'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Про справи Кличко по тарифам на ЖКУ (нерозібране).  (Прочитано 37594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Бондаренко

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 95
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Нет, там объявление значительно раньше.
Записаний

Бондаренко

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 95
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Не знаю, чи підтримають мене первісні позивачі, але бажано було б такі заяви подати.
Звичайно, що ці заяви Кличка залишать без розгляду.
Але заяви позивачів розглянуть, звичайно.

Ваша думка?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Сеогдня на собрании обсудили эту тему.
Пришли к выводу что нужно подавать такие заявления.
Виктрор Андреевич надеюсь подаст.
Согласовали подачу аналогичного заявления Валерием Пантелеймоновичем. Он тоже согласен его подписать! (дело 2а-404/07 (22а-5301/08). Правда дело в ВАСУ)
Осталось согласовать с В.И. Но наверно это должно лечь на плечи Т.И.
ПС: думаю в заявлении не нужно писать варианты ответа на вопрос, а нужно поставить вопрос примерно так: "с какого числа данным решением отменено РКГГА"?
« Останнє редагування: 29 Січня 2011, 21:09:01 від ВАВАНчик »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

2а-3192/09 (2а-523/10)
У засіданні оголошено перерву до 17 березня 2011 року 14 години 30 хвилин.

КМДА зобов'язано надати докази виконання ухвали суду стосовно публікації оголошення у газеті"Хрещатик" та дати звернення Кулі В.І. стосовно збільшення позовних вимог  по РКМДА 978-981.

П.С. Якщо ніхто з ЖБК чи ОСББ не приєднається, одне розпорядження відмовлюсь оскаржувати.

Володимире, а чим мотивована ухвала у частині дати звернення В. І. щодо збільшення вимог? Це ж його самостійне провадження?

Тепер зрозуміло для чого -без розгляду будуть залишені вимоги того з позивачів, оголошення про чию справу було опубліковано пізніше. Без розгляду -у частині, в якій предмет і підстави позову перетинаються. А позивач Куля і позивач Кличко -це вже "один позивач" (див. справу № 2-а-3417/09), поки така ухвала у законній силі. Саме такого змісту будуть клопотання КМДА (по усім справам Кличка, як по першій так і по апеляційній інстанціям). Після чого КМДА мабуть подасть ще одне клопотання про зупинення провадження до вирішення по суті справи, де вимоги продовжують розглядатися. Тактика зрозуміла -бо застосована у справі № 2а-9705/09/2670 (Кабміну до КМДА).
Володимире, надай інформацію щодо дат публікацій усіх оголошень по справам Кличка.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Детальну інформацію із номерами справ дам в понеділок.

Буду вступати третьою особою. До позовів до НКРЕ ніяк не доходять руки: там слід опановувати іншу нормативку і економічні обгрунтування.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ваша думка?

Відмовлять у роз'ясненні. По справі Кулі В. І. потрібна його заява і підпис. А щодо справи Хельваса В. П. -то він готовий її подати, але справа у ВАСУ і мабуть все залишиться у повітрі, поки матеріали не повернуться до Шевч. суду, а потім до КААС,який має роз'яснити свою постанову (якщо ВАСУ її не скасує). І ще -головуюча у КААС суддя Горбань Т. І. померла у квітні 2010 р.... :-\
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

Уважаемый г.Бондаренко ! Я конечно подпишусь и всячески буду содействовать, полагаю и Виктор Иванович не откажется,в решении по моему иску есть еще один нюанс,который необходимо обговорить лично и соответственно подкорректировать заявление. надеюсь встретиться завтра по этому вопросу с  вами г.Бондаренко, т.к. вы дали мне свой номер телефона,  я даю свой номер т. 068-809-15-49.надеюсь созвониться 31.01.10 после 11час.
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю

2а-3192/09 (2а-523/10)
У засіданні оголошено перерву до 17 березня 2011 року 14 години 30 хвилин.

КМДА зобов'язано надати докази виконання ухвали суду стосовно публікації оголошення у газеті"Хрещатик" та дати звернення Кулі В.І. стосовно збільшення позовних вимог  по РКМДА 978-981.

П.С. Якщо ніхто з ЖБК чи ОСББ не приєднається, одне розпорядження відмовлюсь оскаржувати.

Приєднається, Володимире, ЖБК "Алмаз-5".

Я хворів, тому не зміг прийти 27 січня...

А КААС що оголосив по справі 2а-2292/09?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Не знаю, чи підтримають мене первісні позивачі, але бажано було б такі заяви подати.
Звичайно, що ці заяви Кличка залишать без розгляду.
Але заяви позивачів розглянуть, звичайно.

Ваша думка?

Сеогдня на собрании обсудили эту тему.
Пришли к выводу что нужно подавать такие заявления.
Виктрор Андреевич надеюсь подаст.
Согласовали подачу аналогичного заявления Валерием Пантелеймоновичем. Он тоже согласен его подписать! (дело 2а-404/07 (22а-5301/08). Правда дело в ВАСУ)
Осталось согласовать с В.И. Но наверно это должно лечь на плечи Т.И.
ПС: думаю в заявлении не нужно писать варианты ответа на вопрос, а нужно поставить вопрос примерно так: "с какого числа данным решением отменено РКГГА"?

Уважаемый г.Бондаренко ! Я конечно подпишусь и всячески буду содействовать, полагаю и Виктор Иванович не откажется,в решении по моему иску есть еще один нюанс,который необходимо обговорить лично и соответственно подкорректировать заявление. надеюсь встретиться завтра по этому вопросу с  вами г.Бондаренко, т.к. вы дали мне свой номер телефона,  я даю свой номер т. 068-809-15-49.надеюсь созвониться 31.01.10 после 11час.

Зможу переговорити з Віктором Івановичем. Вважаю, що до закінчення переговорів пана Володимира Бондаренка з Віктором Андрійовичем це робити зарано. Чекаю прояснення ситуації і переформулювання тексту (за результатами сьогоднішнього спілкування). Заява про роз`яснення, на моє розуміння, повинна бути від імені позивача. Прошу кинути особисте повідомлення або повідомлення на мейл.
Я так розумію, аналогічну роботу проведуть Дмитро і Валерій Пантелеймонович.
Записаний

виктор андреевич

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 419
    • Перегляд профілю
    • Email

Уважаемая,Татьяна, думается .что 03.02.11г. в с/э я сумею переговорить с Виктором Ивановичем, по этому поводу к тому времени будет и какой-то результат по разговору с Владимиром Бондаренко.
Записаний

Бондаренко

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 95
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

З Віктором Андрійовичем про все переговорили.
Відповідна заява про роз'яснення направлена до Шевченківського районного суду м. Києва.
Роз'яснення у двох моментах:
- з якого часу скасоване розпорядження;
- скасоване воно окремо чи зі змінами і доповненнями, про які знав суд.

П.С. Закликаю всіх ставити суду "закриті" питання, тобто такі, де ви даєте варіанти відповіді. Судді (читай помічники чи секретарі, які готують ухвали) не завжли гарно обізнані з тонкощами КАС, тож можуть таке написати, що будь-яке роз'яснення втратить сенс.  ;D
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Віталієм Кличком оскаржені постанови НКРЕ України:
стосовно електроенергії постанова НКРЕ від 13.01.11 №8 (справа 2а-1140/11/2670, слухання 21.02.11 о 09-00 АМЕЛЬОХІН Віталій В’ячеславович)
стосовно водопостачання
стосовно теплової енергії постанови НКРЕ від 14.12.10 №1726 та 1729 (справа 2а-1142/11/2670, слухання 21.02.11 о 09-00 АБЛОВ Євгеній Валерійович)

Призначені попередні засідання чи відразу судові розгляди?
Записаний

Бондаренко

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 95
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Попередні
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

По указанным 2-м делам зарегистрировался 3-им лицом на стороне истца. ;)
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email