Судові справи > Виконавче провадження

Арешт квартири ДВС за ЖК борг.

<< < (8/9) > >>

Mariasha:

--- Цитата: Gelo від 12 Лютого 2018, 01:38:37 ---
--- Цитата: Mariasha від 11 Лютого 2018, 20:55:28 --- После получения судебного приказа, мы сразу обратились в суд с обжалованием. Решение по отмене судебного приказа было вынесено аж в 2014-м.
--- End quote ---
На сколько сразу. можете показать даты. Дату принятия СП и дату обращения в суд по отмене СП.

--- End quote ---

СН винесено  30.01.12, а оскаржено нами 22.02.12 (там було оскарження з клопотанням про поновлення строку оскарження, оскільки ми отримали з великою затримкою), 25.10.13 строк оскарження було поновлено.  24.02.14 СН було скасовано.

Mariasha:

--- Цитата: stepan від 12 Лютого 2018, 01:48:45 ---
--- Цитата: Mariasha від 12 Лютого 2018, 01:22:45 ---Так, відповідно до ст.ст. 37, 39, 59 Закону арешт не знімається

--- End quote ---
А тут я поки що не згоден, що ст.39 не є підставою для зняття арешту...

--- Цитувати ---Стаття 39. Закінчення виконавчого провадження
1. Виконавче провадження підлягає закінченню у разі:
5) скасування або визнання нечинним рішення, на підставі якого виданий виконавчий документ, або визнання судом виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню;
2. Постанова про закінчення виконавчого провадження з підстав, передбачених частиною першою цієї статті, виноситься в день настання відповідних обставин або в день, коли виконавцю стало відомо про такі обставини.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1404-19/page2
--- End quote ---

Скасування судового наказу на мою думку і є підставою для зняття арешту з майна.

--- End quote ---


  На мою теж. Але відмовлено . Завтра отримаю їх офіційну відповідь.  Я хочу вже підготувати скаргу чи позовну заяву і подати завтра до суду.
  не знаю за що зачіпитися і як оскаржити, як скаргу на дії чи у порядку цпк із вимогою зняття арешту

Gelo:

--- Цитата: Mariasha від 12 Лютого 2018, 01:57:35 ---
--- Цитата: stepan від 12 Лютого 2018, 01:48:45 ---
Скасування судового наказу на мою думку і є підставою для зняття арешту з майна.

--- End quote ---
  На мою теж. Але відмовлено . Завтра отримаю їх офіційну відповідь.
--- End quote ---
Отказано тоже по телефону или официально на бумаге?


--- Цитувати --- Я хочу вже підготувати скаргу чи позовну заяву і подати завтра до суду.
--- End quote ---
Воздержитесь пока от суда. Выясните сначала причину отказа снятие ареста на основании решение суда об отмене судебного приказа.

stepan:

--- Цитата: Mariasha від 12 Лютого 2018, 01:46:32 ---1) ознакомиться с материалами дела в ИС не представляется возможным, так как архив уничтожен через три года после вынесения постановления об аресте (так мне сказала зам. начальника ИС).

--- End quote ---
Виконавчі дії повинні фіксуватися в електронному Реєстрі виконавчих дій....якщо не помиляюсь...
А він не "горить", як і рукописи....

stepan:

--- Цитата: Mariasha від 12 Лютого 2018, 01:57:35 ---  не знаю за що зачіпитися і як оскаржити, як скаргу на дії чи у порядку цпк із вимогою зняття арешту

--- End quote ---
Може спочатку подати "Заяву", щоб Вам повідомили про те - "чи скасовано арешт Вашого майна, на підставі наданого Вами рішення суду, про скасування судового наказу?"
А якщо відповідь буде негативна, то вже можна і скаргу писати до начальника того, хто дав відповідь, і до суду подавати...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

[*] Попередня сторінка

Go to full version