'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Вибори до місцевих рад  (Прочитано 4198 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Вибори до місцевих рад
« : 28 Серпня 2010, 14:25:30 »



Святошинська районна в м. Києві партійна організація Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА запрошує голів ЖБК та ОСББ взяти участь у виборах до місцевих рад.


Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #1 : 28 Серпня 2010, 19:34:17 »

Вікторе Івановичу, а реклама та спам на форумі у нас реєстаційною угодою не забороняється?
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #2 : 28 Серпня 2010, 20:54:18 »

Я ніколи не любив підгавкувачів і стукачів.

Якщо Політична партія запрошує голів взяти участь у виборах, то це вже спам?!
Якщо САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА готова взяти у свої списки голів ЖБК і ОСББ, які тягнуть на своїх плечах безглуздий тягар, воюють з безчинством Черновецького і за запрошення до дій (в даному випадку виборів) повинні платити кошти???

Андрійку, ти викликав своє заявою у мене лише огиду, залишайся разом з реєстаційною угодою і Черновецьким, я за тебе радий!
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #3 : 28 Серпня 2010, 21:50:20 »

Підстави, грунтуючись на яких, я кваліфікував Ваше повідомлення як рекламу.
  • Площа корисної інформації незначна у порівнянні з загальною площею повідомлення,
  • Корисна інформація має форму заклику без вмотивування,
  • У повідомленні відсутні інструкції для людини, яка захоче прийняти Вашу пропозицію. Немає навіть посилання на сайт Вашої партії, чи номерів телефонів. Фактично, такій людині пропонується скористатися пошуковою системою для того, щоб знайти інформацію про партію.
На цьому форумі люди зазвичай мотивують свої твердження і саме це є корисним. А реклами досить на вулиці та телебаченні.
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #4 : 28 Серпня 2010, 22:30:23 »

Посилання на сайт є http://partiya-sud.org.ua/

З використанням адреси і телефону - це вже рекламне повідомлення.

Хто виявить бажання взяти участь, як кандидат у мажоритарному окрузі, може звертатися.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #5 : 28 Серпня 2010, 23:23:15 »

Я ніколи не любив підгавкувачів і стукачів.

Андрійку, ти викликав своє заявою у мене лише огиду, залишайся разом з реєстаційною угодою і Черновецьким, я за тебе радий!


Юріє, не треба образ!
Між іншим саме Андрій створив Дзеркало (резервну копію сайту http://gro-za.io.ua), а також допомагав Віктору Івановичу під час створення цього сайту.
Записаний

Юрій Алмаз

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 82
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #6 : 28 Серпня 2010, 23:37:53 »

В чому образа?
В тому, що я запропонував дієвим людям змінити владу?
В тому, що головам ЖБК і ОСББ слід іти на вибори кандидатами у депутати?
В тому, що голови ЖБК і ОСББ у САМОВРЯДНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ДЕРЖАВІ не будуть купувати собі місця у списку і мажоритарці, як нині ними успішно торгують інші політсили?

А поведінка Андрія викликала в мене огиду, мовляв, Вікторе Івановичу, а за рекламу треба платити, не сплачено - зніміть повідомлення.
Або
Вікторе Івановичу, спам на форумі у нас реєстаційною угодою це забороняється - і знову зніміть повідомлення.

Так роблять лише погані люди.

Андрію, не бажаєте іти на вибори міняти владу - не йдіть, але і провокацій не робіть.
« Останнє редагування: 28 Серпня 2010, 23:39:39 від Юрій Алмаз »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #7 : 29 Серпня 2010, 00:33:19 »

Вікторе Івановичу, а за рекламу треба платити, не сплачено - зніміть повідомлення.
Сумніваюся, що будь-хто зможе розмістити тут рекламу за гроші. Як на мене, то рекламі тут взагалі не місце, принаймні у повідомленнях користувачів. Колись розглядав ідею контекстної реклами Google Ads, щоб можна було за хостинг сплатити, але Віктор Іванович не підтримав, тож користуємося безкоштовним.
Чому первинне повідомлення є рекламою - я обгрунтував у попередньому дописі. Миритися з рекламою та спамом не буду, хто б що про мене не писав.
Хоча в мене є можливість самостійно модерувати форум, цією можливістю користуватися не буду, бо маємо з Віктором Івановичем дещо різні погляди з розвитку ресурсу, а пріорітет повинен бути у нього. А от привернути його увагу до випадків спаму та реклами вважаю своїм правом.

До речі, якщо б Ви замість реклами написали повідомлення на цю ж тему, Ви б виграли в очах користувачів ресурсу. Бо з наявного складається враження, що за Вашими закликами нічого не стоїть.

На цьому все. Для мене ця тема закрита.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Вибори до місцевих рад
« Reply #8 : 29 Серпня 2010, 11:46:02 »

Вікторе Івановичу, а за рекламу треба платити, не сплачено - зніміть повідомлення.
Сумніваюся, що будь-хто зможе розмістити тут рекламу за гроші. Як на мене, то рекламі тут взагалі не місце, принаймні у повідомленнях користувачів. Колись розглядав ідею контекстної реклами Google Ads, щоб можна було за хостинг сплатити, але Віктор Іванович не підтримав, тож користуємося безкоштовним.
Чому первинне повідомлення є рекламою - я обгрунтував у попередньому дописі. Миритися з рекламою та спамом не буду, хто б що про мене не писав.
Хоча в мене є можливість самостійно модерувати форум, цією можливістю користуватися не буду, бо маємо з Віктором Івановичем дещо різні погляди з розвитку ресурсу, а пріорітет повинен бути у нього. А от привернути його увагу до випадків спаму та реклами вважаю своїм правом.

До речі, якщо б Ви замість реклами написали повідомлення на цю ж тему, Ви б виграли в очах користувачів ресурсу. Бо з наявного складається враження, що за Вашими закликами нічого не стоїть.

На цьому все. Для мене ця тема закрита.
З цього питання на даний час не маю категоричної думки. Пригадується, що аналогічне запрошення прийняти участь у діяльності політичної партії "Самоврядна Українська держава" вже було розміщене на Форумі, не пам'ятаю, у якому розділі. Тоді воно не викликало суттєвих зауважень.
Мені шкода, що виник спір між двома особами, які багато чого доброго зробили для захисту інтересів киян. І хотілося, щоб Андрій та Юрій Алмаз примирилися. Якщо я можу щось вдіяти, не підливаючи масла в огонь, то був би радим так поступити. Але досвід показує, що різка, не зовсім вмотивована реакція може тільки нашкодити загальній справі.
Шановні! Нам нічого ділити! Я майже впевнений, що ніхто з нас до цієї корумпованої влади прихильно не ставиться, і приймати участь у її діяльності не збирається. Тим більше, Київрада з подачі в.о. голови КМДА висловилася за ліквідацію районних у м. Києві рад, тобто у перспективі питання взагалі втратить актуальність.
Давайте забудемо і заблокуємо цю тему!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email