'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: ДП "Екос" є в ЄДР та в реєстрі платників ПДВ  (Прочитано 5735 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Пані Nimfa після пошуку ДП "Екос" у ЄДР (  http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html   ) повідомляє:
Автор: Nimfa « : 24 Квітня 2012, 19:49:54 »
Цитувати
Сьогодні цілий день шукаю там ДП "Екос", відповідає, що інформації по моєму запиту немає, пропонують змінити умови пошуку.
Пробувала і по повній назві, і по скороченій, і по коду ЄДРПОУ, результат нульовий. Що це може означати?

Спробував і я. По коду результат нуль. По назві "Екос" так багато підприємств, що пошукова система повідомляє, що всі можливі не вмістилися на сторінку відповіді. Серед тих що показані "нашого клієнта" нема.
Не знаходить ДП "Екос" по коду і пошукова система реєстру платників ПДВ на сайті Податкової.
По ЄЛР теж. Тобто або ліцензій немає, або код невірний.
Якщо ДП не є платником ПДВ, то потрібно перевіряти чи є ПДВ в тарифі. Бо є такі спритники, які тариф застосовують з ПДВ, а самі не є його платниками, тобто кошти просто залишають собі.
Правда перестати бути платником ПДВ ДП могло з 01.01.2012р. ( зміни в подаковому кодексі), але тоді тариф з 01.01.2012р. повинен був бути зменшеним від тарифу за 2011р. на 20%.
« Останнє редагування: 26 Квітня 2012, 10:20:49 від Юрій Васильович »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Не знаходить ДП "Екос" по коду і пошукова система реєстру платників ПДВ на сайті Податкової.
По ЄЛР теж. Тобто ліцензій немає.
Якщо ДП не є платником ПДВ, то потрібно перевіряти чи є ПДВ в тарифі.
В наданому мені ЖУ "Південне" ДП "ЕКОС" договорі про надання послуг з газопостачання вказано, що ЖУ "Південне" є платником ПДВ.
Код платника ПДВ  237391626102
Свідоцтво платника ПДВ №37431198
Код ЄДРПОУ 24361623

Договір укладено з ПАТ "Київгаз"  04 січня 2011р.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

По Коду платника ПДВ  237391626102 находить:

Цитувати
Iндивiдуальний податковий номер (12 знаків) / номер ДРФО (10 знаків)   237391626102
Код ЄДРПОУ (8 знаків) / номер із ТРДПАУ (9 знаків)   23739162
Найменування або прiзвище, iм`я та по батьковi   ДОЧIРНЕ ПIДПРИЄМСТВО ПО ЕКСПЛУАТАЦIЇ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ "ЕКОС"
Номер свiдоцтва (8 або 9 знаків)   37431198
Дата початку дії свідоцтва   01.07.1997
Дата реєстрації   01.07.1997

Тобто код ЄДРПОУ змінився з 24361623 (що вказаний на бланках з відповідями Вам) на 23739162
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

По коду ЄДРПОУ 23739162 ДП "Екос" знайдено:
Цитувати
Ідентифікаційний код юридичної особи    23739162
Повне найменування юридичної особи та
 скорочене у разі його наявності    ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА РЕМОНТУ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА ОБ"ЄКТІВ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ "ЕКОС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ХОЛДИНГОВОЇ КОМПАНІЇ "КИЇВМІСЬКБУД"
 ( ДП "ЕКОС" АТ ХК КИЇВМІСЬКБУД )
Місцезнаходження юридичної особи    01021, м.Київ, Печерський район, ВУЛИЦЯ МЕЧНІКОВА, будинок 20
ПІБ керівника юридичної особи    САВЧУК ВАДИМ ВАСИЛЬОВИЧ
Інформація про здійснення зв’язку з юридичною особою   тел. 280-27-64
факс: 280-50-70
Місцезнаходження реєстраційної справи   Печерська районна в місті Києві державна адміністрація
Дата та назва останньої реєстраційної дії   16.02.2012 Внесення змін до відомостей про юридичну особу, що не пов'язані зі змінами в установчих документах
Дані про перебування юридичної особи
 у процесі припинення    не перебуває в процесі припинення
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Ліцензії у ДП "Екос" дві:
1.ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖ, ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАСОБІВ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ ТА СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ, ОЦІНКА ПРОТИПОЖЕЖНОГО СТАНУ ОБ"ЄКТІВ
2. ЗДІЙСНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ У БУДІВНИЦТВІ, ПОВ’ЯЗАНОЇ ІЗ СТВОРЕННЯМ ОБ’ЄКТІВ АРХІТЕКТУРИ
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Юрій Васильович8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Дуже-дуже вдячна.
А з якої причини міг змінитися код?
Як Ви думаєте, чому вони неправильно вказують свій код? Щоб ми не вишукали про них інформацію?
Щодо внесення змін про них у реєстрі, то у 2012 році у них змінився директор.
Як можна використати.
П.С. Велике прохання, видаліть із свого посту повідомлення (червоним кольором), воно зайве, оск. це питання цікавило виключно мене, а тепер можливо долучаться і інші. Може з назви теми виключіть і ДП Екос.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

продовжую дискусію, корисну споживачам Екоса. Їхні структурні підрозділи ЖУ Південне та Лівобережне теж здійснюють господарську діяльність. Зокрема ніби-то надають ЖК послуги. Але вони не є юр.особами. Як перевірити наявність у них ліцензій? Той код, що я вказувала для Екоса, то, виявляється є кодом ЄДРПОУ ЖУ Лівобережне, при цьому реєстр по цьому коду нічого не видає. Чому? Тому що вони не юр.особа?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

продовжую дискусію, корисну споживачам Екоса. Їхні структурні підрозділи ЖУ Південне та Лівобережне теж здійснюють господарську діяльність. Зокрема ніби-то надають ЖК послуги. Але вони не є юр.особами. Як перевірити наявність у них ліцензій?
Мабуть подати запити до ДП "ЕКОС".
Мені ДП "ЕКОС" надав відповідь вагою більше 2 кг паперу.
І ще на два запити готує відповідь.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

ЖУ Лівобережне на усі мої запити дає тупі відповіді, причому настільки, що підозрюю, що нормальна людина такого написати не може, то або вони дебіли, або відповіді за них пишуть якісь розумово відсталі. Буде час, викладу.
Останній раз, коли вони мені нічого не надали, я прийшла до них і питаю, чому більше, ніж через 30 днів немає відповіді, а інженер мені говорить, а як я можу дати відповідь, коли у вас питання про температуру теплоносія, адекватну потребі споживачів. Я не розумію, що таке "адекватна"  ;D Причому на те саме питання Київенерго все зрозуміло, і написало мені усі таблички теплоподачі саме із словом "адекватні". Потім ще каже: я вам усі папери накопійювала, але наші юристи сказали вам нічого не давати. До речі саме ці відповіді стали підставою для задоволення заяви про забезпечення доказів.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email