'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Щодо відкриття нової теми на форумі  (Прочитано 3637 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

Віктор Івановіч, як на Ваш погляд, чи буде доцільним відкрити на форумі окрему тему: "листування с виконавцями ЖКП".
« Останнє редагування: 13 Лютого 2010, 10:58:45 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #1 : 12 Лютого 2010, 16:48:47 »

Віктор Івановіч, як на Ваш погляд, чи буде доцільним відкрити на форумі окрему тему: "листування с виконавцями ЖКП".
Думаю, що ні. Таких дрібних тем може накопичитися так багато, що потім нічого не можна буде знайти. Залишимо те, що є. А потім пробачимо. До речі, цей допис слід було помістити у розділі "Запитання". Потім я його туди перенесу.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #2 : 01 Вересня 2010, 18:39:18 »

Чому у розділі Судові справи неможливо створити нову тему? Не бачу цієї опції, як користувач, на відмінність від інших розділів? :-\
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #3 : 01 Вересня 2010, 21:01:02 »

Чому у розділі Судові справи неможливо створити нову тему? Не бачу цієї опції, як користувач, на відмінність від інших розділів? :-\
Мабуть тому, що у цьому розділі я встановив обмеження, зважаючи на випадки недотримання користувачами дисципліни Форуму. Тобто, тему можна відкрити після погодження з засновником.
« Останнє редагування: 01 Вересня 2010, 21:19:36 від gro-za »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #4 : 15 Вересня 2010, 21:42:06 »

Чому у розділі Судові справи неможливо створити нову тему? Не бачу цієї опції, як користувач, на відмінність від інших розділів? :-\
Мабуть тому, що у цьому розділі я встановив обмеження, зважаючи на випадки недотримання користувачами дисципліни Форуму. Тобто, тему можна відкрити після погодження з засновником.

А як погодити, якщо мої особисті до Вас повідомлення заблоковані? Мені незрозуміла така кількість "фільтрів" на форумі і чи є вона доцільною? Мається на увазі -доцільною передусім для користувачів, а не для його засновника. ::)
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #5 : 16 Вересня 2010, 09:01:25 »

Практика, що склалася, наступна. У будь якому розділі форуму створюється тема із скан-копією ухвали про відкриття провадження по справі. Після цього Засновник переносить тему до розділу Судові Справи.

Крім того є ще один механізм.
На форумі існують три групи користувачів: Гість, Зареєстрований Користувач, Активний Дописувач. Ці групи користувачів мають різні права. Гість (незареєстрований користувач), наприклад, має право створювати теми тільки в розділі Запитання. Активний Дописувач має можливість створювати теми в Судових Справах. На момент створення цього форуму Активними Дописувачами стали всі, хто мав певну кількість повідомлень на первісному сайті gro-za.io.ua. У інших випадках рішення про перевод користувача в групу Активних Дописувачів приймає Засновник.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Щодо відкриття нової теми на форумі
« Reply #6 : 16 Вересня 2010, 18:08:42 »

Чому у розділі Судові справи неможливо створити нову тему? Не бачу цієї опції, як користувач, на відмінність від інших розділів? :-\
Мабуть тому, що у цьому розділі я встановив обмеження, зважаючи на випадки недотримання користувачами дисципліни Форуму. Тобто, тему можна відкрити після погодження з засновником.

А як погодити, якщо мої особисті до Вас повідомлення заблоковані? Мені незрозуміла така кількість "фільтрів" на форумі і чи є вона доцільною? Мається на увазі -доцільною передусім для користувачів, а не для його засновника. ::)
Не забувайте, що сайт і Форум створені не для вільного спілкування на довільні теми. Критерій відбору матеріалу для деяких розділів мені доводиться встановлювати більш-менш жорстким, інакше буде анархія, в якій я не зможу навести порядок. Погляньте на загальнодоступні сайти та форуми в Інтернеті, і Ви зрозумієте, що нам таке не потрібно. За зміст і наповнення цього сайту я несу повну відповідальність, так було задумано, і відступати від задуму я не маю наміру. Практика функціонування сайтів-попередників та цього сайту мене упевнила в правильності вибраної позиції. А також майже 40-річний викладацький стаж у ВНЗ, де студенти також бували різними, інколи доводилося декого видаляти з аудиторії. На користь іншим.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email