'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП "Керуюча компанія..." подала позов після скасування судового наказу  (Прочитано 130593 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І чому "від їхньої грошової вигоди від рішення суду на їх користь майже нічого не залишилось"?  :o
Я ж Вам вже наводив свій розрахунок.
Ось ще раз -
(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними...
Ви вмієте дивувати  :o. Як Ви можете змусити щось робити того, з ким у Вас не було нічого, жодних відносин або зобов'язань?
Ну мене ж змушують платити КП, з яким у мене не було жодних відносин, і зобов"язань...
З КП у Вас були фактичні відносини, що було з'ясовано у суді.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І чому "від їхньої грошової вигоди від рішення суду на їх користь майже нічого не залишилось"?  :o
Я ж Вам вже наводив свій розрахунок.
Ось ще раз -
(click to show/hide)
Це якщо Ви тримали цю суму в доларах, а Ви пишите про гривневий депозит.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними...
Ви вмієте дивувати  :o. Як Ви можете змусити щось робити того, з ким у Вас не було нічого, жодних відносин або зобов'язань?
Ну мене ж змушують платити КП, з яким у мене не було жодних відносин, і зобов"язань...
З КП у Вас були фактичні відносини, що було з'ясовано у суді.
Фактичні відносини у мене були з КП "Залізничне" а не з КП Керуюча компанія, тому, що господарські угоди про постачання тепла та води до будинку у "Київенерго" та "Київодоканалу" були з КП "Залізничне".
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І чому "від їхньої грошової вигоди від рішення суду на їх користь майже нічого не залишилось"?  :o
Я ж Вам вже наводив свій розрахунок.
Ось ще раз -
(click to show/hide)
Це якщо Ви тримали цю суму в доларах, а Ви пишите про гривневий депозит.
Ні, я надав Вам розрахунок за умови, що гроші весь цей час були у гривні.
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 23:15:40 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Найцінічніші фрази з постанови КАС по цій справі -
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 23:24:04 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А мені і не потрібно, щоб ПАТ "Київенерго" та АК "Київводоканал" робили перерахунок мені.Нехай зроблять перерахунок боргу КП "Залізничне" перед ними...
Ви вмієте дивувати  :o. Як Ви можете змусити щось робити того, з ким у Вас не було нічого, жодних відносин або зобов'язань?
Ну мене ж змушують платити КП, з яким у мене не було жодних відносин, і зобов"язань...
З КП у Вас були фактичні відносини, що було з'ясовано у суді.
Фактичні відносини у мене були з КП "Залізничне" а не з КП Керуюча компанія, тому, що господарські угоди про постачання тепла та води до будинку у "Київенерго" та "Київодоканалу" були з КП "Залізничне".
Прикол  ;D. Яке Вам діло до внутрішніх угод Вашого виконавця ЖКП? КП могло заключати угоди хоч з інопланетянами - Вас це не повинно обходити, бо такі угоди не несуть жодних зобов'язань по відношенню до третіх осіб (до Вас).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ось інші доводи в апеляційній скарзі, які КАС "не помітив" -
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 23:49:43 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
[/spoiler]
А таке діло, що КП Керуюча компанія пише не правду в позовній заяві, про те, що вона начебто несе збитки від того, що я не сплачую за ЖКП. Не КП "Керуюча компанія" може нести збитки від моєї несплати, а КП "Залізничне".
А КП "Керуюча компанія" не має ніяких грошових зобов"язань перед постачальниками тепла та води.
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 23:37:41 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(click to show/hide)
[/spoiler]
А таке діло, що КП Керуюча компанія пише не правду в позовній заяві, про те, що вона начебто несе збитки від того, що я не сплачую за ЖКП. Не КП "Керуюча компанія" може нести збитки від моєї несплати, а КП "Залізничне".
А КП "Керуюча компанія" не має ніяких грошових зобов"язань перед постачальниками тепла та води.
Треба читати ці внутрішні угоди. Формально КП - виконавець ЖКП (можливо, й незаконно, але це треба доводити) і тому вони несуть збитки через несплату за ці ЖКП, бо вони винайняли субпідрядчиків і повинні з ними розрахуватись за їх послуги.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(click to show/hide)
[/spoiler]
А таке діло, що КП Керуюча компанія пише не правду в позовній заяві, про те, що вона начебто несе збитки від того, що я не сплачую за ЖКП. Не КП "Керуюча компанія" може нести збитки від моєї несплати, а КП "Залізничне".
А КП "Керуюча компанія" не має ніяких грошових зобов"язань перед постачальниками тепла та води.
Треба читати ці внутрішні угоди. Формально КП - виконавець ЖКП (можливо, й незаконно, але це треба доводити) і тому вони несуть збитки через несплату за ці ЖКП, бо вони винайняли субпідрядчиків і повинні з ними розрахуватись за їх послуги.
Угода між КП "Дирекція"(надалі КП Керуюча компанія") та КП "Залізничне" є в матеріалах справи, та викладена мною в цій гілці. https://gro-za.org/forum/index.php?topic=9347.75
« Останнє редагування: 11 Грудня 2018, 23:58:33 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Передивився по журналу судових засідань від 28.03.18р. – які мої клопотання підшиті до матеріалів справи, і які з них суд долучив до матеріалів, чи відмовив в задоволенні клопотання.
9)   Клопотання про залучення до співвідповідачів КП «Залізничне», «Київенерго», та «Водоканал».
Суд задовольнив клопотання частково, КП «Залізничне» не було залучено до співвідповідачів за зустрічним позовом.

Можливо відповідачі заперечували і щось повідомили суду, що вплинуло на його рішення...
Річ у тім, що на той час КП «Залізничне» перебувало у стані "на ладан дышит"...  КП "Керуюча компанія" та КП ГІОЦ не могли не бути поінформовані у питаннях реформування сфери жкг міста. А через два місяці рішенням від 23 травня 2018 року N 838/4902 "Про реорганізацію комунальних підприємств шляхом приєднання" КП «Залізничне» було приєднане до
Цитувати
до КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ", код ЄДРПОУ 31731838.
2. Встановити, що КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ", код ЄДРПОУ 31731838, є правонаступником усіх прав та обов'язків комунальних підприємств, зазначених у пункті 1 цього рішення.
3. Перейменувати КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ", код ЄДРПОУ 31731838, у КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ СПОЖИВАЧІВ".
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/F0404D22861C9EB5C22582B2003F08E5?OpenDocument
Станом на дату судового засідання, у серпні місяці, КП «Залізничне» перебувало у стані припинення. Правонаступник ЦОС.
На дату подання первинного позову КП «Залізничне» існувало. Ви не змогли переконати суд у потребі перевірки повноважень КП "Керуюча компанія" стягувати дебіторські борги КП «Залізничне». Чи в справі є ще щось крім договору попередника КП "Керуюча компанія" ? Ви надали суду платіжки отримані від КП «Залізничне»? Чи, в період надання послуг КП «Залізничне», платіжки надходили з зазначенням отримувача платежу - КП "Керуюча компанія" чи її попередника?
Ви витратили купу часу дарма на намагання "закрити" справу на підставі попередніх рішень інших суддів... А не на з'ясування дісно важливих обставин...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Фактичні відносини у мене були з КП "Залізничне" а не з КП Керуюча компанія, тому, що господарські угоди про постачання тепла та води до будинку у "Київенерго" та "Київодоканалу" були з КП "Залізничне".
А таке діло, що КП Керуюча компанія пише не правду в позовній заяві, про те, що вона начебто несе збитки від того, що я не сплачую за ЖКП. Не КП "Керуюча компанія" може нести збитки від моєї несплати, а КП "Залізничне".
А КП "Керуюча компанія" не має ніяких грошових зобов"язань перед постачальниками тепла та води.
Тоді ще питання.  З яких міркувань Ви заявили позовні вимоги до ЖЕД-901? Коли послугу надавало КП "Залізничне", була і "ЖЕД-901 Залізничне".  А зараз ЖЕД-901 є структурним підрозділом КП "Керуюча компанія", створеним наказом КП "Керуюча компанія" і ніякого стосунку до прав і обов'язків КП "Залізничне" не має...
« Останнє редагування: 12 Грудня 2018, 10:42:06 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ви надали суду платіжки отримані від КП «Залізничне»?
В матеріалах справи є дві платіжки, які я надав суду, але вони за листопад та грудень 2013 р., тобто поза межами спірного періоду.
Загалом КП "Залізничне" зазначено в платіжках з листопада 2013 р. по квітень 2015 р., далі і до сьогодні в платіжках КП "Керуюча компанія", а до жовтня 2013 р. в платіжках був ВСП "Залізничний" - відокремлений структурний підрозділ КП "Дирекції з управління та обслуговування..."
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Фактичні відносини у мене були з КП "Залізничне" а не з КП Керуюча компанія, тому, що господарські угоди про постачання тепла та води до будинку у "Київенерго" та "Київодоканалу" були з КП "Залізничне".
А таке діло, що КП Керуюча компанія пише не правду в позовній заяві, про те, що вона начебто несе збитки від того, що я не сплачую за ЖКП. Не КП "Керуюча компанія" може нести збитки від моєї несплати, а КП "Залізничне".
А КП "Керуюча компанія" не має ніяких грошових зобов"язань перед постачальниками тепла та води.
Тоді ще питання.  З яких міркувань Ви заявили позовні вимоги до ЖЕД-901? Коли послугу надавало КП "Залізничне", була і "ЖЕД-901 Залізничне".  А зараз ЖЕД-901 є структурним підрозділом КП "Керуюча компанія", створеним наказом КП "Керуюча компанія" і ніякого стосунку до прав і обов'язків КП "Залізничне" не має...
Тоді в 2015 р. я взагалі погано оріентувався в питаннях як подавати зустрічний позов, до кого, та хто такі КП "Дирекція", ВСП "Залізничний", КП "Залізничне", КП "Керуюча компанія", ЖЕД-901....
У якості приклада взяв позови Олександра, та Устінова.
Спочатку, ще до першого суд. засідання, подав зустрічний позов до КП "Керуючої компанії", потім подивився позов Устінова, він був адресований ВСП "Батиївський", КП "Дирекція", та КП "Батиївське", вирішив чомусь, що треба адресувати уточнений позов до відокремленого структурного підрозділу КП "Керуючої компанії", тобто до ЖЕД-901.
Але я думаю, що до кого б я не подав у 2015р. свій зустрічний позов, це не змінило б того рішення, яке прийняли суд першої інстанції, та КАС у тому складі, в якому вони вирішували мій спір з КП.
Питання в особистостях судей, і їх бажанні чинити суд не упереджено.
От я був присутній на засіданні Апеляційного суду  01 червня 2017 року по справі ПУЕЦ проти фізособи  http://reyestr.court.gov.ua/Review/67024380, де головуючою була суддя  Чобіток А.О., так то був справжній судовий розгляд, головуючий задавала багато питань сторонам по справі, вивчала прискіпливо на місці документи, надавала слово обом сторонам без обмеження в часі, нікуди не спішила з прийняттям рішення, і в результаті вирішила спір на користь фізособи.
Я то подумав, що суди змінились, і така суддя, як Чобіток А.О. і у мене буде головувати....але не так сталося, як гадалося...
В с.з. в КАС, по цій справі, мені навіть не дали повноцінно слова.
"Швидше, швидче, у нас мало часу..." - це головуючий....
Я тільки почав щось говорити, як головуючий мене перервав, і почав задавати свої питання про те, що "Ви хочета перерахунку по якимсь своїм тарифам? А як же сосєді, вони ж будуть проти"...і так далі.
« Останнє редагування: 12 Грудня 2018, 13:09:32 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email