'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І ще. Ви посилались на п.п. 3, 4 ч. 2 ст. 16 та ч. 2 ст. 393 ЦК України, як на підставу для перерахунку за ЖКП?
На ст. 16ЦК посилався, а на ст. 393ЦК - ні.
А який правовий акт видала влада, що порушило мої майнові права?
Погано. Було порушено право споживача ЖКП на визначення ціни ЖКП законним чином внаслідок видання (незаконного) правового акту органом державної влади або органом місцевого самоврядування (наприклад – незаконні та скасовані судами розпорядження КМДА по тарифам на ЖКП, за які споживач ЖКП переплатив свої гроші).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Підстава відмови тільки одна - ст.632 ЦК, неможливість зміни ціни в договорі, після його виконання.
І якщо я буду подавати новий позов про перерахунок за інший період, то загроза відмови на цій же самій підставі буде мені постіно загрожувати не залежно від того, відкликав би я свій зустрічний позов перед початком розгляду в КАС, чи не відкликав.
Чи не так?
Тарифи за ЖКП не є результатом договору між виконавцем ЖКП та їх споживачем, навіть якщо б Ви укладали такий договір. У Вас і у виконавця ЖКП просто немає таких прав - домовлятись про тарифи за ЖКП.
А суди України мають іншу думку з цього питання, і інші власні переконання.
І що Ви з цим зробите?
Неправда. Є виграні справи по перерахунку за ЖКП і є ПВС від 4 червня 2018 року.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Так мене таке рішення суду(зобов"язати ЖЕД - 901 здіснити перерахунок) цілком би задовольнило.
Чому?
Та тому, що я ж за послуги взалі нічого не сплачував з 2007 р., то нехай собі КП ігнорувало б таке рішення суду, а я б продовжував ігнорувати борг.
КП не мало б що пред"явити до виконавчої служби, для стягення боргу.
Хіба не так?
Звісно, не так. Стягнення боргу було б на користь КП,  так як і зараз... ЖЕД до Вас не позивався... Позивач КП. К отримало б (і отримає) нормальний виконавчий лист, а Ви ні. Я думаю юрист КП це зразу второпав  ;D
І ще таке - ніде в рішенні суду першої інстанції(та імовірно що і в рішенні КАС, яке буде складено днів через 3-5) не має згадки про те, що мені відмовили в зустрічному позові на підставі того, що я вказав не належного відповідача.
Підстава відмови тільки одна - ст.632 ЦК, неможливість зміни ціни в договорі, після його виконання.
І якщо я буду подавати новий позов про перерахунок за інший період, то загроза відмови на цій же самій підставі буде мені постіно загрожувати не залежно від того, відкликав би я свій зустрічний позов перед початком розгляду в КАС, чи не відкликав.
Ви подали позов до належного відповідача. Ви начудили з позовними вимогами. КП це влаштовувало... Суд про це не згадав тому, бо не вважав що, взагалі, є ппідстави для перерахунку (нема про що роздумувати).
Загроза відмови на "цій же самій підставі" (ст.632 ЦК) існуватиме для будь-кого і будь-коли... Як з цим "боротися" вже було написано... І це ніяк не пов'язано з відмовою від зустрічного позову.
Зустрічний позов перекреслив можливість окремого позову про перерахунок за визначений період...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Підстава відмови тільки одна - ст.632 ЦК, неможливість зміни ціни в договорі, після його виконання.
І якщо я буду подавати новий позов про перерахунок за інший період, то загроза відмови на цій же самій підставі буде мені постіно загрожувати не залежно від того, відкликав би я свій зустрічний позов перед початком розгляду в КАС, чи не відкликав.
Чи не так?
Тарифи за ЖКП не є результатом договору між виконавцем ЖКП та їх споживачем, навіть якщо б Ви укладали такий договір. У Вас і у виконавця ЖКП просто немає таких прав - домовлятись про тарифи за ЖКП.

А суди України мають іншу думку з цього питання, і інші власні переконання.
І що Ви з цим зробите?
Неправда. Є виграні справи по перерахунку за ЖКП і є ПВС від 4 червня 2018 року.
І виграні є, і програні.
Я про програні кажу, що поки що нема усталеної судової практики. Ось приклад  -
(click to show/hide)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Так мене таке рішення суду(зобов"язати ЖЕД - 901 здіснити перерахунок) цілком би задовольнило.
Чому?
Та тому, що я ж за послуги взалі нічого не сплачував з 2007 р., то нехай собі КП ігнорувало б таке рішення суду, а я б продовжував ігнорувати борг.
КП не мало б що пред"явити до виконавчої служби, для стягення боргу.
Хіба не так?
Звісно, не так. Стягнення боргу було б на користь КП,  так як і зараз... ЖЕД до Вас не позивався... Позивач КП. К отримало б (і отримає) нормальний виконавчий лист, а Ви ні. Я думаю юрист КП це зразу второпав  ;D
Вибачте, щось я не розумію...
Ви писали раніше -
Якщо б суд Ваш позов задовільнив і зобов'язав ЖЕД-901  здійснити Вам перерахунок, то КП усішно б ігнорувало це рішення.
Бо КП "не при делах", а ЖЕД - 901 не юрособа...   
А потім пишите, що стягнення боргу було б на користь КП...
(click to show/hide)
Тобто на первісний позов і на мій зустрічний позов суд першої інстанції міг винести рішення з двох пунктів -
1)спонукати ЖЕД-901 здіснити перерахунок за спірний період на підставі того, що РКМДА застосовані в розрахунку боргу нечинні, і в тому ж рішенні вказати -
2) задовольнити позов КП про стягнення боргу в повному обсязі на підставі нечинних РКМДА...
Хіба таке можливо?
« Останнє редагування: 08 Грудня 2018, 23:51:32 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Підстава відмови тільки одна - ст.632 ЦК, неможливість зміни ціни в договорі, після його виконання.
І якщо я буду подавати новий позов про перерахунок за інший період, то загроза відмови на цій же самій підставі буде мені постіно загрожувати не залежно від того, відкликав би я свій зустрічний позов перед початком розгляду в КАС, чи не відкликав.
Чи не так?
Тарифи за ЖКП не є результатом договору між виконавцем ЖКП та їх споживачем, навіть якщо б Ви укладали такий договір. У Вас і у виконавця ЖКП просто немає таких прав - домовлятись про тарифи за ЖКП.

А суди України мають іншу думку з цього питання, і інші власні переконання.
І що Ви з цим зробите?
Неправда. Є виграні справи по перерахунку за ЖКП і є ПВС від 4 червня 2018 року.
І виграні є, і програні.
Я про програні кажу, що поки що нема усталеної судової практики. Ось приклад  -
(click to show/hide)
Ніякий це не приклад (можете його викинути на смітник), бо тоді ще не було ПВС від 4 червня 2018 року, яка розставила всі крапки над "і".
В чинному ЦКУ питання відступу від правових позицій ВС/ВСУ регламентоване ст. 403 ЦПК України (для правових позицій ВС) та п. 7 п.п. 1 Перехідних положень ЦПК України (для правових позицій ВСУ), і передбачає обов’язок касаційного суду, що розглядає справу і який вбачає необхідність у відступі від раніше викладеної правової позиції, передати її на розгляд об’єднаної палати чи Великої палати ВС. А у судів першої та апеляційної інстанції взагалі забрали можливість відступати від правової позиції, викладеної в постановах ВС/ВСУ з наведенням відповідних мотивів (як було раніше - це була ст. 360-7 ЦПК)! Просто Ви чомусь не послалися на ч. 2 ст. 393 ЦКУ, як підставу для перерахунку, чим дали суддям простір для "махлювання". Ця підстава випливає як наслідок принципу субсидіарності (див. ч. 2 ст. 619 ЦКУ), тобто виконавці ЖКП - це субсидіарні боржники, а КМДА - головний боржник перед споживачем ЖКП, який бажає перерахунку за останніми законними тарифами, які передують тарифам, визнаними адмінсудами незаконними з моменту їх підписання.
« Останнє редагування: 09 Грудня 2018, 01:05:07 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
Шкода, що Ви не були на с.з., де рішення суду першої інстанції КАС залишив без змін.
Головний аргумент головуючого судді - "сосєді будуть проти, якщо перерахувати борг"....а Ви кажете, що я на статтю якусь не послався...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
Шкода, що Ви не були на с.з., де рішення суду першої інстанції КАС залишив без змін.
Головний аргумент головуючого судді - "сосєді будуть проти, якщо перерахувати борг"....а Ви кажете, що я на статтю якусь не послався...
Саме тому, що Ви не на неї не послались, суддя і казав таку ахінею ("валяв дурника") - Ви ж не аргументували, чому маєте право на перерахунок на ЖКП (не вказали головну підставу перерахунку), як Ви цього не можете зрозуміти? Виходить, що це просто Ваше безпідставне бажання. А чим тоді Ваші сусіди гірше за Вас? Хотіти можна багато чого...
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
Шкода, що Ви не були на с.з., де рішення суду першої інстанції КАС залишив без змін.
Головний аргумент головуючого судді - "сосєді будуть проти, якщо перерахувати борг"....а Ви кажете, що я на статтю якусь не послався...
Саме тому, що Ви не на неї не послались, суддя і казав таку ахінею ("валяв дурника") - Ви ж не аргументували, чому маєте право на перерахунок на ЖКП (не вказали головну підставу перерахунку),
Як це я не аргументував?
Почитайте мою апеляційну скаргу. Я посилався на рішення ВС цього року про право споживача на перерахунок, яке Вам так подобається.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 09 Грудня 2018, 14:53:56 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Вибачте, щось я не розумію...
Тобто на первісний позов і на мій зустрічний позов суд першої інстанції міг винести рішення з двох пунктів -
1)спонукати ЖЕД-901 здіснити перерахунок за спірний період на підставі того, що РКМДА застосовані в розрахунку боргу нечинні, і в тому ж рішенні вказати -
2) задовольнити позов КП про стягнення боргу в повному обсязі на підставі нечинних РКМДА...
Хіба таке можливо?
Як Ви питаєте у форматі "а яби, то що б", так я і відповідаю.
Такого варіанту, як Ви виклали  процитованому пості, бути не може.  Міг би бути інший- по зустрічному: зобов'язати ЖЕД-901 здіснити перерахунок ; по первісному : задовольнити позов КП про стягнення боргу частково, стягнути на користь КП якусь суму...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
Шкода, що Ви не були на с.з., де рішення суду першої інстанції КАС залишив без змін.
Головний аргумент головуючого судді - "сосєді будуть проти, якщо перерахувати борг"....а Ви кажете, що я на статтю якусь не послався...
Саме тому, що Ви не на неї не послались, суддя і казав таку ахінею ("валяв дурника") - Ви ж не аргументували, чому маєте право на перерахунок на ЖКП (не вказали головну підставу перерахунку),
Як це я не аргументував?
Почитайте мою апеляційну скаргу. Я посилався на рішення ВС цього року про право споживача на перерахунок, яке Вам так подобається.
(click to show/hide)
У Вашому позові і взагалі у жодному з Ваших аргументів у всіх судах Ви не вказали матеріальну підставу для бажаного перерахунку (посилання на норми матеріального права, бо ПВС - це не норми матеріального права). Отже, судді й "не побачили" підстав для перерахунку.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Вибачте, щось я не розумію...
Тобто на первісний позов і на мій зустрічний позов суд першої інстанції міг винести рішення з двох пунктів -
1)спонукати ЖЕД-901 здіснити перерахунок за спірний період на підставі того, що РКМДА застосовані в розрахунку боргу нечинні, і в тому ж рішенні вказати -
2) задовольнити позов КП про стягнення боргу в повному обсязі на підставі нечинних РКМДА...
Хіба таке можливо?
Як Ви питаєте у форматі "а яби, то що б", так я і відповідаю.
Такого варіанту, як Ви виклали  процитованому пості, бути не може.  Міг би бути інший- по зустрічному: зобов'язати ЖЕД-901 здіснити перерахунок ; по первісному : задовольнити позов КП про стягнення боргу частково, стягнути на користь КП якусь суму...
Ну якщо було б рішення задовольнити позов КП про стягнення боргу частково, то це могло бути мабуть тому, що суд погодився б з моїми аргументами, що розрахунок боргу здіснено за нечинними тарифами, що споживач має право на перерахунок за останніми чинними тарифами, що були до введення нечинних тарифів, і частина боргу може бути стягнути лище за тарифами, які діяли до введення в дію тих тарифів, які були скасовані рішеннями судів....тобто стягнути борг суд міг тільки за тарифами 2002 р., про що я і просив суд в зустрічному позові.
А інакше на якій підставі суду стягувати тілки частину боргу?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

У Вашому позові і взагалі у жодному з Ваших аргументів у всіх судах Ви не вказали матеріальну підставу для бажаного перерахунку (посилання на норми матеріального права, бо ПВС - це не норми матеріального права). Отже, судді й "не побачили" підстав для перерахунку.
Матеріальна, як Ви кажете підстава, це РКМДА, якими вводились останні чинні тарифи(2002 р. та інші), які діяли до скасованих нечинних тарифів, а правова підстава використати ці тарифи - це рішення ВС про право на перерахунок, та інше рішення ВС про те, що у разі скасування РКМДА, потрібно застосовувати останні чинні РКМДА.
Ви ж не забувайте, що правовий акт, який видала влада (це щодо посилання на ст. 393ЦК), не порушив мої майнові права, тому, що я не платив за тарифами, які були скасовані рішеннями судів.
От якщо з мене стягнуть за рішенням суду борг, нарахований за нечинними тарифами, тоді мої майнові права будуть порушені.
« Останнє редагування: 09 Грудня 2018, 16:33:23 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ну якщо було б рішення задовольнити позов КП про стягнення боргу частково, то це могло бути мабуть тому, що суд погодився б з моїми аргументами, що розрахунок боргу здіснено за нечинними тарифами, що споживач має право на перерахунок за останніми чинними тарифами, що були до введення нечинних тарифів, і частина боргу може бути стягнути лище за тарифами, які діяли до введення в дію тих тарифів, які були скасовані рішеннями судів....тобто стягнути борг суд міг тільки за тарифами 2002 р., про що я і просив суд в зустрічному позові.
А інакше на якій підставі суду стягувати тілки частину боргу?
Підстави можуть бути різні...  І ця теж. І головне, отримання такого рішення можливе і без зустрічного позову.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

У Вашому позові і взагалі у жодному з Ваших аргументів у всіх судах Ви не вказали матеріальну підставу для бажаного перерахунку (посилання на норми матеріального права, бо ПВС - це не норми матеріального права). Отже, судді й "не побачили" підстав для перерахунку.
Матеріальна, як Ви кажете підстава, це РКМДА, якими вводились останні чинні тарифи(2002 р. та інші), які діяли до скасованих нечинних тарифів, а правова підстава використати ці тарифи - це рішення ВС про право на перерахунок, та інше рішення ВС про те, що у разі скасування РКМДА, потрібно застосовувати останні чинні РКМДА.
Ви ж не забувайте, що правовий акт, який видала влада (це щодо посилання на ст. 393ЦК), не порушив мої майнові права, тому, що я не платив за тарифами, які були скасовані рішеннями судів.
От якщо з мене стягнуть за рішенням суду борг, нарахований за нечинними тарифами, тоді мої майнові права будуть порушені.
Не пишіть дурниць.
1) Підзаконні акти влади не є нормами матеріального права (але вони їх мають містити). Так само ПВС не є правовою підставою для перерахунку, оскільки ПВС взагалі не норми права.
2) Незаконні з моменту підписання РКМДА щодо тарифів на ЖКП порушили майнові права всіх споживачів ЖКП м. Києва незалежно від того, платили вони за них, чи ні. Бо всі мають право на визначення ціни належним чином, а встановлення тарифів на ЖКП у незаконний спосіб є порушенням прав споживачів ЖКП у розумінні п. 7 ч. 1 ст. 21 Закону № 1023-XII «Про захист прав споживачів»:
Цитувати
7) ціну продукції визначено неналежним чином;
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email