'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Дочекався судового засідання  (Прочитано 4225 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Дочекався судового засідання
« : 02 Лютого 2010, 21:54:53 »

Учора таки дочекався виклику в Дарницький районний суд (без малого 3 місяці) по моєму позову до УДАЇ ГУ МВС України в м.Києві про скасування постанови по  справі про адміністративне правопорушення.
Це у мене як сказав Басілашвілі - дебют.
10 лютого о 14:30 суддя Мальченко А.О.
Віктор Івановіч!
Буду радий любий пораді.
Дякую.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Дочекався судового засідання
« Reply #1 : 03 Лютого 2010, 15:58:39 »

Учора таки дочекався виклику в Дарницький районний суд (без малого 3 місяці) по моєму позову ... Віктор Івановіч! Буду радий любий пораді. Дякую.
Радив би перейти у розділ ДЗЕРКАЛО і пошукати посилання на анімаційний фільм про одне ДТП. Сввго часу цей фільм допоміг мені виграти справу в інтересах одного з учасників. Не пам'ятаю, можливо він залишився доступним у розділі "Відео". А якщо ні, то дайте мені про це знати. Тоді я розміщу його у розділі "Файли".
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Дочекався судового засідання
« Reply #2 : 03 Лютого 2010, 16:13:39 »

Розділ Відео з io.ua не копіювався. З файлами теж маємо проблему. На цьому хостингу не можна відіслати файл більший ніж 1.5М. Проблему побачив сьогодні. Вирішення ще не маю. Якщо треба терміново, викладайте на файлообмінник, а я, як побачу посилання перевикладу у розділ Файли.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Дочекався судового засідання
« Reply #3 : 03 Лютого 2010, 21:54:10 »

Розділ Відео з io.ua не копіювався. З файлами теж маємо проблему. На цьому хостингу не можна відіслати файл більший ніж 1.5М. Проблему побачив сьогодні. Вирішення ще не маю. Якщо треба терміново, викладайте на файлообмінник, а я, як побачу посилання перевикладу у розділ Файли.
Той відеоматеріал має набагато менший обсяг. Викладу ще раз, саме у файлообміннику. Трохи пізніше, зараз у цейтноті.
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Дочекався судового засідання
« Reply #4 : 10 Лютого 2010, 16:24:31 »

 :) Прибув на  засідання, але воно не відбулось з поважної причини - суддя Мальченко на лікарняному.
Прибув також відповідач по справі. Шо мене вразило, та це вигляд бравого на дорозі та з полосатою палкою працівника ДАЇ в суді. Це  зовсім інша на вигляд та невпевнена в собі людина.
Засідання перенесено на 24 лютого 16:00.
Помічник судді дав телефон комутатора та наказав передзвонити у день призначеного засідання.   
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Дочекався судового засідання
« Reply #5 : 10 Лютого 2010, 16:33:13 »

Учора таки дочекався виклику в Дарницький районний суд (без малого 3 місяці) по моєму позову до УДАЇ ГУ МВС України в м.Києві про скасування постанови по  справі про адміністративне правопорушення.
Це у мене як сказав Басілашвілі - дебют.
10 лютого о 14:30 суддя Мальченко А.О.
Віктор Івановіч!
Буду радий любий пораді.
Дякую.
Я вже рекомендував раніше - відтворіть ДТП в анімаційному фільмі, додайте до заперечень (на компакт-диску), продемонструйте його в судовому засіданні, використовуючи ноутбук. А ще краще - відеопроектор. В суді немає аналогічних технічних засобів.
Крім того, слід звернути увагу на документи у справі. Якщо вони не відповідають вимогам закону, подайте клопотання про відхилення їх, як доказів.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email