавство, а герой-Київ може лишитися свого героя-Космоса.

Не пойму чему тут радоваться.
АМКУ - это беззубая собака которапя может только засосать до смерти.  ;D
По Черновецкому. Вы  почему-то считаете, что он есть злом, а вот завтра придет Кличко и будет все в шоколаде. Вспомните ГАК.
Кличку ця посада не потрібна. Щодо АМКУ - це не ГАК. А покладатися потрібно не на доброго дядю, а перш за все на себе.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email