'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Перегляд судових рішень  (Прочитано 99698 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #180 : 02 Березня 2014, 14:03:48 »

 
Цитувати
Але 26 - 28 вже було спокійно. До того ж мабуть була можливість відправити поштою.

Під час Великої Відчізняної війни люди писали листи в окопах на коліні , ще можна прив,язати до лапки голуба. Є багато способів надіслати заяву, але в ті дні я , як і багато киян та УКРАЇНЦІВ був зайнятий іншими справами. Вважаю,що зараз вже, після 21.02., не важливі ці декілька днів, якщо до заяви я додам рішення , яке не виходить за рамки строку в три місяці та інше, строк якого закінчився 21.02. , при цьому з проханням поновлення строку з поясненнями. Інша справа , чи сприймуть мої пояснення ?

26-28 лютого було б доречне, якщо б строк рішення закінчувався в цих числах. Було б дивно, якщо б я зі щитом в руках прибіг до ВССУ с заявою 21 лютого.


 
Цитувати
По кожній "неоднаковості застосування" можно подавати окрему заяву.

Вважаю, що мені треба терміново скористатися можливістю зараз подати заяву та використати той матеріал , який є на даний час. Далі буду, при наявності ще рішень, знов подавати заяву, але час гаяти не треба , бо він спливає , а треба ще дочекатися відповіді.

« Останнє редагування: 02 Березня 2014, 14:14:59 від assia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #181 : 02 Березня 2014, 14:14:32 »

Цитувати
при цьому з проханням поновлення строку з поясненнями
До пояснень ще й докази потрібно додати.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #182 : 02 Березня 2014, 14:27:22 »

Цитувати
Цитувати
при цьому з проханням поновлення строку з поясненнями
До пояснень ще й докази потрібно додати.

Мої докази ні всім можуть сподобатися, бо в ці дні я був в центрі подій. А не сприйняти як доказ, що я не хотів потрапити під кулі, чи в  обійми невідомих з палицями, хай буде на совісті судді доповідача. Вважаю, що подальші міркування з цього приводу недоречні. Треба подати заяву і чекати, тим більше . що час ще є і на інші заяви з другими рішеннями. Кожен день ВССУ видає "на гора" нові рішення. Чекаємо. Зараз важливо швидко скласти фахову заяву.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #183 : 02 Березня 2014, 14:43:04 »

Цитувати
хай буде на совісті судді доповідача. Вважаю, що подальші міркування з цього приводу недоречні.
Ваш вибір. Будь ласка.

Не потрібно двічі писати те саме.
Складайте заяву.
« Останнє редагування: 02 Березня 2014, 15:26:32 від Юрій Васильович »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #184 : 04 Березня 2014, 21:08:30 »

Цитувати
Складайте заяву.
Перші сторінки відсканую. Те, що я відсканую та попередній " шматочок"- це копія того , що я  подавав на перегляд, тобто  копія моєї попередньої заяви до ВССУ, до якої я додав кілька рішень КС на жаль ті , якими справи було направлено до суду першої інстанції. Додавши рішення з реєстру , буду просити поновлення строку для тих, які виходять за межі трьох місяців.
« Останнє редагування: 04 Березня 2014, 21:45:30 від assia »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #185 : 04 Березня 2014, 21:49:04 »

Цитувати
Складайте заяву.
Перші сторінки.
« Останнє редагування: 04 Березня 2014, 21:53:15 від assia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #186 : 04 Березня 2014, 22:05:35 »

До останніх сторінок.  Не годиться.
         
Цитувати
  На обґрунтування своєї правової позиції додаю ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ у вирішенні подібних правовідносин, які свідчать про неоднакове застосування судом касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, зокрема : ст.ст. 176,177 ЖК України, ст.ст.1166,  1167 ЦК України, п. 3 ст. 20 Закону України «Про житлово - комунальні послуги»,  п.4. ст. 631 ЦПК України  та інших правових актів, що спричинило відмову мені в задоволені заявлених позовних вимог:
І що? Суд буде сам вишукувати в чому є різниця?  Де цитати з рішень? Вам потрібно зробити витяги з протилежних рішень на кшалт порівняльної таблиці.

Цитувати
Це вказує на те, що Апеляційний суд, перевіряючи законність і обґрунтованість рішення суду першої інстанції,  не помітив порушення вимог ст. ст. 303, 309 ЦПК України, допущених судом першої інстанції , помилок не виправив та залишив його рішення без змін.     
Цитувати
Відповідно до ч. 3 ст. 335 ЦПК України суд не обмежений доводами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права, які є обов'язковою підставою для скасування рішення 
Це  не має значення. Порушення норм процесуального права не розглядаються. Вам не оскаржувати рішення потрібно, а показувати різницю в застосуванні одних і тих самих норм матеріального права в різних рішеннях.

Цитувати
          На жаль , суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, розглядаючи мою касаційну скаргу на рішення суду першої інстанції та ухвалу Апеляційного суду не звернув увагу на грубі порушення в застосуванні матеріального та процесуального законодавства під час розгляду справи та необґрунтовано відмовив у відкритті касаційного провадження.
Замість цього достатньо одного речення наприклад:
Цитувати
Ухвалою ВССУ від хххххххх 2013 р. № 6-хххххххск13 відмовлено у відкритті касаційного провадження. Тобто  і Касаційна інстанція погодилася з  таким застосуванням ст. 20 ч. 3 п. 10  Закону України № 1875-IV «Про житлово-комунальні послуги» та ст. 625 ЦКУ.
( звісно у Вас статті інші).
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:41:29 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #187 : 04 Березня 2014, 22:16:37 »

До перших сторінок. сторінка 3 абзац 3  дивіться попередній пост про Порушення норм процесуального права
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #188 : 04 Березня 2014, 22:47:09 »

 
Цитувати
І що? Суд ьуде сам вишукувати в чому є різниця?  Де цитати з рішень? Вам потрібно зробити витяги з протилежних рішень на кшалт порівняльної таблиці.
Ви не зовсім зрозуміли, я надав стару заяву , в який трохи відредагував четверту сторінку ( "шматочок"). До речі, 3 абзац я мав на увазі зовсім прибрати, чи докорінно змінити. Що до "суд буде сам" , то зрозуміло, що посилаючись на додані рішення , я зроблю коротенький аналіз з порівнянням статей та обставин.

 
Цитувати
 
Цитувати
Відповідно до ч. 3 ст. 335 ЦПК України суд не обмежений доводами касаційної скарги, якщо під час розгляду справи буде виявлено неправильне застосування норм матеріального права або порушення норм процесуального права, які є обов'язковою підставою для скасування рішення 
Це  не має значення. Порушення норм процесуального права не розглядаються. Вам не оскаржувати рішення потрібно, а показувати різницю в застосуванні одних і тих самих норм матеріального права в різних рішеннях.
"процесуальне" я взяв з тексту закону ( можна це слово пропустити), я мав на увазі, що при розгляді КС міг ще тоді побачити порушення.
Працюю далі .  В мене є справа від 16.12.2013р № 36264675 ,  та 31741022 , 35475795.(Строк до 21. 02.13р. ) Ще є трохи раніші. Якщо в ці дні не з,являться "свіжі" , то додам ще- хай самі вирішать. Чекаю Ваших зауважень.
« Останнє редагування: 06 Березня 2014, 16:43:59 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #189 : 04 Березня 2014, 22:57:36 »

Цитувати
я мав на увазі, що при розгляді КС міг ще тоді побачити порушення.
Не побачив. Рішення остаточне. Ви не маєте скаржитися на порушення. Ви маєте наводити приклади неоднакового застосування норм матеріального права.
Цитувати
Ви не зовсім зрозуміли, я надав стару заяву , в який трохи відредагував четверту сторінку
Редагуйте. Бо ми витрачаєм час дарма.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #190 : 05 Березня 2014, 12:32:08 »


Цитувати
Редагуйте. Бо ми витрачаєм час дарма.
Останні сторінки ще без доданих рішень, їх аналізу і порівняння.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #191 : 05 Березня 2014, 13:08:33 »

Цитувати
Складайте заяву.
Перші сторінки.

Є повний текст заяви на рецензію, чи немає? Також, якщо є -дайте посилання у ЄРДР на текст рішення суду у Вашій справі.
« Останнє редагування: 05 Березня 2014, 13:11:10 від Перо »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #192 : 05 Березня 2014, 13:21:40 »

Цитувати
Є повний текст заяви на рецензію, чи немає? Також, якщо є -дайте посилання у ЄРДР на текст рішення суду у Вашій справі.

Добрий день, Перо ! Перші 3 сторінки проекту заяви в Reply 185 , посилання в реєстрі в   Reply 45. Якщо основний текст буде схвалений. то продовжу розгляд рішень, які хочу подати як приклад неоднакового застосування.
Таблиця наявних на цей час рішень в  Reply 153.
« Останнє редагування: 05 Березня 2014, 13:41:19 від assia »
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #193 : 05 Березня 2014, 18:08:04 »

Маю надію, що вдасться долучити справу 35475795 з проханням поновити строк з причин, на які я посилався в попередніх постах. Навідався  в Апеляційний  суд з вимогою внести до ЄРСР обидва рішення по цій справі (від 25.07.13. та 08.08.13) бо в реєстрі я їх не знайшов. Обіцяли завтра внести. Чи можливо посилатися на те, що про наявність судових рішень, які я знайшов в реєстрі та хочу долучити, я дізнався тільки в січні? . Мене ж ніхто не інформує, чи "не знання ...не звільняє..."? Тоді була б можливість долучити ще декілька цікавих справ. Думаю, що додати все одно треба, а там , як карта ляже.
Записаний

assia

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 224
    • Перегляд профілю
Re: Перегляд судових рішень
« Reply #194 : 05 Березня 2014, 19:28:48 »



Цитувати
Останні сторінки ще без доданих рішень, їх аналізу і порівняння.
Не розумію, де поділось вкладення? Передаю ще раз.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email