'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: КП-виконавець приєднано до КП-2, а КП ГІОЦ від імені ЦКС малює "борг" перед КП-3  (Прочитано 44527 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

ПИТАННЯ:
Чи треба мені у позовній заяві зазначати третього відповідача - Комунальний концерн «Центр комунального сервісу» (який представляє інтереси колишнього виконавця ЖКП КП "Дирекція замовника"), оскільки вже довгий час саме на замовлення Концерну КП ГІОЦ у рахунках-повідомленнях про сплату за ЖКП виставляє мені незаконний "борг" перед... КП "Керуюча компанія"  :o При цьому у мене є докази, що на той момент боргу перед КП "Керуюча компанія" у мене немає. Див. рахунок-повідомлення нижче.
« Останнє редагування: 29 Січня 2019, 13:19:51 від Олександр_2015 »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

У патіжці зазначено борг перед діючим КП. Що є обманом.
Треба запитати КП ГІОЦ (очевидно відпишеться, що ЦКС так подав) та ЦКС, звідки той борг?
Треба досягти від ЦКС відповіді про конкретні суми боргу перед старим та новим КП.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

А другий хто?
Другий відповідач - КП ГІОЦ.

У патіжці зазначено борг перед діючим КП. Що є обманом.
Треба запитати КП ГІОЦ (очевидно відпишеться, що ЦКС так подав) та ЦКС, звідки той борг?
Треба досягти від ЦКС відповіді про конкретні суми боргу перед старим та новим КП.
Погоджуюсь. Хоч я й написав претензію до КК ЦКС (на їх електронну адресу):
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63533#msg63533
, незважаючи на те, що КП ГІОЦ відпишеться, що вони тільки виконують доручення виконавців ЖКП та КК ЦКС, як їх представника, мені все одно треба написати до них аналогічну претензію, оскільки я буду позиватись до суду на КП ГІОЦ також...

Мабуть требе зачекати відповіді від КК ЦКС на мою претензію і тоді вже вирішувати - чи зазначати мені у позовній заяві КК ЦКС третім відповідачем. У мене є докази, що станом на 01.07.2017 р. у мене був невеликий поточний борг перед КП "Керуюча компанія", який я погасив через 2 тижні, що було враховано у рахунку-повідомленні від КП ГІОЦ станом на 01.08.2017 р.:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63572#msg63572

До речі, вчора моя претензія до КП "Дирекція замовника"
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63534#msg63534
, яку я надіслав рекомендованим листом, була вручена особисто (див. нижче). Це добре, бо навіть на пошті сказали, що листи до них на їх стару адресу (а це їх юридична адреса), повертаються. Тепер мені не важливо, чи буде відповідь (перерахунку по останнім законним тарифам я все одно не дочекаюсь від них), чи не буде - я 4-го лютого подам до них судовий позов.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Такі дії КК "ЦКС" та КП ГІОЦ підпадають під ст. 190 Кримінального кодексу України:
Цитувати
Стаття 190. Шахрайство
1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -
карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.
2. Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому, -
карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
3. Шахрайство, вчинене у великих розмірах, або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
4. Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою, -
карається позбавленням волі на строк від п'яти до дванадцяти років з конфіскацією майна.
Цитувати
Розділ VI
ЗЛОЧИНИ ПРОТИ ВЛАСНОСТІ
Стаття 185. Крадіжка
4. У статтях 185-187 та 189-191, 194 цього Кодексу в особливо великих розмірах визнається злочин, що вчинений однією особою чи групою осіб на суму, яка в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину.
28956,64 грн. > 17 грн.*600 (=10200 грн.)
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Правда, я свою електронну претензію до КК ЦКС не підписував, а Мінюст вважає, що
Цитувати
Письмові, електронні звернення, запити на отримання публічної інформації викладаються прийнятною для обох сторін мовою, розбірливо і чітко у друкованій або письмовій формі, підписуються заявником (групою осіб) із зазначенням дати.

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0229-17
Аналогічна думка Державної служби України з питань праці:
Цитувати
Письмове звернення повинно бути підписано заявником із зазначенням  дати. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Електронне звернення має відповідати всім вимогам письмового звернення, у тому числі містити підпис заявника (заявників) крім електронного цифрового підпису. Отже, електронне звернення може бути виготовлене за допомогою оргтехніки у вигляді сканованої копії чи фотографії (у тому числі із відображенням підпису заявника) та надіслано з використанням  мережі Інтернет.
http://dsp.gov.ua/vymohy-do-zvernen-hromadian/
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Такі дії КК "ЦКС" та КП ГІОЦ підпадають під ст. 190 Кримінального кодексу України:
Цитувати
Стаття 190. Шахрайство
1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -
КК "ЦКС" та КП ГІОЦ не отримують Вашого майна чи прав на нього. Отримувачем коштів зазначене КП "Керуюча компанія".
« Останнє редагування: 30 Січня 2019, 15:40:47 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Другий відповідач - КП ГІОЦ.
Якщо КП ГІОЦ - відповідач, то і КК "ЦКС" теж...
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Такі дії КК "ЦКС" та КП ГІОЦ підпадають під ст. 190 Кримінального кодексу України:
Цитувати
Стаття 190. Шахрайство
1. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -
КК "ЦКС" та КП ГІОЦ не отримують Вашого майна чи прав на нього. Отримвачем коштів зазначене КП "Керуюча компанія".
Слушне зауваження. Значить напишу вимогу й до КП "Керуюча компанія", що дали доручення до КП ГІОЦ прибрати згадки про видуманий "борг" до КП "Керуюча компанія". Це в їх інтересах також...
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
ПИТАННЯ:
Чи треба мені у позовній заяві зазначати третього відповідача - Комунальний концерн «Центр комунального сервісу»
Цитувати
Такі дії КК "ЦКС" та КП ГІОЦ підпадають під ст. 190 Кримінального кодексу України:

Яке це має відношення до теми?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

На мої запити до КМДА щодо правонаступництва, ліквідації КП "Дирекція замовника" і чи не переуступлено дебіторські борги перед цим КП:
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63463#msg63463
https://gro-za.org/forum/index.php?topic=10217.msg63491#msg63491
КМДА відповіло мені, що вони перенаправили їх до Дарницької райадміністрації.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
ПИТАННЯ:
Чи треба мені у позовній заяві зазначати третього відповідача - Комунальний концерн «Центр комунального сервісу»
Цитувати
Такі дії КК "ЦКС" та КП ГІОЦ підпадають під ст. 190 Кримінального кодексу України:

Яке це має відношення до теми?
Бо "платіжки" (=рахунки-повідомлення) з неіснуючим "боргом" перед КП "Керуюча компанія" виготовляються КП ГІОЦ на замовлення КК ЦКС. Це шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Цитувати
Бо "платіжки" (=рахунки-повідомлення) з неіснуючим "боргом" перед КП "Керуюча компанія" виготовляються КП ГІОЦ на замовлення КК ЦКС. Це шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою.

То ж подайте заяву про злочин. І розмістить у відповідному розділу інформацію, якщо бажаєте. Назва цієї теми: КП-виконавець ліквідов, правонаступн немає, а КП ГІОЦ малює "борг" у платіжках
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Цитувати
Бо "платіжки" (=рахунки-повідомлення) з неіснуючим "боргом" перед КП "Керуюча компанія" виготовляються КП ГІОЦ на замовлення КК ЦКС. Це шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою.

То ж подайте заяву про злочин. І розмістить у відповідному розділу інформацію, якщо бажаєте. Назва цієї теми: КП-виконавець ліквідов, правонаступн немає, а КП ГІОЦ малює "борг" у платіжках
ОК, назву теми уточнив:
Цитувати
КП-виконавець ліквід, а КП ГІОЦ від ім.ЦКС у рахунк приписує борг перед іншим КП
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю

Надіслав претензію також до КП "Керуюча компанія", щоб воно дало доручення КП ГІОЦ прибрати згадки про фіктивний "борг" до КП "Керуюча компанія":
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 30 Січня 2019, 15:46:30 від Олександр_2015 »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email