'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Печерськ.р/с № 2-4027/11 (суддя Цокол): КП УЖГ "Печерськжитло" до Захарченко  (Прочитано 70543 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

              ПЕРО і всім дописувачам, кому цікава ця ТЕМУ!
Сьогодні подав Додаткове заперечення проти позову, яке я зареєстрував через канцелярію. На моє здивування, в коридорах та в канцелярії суду ПУСТО! Людей майже НЕМАЄ! У них - НОВОРІЧНІЙ  НАСТРІЙ!  Гуляй.... ВАСЕР!
ДО ПЕРО є питання, чи слід та доречно завчасно (даже завтра) подати Зустрічний позов з такими вимогами:
1. Визнати відсутність повноважень директора та КП УЖГ.
2. Визнати Статут та печатку КП УЖГ невідповідними законодавству.
3. Визнати відсутність договірних правовідносин, на підставі Заочного рішення Литвинової та його невиконання.
4. Визнати відсутність заборговапності перед КП УЖГ, в звязку з викладеними обствинами.
         ВИКЛАДАЮ текст  Додаткового Заперечення проти позову.

         ЗАРЕЄСТРОВАНО                                                                                    Печерський районний суд м. Києва
    22.12.2011р.  вх. № 83375                                                                               
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 26 Грудня 2011, 00:59:20 від Перо »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Не слід було квапитися з подачею додаткових заперечень. Там багато слід виправити у тексті (зокрема щодо висновку № 2/33 КМУЮ, а не КМУ). Тому зараз головне -подати текст постанови ВСУ № 21-246а11 від 28.11.2011 р.
Що стосується зустрічних позовних вимог, то їх слід привести до вимог ст. 16 ЦК (так само як і по справі у Мельника, про що я раніше приватно повідомляв). Стратегічно слід не подавати зустрічний позов, а наполягати на залишенні позову без розгляду. А далі в іншій справі можна бавитися з печатками та іншими вимогами (поки КП УЖГ буде позбавлений можливості подати новий позов про стянення боргу).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Перо, це ж ти наполягав подати Додаткові заперечення до 26.12.11!!!
Я зовсім не збирався подавати Додаткові заперечення НАПЕРЕД, тим більше в цьому році!  Я ж подав Заперечення проти позову 14.11.11.
Але, уже зроблено, те що зроблено...
Щодо зустрічного позову, то і Куля В.І. погодився, що не варто спішити. Поки що розглядатимуться справи щодо печатки, Цокол, Мельника. Всі ці справи тільки но розпочаті, ні по одному із них не розпочато розгляд клопотань.
А доказів у мене щодо ненадання ЖКП, скарг на бездіяльність Дворніка достатньо.
Мене є іще питання - може підготувати Адмінпозов проти Печерської РДА на дії та бездіяльність!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Перо, це ж ти наполягав подати Додаткові заперечення до 26.12.11!!!
Мене є іще питання - може підготувати Адмінпозов проти Печерської РДА на дії та бездіяльність!

Є ще завтра, 23.12.2011 р. Питання -в окремій темі. Щоб не засмічувати цю.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

У мене 11.01.12 о 14.00 в Пещерному суді на вул.Хрещатик, 42-а (суддя Цокол) розгляд справи про стягнення заборгованості з 2007 року!
         І це незважаючи на простроченний 3-х річний строк позовної давності !!!.


10.01.12 через канцелярію я подам клопотання про приєднання ЦЬОГО та інших доказів та закриття провадження у справі.
Дуже хочеться бачити реакцію як судді Цокол, так і представника КП УЖГ "Печерськжитло".
Зараз іде розгляд мого Клопотання про залишення позову без руху,в звязку з відсутністю повноважень КП УЖГ, але... побачим, що принесе КП УЖГ, а там будемо діяти...
Але, я подав декілька клопотань про залишення позову без руху (п.3 ч.3 ст.121 ЦПК), залишення позову без розгляду (п.8 ч.1 ст.207 ЦПК), залишення позову без розгляду (пп.1,2 ч.1 ст.207 ЦПК), закриття провадження у справі (п.7 ч.1 ст.205 ЦПК)  та залишення позову без розгляду (п.8 ч.1 ст.207 ЦПК)
А тепер іще подам ці 3-и Постанови, відповідно до ст.369 ЦПК
Бажаючих запрошую на розгляд справи, але чомусь таких не виявляється...
« Останнє редагування: 10 Січня 2012, 21:01:55 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Перо, завтра 11.01.12 о 14.00 засідання у Цокол.
Збираюся подати заяву про залишення позову без розгляду, з огляду на ті постанови щодо тарифів, т.ч. і ВСУ .
Якщо є можливість, буду радий тебе бачити на засіданні.
Адже ця справа заслуговує на те, щоб можливо таки, вона була ЗАКРИТА!
Але, досвіду у мене ЗАМАЛО!
Повідом мене про свою думну.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Сьогодні 10.01.12 до канцелярії Печерського суду (суддя Цокол) подав Заява про залишення позову без розгляду та закриття провадження у справі. Додав до Заяви Постанови та Ухвали суду (КААС, ВАСУ та ВСУ), а також відповідь ГУЮ у м.Києві на запит керівника ОСН "КМ "Рідна оселя" про надання інформації відносно сьогоднішніх тарифів. Завтра побачимо, як будуть себе вести як суддя, так і представник КП УЖГ "Печерськжитло".

Засідання 11.01.12 о 14.00 на Хрещатику, 42-а
« Останнє редагування: 10 Січня 2012, 18:44:45 від genna1950 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

А тепер іще подам ці 3-и Постанови, відповідно до ст.369 ЦПК


Судові рішення по справі Хельваса В. П. до КМДА
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5722.0.html
слід подавати з метою відмови у задоволенні вимог позивача КП УЖГ "Печерсьжитло", тобто відсутності нормативно-правових актів, встановлених відповідно до вимог закону, на підставі яких цей позивач заявляв позовні вимоги. З посиланням на ст. 360-7 ЦПК
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Перо, завтра 11.01.12 о 14.00 засідання у Цокол.
Збираюся подати заяву про залишення позову без розгляду, з огляду на ті постанови щодо тарифів, т.ч. і ВСУ .
Якщо є можливість, буду радий тебе бачити на засіданні.
Адже ця справа заслуговує на те, щоб можливо таки, вона була ЗАКРИТА!
Але, досвіду у мене ЗАМАЛО!
Повідом мене про свою думну.

Слід нарешті вивчити положення ЦПК. Щоб розрізняти залишення позову без розгляду (ст. 207), закриття провадження у справі (ст. 205) і відмову у позовних вимогах, згідно ст. 215 ЦПК. Крім того, залишення позову без руху вже неможливо -на це можна подати лише заперечення в апеляційній скарзі (ч. 2 ст. 293 ЦПК). Тобто, це різні судові рішення, для кожного з яких є свої підстави.

Тому моя думка -вивчити належним чином ЦПК.
« Останнє редагування: 10 Січня 2012, 21:02:52 від Перо »
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Перо. Дякую за поради. Поки що іде накопичення досвіду та набиття "шишок". Ти чомусь не відповів на моє питання відносно участі у справі завтра.
В заяві я додав всі постанови та ухвалу.
« Останнє редагування: 10 Січня 2012, 22:21:38 від genna1950 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Перо. Дякую за поради. Поки що іде накопичення досвіду та набиття "шишок". Ти чомусь не відповів на моє питання відносно участі у справі завтра.

Хто саме бере участь у справі -визначено ст. 26 ЦПК.

Цитувати
В заяві я додав всі постанови та ухвалу.

Добре. Це підстава для відмови у позові КП УЖГ. Але до відмови слід заявить про залишення позову без розгляду у 2-ох випадках: якщо двічі не з'являвся в с/з позивач (не обов'язково поспіль); якщо позивачем не надано надлежних доказів права заявити позовні вимоги (що саме він є стороною, яка має право та (або) повноваження заявити позов).
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

От завтра представник позивача і має принести якусь "мулькулатури" щодо своїх повноважень. Якщо зможеш - прийди на с/з.
А чи підійде відповідь Печерської РДА на мій запит на інформацію (ЯК ДОКАЗ відсутності ПОВНОВАЖЕНЬ), що у КП УЖГ відсутній Новий статут, що діє старий Контракт між Печерською радою і директром, а новий не переукладався?!?!
Я заявлю клопотання про оголошення перерви, для ознайомлення з цією "мулькартурою" від КП УЖГ.
Напевно принесуть ВСЕ СТАРЬЄ!
Після чого, на наступному с/засіданні буду знову заявляти клопотання про залишення позову без розгляду (ст.207 ЦПК).
Я подав ці Клопотання, але до них черга іще не дійшла.
Можливо я поспішив їх подати, але маю тоді подати знову заяву про залишення позову без розгляду.
А яким чином я зможу завтра чи на наступному с/з використати ці дві Постанови та Ухвалу судів, які я сьогодні подав до суду.
Я не зовсім розуміюся на цьому і просто можу зробити якісь помилки.
А щодо твоєї участі - то я запрошував тебе буди присутнім як вільним слухачем.
Якщо є можливість і бажання допомогти - то я візьму довіреність на тебе і запрошую тебе бути моїм представником на наступному судовому засіданні! На завтра я мав на увазі твою участь ВЗАГАЛІ.
Адже потрібно виграти справу, а я сам цю проблему можу ЗАВАЛИТИ, досвіду бракує. Не хочеться проходити участь Тетяни Ів.
Якщо допоможеш - буду тобі дуже вдячним.
 Подумай та дай відповідь.
Разом - ми СИЛА!
Тим більше, ти маєш досвід, якого у мене зовсім НЕМАЄ!
« Останнє редагування: 10 Січня 2012, 23:17:54 від genna1950 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Щодо представництва -то це час, який коштує грошей, що зовсім не окупаються. Тому вважаю, що слід діяти самостійно, а поради можна отримати тут, на форумі. Досвід і докази по цій категорії справ на суддів враження не справляють: не важливо позивач їх подає, чи представник.
Головне, що клопотання і докази подані. По суті розгляду завдання дуже просте. Спочатку спробувати залишити позов без розгляду. При відмові -потім заявити усі клопотання на підтвердження своїх заперечень (аналогічні, як заявлялися у справі Мельника -табуляграми, державні акти, розрахунки і т. п.). А також про долучення доказів (зокрема рішень по справі Хельваса). Обгрунтувати тим, що всі вони мають відношення до предмету спору: або відсутності надання послуг, які позивач вважає наданими (чи ненадання послуг), або відсутністі нормативно-правового обгрунтування для надання таких послуг по тим цінам/тарифам, які вказані.
У В. І. дуже розлого подібні обгрунтування викладалися. Тож це можна використати з інших справ.
Щодо "макулатури" -заявляти клопотання на ознайомлення. Потім будуть натупні поради.


Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Дмитре, дуже ДЯКУЮ за ПОРАДИ та ПІДТРИМКУ!
Якщо зможеш , приходь сьогодні на с/з.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Відбулося с/з з запізненням на 1год.15хв. (з 14.00 до 15.15), в звязку з примушуванням судді Цокол проводити втретє с/з в її КАБІНЕТІ!
На що я заявив заперечення, написав та зареєстрував скаргу до голови суду на її дії. Не очікую якогось результату, знаючи наперед, що вони нададуть відповідь про те, що за браком залів не було можливості проводити с/з в залі судових засідань.
Але, на стадії апеляції та можливому відводі судді Цокол це буду моральним стимулом щодо відстювання своїх прав та відводу судді.В с/з представник КП приніс три папірці (виписку зі Старого Статуту, копю свідоцтва про реєстрацію та копію свідоцтва із статуправління про взяття на облік). Я заперечував проти прєднання, але Цокол не звернула на це НІЯКОЇ УКАГИ, та дозволила зачитати мої клопотання. Я зачитав Клопотання про залишення Позовної заяви без розгляду. Представнимк КП заперечував та повідомив, що є якісь там документи листопадом місяця (даже не сказав які і про що вони) про рішення КМДА щодо перейменування КП УЖГ та перезатвердження Статуту КП. Цокол оголосила перерву для надання цих доказів до 06.02.12 о 9.30 год. Ухвалу про задовелення чи відхилення Клопотання про залишення позову без руху (п.3 ч.3 ст.121 ЦПК) Цокол залишила. В наступному с/з я нагадаю їй, що по цьому клопотанню не винесоно Ухвалу.
« Останнє редагування: 11 Січня 2012, 18:06:31 від genna1950 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email