'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!  (Прочитано 96636 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #120 : 07 Лютого 2012, 17:45:05 »

ЗАЯВИ про ЗЛОЧИНИ ЖЕО (останні редакції).
Відбулося судове засідання, на якому розмовляли глухий із сліпим. Прокуратура знає, що статті підслідні їй все одно направляє заяву для перевірки в СРУправління, яке тричі виносить одну й ту саме постанову. Отже прокуратура не бажає розслідувати і край. І суддя і прокуратура одноголосно вважають, що заяви про злочин написані неправильно. Вважають, що має бути суб'єкт та об'єкт злочину, склад, стаття та докази, тоді прокуратура може б і розібралася. Формально суддя вважає, що постанова неправильна, але скоріш за все завтра відмовить у скасуванні. Довго я доводив, що склад злочину є, але мене не почули! Не захотіли. Навіть якщо постанову скасують, прокуратура все одно знов відмовить! Пропонує звертатися до суду в цівільному процесі і вимагати порушення КС за ст.356 ККУ - Самоправство. Вини ЖЕО суд і прокуратура не бачать. ЖЕО не винні в тому, що виконують вказівки КМДА (по тарифам) і кошти вони на свій рахунок отримують через ГІОЦ, а не на пряму. Угледіти та порушити ці схеми прокуратура не бажає! Суддя прямо сказав: навіщо я цим займаюся і витрачаю свій час. Принциповість нікого не хвилює! Правди НЕМАЄ! Мені дали зрозуміти, що БОРОТЬБА ВСЕ ОДНО МАРНА!
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #121 : 07 Лютого 2012, 18:41:58 »

ЖЕО зовсім ЗНАХАБНІЛИ! Після об'єднання КП УЖГ та КП "Дирекція..." прийшло повідомлення, що "здійснено об'єднання боргових рахунків та поточних рахунків на підставі п.4" РКМР №607/6843 від 10.11.11. Мало того, що статути Дирекції та КП НЕ ЗАТВЕРДЖЕНІ (діяльність НЕЗАКОННА), так іще борги трирічної давнини РЕАНІМУВАЛИ!
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #122 : 07 Лютого 2012, 20:01:41 »

Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #123 : 07 Лютого 2012, 21:57:54 »

Суддя прямо сказав: навіщо я цим займаюся і витрачаю свій час. Принциповість нікого не хвилює! Правди НЕМАЄ! Мені дали зрозуміти, що БОРОТЬБА ВСЕ ОДНО МАРНА!

Далі -АСК, ВССУ. Та інші заяви про злочини. Тільки так.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #124 : 07 Лютого 2012, 22:31:51 »

ЖЕО зовсім ЗНАХАБНІЛИ! Після об'єднання КП УЖГ та КП "Дирекція..." прийшло повідомлення, що "здійснено об'єднання боргових рахунків та поточних рахунків на підставі п.4" РКМР №607/6843 від 10.11.11. Мало того, що статути Дирекції та КП НЕ ЗАТВЕРДЖЕНІ (діяльність НЕЗАКОННА), так іще борги трирічної давнини РЕАНІМУВАЛИ!
Прошу уточнити. Звідки інформація, про об`єднання КПУЖГ та КП ДИрекція? Мені відомо, що планувалась ліквідація КП УДЖГ.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #125 : 08 Лютого 2012, 01:05:20 »

прийшло повідомлення, що "здійснено об'єднання боргових рахунків та поточних рахунків на підставі п.4" РКМР №607/6843 від 10.11.11.
Я теж сьогодні отримав рахунок КП ГіОЦ за січень 2012 р., в якому до мого боргу перед КП "Дирекція", додали мій борг перед КП УЖГ, по якому було рішення суду.

В моєму випадку правда в рішенні суду визначено, що я сплативши по рахунку КП ГІОЦ у 2007 році, погодився з тарифами, які були тоді, і почав перебувати з КП УЖГ у договірних відносинах.
Я подивився рахунки за січень-лютий 2007 року, то тоді в сумі плата за послуги в мене складала 95 грн.
То може мені вимагати від КП на підставі рішення суду, перерахунку боргу за весь період до сьогоднішнього дня, із розрахунку тарифів, з якими я нібито погодився у 2007 році, як це визначив суд у січні 2011 року?
Адже борг перед КП "Дирекція"на сьгодні склав 6620 грн., а якщо перерахувати за тарифами 2007 року, то буде приблизно - 2280 грн.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #126 : 08 Лютого 2012, 01:33:20 »

Посилання на РКМР №607/6843 від 10.11.11
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/A4F996B40506F9B5C225797B006DE353?OpenDocument


Цитувати
КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 10 листопада 2011 року N 607/6843

4. Реорганізувати комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва шляхом приєднання до комунального підприємства "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.
Взяти до відома, що комунальне підприємство "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації є правонаступником прав та обов'язків комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва.
http://kmr.ligazakon.ua/SITE2/l_docki2.nsf/alldocWWW/A4F996B40506F9B5C225797B006DE353?OpenDocument

 
Цитувати
        ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

     Стаття 33. Припинення юридичної особи

     1. Юридична  особа припиняється в результаті передання всього
свого    майна,    прав    та    обов'язків    іншим     юридичним
особам - правонаступникам у результаті злиття, приєднання,
поділу,
перетворення  (реорганізації)  або  в  результаті  ліквідації   за
рішенням,  прийнятим засновниками (учасниками) юридичної особи або
уповноваженим ними органом,  за судовим рішенням або  за  рішенням
органу   державної   влади,  прийнятим  у  випадках,  передбачених
законом. http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/755-15/page4

Може подати запит - коли було припинено юридичну особу КП УЖГ?
Адже з цієї дати, до КП "Дирекція" перейшли обов"язки КП УЖГ.
Якщо сталось приєднання КП УЖГ до КП "Дирекція" з переданням майна та прав, то повинні перейти і обов"язки, а отже і рішення суду про договірні відносини за тарифами 2007 року.
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 01:38:12 від stepan »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #127 : 08 Лютого 2012, 11:27:38 »

Як я і передбачав суддя Москалюк у змові з прокуратурою виніс НЕПРАВОСУДНЕ рішення (текст опублікую коли отримаю) і відмовив у скасуванні незаконної постанови.
Скаргу подавати до Апеляційного суду на Соломянській площі, чи через районний суд? Копію постанови додавати, чи вона буде в справі?
« Останнє редагування: 08 Лютого 2012, 11:30:01 від bav »
Записаний

agza

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 64
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #128 : 08 Лютого 2012, 12:37:15 »

1. Змінити найменування комунальних підприємств та установ, що належать до комунальної власності територіальної громади м. Києва:
....
1.6. Комунальне підприємство "Індустріальне" Солом'янської районної у місті Києві ради на комунальне підприємство "Індустріальне" Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Какие гадости нам несет изменение подчинения с Ради на Администрацию?
Законно ли такое "отчуждение" с точки зрения, Рада - как бы все мы, а администрация непонятно что.
Ведь  формально у нас (Рада выборный орган) забрали актив (предприятие) и отдали нашим нанятым менеджерам ("администраторам").
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #129 : 08 Лютого 2012, 14:35:57 »

Цитувати
Скаргу подавати до Апеляційного суду на Соломянській площі, чи через районний суд?
Да, через районний.

Цитувати
Копію постанови додавати, чи вона буде в справі?
Подайте разом із копією оскаржуваного Рішення (для зручності судді та прискорення його роздумів щодо прийняття ап/скарги).

Доречі, сьогодні побачила рахунок Кп П..ца у своїх знайомих, так там зазначено (лівій частині), що:
 ".. до уваги боргників перед КП по УЖГ!
На підставі рішення Київради від 10.11.12 р. № .... з 01.01.12 р. КП по УЖГ реорганізується та передає борги мешканців до КП "Дирекція
"."
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #130 : 08 Лютого 2012, 18:12:29 »

1. Чи є сенс вертатися до суду  і вимагати порушення КС за ст.356 ККУ - Самоправство? Чи це марна справа?
2. Хто має розслідувати порушену справу?
3. Суд сам має перевіряти надані докази, чи доручить це ... Кому?
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #131 : 09 Лютого 2012, 13:06:03 »

НЕПРАВОСУДНА Постанова Москалюка
(click to show/hide)
Скарга для ЗАУВАЖЕНЬ! і порад.
(click to show/hide)
Підстави для скасування  ст. 236-1 КПК України?
Головне в ап.скарзі має бути: суд не звернув уваги на порушення ст.94 та 99 КПК і проігнорував всі доводи скаржника. Так?
« Останнє редагування: 09 Лютого 2012, 19:40:51 від bav »
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #132 : 10 Лютого 2012, 10:43:17 »

Постатейний коментар до Кримінального кодексу України http://ukrkniga.org.ua/ukrkniga-text/books/_book-699.htm
буде цікавий ВСІМ форумчанам. НАЖАЛЬ судді, прокурори, міліціянти та слідчі не бажають підвищувати свій рівень, а роблять дурниці, які потім доводиться виправляти.
Може ці коментарі слід подавати разом із заявами про скоєння злочинів і розтлумачувати неучам те, що вони мають самі знати?
Кримінально-процесуальний кодекс України http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/KD0007.html
« Останнє редагування: 10 Лютого 2012, 20:14:09 від bav »
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #133 : 10 Лютого 2012, 13:01:53 »

Александр, свои "намётки" скинула Вам на почту.
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю
Re: !!!КОМУНАЛЬНИКІВ за грати!!!
« Reply #134 : 10 Лютого 2012, 14:12:17 »

Александр, свои "намётки" скинула Вам на почту.
СПАСИБО!
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email