'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44538 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Зараз багато комунальних підприємств (КП) Києва, що в минулі роки нараховували заборгованість за ЖКП, перебувають у стані припинення. Оскільки ці КП входять до складу КК ЦКС, то представники останнього в інтересах діючого КП подають до споживачів позови, в розрахунок яких включені й заборгованості споживачів перед КП, які припинені чи будуть припинені. Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Нехай спробують  :). Скоріше я на них подам позов про перерахунок.
Написав претензію до Концерну:

(click to show/hide)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Вирішив замість акту-претензії про перерахунок та заяви про помісячний розрахунок "заборгованості" (до КП "Дирекція замовника") написати до них одну претензію про надання мені помісячного розрахунку "заборгованості" за ЖКП згідно останніх законних тарифів (тобто, з урахуванням перерахунку):
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 18:10:01 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Зараз багато комунальних підприємств (КП) Києва, що в минулі роки нараховували заборгованість за ЖКП, перебувають у стані припинення.
І перебувати в такому стані вони можуть роками. ст. 111, 112 ЦК не містять жодних строків проведення самої ліквідації.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Позов подано в жовтні 2018 р., за період з 1 січня 2011 р. по 28 лютого 2015 р.
Хоча б про застосування строку позовної давності могли б заявити відповідачі/співнаймачі.
Але може у них вдома окрім Ордеру на квартиру від 1981 р., та ч/б телевізору того ж року випуску, більше нічого і нема?То що з них взяти виконавчій службі?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Позов подано в жовтні 2018 р., за період з 1 січня 2011 р. по 28 лютого 2015 р.
Хоча б про застосування строку позовної давності могли б заявити відповідачі/співнаймачі.
Але може у них вдома окрім Ордеру на квартиру від 1981 р., та ч/б телевізору того ж року випуску, більше нічого і нема?То що з них взяти виконавчій службі?
Будуть продавати квартиру з аукціона, бо 91 086 грн. перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Квартира їм не належить.
Будуть з зарплати, пенсії відраховувати по 20% щомісячно.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Позов подано в жовтні 2018 р., за період з 1 січня 2011 р. по 28 лютого 2015 р.
Хоча б про застосування строку позовної давності могли б заявити відповідачі/співнаймачі.
Але може у них вдома окрім Ордеру на квартиру від 1981 р., та ч/б телевізору того ж року випуску, більше нічого і нема?То що з них взяти виконавчій службі?
Будуть продавати квартиру з аукціона, бо 91 086 грн. перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати.
Хто ж її купить? Відповідачі не власники квартири, а співнаймачі.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Позов подано в жовтні 2018 р., за період з 1 січня 2011 р. по 28 лютого 2015 р.
Хоча б про застосування строку позовної давності могли б заявити відповідачі/співнаймачі.
Але може у них вдома окрім Ордеру на квартиру від 1981 р., та ч/б телевізору того ж року випуску, більше нічого і нема?То що з них взяти виконавчій службі?
Будуть продавати квартиру з аукціона, бо 91 086 грн. перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати.
Хто ж її купить? Відповідачі не власники квартири, а співнаймачі.
Навіщо флудити? Юрій Васильович вже відповів, що квартира не їхня - значить не мають права продавати.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ось приклад такого представництва ЦКС від імені двох КП:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/79156783
Позов подано в жовтні 2018 р., за період з 1 січня 2011 р. по 28 лютого 2015 р.
Хоча б про застосування строку позовної давності могли б заявити відповідачі/співнаймачі.
Але може у них вдома окрім Ордеру на квартиру від 1981 р., та ч/б телевізору того ж року випуску, більше нічого і нема?То що з них взяти виконавчій службі?
Будуть продавати квартиру з аукціона, бо 91 086 грн. перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати.
Хто ж її купить? Відповідачі не власники квартири, а співнаймачі.
Навіщо флудити? Юрій Васильович вже відповів, що квартира не їхня - значить не мають права продавати.
З мого поста Reply #78 : Сьогодні в 19:27:03 теж можна було зрозуміти, що відповідачі не власники, бо я написав про Ордер на квартиру від 1981 р.(тоді ще права власності на квартири не існувало), і що вони співнаймачі.
А повідомлення Юрія Васильoвича я прочитав тільки зараз о 21:45
« Останнє редагування: 26 Січня 2019, 21:53:55 від stepan »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До чого тут взагалі дата ордеру? Та хоч до нашої ери! Приватизували потім - і все...
Ви знову написали невірно: "Хто ж її купить?", бо її у такому разі не мають права продавати.
Ну і - ніякої нової інформації (=флуд).
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Вирішив замість акту-претензії про перерахунок та заяви про помісячний розрахунок "заборгованості" (до КП "Дирекція замовника") написати до них одну претензію про надання мені помісячного розрахунку "заборгованості" за ЖКП згідно останніх законних тарифів (тобто, з урахуванням перерахунку):
(click to show/hide)
Знайшов помилку. Замість:
Цитувати
Відповідно до ч. 3 ст. 61 Цивільного процесуального кодексу України
треба:
Цитувати
Відповідно до ч. 4 ст. 82 Цивільного процесуального кодексу України
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

До чого тут взагалі дата ордеру? Та хоч до нашої ери! Приватизували потім - і все...
Приватизували, і самі у себе винаймали квартиру? Це цікава версія...
Якби приватизували, то суд вказав би в рішенні про свідоцтво про власність, а він вказав про ордер квартиронаймачів від 1981 р.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

До чого тут взагалі дата ордеру? Та хоч до нашої ери! Приватизували потім - і все...
Приватизували, і самі у себе винаймали квартиру? Це цікава версія...
Якби приватизували, то суд вказав би в рішенні про свідоцтво про власність, а він вказав про ордер квартиронаймачів від 1981 р.
Звісно, що приватизувати може тільки той, на кого виписано ордер. Мене взагалі цей приклад цікавить тільки з тієї підстави, що позивачем є Концерн. Так само як приклад, що у січні 2019 року відкрили судове провадження, де відповідачем є КП "Дирекція замовника з управління житловим господарством Дарницького району м. Києва»" (який навели Ви). Тому пропоную припинити обговорювати деталі цих справ - мене це не цікавить!
« Останнє редагування: 27 Січня 2019, 18:04:46 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Мене взагалі цей приклад цікавить тільки з тієї підстави, що позивачем є Концерн.

Ви дуже неуважні. Концерн (ЦКС) не є позивачем.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Мене взагалі цей приклад цікавить тільки з тієї підстави, що позивачем є Концерн.

Ви дуже неуважні. Концерн (ЦКС) не є позивачем.
Не так вже і дуже  :), хоча дійсно, я помилився - Концерн є представником КП, які надавали ЖКП. Але для мене головне - що він має право подавати позови по стягненню заборгованості (звісно, від імені КП). А от суд дійсно дуже неуважний, бо помилково назвав комунальний концерн "Центр комунального сервісу"... комунальним центром "Центр комунального сервісу"  :o.
« Останнє редагування: 28 Січня 2019, 14:04:08 від Олександр_2015 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email