Форум > Наш сайт

Технічні помилки і проблеми на форумі

(1/27) > >>

Тетяна Academia:
Вчора ввечері заходила на форум з комп`ютера, яким зазвичай для цього не користуюсь. Зрозуміло, що система не розпізнала зареєстрованого користувача.
Виконала дію "вхід зареєстрованих", отримала повідомлення "Привіт, Тетяна Academia".
Після першого ж переходу між темами форуму, побачила в заголовку "Гість".

Андрій:
У Вас ті самі проблеми, що у Віктора Івановича. У браузері відключені cookies та/або JavaScript. Без цього форумом користуватися дуже незручно. З роботою форуму за відключення cookies розбираюся, але йде важко.
До речі, подивився статистику відвідувань. Там досить дивні речі. Проглядають сайт без cookies 10% відвідувачів, без JavaScript - 33%. Але 99% мають встановлений Flash Player - технологія з якою через браузер з комп'ютером користувача можна зробити набагато більше неприємних речей, ніж за допомогою cookies та JavaScript разом.
Такі от парадокси ...  :)

gro-za:

--- Цитата: Андрій від 10 Лютого 2010, 22:39:41 ---У Вас ті самі проблеми, що у Віктора Івановича. У браузері відключені cookies та/або JavaScript. Без цього форумом користуватися дуже незручно. З роботою форуму за відключення cookies розбираюся, але йде важко.
До речі, подивився статистику відвідувань. Там досить дивні речі. Проглядають сайт без cookies 10% відвідувачів, без JavaScript - 33%. Але 99% мають встановлений Flash Player - технологія з якою через браузер з комп'ютером користувача можна зробити набагато більше неприємних речей, ніж за допомогою cookies та JavaScript разом.
Такі от парадокси ...  :)

--- End quote ---
Відносно Flash Player - антивірусна програма його не блокує і навіть не розпізнає. А кукі - постійний головний біль. Крім того, мої екперименти показують, що справа не в кукі. Просто форумний двигун не зберігає дані про авторизацію протягом навіть одного сеансу. На відміну від інших сайтів, де авторизація зберігається принаймі протягом місяця, а у сайтах на іo.ua у мене така проблема взагалі не виникала. Думаю, що слід звернутися до розробників форумного двигуна. Причому втрата авторизації спостерігається в непередбачуваний спосіб, спонтанно. Інколи можна пройтись по декількох темах і розділах Форуму без наслідків, а інколи доводиться поновлювати авторизацію вже після завершення роботи з одним повідомленнім у одній-однісінькій темі.
Оце дійсно парадокс!

Андрій:

--- Цитата: gro-za від 11 Лютого 2010, 10:07:47 ---Просто форумний двигун не зберігає дані про авторизацію протягом навіть одного сеансу.

--- End quote ---
Саме в cookies він їх і зберігає. А якщо вони відключені, то зберігає тільки в посиланні через частину PHPSESSID=


--- Цитата: gro-za від 11 Лютого 2010, 10:07:47 ---Думаю, що слід звернутися до розробників форумного двигуна.

--- End quote ---
Звертався, відповіді немає.


--- Цитата: gro-za від 11 Лютого 2010, 10:07:47 ---Причому втрата авторизації спостеріагається і непередбачуваний спосіб, спонтанно. Інколи можна пройтись по декількох темах і розділах Форуму без наслідків, а інколи доводиться поновлювати авторизацію вже після завершення роботи з одним повідомленнім у одній-однісінькій темі.

--- End quote ---
Наразі я дослідив такі випадки втрати авторізації:

* При відправленні повідомлення з вибраною опцією "Повернутися в тему після відповіді". (Якщо відключити цю опцію - авторізація не втрачається). Це стовідсоткова помилка в двигуні. Вже відомо яка. Як знайду місце, де вони її зробили - виправлю.
* Перехід з форуму на головну сторінку, фото чи дзеркало.

Андрій:
Перший випадок з досліджених виправлений.
Треба тільки подивитися, щоб ніде небажаних ефектів від цього виправлення не з'явилося.

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version