'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Про захист персональних даних  (Прочитано 105339 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #15 : 01 Серпня 2011, 21:06:41 »

Порадьте, як це краще зробити  ::)

Визначайте своїм представником когось з осіб, чиї персональні дані вказані у макулатурі ЖЕО. Нехай представник знайомиться зі справою, робить копії. Після чого заявляє позов до ЖЕО, а Вас притягує свідком. Складніше з Вашими персональними даними -потрібні докази, а не припущення, що вони також фігурують у паперовому мотлоху по інших справах.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #16 : 01 Серпня 2011, 21:12:55 »

Порадьте, як це краще зробити  ::)

Визначайте своїм представником когось з осіб, чиї персональні дані вказані у макулатурі ЖЕО. Нехай представник знайомиться зі справою, робить копії. Після чого заявляє позов до ЖЕО, а Вас притягує свідком. Складніше з Вашими персональними даними -потрібні докази, а не припущення, що вони також фігурують у паперовому мотлоху по інших справах.
Не зрозуміла, що мається на увазі під "моїм представником"? Представником у якій справі?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #17 : 01 Серпня 2011, 21:14:49 »

Знайшла ось таке
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо порушення законодавства про захист персональних даних
Верховна Рада України постановляє:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. Частину шосту статті 112 Кримінально-процесуального кодексу України після слів "передбачені статтями" доповнити цифрами "1821, 1822,".
2. Кодекс України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) доповнити статтями 18837, 18838 і 24419 такого змісту:
"Стаття 18837. Порушення законодавства у сфері захисту персональних даних
...
Порушення порядку доступу до персональних даних, які обробляються у базах персональних даних, незабезпечення захисту такої інформації від доступу до неї сторонніх осіб, що призвело до її розголошення або втрати, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #18 : 02 Серпня 2011, 00:45:57 »

Порадьте, як це краще зробити  ::)

Визначайте своїм представником когось з осіб, чиї персональні дані вказані у макулатурі ЖЕО. Нехай представник знайомиться зі справою, робить копії. Після чого заявляє позов до ЖЕО, а Вас притягує свідком. Складніше з Вашими персональними даними -потрібні докази, а не припущення, що вони також фігурують у паперовому мотлоху по інших справах.
Не зрозуміла, що мається на увазі під "моїм представником"? Представником у якій справі?
Ви маєте на увазі, що вони могли дізнатися про розголошення їх власних персональних даних лише будучи моїми представниками по тих позовах, макулатура яких містить ці дані?

А іншого способу немає?
Чому я, дізнавшися про скоєння злочину, не можу повідомити постраждалих про злочин, скоєний проти них?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #19 : 02 Серпня 2011, 13:01:41 »

А іншого способу немає?
Чому я, дізнавшися про скоєння злочину, не можу повідомити постраждалих про злочин, скоєний проти них?

Повідомляйте звичайно.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #20 : 03 Серпня 2011, 16:53:09 »

Вот думаю перед тем, как рассказать людям о разглашении их персональных данных, написать заявление в прокуратуру "про скоєння злочину". А потом, чтоб и они написали о туда же и о том же.
Такой путь правильный?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #21 : 03 Серпня 2011, 17:00:36 »

Я уже высказал мнение о наиболее рациональном пути.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #22 : 03 Серпня 2011, 22:34:19 »

Я уже высказал мнение о наиболее рациональном пути.
Это долгий путь для обеих сторон, где гарантия, что им это надо, может им вообще все равно.
Вместо представительства можно было бы привлечь их третьими лицами, но опять же бумаги-то эти у меня, а не в материалах дела.
В материалах дела скорее всего не черновики. Тогда какой смысл в их представительстве?
Для меня главное, чтоб нач. ЖЭКа поднапрячь, прищучить  :o
Ищу самый короткий и надежный путь. Вот и думаю, может в прокуратуру сообщить?
« Останнє редагування: 04 Серпня 2011, 09:41:47 від Nimfa »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #23 : 04 Серпня 2011, 16:22:17 »

Для меня главное, чтоб нач. ЖЭКа поднапрячь, прищучить  :o
Ищу самый короткий и надежный путь. Вот и думаю, может в прокуратуру сообщить?
"Надійний шлях захисту порушених прав" і "прокуратура" - то в наших реаліях терміни-антоніми  :)
З мого досвіду результат звернень до прокуратури - отримання доказів до судових процесів. Все. Реального вирішення проблем чи припинення порушень - не бачила.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #24 : 04 Серпня 2011, 18:18:34 »

"Надійний шлях захисту порушених прав" і "прокуратура" - то в наших реаліях терміни-антоніми  :)
Тетяно, абсолютно з Вами згодна, бо маю подібний досвід.
Але ж у даному випадку альтернативи не бачу.
Пропозиція від Перо напряжна як для мене, так і для незнайомих мені людей.
І спрацювати може лише у випадку, якщо такі дані є в матеріалах справи.
Але мені здається, що у суді з паперами все нормально.
Моя заява буде ще одним підтвердженням того, що нач.ЖЕКу є порушником ЗУ.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #25 : 04 Серпня 2011, 18:20:46 »

Тут вже кожен вирішує для себе сам. А підтверджень тих і так неміряно. Питання просте: які наслідки?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #26 : 08 Серпня 2011, 21:05:33 »

Сьогодні віднесла заяву в прокуратуру з додатками - ксерокопіями документів, зворотня сторона яких містила персональні дані сторонніх осіб. Заодно запитала про законність Ф-3. Ось текст заяви

(click to show/hide)
Реєструвала на прийомі, хоча можна було просто вкинути у скриньку для звернень.
Реакція приймаючої сторони: у них мабуть грошей на папір немає. Тоді я сказала, що так можна виправдати грабіжника, адже у нього також на момент скоєння злочину не було грошей. А ще ситуацію назвали "цирком". Як мені пояснили, це тому, що вони перший раз бачать, щоб документи до суду подавалися на використаному папері та ще й з персональними даними, які мають бути захищені. Сказали, що нач.контори одержить догану. Я запитала, а як же відповідальність - штраф від 500 до тисячі неоподаткованих мінімумів згідно Кодексу адмінправопорушень, порадили подавати до суду.
Цікаво, я можу подати, чи це мають зробити лише ті люди, чиї персональні дані вказані у тих паперах?
Щодо Ф-3, поданої разом із Позовом, що виписана на ім'я відповідача, сказали, що у Ф-3 єдина форма, яку порушувати не можна. Тобто абс.законно ЖЕК бере довідку Ф-3, пише в ній, що вона видана гр.ХХХ і додає її до позову  ;D Така думка прокуратури   :o
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #27 : 09 Вересня 2011, 13:29:12 »

З райпрокуратури прийшла відповідь, що заяву передали в прокуратуру іншого району - за місцем реєстрації порушника (посадовців ЖЕКу). З якої дати я маю чекати 30 днів, з дати подачі заяви, чи з дати повідомлення про передачу на розгляд в інший район?
Якщо з дати подачі заяви, то прокуратура також є порушником закону, бо відповіді досі немає.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #28 : 09 Вересня 2011, 19:57:33 »

Якщо було повідомлення про злочин -то строки регулються ст. 97 КПК. Щодо дій та бездіяльності прокуратури є відповідна гілка:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю
Re: Про захист персональних даних
« Reply #29 : 10 Вересня 2011, 00:12:18 »

Прийшло повідомлення від тієї прокуратури, до якої передана першою прокуратурою моя заява про скоєння злочину.
У повідомленні зазначено, що моє звернення (насправді це заява про скоєння злочину) "щодо можливих неправомірних дій з боку посадовців ЖУ" направляється на "повну, всебічну та об'єктивну перевірку до відповідного РУ ГУ МВС, про результати повідомити заявника у встановлений зак-вом термін..Це повідомлення датоване 22.08.11, а з'явилося у мене в скриньці тільки сьогодні, коли якраз спливає встановлений термін. Виходить, мають сьогодні вночі розібратися і завтра встигнути мене повідомити про результати ;D?
Цікаво, а що саме буде перевірятися, якщо я додала до заяви 15 аркушів доказів, а саме ксерокопій тих паперів, які містили персональні дані сторонніх осіб?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email