'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Отримав проект договору по ПКМУ 529. Як дати гідну відповідь?  (Прочитано 29502 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Тоді мабуть "оскільки ці РКДМА оскаржені у суді через невідповідність діючому законодавству", і далі за текстом?
Моє формулювання було б таким:
Через те, що тарифи:
- є необгрунтованими, безпідставно завищеними в декілька разів;
- в порушення вимог ст.30 ЗУ Про ЖКП прийняті без забезпечення прозорості їх структури для споживачів та суспільства;
- порядок їх формування та прийняття не відповідає вимогам ЗУ Про ЖКП + ПКМУ 529, ПКМУ 955, ПКМУ 959 (а нині - ЗУ Про ЖКП + ПКМУ 869).
Розпорядження, якими прийняті зазначені тарифи, суперечать актам, що мають вищу юридичну силу.

Щодо прийнятого рішення та пошуку компромісів. Бажаю Вам успіху. Повідомляйте будь ласка про результати.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Повідомлятиму обов"язково. Поки що складатиму заяву, викладу проект сюди.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Планую передати виконавцю такий текст

(click to show/hide)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Вы  не можете отказаться. В законе написано "зобовязаний укласти пидготовленый виконацем на основи тыпового" :(

Подавайте следующую оферту, ну или в суд!!
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вы  не можете отказаться. В законе написано "зобовязаний укласти пидготовленый виконацем на основи тыпового" :(

Подавайте следующую оферту, ну или в суд!!

В принципе я отказываюсь от заключения договора только на предложенных условиях и предлагаю снова вернуться к моему проекту. У меня сначала была мысль снова подать оферту (она тоже означает отказ от заключения договора на их условиях), но она была бы идентична предыдущей, поэтому я и пришел к такой формулировке заявления. Если юридически более корректно будет подать именно оферту, то я перепишу концовку этого заявления и приложу еще раз свой проект, только со свежей датой, ведь менять там по сути нечего.
« Останнє редагування: 30 Серпня 2011, 13:02:03 від andrk »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Вы  не можете отказаться. В законе написано "зобовязаний укласти пидготовленый виконацем на основи тыпового" :(
З таким формулюванням погодитись не можна.
Запропонований ЖЕО проект договору не відповідає вимогам Закону України «Про житлово-комунальні послуги», інших законів, не відповідає по формі та за змістом ТИПОВОМУ ДОГОВОРУ, що затверджений Постановою Кабінету міністрів № 630 (зазначити перелік пунктів невідповідності). Тому на мою думку відповідно до вимог ЦК України слід заявляти про повну відмову від прийняття запропонованого ЖЕО договору. І повторно вимагати підписати власний проект.

І далі - таки до суду. З цікавою перспективою судового встановлення - чий проект відповідає ПКМУ 630 і повинен бути підписаний.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Цитата: Тетяна Academia link=topic=6312.msg29618#msg29618
...
І далі - таки до суду. З цікавою перспективою судового встановлення - чий проект відповідає ПКМУ 630 і повинен бути підписаний.
Ближайшее рассмотрение по договорам в суде - у меня в понедельник. Очень надеюсь что решение суда уже будет!
Мой проект на 101% соответствует закону.

Хочу услышать что Вы скажете, если оно будет не в мою пользу!
« Останнє редагування: 02 Вересня 2011, 22:15:26 від ВАВАНчик »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Цитата: Тетяна Academia link=topic=6312.msg29618#msg29618 ...
І далі - таки до суду. З цікавою перспективою судового встановлення - [b
чий проект відповідає ПКМУ 630 і повинен бути підписаний.[/b]
Ближайшее рассмотрение по договорам в суде - у меня в понедельник. Очень надеюсь что решение суда уже будет!
Мой проект на 101% соответствует закону.

Хочу услышать что Вы скажете, если оно будет не в мою пользу!

Бажаю отримати законне рішення.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Вирішив зупинитися на тому тексті, що виклав вище. Днями віднесу на папері до ЖЕО. Відповідь опублікую.
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

ПКМУ втратило чиність з прийняттям нової ПКМУ № 869
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Згідно сайту Ради http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=529-2009-%EF 529-та не втратила чинність, а зазнала змін з прийняттям нової ПКМУ № 869. До того ж по ній вже маю чинну угоду. Зараз йде переговорний процесс по договору по 630-й (це в назві теми вказано 529, я не починав окрему тему по 630-й), а 630-та змін поки не зазнала.
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Отримав сьогодні відповідь поштою, публікую. Звісно, з їхньою юридичною "позицією" я не згоден, але головне питання: чи є якийсь сенс продовжувати листування?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

П...ц, других слов - НЕТ :(
Хотя:это ж не сказка "Алиса в зазеркалье" ....
В соответствии с ЦК сначала оферент делает оферту, а потом ее акцептуют.
Платежку Вам присылают с опозданием на месяц. Следовательно оферта сделана (по их версии) после акцепта :)

ПС: супер бредятина :)
Записаний

andrk

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 172
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Точно. И к тому же в платежке не указывается теперь даже фамилия потребителя, тем более другие "существенные условия" , например сроки исполнения. Понятно, что счета нельзя считать офертами, и даже непонятно, получал ли я их, раз я их не оплачиваю. Ну и на мои доводы насчет типового договора они ничего не ответили.

Но меня вот что волнует: есть ли какой-то юридический смысл писать им ответ со своими доводами?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Отримав сьогодні відповідь поштою, публікую. Звісно, з їхньою юридичною "позицією" я не згоден, але головне питання: чи є якийсь сенс продовжувати листування?
ЖЕО готує "юридичне обгрунтування" "фактичним договірним відносинам". І смішно і сумно.
Продовжувати будь-яке листування заради листування? Звернення та відповіді мають сенс лише в контексті отримання доказів для суду. І на більше Ваш дорогоцінний час витрачати не варто.

Нагадайте будь ласка.
1. ЖЕО Вам надала оферту з проектом, що суперечить ПКМУ 630.
2. Ви подали власну версію проекту.
3. ЖЕО Вам надала оферту з новим проектом, який все одно суперечить ПКМУ 630.
4. Ви повідомили про відмову укладати договір на їх умовах і вимагаєте підписати Ваш попередній проект.
5. ЖЕО надіслало останній опублікований лист і цю маячню.
Так?


Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email