'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?  (Прочитано 10527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Зарплата працівників ЖЕКу -секрет.
Чи так це?
« Останнє редагування: 05 Липня 2011, 10:21:38 від brtpw »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #1 : 23 Травня 2011, 11:24:25 »

Постанова КМУ № 529 від 20.05.2009р.
Цитувати
3. Під  час  установлення   тарифу   на   послуги   необхідно забезпечувати   прозорість   визначення  вартості  усіх  послуг  з розрахунку на 1  кв.  метр  загальної  площі  квартири,  житлового приміщення  у  гуртожитку  та  нежитлового  приміщення у житловому будинку (гуртожитку).   
В розрахункових формулах тарифу є такі складові як  Оз     -  заробітна  плата;  Вф   - відрахування із заробітної плати  внесків  до  Пенсійного  фонду  України  та  інших   фондів соціального  страхування;
Вимагати надати розрахунок тарифу для ознайомлення Ваше право. З розрахунку бачитимите, яка зарплата заладена.
Записаний

ankor0662

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #2 : 23 Травня 2011, 13:31:34 »

Зарплата працівників ЖЕКу -секрет.
Чи так це?
Нам відповіли, що це - конфіденційна інформація...
Зарплата конкретного работника может и конфиденцийна(хотя, какие могут быть тайны работника от работодателя, ведь МЫ плалим деньги и даем работу) а накладные расходы по обслуживанию дома никак не могут быть тайной, нужна четкая форма отчета
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #3 : 23 Травня 2011, 16:46:29 »

Діло не в тому, що я хочу знати про розмір заробітної плати працівника!
І для цього мені не потрібно "колувати" - запрошувати розрахунок тарифу тощо...
Може, краще подивитись Постанову Кабінету Міністрів КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  N 611 Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці " від 9 серпня 1993 р.
 
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=611-93-%EF

Записаний

Світлана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 83
    • Перегляд профілю
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #4 : 23 Травня 2011, 18:01:41 »

Може, краще подивитись Постанову Кабінету Міністрів КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ  N 611 Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці " від 9 серпня 1993 р.
Але в цій постанові написано, що "...Підприємства зобов'язані подавати перелічені у цій постанові відомості органам державної виконавчої влади, контролюючим і правоохоронним органам, іншим юридичним особам відповідно до чинного законодавства, за їх вимогою. ". Про надання інформації фізичним особам мова не йдеться.

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #5 : 23 Травня 2011, 18:21:08 »

Постанова відома. Але річ у тім, що ця постанова зобов`язує підприємства надавати інформацію тільки
Цитувати
органам  державної  виконавчої  влади,  контролюючим   і
правоохоронним органам, іншим юридичним особам  відповідно  до чинного законодавства, за їх вимогою
Тобто заставити надати Вам бажану інформацію тільки на підставі ції постанови, у разі небажання володільця інформації, Вам не вдасться.
Проте з часу ції постанови ( виданої на виконання ЗУ , який сам вже давно скасований) минуло багато часу і вже маємо ряд законів ( а не постанов) які регулюють надання різної інформації ( в тім числі і останні). 
Зарплата слюсаря ЖЕКу чи двірника сама по собі інформація малоцікава. А от інформація, яку зарплату та нарахування на неї заложено в тариф, є цікавою і має для споживача практичне значення. Тобто Вам не по колу пропонують ходити , а зразу напряму отримувати розрахунок вашого тарифу і перевіряти його відповідність нормам законодавства. Іншого практичного застосування інформації про зарплату в ЖЕКу я не вбачаю. Якщо Вам звісно це цікаво, в чому я, наприклад,  маю дуже грунтовні сумніви. Бо навіщо ставити питання
Цитувати
Автор: brtpw
Відправлено: 22 Травень 2011, 20:57:18
Цитата
Зарплата працівників ЖЕКу -секрет.
Чи так це?
Нам відповіли, що це - конфіденційна інформація...
, якщо потім заявляти :
Цитувати
Автор: brtpw
Відправлено: Сьогодні в 16:46:29
Цитата
Діло не в тому, що я хочу знати про розмір заробітної плати працівника!
Так Ви спочатку визначіться зі своїми бажаннями, А потім вже створюйте теми з питаннями.Бо цей форум - не базар. І накопичувати тут Ваші теми з питаннями, які навіть для Вас самої ( чи самого) не цікаві, не має ні якого сенсу.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #6 : 24 Травня 2011, 08:57:01 »

Шановна Маркізо, добрий день. Не ображайтесь, апе у мене склалось враження, що Ви намагаєтесь вбити вільний час, якого у Вас забагато і для цього обрали чомусь цей сайт.
На цьому сайті корисної інформації для вирішення конкретних болючих питань для людей стільки, що одразу важкувато розібратись тому, хто вперше користується сайтом. Тож не для образи, а тільки для користі Вам і іншим відвідувачам цього сайту дуже прошу Вас, будьте так люб язні, ставте конкретні питання і тільки такі, вирішення, яких для Вас конче необхідне.
 
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #7 : 24 Травня 2011, 13:04:40 »

Шановна Маркізо, добрий день. Не ображайтесь, апе у мене склалось враження, що Ви намагаєтесь вбити вільний час, якого у Вас забагато і для цього обрали чомусь цей сайт.
На цьому сайті корисної інформації для вирішення конкретних болючих питань для людей стільки, що одразу важкувато розібратись тому, хто вперше користується сайтом. Тож не для образи, а тільки для користі Вам і іншим відвідувачам цього сайту дуже прошу Вас, будьте так люб язні, ставте конкретні питання і тільки такі, вирішення, яких для Вас конче необхідне.

"Вбивати свій час" - це не в моєму характері...А моя присутність тут - думаю, мала б бути приємною для вас- власників цього форуму, тому що завдяки саме таким,як я , існує цей форум.
Я думаю, мої запитання не забрали у вас особисто багато часу, чи сторінок на даному форумі. Однак, думаю, що коли б власники форуму (компетентні люди по даних питаннях) ЧІТКО давали відповідь, то  не довелось би потратити тут ...17 годин і 53 хвилин?
Але з іншого боку...якби ваші відповіді були б ЧІТКИМИ - то б існування даного форуму було б під загрозою.... :-*
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #8 : 24 Травня 2011, 14:07:49 »

Шановна Маркізо! Дуже шкода, що ви так і не зрозуміли із відповідей, які надавались форумчанами: чітку відповідь можна отримати тільки на конкретне чітке запитання.
Якщо Ви зрозумієте, шо потрібно берегти не тільки свій час але і інших, запевняю Вас: тоді Ваше особисте самопочуття значно поліпшеться, у Вас скоріше будуть вирішуватися всі проблеми.
 Можу порадити Вам почитати Лазарєва С.М. "Диагностика кармы"
Дуже корисна інформація, якщо прийдеться до душі, Ви зможете стати набагато щасливішими.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #9 : 26 Травня 2011, 11:00:31 »

Шановна Маркізо! Дуже шкода, що ви так і не зрозуміли із відповідей, які надавались форумчанами: чітку відповідь можна отримати тільки на конкретне чітке запитання.
Якщо Ви зрозумієте, шо потрібно берегти не тільки свій час але і інших, запевняю Вас: тоді Ваше особисте самопочуття значно поліпшеться, у Вас скоріше будуть вирішуватися всі проблеми.
 Можу порадити Вам почитати Лазарєва С.М. "Диагностика кармы"
Дуже корисна інформація, якщо прийдеться до душі, Ви зможете стати набагато щасливішими.

1.Зарплата працівників ЖЕКу - секрет? - Пані Валентино, це ,як на вас, ЧІТКЕ ПИТАННЯ?

2. Щоб зберегти ВАШ час - ви ОСОБИСТО можете просто НЕ ЧИТАТИ і НЕ ВІДПОВІДАТИ на мої запитання. :)

3. "Можу порадити Вам почитати..." - я потребую ПОРАД від ФАХІВЦІВ по ЖКП. . Повторюсь: ФАХІВЦІВ,КОМПЕТЕНТНИХ   в цій царині.
(Щодо "стати щасливішими".... це не з тої опери, пані.)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #10 : 26 Травня 2011, 12:20:46 »

Цитата Автор: brtpw
Цитувати
1.Зарплата працівників ЖЕКу - секрет? - Пані Валентино, це ,як на вас, ЧІТКЕ ПИТАННЯ?
Цитата Автор: brtpw
Цитувати
Діло не в тому, що я хочу знати про розмір заробітної плати працівника!
Так питання є, чи питання нема?

Для довідки: в одному, окремо взятому ЖЕКу цифри такі: з/п двірника - 1329 грн., електромонтера - 2033,28 грн.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #11 : 26 Травня 2011, 17:29:25 »

Діло не в тому, що я хочу знати про розмір заробітної плати працівника!
Так питання є, чи питання нема?
[/quote]

Питання не в конкретній ЦИФРІ, Юрій Васильович, а в ПРИНЦИПІ: ЧИ Є ЗАРОБІТНА ПЛАТА працівників ЖЕКу - секретною інформацією? .

Директор ЖЕку відповів, що це- конфіденційна інформація.
Чи можемо ми заперечити директору Постановою №611 Про перелік відомостей, що не становлять комерційної таємниці ("відомості про  чисельність і склад працюючих,  їхню заробітну плату в цілому та за професіями  й  посадами")?


Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #12 : 27 Травня 2011, 01:38:36 »

Директор ЖЕку відповів, що це- конфіденційна інформація.
Чи можемо ми заперечити директору Постановою №611

Заперечувати можна, але ця ПКМУ у певних частинах суперечить Конституції і законам, які були прийняті пізніше. Зарплата конкретної особи є інформацією про її майновий стан (тобто персональними даними). Але про фонд з/п в цілому по підприємству можна запитувати.
Записаний

MirEks

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Зарплата працівників ЖЕКу - секрет?
« Reply #13 : 15 Червня 2011, 22:34:55 »

Значить, "СЕКРЕТ"?
ОДНАК, саме споживачі  утримують всю цю свору ЖЕКу, чи не так?

У нас в приватному підприємстві підняли собі тайно" заробітну плату втроє, і кажуть: Секретна інформація", а  борги  підприємства збільшуються з кожним місяцем...і це логічно: більші заробітні плати, більші нарахування тощо.... Чи правильно це?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email