'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Проблемы с ЖЭКом  (Прочитано 16025 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Виталий

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #30 : 13 Серпня 2010, 09:25:55 »

Хочу спитати якою повина бути квитанція ЖЕКу про сплату за комунальні послуги. Мені присилають клаптик паперу в якому зазначено,  ПІБ, моя адреса, та сума до сплати без роздруковки, що входить у цю суму. Де знайти посилання на відповідні норми де буде зазначено, яка повинна бути ця квитанція? Я хочу знати за що я сплачую, а не суму яку потрібно сплатити на користь ЖЕКа.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #31 : 13 Серпня 2010, 13:58:32 »

Хочу спитати якою повина бути квитанція ЖЕКу про сплату за комунальні послуги. Мені присилають клаптик паперу в якому зазначено,  ПІБ, моя адреса, та сума до сплати без роздруковки, що входить у цю суму. Де знайти посилання на відповідні норми де буде зазначено, яка повинна бути ця квитанція? Я хочу знати за що я сплачую, а не суму яку потрібно сплатити на користь ЖЕКа.
Усе, про що Ви запитуєте, стосується договірних відносин між Вами і виконавцем послуг. Договори повинні бути укладені у письмовій формі за формою та змістом, які встановлені постановами КМУ № 630 та № 529. Відсутність договорів виключає можливість вирішувати будь-які спірні питання. Навіть у суді. Рекомендую Вам вивчити ЗУ "Про житлово-комунальні послуги" та зазначені вище постанови КМУ і неухильно їх дотримуватися. Тоді будете мати не тільки обов'язки (сумнівні з юридичної точки зору), але й права, закріплені договірними умовами.
Щодо решти. Розмістіть зображення документа, на який Ви посилаєтесь, у вкладенні до наступного повідомлення. Тоді зможемо продовжити.
Записаний

skorro

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #32 : 13 Серпня 2010, 18:33:19 »

Шановний Вікторе Івановичу!
Не могли б Ви коротенько прокоментувати наступні зміни до ЦПК
http://news.ligazakon.ua/news/2010/8/13/28685.htm
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #33 : 13 Серпня 2010, 20:51:17 »

Шановний Вікторе Івановичу!
Не могли б Ви коротенько прокоментувати наступні зміни до ЦПК
http://news.ligazakon.ua/news/2010/8/13/28685.htm

Я вважаю ці нововведення свавіллям. Єдиний спосіб боротьби - тримати руку на пульсі. Судовий наказ можна визнати недійсним, скасувати його. А якщо винесений у відсутності боржника - тим більше. Крім того, моя рекомендація усім зацікавленим - створюйте власе правове поле. Укладайте обов'язкові для Вас Типові договори на надання ЖКП. Упереджуйте можливі санкції проти Вас шляхом складання актів-претензій, позовів до суду тощо. Спокійного життя не буде. Повинні розуміти, що живете в країні дурнів, злочинців та шахраїв. То слід захищатися.
Я тисячу разів про це говорив і писав. Ніхто не заперечував, але майже ніхто нічого не робив для самозахисту своїх прав.
Записаний

mazdaam

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 13
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #34 : 17 Серпня 2010, 00:03:13 »

Шановний Вікторе Івановмчу! Дуже уважно слідкую за судовими подіями щодо неправомірності реорганізації ЖЕКів в Солом'янському районі. Дуже Вас підтримую і дякую Бога, що є людина, яка захищає нас! Будь-ласка, прошу відповідь на одне запитання: на Вашу думку, після "реорганізації" куди перейшли рахунки по заборгованості за житлово-комунальні послуги (з колишнього ДЕЖ - зараз ВСП)? Невже в "КП ГІОЦ" ? А якщо була заборгованість більше 10 років (кінець 90-х)? Невже вона не була списана згідно ЗУ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами №550-IV(де борги  населення  повинні бути списані до 31.12.1999р.включно). Хоча в нашій державі все може бути.... Завчасно дякую Вам за відповідь!
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #35 : 17 Серпня 2010, 11:50:45 »

Шановний Вікторе Івановмчу! Дуже уважно слідкую за судовими подіями щодо неправомірності реорганізації ЖЕКів в Солом'янському районі. Дуже Вас підтримую і дякую Бога, що є людина, яка захищає нас! Будь-ласка, прошу відповідь на одне запитання: на Вашу думку, після "реорганізації" куди перейшли рахунки по заборгованості за житлово-комунальні послуги (з колишнього ДЕЖ - зараз ВСП)? Невже в "КП ГІОЦ" ? А якщо була заборгованість більше 10 років (кінець 90-х)? Невже вона не була списана згідно ЗУ "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами №550-IV(де борги  населення  повинні бути списані до 31.12.1999р.включно). Хоча в нашій державі все може бути.... Завчасно дякую Вам за відповідь!
Правонаступництво після "реформування" не встановлено. КП УЖГ Солом'янського району м. Києва залишається у статусі юрособи зі своїми дебіторськими та кредиторськими заборгованостями, частіш за все - безнадійними. Трирічну позовну давність ніхто не скасовував, але її можна застосувати лише при судовому розгляді справи на підстави заяви учасника процес.
Платники податків тут ні до чого. Плата ЖКП не відноситься до сфери оподаткування.
Записаний

Mriya

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #36 : 24 Листопада 2010, 16:25:16 »

У нас кооперативный дом.На территории стоит сожженная машина,хозяина предупреждали письменно,санэпидемстанция ,а хозяин отвечает,она зарегистрирована и никто не имеет право прикоснуться.В этой машине мусора,бутылок и т.д Куда нам обратиться,чтоб был эффективен результат,что делать???
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #37 : 24 Листопада 2010, 18:09:24 »

У нас кооперативный дом.На территории стоит сожженная машина,хозяина предупреждали письменно,санэпидемстанция ,а хозяин отвечает,она зарегистрирована и никто не имеет право прикоснуться.В этой машине мусора,бутылок и т.д Куда нам обратиться,чтоб был эффективен результат,что делать???
Слід звернутися з актом-претензією до виконавця послуг з утримання будинку та прибудинкової території, яким очевидно є Ваш балансоутримувач, тобто житловий кооператив. Якщо не допоможе - звернутися з позовом до суду з вимогою зобов'язати балансоутримувача усунути порушення прав мешканців будинку. У процесі судового розгляду притягнути у якості співввідповідача власника авто-металолому.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email