'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
Ніякого правонаступника не повинно було виникати, бо не було реорганізації!
Тоді на підставі чого Ви збираєтесь подавати претензію про перерахунок до Комунального Концерну, якщо правонаступника не повинно було бути?
Ви читаєте, що я пишу?
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63494#msg63494
(click to show/hide)
Прочитав, що Ви хочете, щоб КП ГІОЦ зменшив суму Вашої заборгованості.
А чому не написати вимогу, що б він взагалі прибрав з сайту, та з платіжок, будь які відомості про Ваш борг?
Яке КП ГІОЦ діло до Ваших боргів?
Це персональні дані про Ваш матеріальний стан, які не мають нікого цікавити, крім того, кому Ви заборгували.
(((. Навіщо Ви видумуєте дурниці? Перечитайте ще мій пост! 1) Я не хочу зараз зменшувати свій борг у платіжках! 2) КП ГІОЦ не має повноважень щось там зменшувати або збільшувати! 3) Мене не цікавить прибирання суми боргу з рахунків-повідомлень і я вже писав Вам про це раніше (мене цікавить не приховування цієї інформації, а знищення її з бази КП ГІОЦ, а це абсолютно різні дії).
« Останнє редагування: 25 Січня 2019, 22:26:38 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(мене цікавить не приховування цієї інформації, а знищення її з бази КП ГІОЦ, а це абсолютно різні дії).
Добре, напишіть не прибрати з сайту, та з платіжок, як я написав, а напишіть прибрати з бази даних.
Ще краще.Суті вимоги не збирати Ваші персональні дані це не змінює.
А як знищення даних можна проконтролювати?
Запишуть Ваші дані на флешку, або на хмарний сервіс, і будуть зберігати.
« Останнє редагування: 25 Січня 2019, 22:37:37 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

(мене цікавить не приховування цієї інформації, а знищення її з бази КП ГІОЦ, а це абсолютно різні дії).
Добре, напишіть не прибрати з сайту, та з платіжок, як я написав, а напишіть прибрати з бази даних.
Ще краще.Суті вимоги не збирати Ваші персональні дані це не змінює.
А як знищення даних можна проконтролювати?
Запишуть Ваші дані на флешку, або на хмарний сервіс, і будуть зберігати.
Ви що, не розумієте, що аргументація до того, що я не дозволяю оприлюднювати та поширювати мої персональні дані, це означає вимога їх просто приховати, що я не проти самих цих даних і не заперечую їх право пред'явити до мене вимогу про сплату за цією (нехай і прихованою) "заборгованістю"? Мене такий розвиток подій взагалі не цікавить - невже не зрозуміло, чому?! А от коли вони приберуть ці дані на підставі моєї вимоги через те, що виконавця ЖКП ліквідовано, а його право вимоги по дебіторським боргам не передано нікому (у мене на руках буде довідка від КМДА про це!) - це буде абсолютно інша ситуація!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

(мене цікавить не приховування цієї інформації, а знищення її з бази КП ГІОЦ, а це абсолютно різні дії).
Добре, напишіть не прибрати з сайту, та з платіжок, як я написав, а напишіть прибрати з бази даних.
Ще краще.Суті вимоги не збирати Ваші персональні дані це не змінює.
А як знищення даних можна проконтролювати?
Запишуть Ваші дані на флешку, або на хмарний сервіс, і будуть зберігати.
Ви що, не розумієте, що аргументація до того, що я не дозволяю оприлюднювати та поширювати мої персональні дані, це означає вимога їх просто приховати, що я не проти самих цих даних і не заперечую їх право пред'явити до мене вимогу про сплату за цією (нехай і прихованою) "заборгованістю"? Мене такий розвиток подій взагалі не цікавить - невже не зрозуміло, чому?! А от коли вони приберуть ці дані на підставі моєї вимоги через те, що виконавця ЖКП ліквідовано, а його право вимоги по дебіторським боргам не передано нікому (у мене на руках буде довідка від КМДА про це!) - це буде абсолютно інша ситуація!
Не тільки оприлюднювати та поширювати перс.дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
Можна обидві підстави вказати в заяві - і довідка КМДА, і захист персональних даних.
Хоча робіть що хочте.
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 00:03:29 від stepan »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не тільки оприлюднювати та поширювати перс. дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
А Ваші дані суд відмовився брати до уваги і в позові КП відмовив? Так, начебто, ні... Ви вже відкриття касаційного провадження чекаєте...
Чи Ви дали згоду на обробку даних щоб КП не постраждало?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Не тільки оприлюднювати та поширювати перс. дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
А Ваші дані суд відмовився брати до уваги і в позові КП відмовив? Так, начебто, ні... Ви вже відкриття касаційного провадження чекаєте...
Чи Ви дали згоду на обробку даних щоб КП не постраждало?
Суда захист персональних даних не стосується, йому можна надавати персональні дані.
А КП ГІОЦ стосується.
На мою думку.
КСУ заборонив Мінфіну збирати персональні дані громадян, через те, що визнав перехідні положення Бюджету неконституційними в певній частині. Зараз КМУ готує спеціальний закон про верифікацію громадян(але представник ЕСПЛ в Україні гальмує розробку цього закону), бо постанова про надання субсидій не є законом, і тому збирання персональних даних Мінсоцполітики на підставі постанови КМУ протирічить Конституції, та закону про захист персональних даних.
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 00:08:10 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

А Ваші дані суд відмовився брати до уваги і в позові КП відмовив?
КАС взагалі відмовився розглядати будь які доводи моєї скарги.Навіть на посилання на правову позицію ВС не звернув увагу.
Що вже казати про персональні дані.
Та я у судів першої інстанції, та КАС і не вимагав захисту моїх персональних даних.
Я тільки вказував, що докази в справі, що містять мої персональні дані не є належними доказами, тому що вони не оформлені належним чином, згідно ДСТУ, і не вказано де знаходиться оригінал, з якого до суду надали "копію з фотокопії".
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 00:00:24 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Не тільки оприлюднювати та поширювати перс.дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
Можна обидві підстави вказати в заяві - і довідка КМДА, і захист персональних даних.
Хоча робіть що хочте.
Ви хочете сказати, що споживач ЖКП має право заборонити виконавцю ЖКП збирати і обробляти дані про те, скільки він повинен заплатити йому за надані ЖКП?  :o Більшої дурні я ще не читав  ;D
Що до КП ГІОЦ - виконавець ЖКП може сказати, що все порахувала його бухгалтерія, а КП ГІОЦ тільки "розщепляв" платежі і друкував квитанції на замовлення виконавця ЖКП.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Не тільки оприлюднювати та поширювати перс.дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
Можна обидві підстави вказати в заяві - і довідка КМДА, і захист персональних даних.
Хоча робіть що хочте.
Ви хочете сказати, що споживач ЖКП має право заборонити виконавцю ЖКП збирати і обробляти дані про те, скільки він повинен заплатити йому за надані ЖКП?  :o Більшої дурні я ще не читав  ;D
КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?
Ні.
То яке йому діло до Вашого боргу перед третьою особою?
Я ж написав, що Ваш борг має цікавити тільки того, кому Ви заборгували, тобто КП "Дирекція замовника", яка зараз ледве на ладан дихає, і їй мабуть вже не до Ваших боргів....
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 00:20:50 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?
А я десь про це сказав?

То яке йому діло до Вашого боргу перед третьою особою?
  :o Ви все переплутали. Це я - споживач ЖКП є третьою особою по відношенню до договірних зобов'язань між виконавцем ЖКП та його контрагентами (КП ГІОЦ) і КП ГІОЦ є третьою особою по відношенню до договірних зобов'язань між споживачем та виконавцем ЖКП.

Я ж написав, що Ваш борг має цікавити тільки того, кому Ви заборгували, тобто КП "Дирекція замовника", яка зараз ледве на ладан дихає, і їй мабуть вже не до Ваших боргів....
Де Ви таке написали і до чого це взагалі?  :o
І потім - чого раптом Ви вирішили, що я щось комусь заборгував? Ви зробили помісячний перерахунок по моєму особовому рахунку?  :o
Може вже досить флудити?
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 00:43:05 від Олександр_2015 »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

І потім - чого раптом Ви вирішили, що я щось комусь заборгував?
У Вас тема називається - КП ГІОЦ малює "борг" у платіжках.
І Ви в цій темі самі писали, що 8 років не платили цьому КП.
1) Я цьому КП не платив 8 років.
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 02:41:21 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?
А я десь про це сказав?
Я Вам писав, що КП ГІОЦ не має права збирати і обробляти Ваші дані, а ви на це пишите -
Ви хочете сказати, що споживач ЖКП має право заборонити виконавцю ЖКП збирати і обробляти дані про те, скільки він повинен заплатити йому за надані ЖКП?
Тому я на це і запитав Вас - "КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?"
П.С.
Далі вже не має сенсу обговорювати.
Робіть що хочте.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

І потім - чого раптом Ви вирішили, що я щось комусь заборгував?
У Вас тема називається - КП ГІОЦ малює "борг" у платіжках.
І Ви в цій темі самі писали, що 8 років не платили цьому КП.
1) Я цьому КП не платив 8 років.
"Малює "борг" у платіжках" - це ні про що. Для того, щоб визначити, чи є насправді борг, потрібні докази, які треба довести у суді. Помісячного розрахунку немає. Я на днях зробив свій розрахунок у Екселі і вийшло, що з точки зору виконавця ЖКП, я по незаконним тарифам повинен був сплатити десь біля 39000 грн. за період з грудня 2006 року по квітень 2015 року включно, а у рахунках-повідомленнях мені малюють за цей період "борг" десь біля 29000 грн. А по квитанціям, які є у мене, я можу підтвердити, що я сплатив виконавцю ЖКП за цей період трохи більше 5000 грн. Тобто, вони (начебто) вважають, що я сплатив за цей період десь біля 10000 грн., а по останнім законним тарифам, я повинен був сплатити 11000 грн., тобто, я не доплатив тільки 1000 грн. (якщо б вони зробили перерахунок по останнім законним тарифам і підтвердили сплату мною 10000 грн.). Якщо не підтвердять, то по моїм даним я начебто недоплатив біля 6000 грн., але СН був у 2011 році і після травня 2015 року пройшло більше 3,5 років, тобто строк позовної давности для виконавця сплив навіть для претензій по останньому місяцю, коли вони надавали ЖКП.
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 12:49:18 від Олександр_2015 »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?
А я десь про це сказав?
Я Вам писав, що КП ГІОЦ не має права збирати і обробляти Ваші дані, а ви на це пишите -
Ви хочете сказати, що споживач ЖКП має право заборонити виконавцю ЖКП збирати і обробляти дані про те, скільки він повинен заплатити йому за надані ЖКП?
Тому я на це і запитав Вас - "КП ГІОЦ хіба виконавець послуг?"
П.С.
Далі вже не має сенсу обговорювати.
Робіть що хочте.
Дякую, що дозволили  ;D.
Ні, Ви не писали "що КП ГІОЦ не має права збирати і обробляти Ваші дані", не видумуйте. Ось яку дурню Ви написали:
Не тільки оприлюднювати та поширювати перс.дані Ви не давали згоди, але і збирати, і обробляти.
А якщо не обробляти, то тоді і борг неможливо визначити.
КП ГІОЦ - контрагент виконавців, він і пальцем не має право порухати без згоди чи вказівки виконавців (на рахунках минулих періодів написано, що вони виготовлені на замовлення виконавців послуг), а споживач є третьою особою по відношенню до договорів між виконавцем та КП ГІОЦ і тому споживач може спілкуватись (виставляти претензії і т.ін.) виключно з виконавцем ЖКП. Тому виходить (згідно Вашої "логіки"), що споживач ЖКП... має право заборонити виконавцю ЖКП збирати і обробляти дані про те, скільки він повинен заплатити йому за надані ЖКП - повна дурня!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Зараз багато комунальних підприємств (КП) Києва, що в минулі роки нараховували заборгованість за ЖКП, перебувають у стані припинення. Оскільки ці КП входять до складу КК ЦКС, то представники останнього в інтересах діючого КП подають до споживачів позови, в розрахунок яких включені й заборгованості споживачів перед КП, які припинені чи будуть припинені. Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 16:43:16 від Перо »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email