'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Невідомі особи встановили замок на вхідних дверях  (Прочитано 15197 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Що значить термін ВИЗНАЧИТИ?
То не термін. Та фраза "своїми словами". Термін в законі застосований ПРИЗНАЧИТИ ( росс. - НАЗНАЧИТЬ).

Для довідки: словник Б. Грінченко одним з тлумачень слова "ВИЗНАЧИТИ" дає й таке -  "НАЗНАЧИТИ".
Тому нічого особливого в тому, що я його застосував, нема.

Стосовно ст. 19. 
Відсутність договору не захищає від судового стягнення.
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 16:22:24 від Юрій Васильович »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стосовно ст. 19.
Відсутність договору не захищає від судового стягнення.

Який спосіб порушеного права вибирає при цьому позивач??? відшкодування шкоди ? виконання обовязку в натурі? ....

і як за відсутності договору порахував позивач борг? факт наявності боргу що включено у позо, як суд перевірив при відкритті провадеження?

Записаний

Nastya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
    • Перегляд профілю

Цитувати
Та яка різниця "хто там працює"? Ці особи (як мінімум) сприяють  скоєнню  про ти Вас дій, шо мають ознаки кримінального злочину. І це навіть попри те, що самі перебувають у будинку "на курячих правах"!  :o Та вони мають бути " тише воды, ниже травы".  ;D  А Ви згодні терпіти їхні знущання через своє "ложное чувство порядочности"?
Ну чому у Вас склалось таке погане враження? До чого тут "ложное чувство"?  Я саме й питаю, що інші порадять.  Як не крути, мені там жити. О. М. "сусід". Майже щодня зустрічаємось в коридорах. Так, не дуже  хочеться ворогувати. До того ж він посадовець  СБУ. Давайте разом подумаємо, що буде з моїми заявами у міліцію, прокуратуру, податкову?
Цитувати
Ага. Тобто особа яка утримує ( принаймні повинна утримувати) будинок таки є ( хай навіть формально, але це не міняє суті).А Ви питаєте до кого звертатися. Так до "ЖЕКу" ( "рідненького"). Спочатку з Претензією, потім з позовом.
А тут я вбачаю у Вас подвійний стандарт:
Цитувати
1)Та яка різниця "хто там працює"?2) Хай навіть формально, але це не міняє суті.
Тобто, Ви вважаєте діяльність О.М., найнятих ним консьєржок і установків замка, кримінальною, А ЖЕКу, який ЗАХОПИВ РЕЙДЕРСЬКИ (з допомогою органів влади та суду) УПРАВЛІННЯ ЧУЖИМ БУДИНКОМ, займається нечесним підприємництвом, вимаганням,  цілком законною.
Я зверталася в прокуратуру і міліцію про порушення кримінальної справи проти директора ЖЕК. Як тепер буду до нього "рідненького" звертатися, допоможіть? Хто він такий? Таку заяву будуть тлумачити, як те, що я визнаю ЖЕК господарем будинку.
Цитувати
що з квартири збір аж у 180 грн.?  :o  Він що з золота інкрустованого діамантами?
Саме так. З будинку виходить більше 11 тисяч гривень. І Чому я маю платити підприємливим здирникам, за те, що мені не потрібно, встановлене без мого дозволу?
Записаний

Nastya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
    • Перегляд профілю

Що значить термін ВИЗНАЧИТИ?
То не термін. Та фраза "своїми словами". Термін в законі застосований ПРИЗНАЧИТИ ( росс. - НАЗНАЧИТЬ).

Для довідки: словник Б. Грінченко одним з тлумачень слова "ВИЗНАЧИТИ" дає й таке -  "НАЗНАЧИТИ".
Тому нічого особливого в тому, що я його застосував, нема
Тут я з Вами не згодна. Де є "Призначити"? Чому тоді не пишуть призначити? Пишуть визначити (ОПРЕДЕЛИТЬ). Читаю закон:
Цитувати
Стаття 7. Повноваження органів місцевого самоврядування у
               сфері житлово-комунальних послуг

     1. До  повноважень  органів  місцевого самоврядування у сфері
житлово-комунальних послуг належить:
          4) визначення виконавця житлово-комунальних послуг відповідно
до  цього  Закону  в  порядку,  затвердженому  центральним органом
виконавчої  влади,  що  забезпечує формування державної політики у
сфері житлово-комунального господарства;

 Жодних наслідків для реального  балансоутримувача (власника) будинку визначення ОМС підприємства виконавцем послуги не має і не має юридичних наслідків. До того ж, як правило, своїм рішенням ОМС визначає виконавців ВЗАГАЛІ, а не ПРИЗНАЧАЄ конкретного виконавця для конкретного, більше того НЕ КОМУНАЛЬНОГО будинку. Власник вільний у виборі любого іншого виконавця, а визначеного ОМС має право послати "гуляти вальсом".
Законом дано право ОМС визначити виконавця для того, щоб не сталося ситуації, що будинок буде кинутий НА ПРИЗВОЛЯЩЕ, якщо власник недієздатний (нема, пяниця, йому все одно....ітп). Але, договори ОБОВ"ЯЗКОВІ! Виключно на договірних засадах...
Цитувати
Відсутність договору не захищає від судового стягнення.
На жаль, наразі так є. Такий стан речей стався не так давно, можливий лише в НЕПРАВОВІЙ державі.
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 18:36:29 від Nastya »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Стосовно ст. 19.
Відсутність договору не захищає від судового стягнення.

Який спосіб порушеного права вибирає при цьому позивач??? відшкодування шкоди ? виконання обовязку в натурі? ....

і як за відсутності договору порахував позивач борг? факт наявності боргу що включено у позо, як суд перевірив при відкритті провадеження?
Вкотре змушений нагадувати Вам про цільовий характер даного ресурсу.
Якщо у Вас є КОНКРЕТНЕ ЗАПИТАННЯ по КОНКРЕТНІЙ ВАШІЙ ПРОБЛЕМІ, викладіть його, будь-ласка, у ОКРЕМІЙ темі в Розділі "Запитання", або "Запитання по судовому розгляду".
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тут я з Вами не згодна. Де є "Призначити"? Чому тоді не пишуть призначити? Пишуть визначити (ОПРЕДЕЛИТЬ). Читаю закон:

По-перше: Ви не той закон читаєте. В ЗУ "Про ЖКП" мова йде про визначення виконавців ЖКП.
Яж Вам наводив приклад про призначення  БАЛАНСОУТРИМУВАЧА для новобудов.
Цитувати
У разі якщо у новозбудованому будинку власники квартир, приміщень протягом двох місяців після підписання акта державної приймальної комісії не створюють об'єднання і не приймають на баланс основні фонди, сільська, селищна, міська рада може своїм рішенням призначити балансоутримувача.
ЗУ "Про ОСББ" http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1087.877.5&nobreak=1   Як бачите, саме "ПРИЗНАЧИТИ".
По-друге: В ЗУ "Про ЖКП" слово  "визначення" застосовано правомірно. Бо законом передбачається саме визначення ( росс. определение) виконавця на підставі результату конкурсу ( ст. ст. 27, 28) - це раз. Не потрібно тексти законів просто механічно перекладати на Російську мову для їх осмислення ( загальна помилка російсько-мовного населення). В Україньській мові слово "визначити" має ще й значення
Цитувати
3. Виділяти, призначати кого- або що-небудь для якоїсь мети.
Академічний тлумачний словник Української мови.  http://sum.in.ua/s/vyznachaty     - це два.
Власник вільний у виборі любого іншого виконавця,
Хто б суперечів. АЛЕ... Ви багато бачили ( окрім ОСББ) будинків, в яких власники б самі визначили виконавців? Ви спробуйте хоч раз зібрати всіх власників квартир свого будинку на якісь збори. А як власники не визначилися, то, вибачте, відповідно до цитованого Вами п. 4 ч. 1 ст.  7  діє
Цитувати
Держжитлокомунгосп України; Наказ, Порядок від 25.04.2005 № 60
  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0541-05 
До речі ОМС приймають "ПОЛОЖЕННЯ про порядок зняття з балансу ( назва комунального підприємства - балансоутримувача) житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам такими, наприклад, текстами
Цитувати
2.  Зняттю з балансу Сіверського МСКП житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло, нежитлові приміщення, та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам, підлягають як одно - так і багатоквартирні будинки.
           3. Передача житлового будинку власникам приватизованого або викупленого житла, нежитлових приміщень, здійснюється за письмовою заявою (додаток 1) всіх повнолітніх співвласників квартир, власників викуплених приміщень.
А, як Ви вірно зауважили, обов'язково "знайдеться" власник , що в будинку і не мешкає, або з'являється раз на рік ( два, три роки), взагалі є громадянином іншої держави ( мешкають лише квартиранти), пенсіонер радянської "закалки" ( якому " что в лоб, что по лбу"), або якому взагалі все "ДО ЛАМПОЧКИ". 

Цитувати
Відсутність договору не захищає від судового стягнення.
На жаль, наразі так є. Такий стан речей стався не так давно, можливий лише в НЕПРАВОВІЙ державі.

Та ні,  давно.
Спробували б ви за воду ( газ, електрику, опалення, вивіз сміття - на Ваш  вибір) не сплатити хоч декілька місяців в ПРАВОВІЙ державі.  ;D

Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати
Яж Вам наводив приклад про призначення  БАЛАНСОУТРИМУВАЧА для новобудов.
Цитувати
У разі якщо у новозбудованому будинку власники квартир, приміщень протягом двох місяців після підписання акта державної приймальної комісії не створюють об'єднання і не приймають на баланс основні фонди, сільська, селищна, міська рада може своїм рішенням призначити балансоутримувача.

будинок тіки зданий. а хто до цього  повинен обслуговувати будинок (два місяці)...? і на якій підставі? як у такому випадку оформлюється документація? технічний паспорт на будинок, земельна ділянка-акт, акт передачі і приймання будинку на баланс??

хто передає докумнетацію на будинок  майбутньому балансуотримувачу і на якій підставі?
« Останнє редагування: 17 Грудня 2013, 21:45:31 від focus »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Тобто, Ви вважаєте діяльність О.М., найнятих ним консьєржок і установків замка, кримінальною, А ЖЕКу, який ЗАХОПИВ РЕЙДЕРСЬКИ (з допомогою органів влади та суду) УПРАВЛІННЯ ЧУЖИМ БУДИНКОМ, займається нечесним підприємництвом, вимаганням,  цілком законною.
Я зверталася в прокуратуру і міліцію про порушення кримінальної справи проти директора ЖЕК. Як тепер буду до нього "рідненького" звертатися, допоможіть? Хто він такий? Таку заяву будуть тлумачити, як те, що я визнаю ЖЕК господарем будинку.
Стосовно О.М. :
1. Встановлення замка на двер,і якими користуються всі мешканці парадного  ( а юридично навіть не парадного, а всього  будинку)без надання ключа є перешкоджанням у користувпанні своєю власністю.
2. Вимога сплатити за те, чого Ви не замовляли, яка сопроводжується перешкоджанням у користувпанні своєю власністю, є вимаганням ( вимагання це злочин ).
Це не я вважаю, це закон "вважає".
Стосовно ЖЕКу - рейдера:
Я НЕ ВВАЖАЮ НІ ЯК. Я не бачів ні яких документів, тому нічого коментувати не вважаю за потрібне.
Записаний

Nastya2

  • Гість

Цитувати
Та ні,  давно.
Спробували б ви за воду ( газ, електрику, опалення, вивіз сміття - на Ваш  вибір) не сплатити хоч декілька місяців в ПРАВОВІЙ державі.  ;D
Не згодна. 10 років тому на такі рішення суди не відважувались. ФАКТ. І що Вам відомо про мене? Ви певно були в правових державах, раз так стверджуєте? Хоча... А я тіко звідти. Ніхто там полуг в кредит не надає. Без договору??? Навіть не питайте. Жоден суд не  прийме позов.  І чужим майном ніхто не намагається розпордяжатися. Бо влада не бандитська і  суд є, прократура працює, поліція. Капіталізм. Але не дикий, як у нас. Раджу поїхати, побачити на свої очі. Побувати у справжньому суді. Побачити, на чому базується  справжня держава....
Мені соромно за Україну. І за Вас....
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

будинок тіки зданий. а хто до цього  повинен обслуговувати будинок (два місяці)...? і на якій підставі? як у такому випадку оформлюється документація? технічний паспорт на будинок, земельна ділянка-акт, акт передачі і приймання будинку на баланс??

хто передає докумнетацію на будинок  майбутньому балансуотримувачу і на якій підставі?
Після здачі будинку починається оформлення правовстановлюючих документів власників квартир і на це треба місяців зо два. Ці два місяці будинок обслуговується ЖЕКою забудовника за його рахунок. В усякому разі наш будинок був зданий на 1 січня. З цієї дати ті інвестори, що підписали акти прийому-передачі квартири, отримали ключі і почали заселятися. В будинку почали працювати ліфти, було опалення і навіть гаряча вода. Перші св-ва про право власності почали видавати після 20 лютого. І у ці дати ті, хто отримав св-ва почали укладати договори з призначеним ОМС ЖЕКою (ЖЕКа збудовника), який призначили в момент здачі будинку в експлуатацію. Нарахування за ЖКП починалися з наступного після укладання договору місяця, тобто з 1 березня і пізніше.
Так було і з іншими будинками, де інвестували мої знайомі.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Не згодна. 10 років тому на такі рішення суди не відважувались. ФАКТ. І що Вам відомо про мене? Ви певно були в правових державах, раз так стверджуєте? Хоча... А я тіко звідти. Ніхто там полуг в кредит не надає. Без договору??? Навіть не питайте. Жоден суд не  прийме позов.  І чужим майном ніхто не намагається розпордяжатися. Бо влада не бандитська і  суд є, прократура працює, поліція. Капіталізм. Але не дикий, як у нас. Раджу поїхати, побачити на свої очі. Побувати у справжньому суді. Побачити, на чому базується  справжня держава....
Мені соромно за Україну. І за Вас....
1. Ви які рішення маєте на увазі? Про стягнення боргу без договору, так НЕ ФАКТ. Рішення були. Реєстру не було. Переглядати нічого. Та ще в ті часи інфляція суми боргу нівелювала тому й судитися сенсу не було.  Та й 10 років це зовсім не "не так давно".  Правда вал позовів і рішень про стягнення боргів за ЖКП ( принаймні по моєму регіону) почався десь в 2005 - 2006 роках. ( Колега по роботі працював за сумісництвом на 0,5 ставки юристом одного з ЖЕКів, а я з 2000р вже "воював" зі своїм ЖЕКою, та й з іншими службами). Що цікаво влада, начебто, була не "бандитська"?
2. Був. Яке це має значення? В тому то й річ, що "в кредит не надають". А в нас тому й не бажає де-хто укладати договори, бо й без них послугу надають. І дуже сподіваються захиститися відсутністю договору. А на складення актів- претензій витрачати час не бажають. А потім "Караул... Допоможи!" 

Ну чому у Вас склалось таке погане враження?
Не склалося. То Вам здалося.
Так, не дуже  хочеться ворогувати. До того ж він посадовець  СБУ. Давайте разом подумаємо, що буде з моїми заявами у міліцію, прокуратуру, податкову?
Зрозуміти Вас можно. Проте Ви не враховуєте, що між цими структурами не завжди все гладко. Інколи вони  й раді отримати компромат на суміжників. Інколи і в одній службі раді "з'їсти" колегу.
Не хочете діяти офіційно, спробуйте "порозумітися" на місці. Ситайте О.М. скільки йому доведеться витрачатися ( чи вложиться у 180 грн.) на "урегулирование вопроса", якщо керівництво ( а не дай бог преса) довідаються як посадовець з сусідів 180 грн хоче здерти.



 
« Останнє редагування: 28 Березня 2014, 12:02:46 від Юрій Васильович »
Записаний

Nastya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
    • Перегляд профілю

Цитувати
2. Був. Яке це має значення? В тому то й річ, що "в кредит не надають". А в нас тому й не бажає де-хто укладати договори, бо й без них послугу надають. І дуже сподіваються захиститися відсутністю договору. А на складення актів- претензій витрачати час не бажають. А потім "Караул... Допоможи!" 
Шановний Юрій Васильович! Невже Ви не можете зрозуміти, що не може бути послуг в кредит. Просто не може і все. Тому їх і немає у правових країнах.
  За нас турбуються без нашого відома "Добро-Дії"-самозванці (підприємливі ділки та чиновники з влади).
  Не потрібні мені навязані та ще й віртуальні послуги, не потрібні добродії типу Олександра Миколайовича і ЖЕКа-самозванця. Те ж саме каже і наш закон, зокрема "Про захист прав споживачів", "Про житлово-комунальні послуги" В основі дій таких "Добро-Діїв" як О.М. та ЖЕКи-самозванці лежить лише вимагання (рекет) з метою наживи. Як ви правильно вказали, їх діє є кримінальними.  Хоч би вони тисячу разів кричали, що діють на моє (наше) благо. Способи контролю таких "Добро-Діїв" з боку власників житла відсутні. Писати (складати, "жаловаться") акти-претензії  ніхто  і жодним законом не зобовязаний.  Це  видумки тих же  вимогателів.   
Дякую Вам за допомогу. Я вже визначилась зі способом. Про результат моїх дій по отриманню ключів або демонтажу замка повідомлю.
Записаний

Nastya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
    • Перегляд профілю

Добровільно видати ключ, О. М. відмовив. "Не отримаєш, доки не сплатиш як мінімум 150 грн!... Пиши Куди хочеш!"
Подала заяви до РВ та податкової міліції.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Шановний Юрій Васильович! Невже Ви не можете зрозуміти, що не може бути послуг в кредит. Просто не може і все. Тому їх і немає у правових країнах.
Шановна, Nastya! Це Ви не розумієте різницю між "НЕ ПОВИННО БУТИ" та "НЕ МОЖЕ БУТИ".
Це в ТИХ країнах, якщо не повинно, то й не може  бути. Звикайте до наших реалій. В ЦІЙ країні ще з 90-х років БЕЗЛІЧ споживачів отримували житлово-комунальні послуги без плати за отримане. А з 2000р. додалася ще й велика купа пільговиків, які принципово продовжували сплачувати з урахуванням своїх пільг, хоча законами "Про бюджет" їм пільги скасовували. ( Лише після рішення ЄСПЧ по справі "Кечко" наші суди почали потроху відмовляти у стягненні "боргів" зі споживачів, що виникли через несплату державою комунальникам компенсацій за пільги громадян. І то не всі, а лише дійсно більш-менш порядні судді.)
Навіть енергетики та Укртелеком ( за міський телефон ( правда це не комунальна послуга)) досить довго не практикували відключення абонентів за борги. А водоканали, міськгази почали відключення ще пізніше. При тому у газовиків практично нема можливості відключити окремі квартири й досі. А тепловики не бажають відключати квартири навіть як їх споживачі про те просять.
Подивіться статистику по країні які суми боргів по жкп списувалися за рахунок вкладів колишнього ощадбанку СРСР у 2005 році. Подивіться в ЄДРСР як комунальники  судяться за борги,  що накопичувалися роками ( і не за будь-які нарахування, як то по так званій "квартплаті", а за реально отримані ( по  лічильникам) послуги.
Записаний

Nastya

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 32
    • Перегляд профілю

Шановний Юрій Васильович! Невже Ви не можете зрозуміти, що не може бути послуг в кредит. Просто не може і все. Тому їх і немає у правових країнах.
Шановна, Nastya! Це Ви не розумієте різницю між "НЕ ПОВИННО БУТИ" та "НЕ МОЖЕ БУТИ".
Це в ТИХ країнах, якщо не повинно, то й не може  бути. Звикайте до наших реалій....
Юрію Васильович! Це треба розуміти, як заклик змиритися з відсутністю закону? Бачу, що корупція виїла основи країни, так що органи влади опустилися нижче рівня плінтуса. Але чому маю до цього звикати?
Як казав Бенжамін Франклін "Человек , добившейся соблюдения своих законных прав приносит государству большую пользу , чем человек покорно лишь исполняющий свои обязанности"
Саме для цього, як я розумію і був створений цей сайт? Вважаю саме тут і потрібно людям роз,яснювати хто є хто, що немає послуг в кредит, немає примусових послугі, немає примусових кредитів, а тому немає боргу. Взагалі. Немає і бути не може. Щоб, ті прийшовши в суд знали як захищатися. Чому я маю перейматися скрутним становищем,  в які потрапили  ЖЕКи та інші підприємства? Раз так вийшло - значить їх керівникиі не мають царя в голові, або безбожно крадуть...

Записаний
 

+ Швидка відповідь


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email