'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: №2-16307/2010 Скасування нарахувань за утримання та переддоговірний спір  (Прочитано 54575 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

ДоШевченківського районного суду м.Києва
Справа №2-16307/2010
ПозивачОСОБА_1
ВідповідачКП "ЖЕК "Нивки"

Позовні вимоги
Цитувати
  • Визнати безпідставними нарахування позивачу комунальним підприємством «Житлово-експлуатаційна контора «Нивки» Шевченківської районної у місті Києві ради плати за утримання будинку і прибудинкової території в умовах відсутності державного акту на прибудинкову територію та сформованого виконавцем послуг і затвердженого органом місцевого самоврядування тарифу згідно з Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 529
  • Зобов’язати комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора «Нивки» Шевченківської районної у місті Києві ради сформувати тариф на утримання будинку за адресою вул. __________ у м. Києві відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 529 (згідно додатку 3), і подати його на затвердження органу місцевого самоврядування.
  • Зобов’язати комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора «Нивки» Шевченківської районної у місті Києві ради укласти з власником кв. № __ будинку № __ на вул. _________ у м. Києві ОСОБОЮ_1 «Типовий договір про надання послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій», затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 р. № 529 (згідно додатку 7).
  • Стягнути з відповідача моральну шкоду у сумі 1500 грн. на користь позивача

(click to show/hide)

Позовну заяву подано 07.09.2010 р. (http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.msg15454.html#msg15454).
Ухвалу на відкриття провадження по справі отримано 21.09.2010 р. (http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5081.msg15668.html#msg15668).
(click to show/hide)
(click to show/hide)

(click to show/hide)
« Останнє редагування: 20 Лютого 2012, 21:02:23 від Андрій »
Записаний

Валентина

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 437
    • Перегляд профілю
    • Email

Андрій! Надайте координати де викладений повний текст позову. Не змогла знайти.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Позовна заява доступна в першому повідомленні теми через натиск кнопки "Spoiler:Позовна заява". Також, позовна заява викладалася на форумі на рецензію http://gro-za.org/forum/index.php?action=dlattach;topic=5081.0;attach=1407. Але, це може бути не останній варіант.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Після відвідин суду перед засіданням з'явилося наступне питання.
На попередньому засіданні подавалося клопотання про надсилання запиту про повноваження КП (http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5339.msg16869.html#msg16869). Клопотання задовільнили. Сьогодні виявив, що, після більше двох місяців після задовільнення клопотання, запит не надсилався. Це є явною недбалістю. Кому я маю скаржитись і яким чином?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ви можете:
1. підійти до секретаря, спокійно, лагідно і ввічливо задати таке питання: "Шановна Валентина (Ірина, Маша, Даша), на минулому засіданні було рішення надіслати запит. В матеріалах справи не бачу, що запит відсилався. Це, мабуть, поки що супровідний лист не підшитий? А відповідь вже надали чи ні?"

Насправді ті секретарі страшенно замакітрені паперовою рутиною (тих паперів там кілограми і кілометри). І цілком можуть забути щось надіслати, навіть дуже сумлінні (так, в судах є сумлінні та відповідальні секретарі). В нормальних умовах секретар скаже: "Ой, забула. Зараз  підпишу у судді та відправлю".

2. В судовому засіданні, зразу після оголошення явки сторін суддя запитує, чи є у когось клопотання. Можете підготувати письмове клопотання: "Прошу поінформувати про хід виконання ухвали суду від _____ про запит до КПДА щодо повноважень КП". Оголосити в с/з і просити приєднати до справи. Отримаєте відповідь.
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Андрей, бестолковый иск.
Очень скоро убедишься в этом... А этож Шрс.... То не скоро :)
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Андрей, бестолковый иск.
Очень скоро убедишься в этом... А этож Шрс.... То не скоро :)
Може і так. Перший млинець ... (далі по тексту).
А все ж таки дуже позитивне повідомлення перед судовим засіданням. І, головне, зрозуміло що далі робити.  ;D
« Останнє редагування: 09 Березня 2011, 23:25:18 від Андрій »
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Ви можете:
1. підійти до секретаря...
2. В судовому засіданні, зразу після оголошення явки сторін суддя запитує, чи є у когось клопотання. Можете підготувати письмове клопотання: "Прошу поінформувати про хід виконання ухвали суду від _____ про запит до КПДА щодо повноважень КП". Оголосити в с/з і просити приєднати до справи. Отримаєте відповідь.
Дякую, Тетяно. Перше вже зроблено.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

З'явилося наступне питання.
Згідно ст 29.1 ЗУ "Про ЖКП"
Цитувати
Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.
У моєму випадку балансоутримувач будинку КП "Дирекція" уповноважило КП "ЖЕК "Нивки" укладати договори із споживачами. Але уповноважило за умови розрахунків через КП ГІОЦ. У свій час я намагався укласти договір по утриманню будинку саме з КП "ЖЕК "Нивки". Цей договір, який по формі співпадав з типовим був мною підписаний з єдиною розбіжністю: замість розрахункового рахунку КП ГІОЦ був поставлений р/р "КП "ЖЕК "Нивки". КП письмово відмовилося від підписання договорів. Після цього я подав до суду цей позов. Вже в цьому році я звернувся до КП "Дирекція"(балансоутримувача) із питанням чи можу я укласти договір з прямою оплатою з ними, оскільки КП ГІОЦ мене не влаштовує, а КП "ЖЕК "Нивки" балансоутримувач не уповноважив укладати договір на утримання будинку з прямою оплатою. Балансоутримувач письмово відмовив в укладанні такого договору не "помітивши" проблему з оплатою і порадив укласти договір із КП "ЖЕК "Нивки".
Тепер саме питання.
Маю два варіанти розвитку подій:
  • Наполягати в судовому процесі на укладенні договору саме з КП "ЖЕК "Нивки". Формально вони можуть заперечити, що не уповноважені балансоутримувачем укладати договір на моїх умовах.
  • Долучити КП "Дирекція" як співвідповідача. І хай суд вирішує з ким мені укладати договір. Балансоутримувач в такому разі не може стверджувати, що не має повноважень на прямі розрахунки.
Який шлях порадите?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Андрій, потрібно спочатку визначити: хто саме є "однією" ЖЕО у розумінні положень ст. 24 ЖК і спонукати цю установу до укладання договору, що має відповідати Типовому і порядку розрахунків за ЖКП (напряму чи через КП ГІОЦ -як Ви вважате за потрібне). Всіх інших паразитів можна притягнути у справу третіми особами.

Цитувати
І хай суд вирішує з ким мені укладати договір.

Суд за Вас це вирішувати не буде. Також пункт 1 позову зайвий: нарахування ні до чого не зобов'язують.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Андрій, потрібно спочатку визначити: хто саме є "однією" ЖЕО у розумінні положень ст. 24 ЖК і спонукати цю установу до укладання договору
В цьому і було питання, хто за викладених обставин є тим ЖЕО? А спонукав я обидва КП. Обоє відмовились.

Цитувати
І хай суд вирішує з ким мені укладати договір.

Суд за Вас це вирішувати не буде. Також пункт 1 позову зайвий: нарахування ні до чого не зобов'язують.

Колись Віктор Іванович по іншому договору дав мені таку пораду:
Конкретно про Київенерго. Ви зрозуміли, що рішення Київради, яким зобов'язано цю компанію та Київводоканал укладати прямі договори зі споживачами комунальних послуг, є протиправним, оскільки раніше аналогічне рішення вже визнавалося таким у судовому порядку. Однак, формально ним можна скористатися для подання позовів на Київенерго та Київводоканал про укладення прямих договорів. При цьому притягти у якості співвідповідачів комунальні підприємства. І тоді суд буде вирішувати, з ким саме повинні укладатися Типові договори.
Як на мене порада протирічить твердженню "Суд за Вас це вирішувати не буде". Чиєсь твердження хибне, чи обоє вірні, а я чогось не розумію?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

Что РДА по этому вопросу ответила?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як на мене порада протирічить твердженню "Суд за Вас це вирішувати не буде". Чиєсь твердження хибне, чи обоє вірні, а я чогось не розумію?

Суд вирішує справу у межах заявлених вимог: зобов'язати А або зобов'язати (спонукати) Б щось зробити. Кого саме зобов'язати -це позивач має визначитись, а не суд.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

З'явилося наступне питання.
Згідно ст 29.1 ЗУ "Про ЖКП"
Цитувати
Договір на надання житлово-комунальних послуг у багатоквартирному будинку укладається між власником квартири, орендарем чи квартиронаймачем та балансоутримувачем або уповноваженою ним особою.
У моєму випадку балансоутримувач будинку КП "Дирекція" уповноважило КП "ЖЕК "Нивки" укладати договори із споживачами. Але уповноважило за умови розрахунків через КП ГІОЦ. У свій час я намагався укласти договір по утриманню будинку саме з КП "ЖЕК "Нивки". Цей договір, який по формі співпадав з типовим був мною підписаний з єдиною розбіжністю: замість розрахункового рахунку КП ГІОЦ був поставлений р/р "КП "ЖЕК "Нивки". КП письмово відмовилося від підписання договорів. Після цього я подав до суду цей позов. Вже в цьому році я звернувся до КП "Дирекція"(балансоутримувача) із питанням чи можу я укласти договір з прямою оплатою з ними, оскільки КП ГІОЦ мене не влаштовує, а КП "ЖЕК "Нивки" балансоутримувач не уповноважив укладати договір на утримання будинку з прямою оплатою. Балансоутримувач письмово відмовив в укладанні такого договору не "помітивши" проблему з оплатою і порадив укласти договір із КП "ЖЕК "Нивки".
Тепер саме питання.
Маю два варіанти розвитку подій:
  • Наполягати в судовому процесі на укладенні договору саме з КП "ЖЕК "Нивки". Формально вони можуть заперечити, що не уповноважені балансоутримувачем укладати договір на моїх умовах.
  • Долучити КП "Дирекція" як співвідповідача. І хай суд вирішує з ким мені укладати договір. Балансоутримувач в такому разі не може стверджувати, що не має повноважень на прямі розрахунки.
Який шлях порадите?
Андрію, маю кілька порад.  У нас з Вами схожі судові ситуації. Можна буде обговорити питання в телефонному режимі.
Завтра до обіду можете передзвонити на домашній телефон.
Записаний

Андрій

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 490
  • City: Київ
  • io_ua: Андрей
    • Перегляд профілю

Что РДА по этому вопросу ответила?
Комунальне підприємство "Керуюча дирекція" утворено у відповідності з рішенням Шевченківської у м. Києві ради №187 від 19.02.2007р. "Про вдосконалення системи управління житлово-комунальним господарством Шевченківського району м. Києва", якому з 30.03.2007р. передано в господарське відання житловий та нежитловий фонд, який до зазначеного періоду знаходився в господарському віданні Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Шевченківської районної у м. Києві ради.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email