'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Лист від КП УЖГ зі змістом заяви про видачу судового наказу  (Прочитано 9822 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Цитувати
Наскільки мені відомо, у Шевченківському р-ні Києва ЖЕКи у КП УЖГ є (чи були) філіями (відокремленими підрозділами) останнього. А тому не є юридичними особами...
Правовий статус КП ЖЕК "Діброва" - юридична особа, внесено до ЄДРПОУ. У справі є довідка.
« Останнє редагування: 20 Грудня 2010, 21:38:46 від alekan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Наскільки мені відомо, у Шевченківському р-ні Києва ЖЕКи у КП УЖГ є (чи були) філіями (відокремленими підрозділами) останнього. А тому не є юридичними особами...
Правовий статус КП ЖЕК "Діброва" - юридична особа, внесено до ЄДРПОУ. У справі є довідка.

Тоді якщо з суду надійде наказ за заявою КП УЖГ -подати заяву про його скасування, оскільки з цією юридичною особою у Вас немає жодних правовідносин, як "боржника" з кредитором. Раджу звернутися до прокуратури у зв'язку з вимаганням грошей і примушуванням до їх сплати.   
Записаний

alekan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 31
    • Перегляд профілю

Чи вважается подана мною заява до КП УЖГ про невизнання та неправомірність вимог, виходячи з відсутності договірних відносин, відсутності цивільних та грошових забов'язань,  застосування нарахувань  за незаконними тарифами, тощо, спором про право.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Чи вважается подана мною заява до КП УЖГ про невизнання та неправомірність вимог, виходячи з відсутності договірних відносин, відсутності цивільних та грошових забов'язань,  застосування нарахувань  за незаконними тарифами, тощо, спором про право.

А навіщо щось писати до КП УЖГ, з яким немає ніяких правовідносин? Пишите це до "Діброви" (чи кому Ви сплачували за ЖКП на рахунок).
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

КП ЖЕК "СИРЕЦЬ" - тоже полноценное юр. лицо ....
(есть если кому нада копии уставов и т.п.)

Народ, если кто в курсе, обьясните кто в Шевченковском балансодкержатель, И что такое КП "керуюча дирекция".
Какие между ними (КП ЖЕК..., КП УЖГ, и это) "терки"
(В.И. не нервничайте, Вам нельзя.... Имелось ввиду ОТНОШЕНИЯ) :).
« Останнє редагування: 21 Грудня 2010, 00:52:18 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

alekan, я Вас умоляю, е делайте никаких телодвижений.
не пишите заявлений и т.д.
Свяжитесь со мной (телефон я вам послал), а потом если не найдем общий язык - делайте что хотите ::)
Как я писал в соседней ветке, я не смог уговорить своих отношения не вписаны на то чтобы они делали так как я советую....
Они нашли себе лучшего советника... И решили погасить доглг (и это после 3 х лет судов, нескольких тысяч потраченых на суды и т.п.)
А самое главное: это то, что было 2 решения ....
И если бы эти решения набрали бы силу, ТО: можно было бы попробовать сделать из этого прецедент, на основании которого суды бы всетаки начали у всяких исполнителей/балансодержателей/производителей при обращении в суд для выдачи судебного приказа требовать ДОГОВОР.
И ВОЗМОЖНО отсутствие ДОГОВОРА наконец бы стало причиной для отказа в вынесении судебного приказа.
Вообщем очень надеюсь что вы еще не "напороли боков", и используя мой и коллективый ум у нас (в т.ч. и у Вас) чтото получится!

ПС: Дима, посещение прокуратуры и других правоохранительных огрганов в мои планы борьбы не входит! Не нужно больше ТУДА посылать людей!
Тем более что правоотношения ЯВНО из плоскости гражданских (а не криминальных)
« Останнє редагування: 21 Грудня 2010, 01:08:02 від ВАВАНчик »
Записаний

Олександр

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 659
    • Перегляд профілю

Цитувати
Наскільки мені відомо, у Шевченківському р-ні Києва ЖЕКи у КП УЖГ є (чи були) філіями (відокремленими підрозділами) останнього. А тому не є юридичними особами...
Правовий статус КП ЖЕК "Діброва" - юридична особа, внесено до ЄДРПОУ. У справі є довідка.

Тоді якщо з суду надійде наказ за заявою КП УЖГ -подати заяву про його скасування, оскільки з цією юридичною особою у Вас немає жодних правовідносин, як "боржника" з кредитором. Раджу звернутися до прокуратури у зв'язку з вимаганням грошей і примушуванням до їх сплати.
З А К О Н   У К Р А Ї Н И  Про житлово-комунальні послуги
Стаття 24. Права та обов'язки балансоутримувача
     1. Балансоутримувач має право:
     6) звертатися  до суду про звернення стягнення на майно осіб,
які    відмовляються    оплачувати    рахунки    за     споживання
житлово-комунальних послуг   або   відшкодовувати  завдані  збитки
майну, що перебуває в нього на балансі.

Отак! І ніякі договори не потрібні!
Таким чином - треба або оспорювати цю норму у КС, або "ставити" на те, що тарифи незаконні і кількість та якість спожитих послуг неможливо перевірити.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

САША: смотрите закон В КОМПЛЕКСЕ!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email