'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130587 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Під час судового засідання представник КП «Керуюча компанія» на моє питання відповіла, що КП не укладало угоди з «Київенерго» та з «Київ водоканалом» тому, що угоди з ними укладало КП «Залізничне».
Сьогодні я отримав відповідь від Солом'нської РДА, в якому підтверджено те, що вказані угоди укладало КП «Залізничне», а житлово експлуатуюча дільниця надала відповідь, що між нею, та ПАТ «Київенерго» і ПАТ АК «Київ водоканал» договори не укладались.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Представник КП ГІОЦ на судовому засіданні також подав заяву про застосування строку позовної давності в цій справі.
То виникає питання - якщо подання заяви про судовий наказ у квітні 2013 р. перервало строк перебігу позовної давності для КП «Керуюча компанія», і вона тепер подала позов про стягнення заборгованості за період 2010-2012 р., то чи можу я вимагати в зустрічному позові перерахунку розрахунку заборгованості за період з 2010 р. до 2012 р., за тієї умови, що відповідач-2 (КП ГІОЦ) подав заяву про застосування строку позовної давності?
Записаний

Gelo

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3735
    • Перегляд профілю
    • Email

Какие основания указаны для применения срока давности?
Зачем требовать перерасчет за 2010-2012, надо ходатайство об отказе применения срока давности.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Представник КП ГІОЦ на судовому засіданні також подав заяву про застосування строку позовної давності в цій справі.
То виникає питання - якщо подання заяви про судовий наказ у квітні 2013 р. перервало строк перебігу позовної давності для КП «Керуюча компанія», і вона тепер подала позов про стягнення заборгованості за період 2010-2012 р., то чи можу я вимагати в зустрічному позові перерахунку розрахунку заборгованості за період з 2010 р. до 2012 р., за тієї умови, що відповідач-2 (КП ГІОЦ) подав заяву про застосування строку позовної давності?

Можете подавати вимогу про перерахунок з 01.12.2006 р. по 30.06.2014 р. включно. Бе первісний позов перетинається із частиною цього періоду. Позовна давність для позивача за зустрічним позовом про перерахунок відлічується з календарних дат, коли судові рішення в адмін. справах набрали законної сили (для сторін цих справ), тобто з 10.07.2014 р. (для період у серпня 2009 р.) та з 15.01.2015 р. (для періоду з грудня 2006 р.); для інших осіб, які не брали участі у справі - з моменту публікації резолютивних частин цих рішень в газеті "Хрещатик". Отже, не пропущена.
ГІОЦ, мабуть подало заяву про застосування позовної давності саме щодо Ваших вимог, а не вимог позивача за первісним позовом?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ГІОЦ, мабуть подало заяву про застосування позовної давності саме щодо Ваших вимог, а не вимог позивача за первісним позовом?
Так, представник КП ГІОЦ подав заяву про застосування позовної давності стосовно моїх вимог - вимог позивача за зустрічним позовом.
« Останнє редагування: 28 Травня 2016, 15:44:22 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Представник КП ГІОЦ на судовому засіданні також подав заяву про застосування строку позовної давності в цій справі.
То виникає питання - якщо подання заяви про судовий наказ у квітні 2013 р. перервало строк перебігу позовної давності для КП «Керуюча компанія», і вона тепер подала позов про стягнення заборгованості за період 2010-2012 р., то чи можу я вимагати в зустрічному позові перерахунку розрахунку заборгованості за період з 2010 р. до 2012 р., за тієї умови, що відповідач-2 (КП ГІОЦ) подав заяву про застосування строку позовної давності?

Можете подавати вимогу про перерахунок з 01.12.2006 р. по 30.06.2014 р. включно. Бе первісний позов перетинається із частиною цього періоду. Позовна давність для позивача за зустрічним позовом про перерахунок відлічується з календарних дат, коли судові рішення в адмін. справах набрали законної сили (для сторін цих справ), тобто з 10.07.2014 р. (для період у серпня 2009 р.) та з 15.01.2015 р. (для періоду з грудня 2006 р.); для інших осіб, які не брали участі у справі - з моменту публікації резолютивних частин цих рішень в газеті "Хрещатик". Отже, не пропущена.
Дякую за пораду!
А як мені краще збільшити свої позовні вимоги?
Подати уточнений "Зустрічний позов"?
Чи подати через канцелярію "заяву/клопотання" про те, що я прошу суд врахувати, що я прошу збільшити свої позовні вимоги у моєму зустрічному позові?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Какие основания указаны для применения срока давности?
Я виклав вище заяву представника КП ГІОЦ.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А як мені краще збільшити свої позовні вимоги?
Подати уточнений "Зустрічний позов"?
Чи подати через канцелярію "заяву/клопотання" про те, що я прошу суд врахувати, що я прошу збільшити свої позовні вимоги у моєму зустрічному позові?

Це не збільшення вимог, а зміна предмету позову. Змінити предмет або підстави позову можно до початку розгляду справи по суті. Змінений позов подається за формою позову. Можна змінити прохальну частину позову, зазначивши, що мотивувальну залишаєте без змін (щоб не переписувати увесь текст).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А як мені краще збільшити свої позовні вимоги?
Подати уточнений "Зустрічний позов"?
Чи подати через канцелярію "заяву/клопотання" про те, що я прошу суд врахувати, що я прошу збільшити свої позовні вимоги у моєму зустрічному позові?

Це не збільшення вимог, а зміна предмету позову. Змінити предмет або підстави позову можно до початку розгляду справи по суті. Змінений позов подається за формою позову. Можна змінити прохальну частину позову, зазначивши, що мотивувальну залишаєте без змін (щоб не переписувати увесь текст).
Дякую.
Начебто розляду по суті ще не було.Тільки відповідачі по зустрічному позову надали свої заперечення, і після цього я попросив суд оголосити перерву для вивчення цих заперечень, і суд погодився на це.
« Останнє редагування: 29 Травня 2016, 22:51:27 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

"КП" надало до суду у якості доказа "Договір на утримання житлових будинків" між "КП Дирекція..." та Комунальним підприємством  Залізничне", та додаткову угоду між ними.
Договір має термін дії з 1 квітня 2008 р. по 31 березня 2011р., а "Додаткова угода" набирає чинності з 1 липня 2014р., і діє до 1 липня 2015р.
Тобто з 1 квітня 2011р. ця угода не діяла, а позовна заява подана за термін з 01.04.2010р. по 01.11.2012р.
Чим займались "КП Дирекція" та "КП Залізничне" з 1 квітня 2011 р. по 1 липня 2014 р.?


« Останнє редагування: 15 Серпня 2017, 21:19:14 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Продовження угоди
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Згідно п.3.15 "Договору" між "КП" та "КП Залізничне", "КП" зобов"язувалась укласти угоди з виробниками ЖКП послуг, але як надало мені відповідь само "КП" на мій запит - угоди з виробниками послуг за спірний період не укладались...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні відбулось с.з. по справі...оголошена перерва до 08.02.2018р. на 10-00
Майже 6 місяців перерви між сьогоднішнім і наступним с.з.
Так можна дійти до того, що с.з. раз на рік будуть призначатись...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Виконавці послуг утримання будинку і прибудинкових територій визначаються на конкурсних засадах і відповідно до низки нормативних актів, а не згідно домовленостей між собою і статутами. Тому ці договори і статути не є доказами того, що їх сторони є виконавцями послуг. Що стосується великої перерви в с/з, то у справах про стягнення боргу це лише на користь "боржника".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Відбулось сьогодні заплановане судове засіданя по цій справі.
Представник позивача не з"явився на засідання без пояснення причин цього.
Я зауважив судді, що це вже друга не явка представника позивача на судові засідання у цій справі.
На це суддя дав відповідь, що для оголошення "залишити справу без руху" потрібно, щоб позивач не з"явився на два підряд заплановані судові засідання.
Здається колись мені тут хтось пояснював, що неявки на с.з. накопичуються за весь період судового процесу, і якщо два рази загалом не прийшов на судові засідання, то чекай прийняття судом заочного рішенння...
Чергове засідання призначено на 08 травня 2018р. на 9 годину.
Щось у мене є передчуття, що 8 травня хтось знову не прийде на с.з.
На моє питання до секретаря суду - чи не можна призначити с.з. на інший день?, отримав відповідь - ми зараз призначаємо нові с.з. вже на вересень....
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email