'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!  (Прочитано 96635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #75 : 14 Грудня 2011, 14:57:28 »

Постараюсь Вам тоже помочь с редакцией - скину на личку.
Пришлите копии этих постанов (не смотря на их предпологаемый тупой текст).

А, мои "уголовнички", не поверите - в эту пятницу хотят опять протащить гром/слашания, но уже по 869 Постанове!!??
Сейчас предпринимаю попытку сломать их в третий раз.

Про прокуратуру - скину последние ответы в своей ветке.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #76 : 15 Грудня 2011, 18:37:29 »

Перша постанова виявилася ІДЕНТИЧНОЮ другій, тільки номери опер поміняв. Аналізуючи текст постанов можна зробити висновок, що Глотов (директор КП) приніс електроннний варіант своїх пояснень, на підставі яких (не перевіривши їх) були скомпільовані постанови. Ці почснення я публікував у матеріалах переписки з СРДА та Дирекцією. Текст один в один з цих відповідей (де стоїть прізвище Глотов). Опитаною була одна особа замість 3 начальників КП (до яких є різні запитання і які в різній мірі причетні до злочинів).
1. Чи слід на цьому наголошувати в судовому засіданні або СКАРЗІ?
2. Відмовних матеріалів (де будуть 50 документів) тільки один. Другий буде пустим, оскільки всі матеріали прокуратура передала СРДА (вони мабудь досі там). Питання: якщо паралельно подати скарги в суд та прокуратуру, хтось не зможе отримати ці матеріали (скоріш прокуратура). Як бути?
3. Якщо подавати СКАРГИ на кожну постанову і гіпотетично вони потраплять до різних суддів (заступників прокурорів), як бути з відмовними матеріалами? Проблема подвоюється.
4. Вважаю краще подати об'єднані СКАРГИ про скасування двох постанов. Ваші зауваження?
« Останнє редагування: 15 Грудня 2011, 18:42:24 від bav »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #77 : 15 Грудня 2011, 21:02:02 »

Скарга
(click to show/hide)
на ЧУДНУ постанову
(click to show/hide)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #78 : 16 Грудня 2011, 00:33:56 »

Оскільки текст постанови відсутній, тому викладаю загальні зауваження по тексту скарги.

Відповідно до вимог ст. 94 КПК України кримінальна справа порушується за наявності приводу та достатніх даних, які вказують на наявність ознак злочину, зокрема, приводом до порушення кримінальної справи є, в тому числі, заяви або повідомлення окремих громадян. Такими даними є фактичне існування доказів, які підтверджують реальність конкретної події злочину (час, місце, спосіб та інші обставини здійснення злочину).

1. Суд на даній стадії не оцінює докази (50 примірників, про якій йдеться). Лише підставність відмови в порушенні кримінальної справи по кожній зі статтей КК, про які йшлося в повідомленні про злочин при фактичному існуванні доказів. Слід вказати, що ці документи є фактичним існуванням доказів, які підтверджують реальність конкретної події злочину (час, місце, спосіб та інші обставини здійснення злочину) і таким чином спростовують обгрунтування постанови.

2. Відсутність висновку про відмову в порушенні к/с хоча б за однією ст. КК є підставою для скасування "відмовної постанови" (наскільки пам'ятаю, мова йшла про інші статті КК).

3. Про невжиття перевірочних заходів по опитуванню інших громадян слід більш детально вказати -це вказує на неповноту перевірки, що також є достатнім для скасування постанови. Отже, не надано правової оцінки діям інших осіб щодо наявності в них ознак злочину передбаченого ст.ст. (перелічити) КК України, не наведено підстав прийняття рішення про відмову у порушенні справи за ознаками злочинів передбачених ст.ст. (перелічити) України, в порушення вимог ст. 99 КПК України.

4. Слід зазначити, що Вас, якскаржника не було опитано з попередженням про завідомо неправдиве повідомлення про злочин про суб'єктивне відношення до змісту опитування гр. Глотова.

5. Напишить в кінці наступне: Висновок про достатність  підстав для відмови в порушенні кримінальної справи не ґрунтується на матеріалах перевірки, яка повинна бути всебічною та повною. Оскільки органом досудового слідства належно не були досліджені обставини справи, не дана відповідна правова оцінка при проведенні дослідчої перевірки, не були виконані вимоги ст. 99 КПК України , а тому оскаржувана постанова підлягає скасуванню.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #79 : 16 Грудня 2011, 00:40:06 »

Опитаною була одна особа замість 3 начальників КП (до яких є різні запитання і які в різній мірі причетні до злочинів).
1. Чи слід на цьому наголошувати в судовому засіданні або СКАРЗІ?
2. Відмовних матеріалів (де будуть 50 документів) тільки один. Другий буде пустим, оскільки всі матеріали прокуратура передала СРДА (вони мабудь досі там). Питання: якщо паралельно подати скарги в суд та прокуратуру, хтось не зможе отримати ці матеріали (скоріш прокуратура). Як бути?
3. Якщо подавати СКАРГИ на кожну постанову і гіпотетично вони потраплять до різних суддів (заступників прокурорів), як бути з відмовними матеріалами? Проблема подвоюється.
4. Вважаю краще подати об'єднані СКАРГИ про скасування двох постанов. Ваші зауваження?

1. Безумовно, слід про це вказати. Це очевидна неповнота перевірки.
2. Куди їх передали -це не Ваш головний біль, а їхній.
3. Знов таки, це не Ваш головний біль, а їхній. До райпрокуратури слід подати аналогічну скаргу в порядку ст. 99-1 КПК.
4. Я вже казав. 1 постанова = 1 скарга.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #80 : 16 Грудня 2011, 11:17:12 »

На початок скарги я додав
(click to show/hide)
В кінець
(click to show/hide)
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #81 : 16 Грудня 2011, 15:49:13 »

Добре, успіхів!
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #82 : 16 Грудня 2011, 17:45:43 »

Добре, успіхів!
Дуже дякую. Скарги подав. За підтримку і ДОПОМОГУ вилика подяка! Будемо чекати ПОЗИТИВНИХ результатів.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #83 : 17 Грудня 2011, 13:49:54 »

Для посилення ефекту хочу подати 19.12.11 ще таку скаргу.
Якими статтями (текстом її підсилити)?
А в разі скасування постанов ще й  скаргу про неповну службову відповідність опера (одна зірочка в нього явно зайва). Скарга буде десь аналогічною, але чим її також підсилити?
(click to show/hide)
Крім того в черговий раз отримав відписку СРДА (останні підписані головою - Сидоровим). Отже тепер у мене на руках є 14 однотипних (з варіаціями) документи, що підтверджують факт некомпетентності, бездіяльності та кришування КП. Ще декілька документів є від самих КП з попередженням останніх про те, що вони вчиняють злочини.
1. Чи не пора СОЛОМ'ЯНЦЯМ об'єднати зусилля та притягнути КОЛЕКТИВНО до відповідальності ПОСАДОВЦІВ СРДА?
2. Які статті можна їм інкремінувати?
2. Останні відповіді СРДА (на мої) заяви (пропозиції) я викладу у відповідному розділі але тепер пропоную ВИКОРИСТАТИ мої (та інших форумчан) матеріали і підготувати спільну стратегію (заяву, її зміст ...) поведінки. Наприклад в районну прокуратуру скаржитися недоцільно (вона і так всі кримінальні заяви переадресувала до СРДА). Місцева все одно переадресує в район. Як бути і що робити?
« Останнє редагування: 17 Грудня 2011, 19:21:34 від bav »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #84 : 18 Грудня 2011, 11:26:23 »

Крім того в черговий раз отримав відписку СРДА (останні підписані головою - Сидоровим). Отже тепер у мене на руках є 14 однотипних (з варіаціями) документи, що підтверджують факт некомпетентності, бездіяльності та кришування КП.

Як бути і що робити?

Як вже неодноразово наголошувалося на форумі -не варто займатися колекціонуванням відписок влади. Сформулюйте для себе -чого Ви хочете і звертайтесь до суду за захистом прав та інтересів, які вважаєте порушеними.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #85 : 19 Грудня 2011, 13:37:36 »

не варто займатися колекціонуванням відписок влади. Сформулюйте для себе -чого Ви хочете і звертайтесь до суду за захистом прав та інтересів, які вважаєте порушеними.
Суди, Ви самі знаєте які, тому я піду іншим шляхом  :) для цього і збираю матеріал.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю
!!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #86 : 22 Грудня 2011, 07:42:48 »

Шановний дописавач bay!
На форумі є моє повідомлення (виконавче провадження - Колектрори НОУ-ХАУ Печерського району від КП УЖГ "Печерськжитло) відносно "діяльності" колектора ТОВ "Служба стягнення зпборгованості".
Як можна з Вами звязатися по телефону. Чи є Ваш телефон у Тетяни, ПЕРО чи ВАванчика?
Прочитайте на форумі мої повідомлення і я б хотів би з Вами зустрітися.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #87 : 26 Грудня 2011, 23:53:50 »

Скарги в порядку КПК не оплачуються суд. збором.

Це на підставі п.13, ч.2, ст.3 закону України "Про судовий збір"?
Цитувати
Стаття 3. Об'єкти справляння судового збору

     2. Судовий збір не справляється за подання: :
  13) позовної заяви про відшкодування шкоди,  заподіяної особі
незаконними рішеннями,  діями чи  бездіяльністю  органу  державної
влади,   органу   влади  Автономної  Республіки  Крим  або  органу
місцевого самоврядування, їх посадовою або службовою особою, а так
само   незаконними   рішеннями,  діями  чи  бездіяльністю  органів
дізнання, досудового слідства, прокуратури або суду;
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=3674-17

В мене питання - а якщо позовна заява не про "відшкодування шкоди", а про "визнання бездіяльності" прокуратури, чи міліції, то як тоді зі сплатою судового збору?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #88 : 27 Грудня 2011, 01:07:43 »

Це на підставі п.13, ч.2, ст.3 закону України "Про судовий збір"?

Ні. Тому що КПК не передбачено.

Цитувати
В мене питання - а якщо позовна заява не про "відшкодування шкоди", а про "визнання бездіяльності" прокуратури, чи міліції, то як тоді зі сплатою судового збору?

А це вже позови в порядку ЦПК або КАС (щодо шкоди), як несамостійна вимога. За бездіяльність -сплачується; за стягнення шкоди внаслідок бездіяльності -ні. Слід керуватися буквальним тлумаченням.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #89 : 27 Грудня 2011, 02:45:49 »

Це на підставі п.13, ч.2, ст.3 закону України "Про судовий збір"?

Ні. Тому що КПК не передбачено.

Цитувати
В мене питання - а якщо позовна заява не про "відшкодування шкоди", а про "визнання бездіяльності" прокуратури, чи міліції, то як тоді зі сплатою судового збору?

А це вже позови в порядку ЦПК або КАС (щодо шкоди), як несамостійна вимога. За бездіяльність -сплачується; за стягнення шкоди внаслідок бездіяльності -ні. Слід керуватися буквальним тлумаченням.
Дякую!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email