'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Пзов КП "Теплопостачання міста Одеси"  (Прочитано 18638 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #15 : 25 Квітня 2014, 22:05:55 »

У розрахунку звертає на себе увагу відсутність кількость куб.м всі нулі, алеж сума за ГВП нарахована, це треба використати максимально (тому що це навіть суду буде зрозумілим). Чи може я шось не догледів.

 :) У нас КП "ТГО" по тех. расчету берет по тарифу 2,3 грв. на добу з 1 людини.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #16 : 25 Квітня 2014, 22:07:09 »

Форма та зміст Позовної заяви не відповідає вимогам закону- ст 119 цпк. - Позов підписано представником, однак  у заяві не зазначено імя (найменування) представника позивача, його місце знаходження та перебування, а також не надано довіреність (додано копію довіреності, а закон вимагає довіреність)+ недодані копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу щодо стягнення заборгованості у сумі 22945 грн..


Я об этом думал и читал про это в некоторых темах этого форума, но они не принесли положительный результат.

Читайте мій пост http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8767.msg48131.html#msg48131  Пост focusА  можна було видалити, як безглуздий, але я прокоментував в чому є помилка.
Записаний

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #17 : 25 Квітня 2014, 22:14:45 »

Господа, а если подать такое заявления? И заявления об исковой давности, но вот от какой даты вести отсчет 3 лет?

П.С взял за образец, заявления из темы Татьяны Академия
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #18 : 25 Квітня 2014, 22:22:55 »

Цитувати
У нас КП "ТГО" по тех. расчету берет по тарифу 2,3 грв. на добу з 1 людини.
Не сходиться з нарахованими сумами.  Нема доказу на підтвердження такого тарифу.
Записаний

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #19 : 25 Квітня 2014, 22:32:43 »

Цитувати
У нас КП "ТГО" по тех. расчету берет по тарифу 2,3 грв. на добу з 1 людини.
Не сходиться з нарахованими сумами.  Нема доказу на підтвердження такого тарифу.


Вот чем они руководствуются при тех. расчете http://www.odessa.ua/ru/acts/committee/26117/, согласно договору с КП "ТГО" от 12.04.14 у меня тех. тариф на воду стоит 2,63
« Останнє редагування: 25 Квітня 2014, 22:44:41 від akerman »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #20 : 25 Квітня 2014, 22:34:53 »

Цитувати
Виходячи з зазначеного, відповідно до норм ч.6 статті 119 та  п. 8 ч.1 ст. 207 ЦПК України, прошу суд постановити ухвалу про залишення позову КП «ТГО» до Особа-1 без розгляду.
Не "всього" позову, а в частині за період з березне 2011 року по 01.03.2014 року.   Ідея правильна, є випадки задовільнення таких клопотань, хоч і поодинокі, але спробувати потрібно. Тільки по тексту з датами потрібно розбиратися.   
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #21 : 25 Квітня 2014, 22:45:15 »

Цитувати
У КП "ТГО" кроме такой бумажки, других расчетов нету.
Так потрібно витребувати копії рішень про затвердження тарифів, самому порахувати і показати( і обгрунтувати) це суду.

Порахуйте, наприклад за 03.11.   3 чол. 29 днів     2,3 х 29 х 3 = 200,1   а в розрахунку  = 222,24

Ви не відповіли що то за платіж в 1 грн.?
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #22 : 25 Квітня 2014, 22:48:27 »

Форма та зміст Позовної заяви не відповідає вимогам закону- ст 119 цпк. - Позов підписано представником, однак  у заяві не зазначено імя (найменування) представника позивача, його місце знаходження та перебування, а також не надано довіреність (додано копію довіреності, а закон вимагає довіреність)+ недодані копії ухвали про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу або ухвали про скасування судового наказу щодо стягнення заборгованості у сумі 22945 грн..


Я об этом думал и читал про это в некоторых темах этого форума, но они не принесли положительный результат.

Читайте мій пост http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8767.msg48131.html#msg48131  Пост focusА  можна було видалити, як безглуздий, але я прокоментував в чому є помилка.


Юрій Васильович! ви ж самі писали...

Цитувати
Правила оформлення позовних заяв визначено процесуальними кодексами. ......
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #23 : 25 Квітня 2014, 22:58:56 »

Юрій Васильович! ви ж самі писали...
Цитувати
Правила оформлення позовних заяв визначено процесуальними кодексами. ......
Я ж на норми процесуального кодексу і вкзав у комментах.
Записаний

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #24 : 25 Квітня 2014, 22:59:17 »

Цитувати
Виходячи з зазначеного, відповідно до норм ч.6 статті 119 та  п. 8 ч.1 ст. 207 ЦПК України, прошу суд постановити ухвалу про залишення позову КП «ТГО» до Особа-1 без розгляду.
Не "всього" позову, а в частині за період з березне 2011 року по 01.03.2014 року.   Ідея правильна, є випадки задовільнення таких клопотань, хоч і поодинокі, але спробувати потрібно. Тільки по тексту з датами потрібно розбиратися.   


 :) Я на данном форуме видел, прецедент отмены иска полностью. Как думайте менять, или оставить без изменений? http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8487.0.html Или я не правильно понял решения суда?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #25 : 25 Квітня 2014, 23:04:45 »

Цитувати
При розгляді справи № 523/3833/14-ц за позовом КП «ТГО» від 07.03.2014 року підлягають судовому розгляду лише вимоги починаючи з 01.03.2011 року.
починаючи з 07.03.2011 року.
Записаний

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #26 : 25 Квітня 2014, 23:08:07 »

Цитувати
У КП "ТГО" кроме такой бумажки, других расчетов нету.
Так потрібно витребувати копії рішень про затвердження тарифів, самому порахувати і показати( і обгрунтувати) це суду.

Порахуйте, наприклад за 03.11.   3 чол. 29 днів     2,3 х 29 х 3 = 200,1   а в розрахунку  = 222,24

Ви не відповіли що то за платіж в 1 грн.?

Я не знаю, согласно информации с сайта ГЕРЦ это было оплачено с помощью Укрпошти, а остальное через Приват 24. Тоже самое и 06.11 сумма 0,50 грн.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #27 : 25 Квітня 2014, 23:14:27 »

Відсутні докази, відсутній розрахунок - звідки взялась сума в 617,55 "Сальдо на початок 11.2006р."  А чому не написали, наприклад, сальдо 20 тис.?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #28 : 25 Квітня 2014, 23:25:20 »

Цитувати
Я не знаю, согласно информации с сайта ГЕРЦ это было оплачено с помощью Укрпошти, а остальное через Приват 24. Тоже самое и 06.11 сумма 0,50 грн.
Так це міг і сам позивач сплатити, щоб потім використовувати як переривання строку позовної давності.
Через ГЕРЦ матимите проблеми з позовною давністю. Платежі як 500 замість 494,10 можуть трактувати як 5,90 в рахуное боргу.
Записаний

akerman

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 49
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Нужна очень ваша помощь
« Reply #29 : 27 Квітня 2014, 19:09:29 »

В этом экземпляре я пытаюсь давить на то что нету договора с КП и нарушения по срокам подачи.

И у меня еще проблема, согласно графику на работе, я на день судебного заседания буду в Крыму, можете посоветовать что делать?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email