'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: На рецензию: отмена судебного приказа в Запорожье  (Прочитано 10585 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Добрый вечер. Вчера получила судовий наказ и сегодня составила заяву про скасування. Очень бы хотелось чтоб вы прочитали и высказали свое мнение, т.к. навыков в составлении документов для суда не имею.
« Останнє редагування: 14 Листопада 2011, 21:45:00 від Перо »
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Копии договора и судового наказу.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Для аналізу недостатньо інформації. Незрозуміле походження суми 1941 грн. Невідоме обгрунтування вимог стягувача.
Опублікуйте заяву про видачу судового наказу.
В заяві на скасування СН слід розписати, в чому  полягає необгрунтованість вимог стягувача.
Просто констатації наявності договору реструктуризації і оплати по ньому на мою думку мало.

Доцільно вивчити матеріали подібних справ в цьому розділі і використати аргументацію, що підходить до Вашого випадку.
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Копия заявления.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

 В заяві про видачу судового наказу про договір реструктуризації ні гу-гу. Якщо ви платежі по договору реструктурізації та поточні платежі здійснювали регулярно,  наказ повинні скасувати. Стягувач не може вимагати погашення боргу досрочно, бо уклав договір реструктуризації.
« Останнє редагування: 26 Листопада 2011, 19:12:18 від Юрій Васильович »
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Спасибо за ответ. Документы отправила, буду ждать результат.
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Здравствуйте, сегодня получила ухвалу про залишення заяви без руху. На исправление 4 дня. Подскажите, пожалуйста, как исправить мою заяву согласно требованиям ухвали.
« Останнє редагування: 26 Листопада 2011, 15:33:40 від littlelera »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Заяву на скасування СН треба було детальніше виписати. Прикладів у розділі багато.
Для більш детального аналізу недостатньо інформації.
Викладіть усі додатки до заяви про видачу СН та свої платіжки з 01.01.2011р.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Слід обгрунтувати і підтвердити доказами наявність спору про право (спірних правовідносин). Це є підставою для скасування СН.
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

А мне прислали только заяву про видачу СН. Никаких додатків не было.
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Квитанции
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Готуйте і публікуйте для рецензії уточнену заяву про скасування СН (на виконання ухвали про усунення недоліків).
З врахуванням зауважень. Ще раз - керуйтеся нормами ст. 105, акцентуйте увагу на наявності спору про право. Недостатньо просто заявити про договір реструктуризації. Слід розписати необгрунтованість вимог стягувача. І їх безпідставність.
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

Готуйте і публікуйте для рецензії уточнену заяву про скасування СН (на виконання ухвали про усунення недоліків).
З врахуванням зауважень. Ще раз - керуйтеся нормами ст. 105, акцентуйте увагу на наявності спору про право. Недостатньо просто заявити про договір реструктуризації. Слід розписати необгрунтованість вимог стягувача. І їх безпідставність.

Т.е. я долна написать что они не должны были подавать в суд в апреле, подписав в декабре со мной договор реструктуризации? Стоит ли указывать что позивач никак не упомянул договор рестр-ции в своем заявлении?
« Останнє редагування: 27 Листопада 2011, 00:27:10 від littlelera »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Готуйте і публікуйте для рецензії уточнену заяву про скасування СН (на виконання ухвали про усунення недоліків).
З врахуванням зауважень. Ще раз - керуйтеся нормами ст. 105, акцентуйте увагу на наявності спору про право. Недостатньо просто заявити про договір реструктуризації. Слід розписати необгрунтованість вимог стягувача. І їх безпідставність.

Т.е. я долна написать что они не должны были подавать в суд в апреле, подписав в декабре со мной договор реструктуризации? Стоит ли указывать что позивач никак не упомянул договор рестр-ции в своем заявлении?
На мій погляд в "договорі про реструктурізацію", ухваленому Вами з "ОАО" обов"язки є тільки у Вас(по своєчасній сплаті обумовленої суми погашення заборгованості), а у "завода феросплавів" - ніяких, а тому посилатись в Вашій "Заяві про скасування судового наказу" на те, що "ОАО" щось не повинно було робити - я вважаю не доцільно.

Скажіть будь ласка, а розмір(ціна за послуги) тарифів на житлово-комунальні послуги, які напевно вказані в ухваленому Вами договорі від 29.04.2009 р. про оплату ЖКП, не змінювались на протязі всього часу, за який з Вас вимагають стягнути заборгованість? 
І ще: що за Довідка №36, у п.3 "Додатку" до заяви про видачу судового наказу?
« Останнє редагування: 27 Листопада 2011, 01:16:54 від stepan »
Записаний

littlelera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 12
  • City: Запоріжжя
    • Перегляд профілю

На мій погляд в "договорі про реструктурізацію", ухваленому Вами з "ОАО" обов"язки є тільки у Вас(по своєчасній сплаті обумовленої суми погашення заборгованості), а у "завода феросплавів" - ніяких, а тому посилатись в Вашій "Заяві про скасування судового наказу" на те, що "ОАО" щось не повинно було робити - я вважаю не доцільно.

Скажіть будь ласка, а розмір(ціна за послуги) тарифів на житлово-комунальні послуги, які напевно вказані в ухваленому Вами договорі від 29.04.2009 р. про оплату ЖКП, не змінювались на протязі всього часу, за який з Вас вимагають стягнути заборгованість? 
І ще: що за Довідка №36, у п.3 "Додатку" до заяви про видачу судового наказу?

Що за довідка №36 я не знаю. Мені не було надіслано ніяких інших документів, окрім тих, що були представлені мною вище. Не було жодного додатку. А тарифи змінювались, а що? Ви вважаєте, що я можу вказати що мені було невірно нарахована сума сплати?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email