'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Проблемы с ЖЭКом  (Прочитано 16017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Киевлянка

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #15 : 26 Березня 2010, 21:38:42 »

Дякую  :) !
Тепер Ваша допомога може знадобитися тоді, коли ми отримаємо відповідь на нашу ЗАЯВУ.
Хоч мені зовсім не хочеться ані сперечатися з ЖЕКом, ані просити в когось допомоги... Хочеться просто жити по-людські і займатися своєю справою, а не сваритись та вивчати якісь нецікаві мені документи
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #16 : 26 Березня 2010, 21:48:02 »

Дякую  :) !
Тепер Ваша допомога може знадобитися тоді, коли ми отримаємо відповідь на нашу ЗАЯВУ.
Хоч мені зовсім не хочеться ані сперечатися з ЖЕКом, ані просити в когось допомоги... Хочеться просто жити по-людські і займатися своєю справою, а не сваритись та вивчати якісь нецікаві мені документи
Недосягненна мрія ...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #17 : 27 Березня 2010, 00:25:42 »

посилання:

газопостачання:
договір - Пост. КМУ № 938 від 05.07.2006р.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=938-2006-%EF&p=1260346701531013
правила - Пост. КМУ № 2246 від 09.12.1999р.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=2246-99-%EF&p=1260346701531013

електроенергія :
правила та договір Пост. КМУ № 1357 від 26.07.1999р.
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1357-99-%EF&p=1260346701531013
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #18 : 27 Березня 2010, 10:52:28 »

Дякую  :) !
Тепер Ваша допомога може знадобитися тоді, коли ми отримаємо відповідь на нашу ЗАЯВУ.
Хоч мені зовсім не хочеться ані сперечатися з ЖЕКом, ані просити в когось допомоги... Хочеться просто жити по-людські і займатися своєю справою, а не сваритись та вивчати якісь нецікаві мені документи

При подаче исковых заявлений в суд обязательно впишите туда моральный ущерб за все - потерянное время, занятия не тем, чем нужно, нервы, плохой сон, и все такое. Тысяч на 15000грн. как раз потянет.
Иначе, к сожалению, никак.
Записаний

Киевлянка

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #19 : 27 Березня 2010, 20:48:40 »

Дякую, Юріє Васильовичу, за доречний додаток до моєї "колекції", вона, нарешті, стала повна. Спробую тепер все з першого разу зробити як слід.

И Вам, dimaden, спасибо за поддержку и полезные советы! Надеюсь, что судиться нам не придется, ну очень этого не хочется! Хотя, если наши жековские деятели достанут совсем...
Записаний

Киевлянка

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #20 : 29 Березня 2010, 20:22:23 »

Вікторе Івановичу, Ви знову можете називати це художньою самодіяльністю, але я чесно намагалась врахувати Ваші попередні поради при написанні нової ЗАЯВИ.
Справа в тому, що під час наших відвідин гол. інженера, ми ще й заходили до бухгалтерії, де нам дали папірець з переліком послуг та їх вартістю. І додали, що це не справжні цифри (!), щоб отримати справжні, треба їх спочатку зменшити на 40%, а потім - ще на 4 чи 5 відсотків. Ці 4 чи 5 - то не я забула, то бухгалтер нам так сказала  ::)
Тому я вирішила отримати дійсні цифри, за якими нам нараховують вартість послуг, за допомогою нової ЗАЯВИ. Ви можете сваритися, що ці цифри також зняті зі стелі, що їх взагалі треба ігнорувати, що треба відстоювати свої інтереси через суд. Тоді просто не відповідайте, я і так Вам вдячна за те, що вже зроблено.
До речі, сьогодні я дізналася в нашій РДА (по телефону), що наше КП ЖЕК і є балансоутримувачем по нашому будинку.
А тепер, власне, ЗАЯВА:

Директорові КП ЖЕК ...
...

П С В,
Є Г Т,
Б І І,
які мешкають за адресою: ...

ЗАЯВА

Відповідно до ст. 21, п. 2 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ми маємо право на отримання інформації про перелік житлово-комунальних  послуг,  їх  вартість, загальну вартість місячного платежу,  структуру цін/тарифів, норми споживання,  режим надання житло-во-комунальних послуг, їх споживчі властивості тощо. 
Відповідно до постанови КМУ від 20 травня 2009 р. N 529 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій і Типового договору про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових тери-торій", тарифи розраховуються окремо за кожним  будинком. Під час формування тарифу на по-слуги повинна забезпечуватися прозорість усіх його складових з визначенням вартості кожної з них в розрахунку на 1 кв. метр загальної площі квартири. Усі складові перераховані у  Типовому переліку послуг (додаток до Порядку). По кожній складовій Порядок визначає формули для розрахунку нормативних витрат.
Враховуючи вищесказане, просимо надати нам перелік житлово-комунальних послуг по нашому будинку з розрахунками кожної складової. 
Звертаємо Вашу увагу, що папірець, який нам 24.03.10 надали в бухгалтерії (копія додаєть-ся) для ознайомлення з тарифами по нашому будинку не відповідає дійсності і не містить ніяких розрахунків – його, будь ласка, не надсилайте.
Вашу відповідь просимо направити поштовим відправленням за адресою ..., або вручити особисто заявникам.
С. В. П ____________      Г. Т. Є ____________      І. І. Б ____________   



Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #21 : 29 Березня 2010, 23:10:22 »

И Вам, dimaden, спасибо за поддержку и полезные советы! Надеюсь, что судиться нам не придется, ну очень этого не хочется! Хотя, если наши жековские деятели достанут совсем...

Думаю, без суда, исполнительной службы и прочих "кина не будет".
Я, возможно, не совсем уловил с начала изложения истории - а чем именно достали или могут достать вас наши жековские деятели?
По поводу заявления "хотим узнать тарифы и все такое" - вы красиво указываете в нем Закон "О ЖКУ", забывая ту же ст. 19, п.1. То место, куда вы заходили и где вам дали бумажку с цифрами - для вас пустое, у вас нет с этой организацией договорных отношений. Вы могли с тем же успехом зайти в будку к обувщику, он бы вам тоже дал какую-то бумажку....
По ПКМУ №529 даже и цифр быть не может. Никаких.
1. Ваша "прибудынкова" территория. Ее нет. Нет актов, нет права собственности, аренды, она вообще нигде никем никогда не обозначена. Как можно посчитать цифры по тому, чего в природе не существует?
2. По порядку, определенному той же ПКМУ №529, по каждому дому отдельно должны проводиться еще и громадськи слухання... Надо полагать, вы догадываетесь, что этого тоже в природе пока еще не существует....
:)
Записаний

Киевлянка

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #22 : 30 Березня 2010, 19:41:12 »

Здравствуйте, dimaden!  :)
"Достали" тем, что двор - не ухоженный, полотенцесушители - холодные, в подвале, как раз в нашем подъезде, - какие-то паровые вулканы, за газ при отключении горячей воды начисляют дополнительные суммы. Наши устные жалобы диспетчеру никакой реакции не имели. Поэому мы написали "ЗАЯВУ" гл. инженеру со всеми этими вопросами, сейчас ждем ответа.
Договоров у нас нет, но ЖЭК является "балансоутримувачем" нашего дома. Кому же, как не ему предъявлять претензии? Если директор скажет, что не будет иметь с нами дело (в чем я сомневаюсь), у нас будет и письменная бумага об отказе, и прямая необходимость заключить договора.
Кстати, о договорах - у Вас что вообще нет платы за услуги? Вы уже второй раз советуете ставить "прочерки, ибо тарифов этих еще в природе нет". А у Вас мусор не вывозят, не убирают во дворе? Да и какие-никакие работы по содержанию дома тоже ведь, наверное, выполняются? Как с этим быть?
 ??? ??? ???
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #23 : 30 Березня 2010, 19:53:31 »

Здравствуйте, dimaden!  :)
"Достали" тем, что двор - не ухоженный, полотенцесушители - холодные, в подвале, как раз в нашем подъезде, - какие-то паровые вулканы, за газ при отключении горячей воды начисляют дополнительные суммы. Наши устные жалобы диспетчеру никакой реакции не имели. Поэому мы написали "ЗАЯВУ" гл. инженеру со всеми этими вопросами, сейчас ждем ответа.
Договоров у нас нет, но ЖЭК является "балансоутримувачем" нашего дома. Кому же, как не ему предъявлять претензии? Если директор скажет, что не будет иметь с нами дело (в чем я сомневаюсь), у нас будет и письменная бумага об отказе, и прямая необходимость заключить договора.
Кстати, о договорах - у Вас что вообще нет платы за услуги? Вы уже второй раз советуете ставить "прочерки, ибо тарифов этих еще в природе нет". А у Вас мусор не вывозят, не убирают во дворе? Да и какие-никакие работы по содержанию дома тоже ведь, наверное, выполняются? Как с этим быть? 
Бути так: судитися! Ніякі ЖЕКи, КП, ЖБК, ОСББ Типові договори добровільно укладати не будуть, або можуть запропонувати спотворений "типовий", який нічого спільного з затвердженим не має. А якщо роботи справді виконуються, то можна розпочати компанію про витребування документів про фактичні витрати по Вашому будинку. Які також ніхто не надасть. Знову судитися ...
Не всі на це налаштовані. У цьому й полягає фішка нашої влади. Робиться все можливе для імітації діяльності.
Мені вдалося розрубати цей Гордіїв вузол. Подивіться в Нарисах на укладені Типові договори. Крім того, довелося судитися з владою. З Головної сторінки сайту відомо, чому. Судові справи продовжуються. Кінця їм не видно, бо Голубченко заявив, що їм ніколи не набридне скасовані розпорядження перевидавати під новими номерами. За що й отримав урядову нагороду від екс-Президента, а його шеф ледь не став членом Вищої ради юстиції.
Записаний

dimaden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 109
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #24 : 30 Березня 2010, 21:35:59 »

Кстати, о договорах - у Вас что вообще нет платы за услуги? Вы уже второй раз советуете ставить "прочерки, ибо тарифов этих еще в природе нет". А у Вас мусор не вывозят, не убирают во дворе? Да и какие-никакие работы по содержанию дома тоже ведь, наверное, выполняются? Как с этим быть?

Я вообще ничего не плачу по бумажкам, которые приходят из КП ГИВЦ КМДА.
По ПКМУ 529 надо прочитать порядок формирования тарифов - множество вопросов уйдет, и накопится злость на ЖЭК/КП. :)
У меня из-под дома и мусор убирают, и зимой 80см дорожку продолбили во льду, правда, яма, оставшаяся на проезде к дому после ремонта Киевэнерго 10кВ кабеля, скоро целиком автомобиль поглотит, но это вообще никого не интересует. На отписки мне и соседям власть потратила уже средств на полностью новый асфальт вокруг всего нашего дома, и еще и на заборчик останется декоративный...

Соль не в этом. Соль в том, что есть Закон. Законом четко указано, что любые отношение в сфере ЖКУ - ТОЛЬКО ДОГОВОРНЫЕ. Все, точка.
Я завтра приду к вам под дверью пропылесошу своим модным пылесосом Rainbow за много денег, и еще и попшикаю духами французскими напоследок. Завтра вы найдете в ящике почтовом квитанцию за эти "услуги". Скажем, для примера, на 240грн. 54коп.
Будете их оплачивать? Нет? Почему? Работа сделана, вреда она особого не принесла, стало чуть чище, гораздо приятней пахнет, ну и вообще чуть ли не праздник по сравнению с загаженностью вокруг. Но ведь не заплатите? Я красивую квитанцию нарисую, не хуже чем КП ГИВЦ КМДА рисует.....
Я согласен платить за все, что делают вокруг, внутри, и по моему дому. Но все должно быть законно (читай - должен быть Договор на каждую услугу, каждую букву, каждую цифру), прописана ответственность сторон и все права.... Тогда это честно... Но сделать это можно только через суд, и то не каждому везет сделать это сразу, или вообще сделать...

Записаний

Киевлянка

  • Гість
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #25 : 30 Березня 2010, 23:09:39 »

Да, dimaden, мне бы Вашу уверенность!  :) Вы с Виктором Ивановичем знаете, что закон и справедливость восторжествуют, если вы к ним обратитесь! А у меня убеждение такое, что кроме проблем на мою голову я ничего от суда не получу.
Но спасение утопающих - дело рук самих утопающих. Отсюда и мои вопросы - не хочется тонуть безмолвно, но и "я не хочу никому ставить ногу на грудь". ПОКА у меня нет Вашей злости на ЖЭК/КП, я пытаюсь добиваться соблюдения своих интересов мирным путем.
Спасибо Вам за советы и за то время, которое Вы потратили на их написание  :) :)
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #26 : 31 Березня 2010, 08:55:01 »

Шановна пані!
Да, dimaden, мне бы Вашу уверенность!  :) Вы с Виктором Ивановичем знаете, что закон и справедливость восторжествуют, если вы к ним обратитесь! А у меня убеждение такое, что кроме проблем на мою голову я ничего от суда не получу.
Вам саме зараз пропонують позбавлятися головного болю, саме через суд. Бо "добиваться соблюдения своих интересов мирным путем" - результат буде такий: той самий суд, тільки Ви - відповідач. І не зважаючи на кілометри та кілограми наданих Вами копій скарг і заяв до ЖЕКУ суддя проштампує рішення на користь ЖЕКУ. І стягнуть з Вас той самий "борг" не моргнувши.

Бути так: судитися! Ніякі ЖЕКи, КП, ЖБК, ОСББ Типові договори добровільно укладати не будуть, або можуть запропонувати спотворений "типовий", який нічого спільного з затвердженим не має. А якщо роботи справді виконуються, то можна розпочати компанію про витребування документів про фактичні витрати по Вашому будинку. Які також ніхто не надасть. Знову судитися ...
« Останнє редагування: 31 Березня 2010, 08:57:52 від Тетяна Academia »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #27 : 31 Березня 2010, 14:57:17 »

Цитувати
До речі, сьогодні я дізналася в нашій РДА (по телефону), що наше КП ЖЕК і є балансоутримувачем по нашому будинку.


яб не дуже довіряв відповідям по телефону. бо з огляду на мателіали цього сайту (та попередніх) зрозуміло що з ЖЕКами так накручено (Дирекція, КП, ДП і т.д. і т.п.), що простій людині і не розібратися. і невідомо наскільки компетентна особа Вам відповідала.

я спробував по вказаній Вами назві "КП ЖЕК Діброва" знайти це підприемство у Єдиному реєстрі підприємств  та в Реєстрі платників ПДВ - результат нульовий.
тож питання - чи це взагалі юридична особа?
правда в цих системах пошуку не все допуття. при пошуку по одному слову "Діброва" результат є, він навіть не вкладається у розмір сторінки а можливості "перегортати" сторінки немає, тому Дібров" багато та немає потрібної. якщо у вас на бланках або на печатці цьго ЖЕКу є його код ЄДРПОУ то спробуйте пошукати по коду.
адреси пошукових систем надаю:
http://www.irc.gov.ua/ua/search.html          -        Пошук у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
http://www.sta.gov.ua/control/uk/vat/search  -  сайт ДПА сторінка "пошук платників ПДВ"

 або зверніться у свою РДА письмово - тоді точно отримаєте відповідь хто є балансоутримувачем.
« Останнє редагування: 31 Березня 2010, 16:19:16 від Юрій Васильович »
Записаний

BarBOSS

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #28 : 31 Липня 2010, 11:50:52 »

Цитувати
Бути так: судитися! Ніякі ЖЕКи, КП, ЖБК, ОСББ Типові договори добровільно укладати не будуть, або можуть запропонувати спотворений "типовий", який нічого спільного з затвердженим не має. А якщо роботи справді виконуються, то можна розпочати компанію про витребування документів про фактичні витрати по Вашому будинку. Які також ніхто не надасть. Знову судитися ...
...А если такая ситуация: ЖЭК не против заключения договора. Даже предоставил проэкт по ПКМУ № 529. Всё слово в слово в соответствии с типовым договором. Но !!!! При затребовании документов предоставил только структуру тарифа, стоимость и периодичность оказания услуг по содержанию дома и придомовой территории, утверждённые ОМС. Но категорически отказывается предоставить документы о фактических затратах.Объясняя это тем, что это закрытая информация и предоставят они её только контрольно- ревизионным органам. Я то вижу, как жилец, что половина тех работ, которые заложены в структуре тарифа не выполняются НИКОГДА! Подписать как есть и не морочить себе голову?....
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Проблемы с ЖЭКом
« Reply #29 : 31 Липня 2010, 12:18:03 »

Цитувати
Бути так: судитися! Ніякі ЖЕКи, КП, ЖБК, ОСББ Типові договори добровільно укладати не будуть, або можуть запропонувати спотворений "типовий", який нічого спільного з затвердженим не має. А якщо роботи справді виконуються, то можна розпочати компанію про витребування документів про фактичні витрати по Вашому будинку. Які також ніхто не надасть. Знову судитися ...
...А если такая ситуация: ЖЭК не против заключения договора. Даже предоставил проэкт по ПКМУ № 529. Всё слово в слово в соответствии с типовым договором. Но !!!! При затребовании документов предоставил только структуру тарифа, стоимость и периодичность оказания услуг по содержанию дома и придомовой территории, утверждённые ОМС. Но категорически отказывается предоставить документы о фактических затратах.Объясняя это тем, что это закрытая информация и предоставят они её только контрольно- ревизионным органам. Я то вижу, как жилец, что половина тех работ, которые заложены в структуре тарифа не выполняются НИКОГДА! Подписать как есть и не морочить себе голову?....
Це вже з  боку виконавця послуг пряме порушення норм КМУ-529 щодо прозорості формування тарифів. Можете витребувати у судовому порядку. А втім, в Києві відсутні законним способом прийняти НПА про встановлення чи погодження тарифів на ЖКП.
Підписувати-не підписувати - залежить від Вашого волевиявлення. Я підписав з нульовим тарифом.
Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email