'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Суд з КП "Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду" Солом.район  (Прочитано 76914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ждемо результат 29 серпня.....степана

http://sc.gov.ua/ua/sudova_palata_u_civilnih_spravah.html

Хоча для мене результат відомий
Дякую за повидомлення, прочитав його сьогодни за доп. моб. тел.,6 на берези Судакськои бухти.Вибачте за помилки в тексти.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Розгляд справи за моєю апеляц. скаргою на ухвалу Солом. районного суду по справі за заявою про перегляд за нововиявленими обставинами призначений на
06 вересня на 10год.30хв. 
Вчора відбулось с.з.
Суд відмовив в задоволенні скарги.
Можливо сьогодні заберу ухвалу.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

ждемо результат 29 серпня.....степана

http://sc.gov.ua/ua/sudova_palata_u_civilnih_spravah.html

Хоча для мене результат відомий

Вчора отримав ухвалу ВССУЦКС від 29.08.11р., підписану 5-ма суддями.
Відмовлено в допуску до провадження справи.
Суд важає, що оскільки комунальні послуги відповідачу надані, ним спожиті, то відповідно до вимог закону підлягають оплаті, незалежно від наявності між сторонами письмового договору.
Хоча в ухвалі визнано, що судові рішення, на які я посилався, ухвалені по спорах з приводу оплати вартості фактично наданих ЖКП на позадоговірних засадах.
« Останнє редагування: 07 Вересня 2011, 23:38:02 від stepan »
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Суд важає, що оскільки комунальні послуги відповідачу надані, ним спожиті, то відповідно до вимог закону підлягають оплаті, незалежно від наявності між сторонами письмового договору.
Степан! тут тебе "коллеги...я" откровенно брешут. Суд не может устанавливать свой  закон,   а закон говорит: "виключно на договірних засадах".
Вопрос такой:  определение  вынесено  "Именем Украины"?
Кто уклонялся от подписания договора: ты или жек? Тебе  предлагали проект договора к подписанию, а ты отказался? Как ты мог без договора платить деньги? Куда?  Это важно.
Я почему-то думаю, что у тебя не судебное решение, а просто отписка пяти коррупционеров, т. е. не Именем Украины - иначе  пиши  заявление о возбуждении против них уголовного дела и подавай жалобу в Європейский Суд на английском или французском языке.   
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Цитувати

Суд важає, що оскільки комунальні послуги відповідачу надані, ним спожиті, то відповідно до вимог закону підлягають оплаті, незалежно від наявності між сторонами письмового договору.
Хоча в ухвалі визнано, що судові рішення, на які я посилався, ухвалені по спорах з приводу оплати вартості фактично наданих ЖКП на позадоговірних засадах.


http://reyestr.court.gov.ua/Review/12041558

немає про що говорить...Оплачувати житлово-комунальні послуги без підписаного письмового (відповодіно до ст19,26 Зу про житлово-комунальні послуги) договору є порушення розділу V, ст 32 цього закону. - 1. Плата    за   житлово-комунальні   послуги   нараховується щомісячно відповідно до умов договору. в старій редакції закону)

як  і хто нарахував плату ( борг)? тобто в одному випадку без письмового договору стягнули кошти, а в іншому -ні. 

Цитувати
Зважаючи на те, що підставою скасування рішення суду першої інстанції стало неправильне застосування апеляційним судом норм ст.ст.11,16,509 ЦК України та ч.1 ст.19, п.п.1,5 ч.3 ст.20, п.3 ч.2 ст.21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" , а судом першої інстанції достовірно встановлено факт відсутності між сторонами договірних відносин у сфері житлово-комунальних послуг, то первісне рішення про відмову в позові є правомірним та підлягає залишенню без змін.



Таким чином, виходячи з системного аналізу змісту ст.ст.11,509 ЦК України та ч.1 ст.19, п.п.1,5 ч.3 ст.20, п.3 ч.2 ст.21 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" відносини між сторонами по справі (виконавцем та споживачем), як учасниками відносин у сфері житлово-комунальних послуг, повинні ґрунтуватися на договорі про надання житлово-комунальних послуг, укладеному на основі типового договору, а обов'язку споживача (відповідача) оплачувати вартість житлово-комунальних послуг має передувати виконання позивачем обов'язку підготувати договір на надання житлово-комунальних послуг та надати його на підписання споживачу.


з цією позицією я погоджуюся- не підготувавши і запропонувавши підписати споживачу проект договору про надання жк послуг, виконавець цих послуг  позбавлений можливості нараховувати  так звану плату за жк послуги і вимагти оплатити так званий борг (збитки кошти називайте як хочте)

про усний договір, про який пише суд першої інстанції  у рішаку, я степану свої доводи надав раніш..  тіки чомусь вссу про усний договір тепер  мовчить
« Останнє редагування: 07 Вересня 2011, 23:28:18 від focus »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email
« Останнє редагування: 08 Вересня 2011, 00:15:08 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

ждемо результат 29 серпня.....степана

http://sc.gov.ua/ua/sudova_palata_u_civilnih_spravah.html

Хоча для мене результат відомий
Дякую за повидомлення, прочитав його сьогодни за доп. моб. тел.,6 на берези Судакськои бухти.Вибачте за помилки в тексти.


stepan!  я тепер тобі скажу правду. результата відомий....

у тебе справа не відноситься до справи про стягнення заборгованості за надані  жк послуги.
У позові немає доказів існування боргу за жк послуги.. тому це справа майнового характеру...з тебе хотіли гроші (підстава- твої неналежні дії щодо внесення коштів за надані послуги)
так само і в тій справі по господарському процесі

тіки в тій справі не стягнули тому, що там жек не уклав договір, тобто дії відповідача були законні щодо не внесення коштів за послуги за відсутності договору.
а втебе навпаки відповідно до рішення райсуду стягнули гроші за відсутності письмового договору, який як відомо не підписаний з вини жеку(оскільки він не підготоував і недадав тобі для підпису прект договору і всупереч цпк не надав суду відповідний доказ щодо надіслання тобі оферти), тобто твої дії були визнані незаконними внаслідок відсутності підписаного тобою  договору, що підтверджує третя сторінка ухвали вссу

тому тобі пропозиція...звернутися до жеку...... і попросиьт надати тобі підписаний тобою і ним  договору у суді (апеляційному)....
почекати трішки..і бігти у райсуд для перегляду його рішення за нововиявл обст

підстава- ти дізнався, в залежності від відповіді жеку -що договір так і не підписаний з вини жеку, про що свідчать матеріали цивільної справи
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

тому тобі пропозиція...звернутися до жеку...... і попросиьт надати тобі підписаний тобою і ним  договору у суді (апеляційному)....
почекати трішки..і бігти у райсуд для перегляду його рішення за нововиявл обст

підстава- ти дізнався, в залежності від відповіді жеку -що договір так і не підписаний з вини жеку, про що свідчать матеріали цивільної справи
1)Я не пропонував КП "Дирекція" укладати договір зі мною в апеляційному суді.Таку пропозицію я робив(за Вашою порадою) в апеляційній інстанції в справі з КП УЖГ.
2)КП "Дирекція" мені(а також думаю іншим мешканцям будинку) вже 2 рази надсилало(кидало в поштову скриньку) тексти договорів для укладання з КП.Другий раз це було нещодавно, і договір був схожий по формі на належний для укладання "типовий договір".
3)Що значить "....трішки почекати, та бігти у райсуд..."?Зареєструвати звернення в ЖЕКу, та зачекати місяць на відповідь, і за її відсутності - звертатись до суду? Але відсутність відповіді ЖЕКу на моє звернення - це хіба доказ для суду відсутності укладеного договору КП зі мною з вини КП?
« Останнє редагування: 08 Вересня 2011, 01:45:01 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

все робиться по бумагах. Діставайте проект договору вашого жеку...там повинна бути істотна умова... Дата .якщо дата свіжа і є відповідні печатки, можете подавати до суду заяву за нововив обст. Підстава - на момент розгляду справи у суді ви не знали, що договір між особами у цьому процесі не був підготовлений та укладений з вини жеку. а на руках будете мати доказ того, що жек склав і підготував і надав вам проект тіки скажімо сьогодні. тобто жек сам признав що пропозицію вам для підписання договору він надав тіки скажімо вчора.

Бажано щоб проект договору дістали не ви..а ніші відповідачі....які у суд не ходили. а жек хай у суді доказує....чи є це істотна і нововиявл обст..чи ні...(у нього немає доказів направленню вам проектів договорів)

або можете бігти у суд просити зобовязати підписати договір жек, отримать рішення суду і бігти переглядати рішення за нововиявл обст
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

Цитувати
Ухвала ВССУЦКС від 29.08.11р. про відмову в допуску до провадження справи.

http://img26.imageshack.us/img26/7237/2908111.jpg
Прошу Уваги шановних  Форумчан, і Вашої шановний Степане!
Це не ухвала Вищого Суду! Це  "папір до дупи"! Судові рішення, якими закінчується розгляд справи по суті, відповідно до Конституції України, закону України "Про судоустрій і статус суддів", Постанови  Пленуму ВСУ, і  нарешті усіх процесуальних законів - УХВАЛЮЮТЬСЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ!
Це не рішення суду. Це відписка злочинців.
Подавайте заяву  про порушення кримінальної справи до ГП, ВРЮ,  скаргу Онопенку, клопотання до ВССУ  про нерозгляд Вашої заяви  про допуск  справи до перегляду Верховним Судом!
Борітеся, поборете. Вам Бог помагає. 
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Ухвала ВССУЦКС від 29.08.11р. про відмову в допуску до провадження справи.

http://img26.imageshack.us/img26/7237/2908111.jpg
Прошу Уваги шановних  Форумчан, і Вашої шановний Степане!
Це не ухвала Вищого Суду! Це  "папір до дупи"! Судові рішення, якими закінчується розгляд справи по суті, відповідно до Конституції України, закону України "Про судоустрій і статус суддів", Постанови  Пленуму ВСУ, і  нарешті усіх процесуальних законів - УХВАЛЮЮТЬСЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ!
Це не рішення суду. Це відписка злочинців.
Подавайте заяву  про порушення кримінальної справи до ГП, ВРЮ,  скаргу Онопенку, клопотання до ВССУ  про нерозгляд Вашої заяви  про допуск  справи до перегляду Верховним Судом!
Борітеся, поборете. Вам Бог помагає.

Цитувати
ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

                        П О С Т А Н О В А

                         18.12.2009  N 14
 

              Про судове рішення у цивільній справі

Судовий розгляд,   яким   справа   вирішується    по    суті,
закінчується ухваленням рішення суду іменем України...
Інші  випадки  закінчення розгляду справи (зокрема,
закриття провадження  у  справі,  залишення  заяви  без  розгляду)
оформляються постановленням ухвали.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v0014700-09

То моя заява розглядалась "по суті", чи була "залишена без розгляду"?
Ухвала починається фразою "розглянувши заяву"...колегія встановила.

Написати клопотання до ВССУЦКС, та послатись на цю постанову пленуму Верховного суду?

Приклад Ухвали від  31 березня 2011 року "Іменем країни" ВССУЦКС допустити до провадження в порядку перегляду ВСУ. http://hr-lawyers.org/files/docs/1302607164.pdf

Приклад Ухвали від 20 червня 2011 року  ВССУЦКС "Іменем України" відмовити у допуску до провадження справи http://reyestr.court.gov.ua/Review/16772711
« Останнє редагування: 09 Вересня 2011, 03:48:14 від stepan »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Степан.. що не ясно?

Цитувати
тіки в тій справі не стягнули тому, що там жек не уклав договір, тобто дії відповідача були законні щодо не внесення коштів за послуги за відсутності договору.
а втебе навпаки відповідно до рішення райсуду стягнули гроші за відсутності письмового договору, який як відомо не підписаний з вини жеку(оскільки він не підготоував і недадав тобі для підпису прект договору і всупереч цпк не надав суду відповідний доказ щодо надіслання тобі оферти), тобто твої дії були визнані незаконними внаслідок відсутності підписаного тобою  договору, що підтверджує третя сторінка ухвали вссу

Суд першої інстанції збрехав....всі його підтримали..якщо прочитаєте рішення першої інстанції, то ви не знайдете свої порушення перед позивачем . ви знайдете загальні фрази. зобовязаний....зобоязаний. Тому те що зара пише вссу є насмішкою над процесом.і почитайте позов...там нічого немає про те що ви ухиляєтеся від оплати чи ще щост... тому я вам і казав..що результат відомий...немає суду.
Записаний

owner

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 152
    • Перегляд профілю

 
Цитувати
  ПЛЕНУМ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ

                            П О С Т А Н О В А

                             18.12.2009  N 14
     

                  Про судове рішення у цивільній справі

    Судовий розгляд,   яким   справа   вирішується    по    суті,
    закінчується ухваленням рішення суду іменем України...
    Інші  випадки  закінчення розгляду справи (зокрема,
    закриття провадження  у  справі,  залишення  заяви  без  розгляду)
    оформляються постановленням ухвали. http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=v0014700-09


То моя заява розглядалась "по суті", чи була "залишена без розгляду"?
Ухвала починається фразою "розглянувши заяву"...колегія встановила.

Написати клопотання до ВССУЦКС, та послатись на цю постанову пленуму Верховного суду?

Приклад Ухвали від  31 березня 2011 року "Іменем країни" ВССУЦКС допустити до провадження в порядку перегляду ВСУ. http://hr-lawyers.org/files/docs/1302607164.pdf

Приклад Ухвали від 20 червня 2011 року  ВССУЦКС "Іменем України" відмовити у допуску до провадження справи http://reyestr.court.gov.ua/Review/16772711

Рішення чи ухвала, але повинне бути ІМЕНЕМ УКРАЇНИ. Що  підтверджується також рядом  подібних у реєстрі. Не завадить звернутись до парламентського комутету  з питань правосуддя.  У мене  є колега, з такою ж самою ухвалою.  Можна подати скаргу удвох.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Рішення чи ухвала, але повинне бути ІМЕНЕМ УКРАЇНИ. Що  підтверджується також рядом  подібних у реєстрі. Не завадить звернутись до парламентського комутету  з питань правосуддя.  У мене  є колега, з такою ж самою ухвалою.  Можна подати скаргу удвох.
Я - за скаргу удвох!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Розгляд справи за моєю апеляц. скаргою на ухвалу Солом. районного суду по справі за заявою про перегляд за нововиявленими обставинами призначений на
06 вересня на 10год.30хв. 

Сьогодні отримав повний текст ухвали апеляційного суду по моїй скарзі на відмову в перегляді справи за нововиявленими обставинами.
http://img607.imageshack.us/img607/4324/67445542.jpg
http://img193.imageshack.us/img193/534/57232462.jpg
http://img695.imageshack.us/img695/6776/63860844.jpg

Цитата з ухвали суду:
   
Цитувати
   Разом з тим, Особа 1 не надав суду будь-яких доказів в підтвердження того, що вказані тарифи були застосовані при визначенні суми стягнутої судом заборгованості по квартирній платі та платі за комунальні послуги.
       Окрім того, в апеляційній скарзі на рішення суду та в своїх поясненнях Особа 1 вказував на те, що всі розпорядження КМДА, якими керувався позивач при нарахуванні плати за житлово-комунальні послуги, визнані протиправними і скасовані в судовому порядку, або скасовані іншими розпорядженнями того ж суб 'єкта владних повноважень або спори щодо визнання їх протиправності розглядаються в судових інстанціях, посилався також на відсутність між сторонами письмового договору про надання послуг ( а.с. 38).
                                                                   3
       
       Вказані обставини, які Особа 1 вважає нововиявленими, існували під час постановлення рішення, про них знали заявник і суд, й досліджувалися як районним судом, так і судом апеляційної інстанції.
       З огляду на викладене, суд прийшов до правильного висновку про те, що обставини, на які посилається Особа 1, були відомі та не є підставою для перегляду рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами, а тому обгрунтовано відмовив у задоволенні заяви Особа 1 про перегляд рішення суду у зв'язку з нововиявленими обставинами.

1) Я в якості доказів надав суду 1 інстанції(коли подав заяву про перегляд рішення суду) квитанції КП ГІОЦ, в яких вказані розпорядження КМДА за якими нараховувалась оплата послуг, а також лист мінюсту про те, що розпорядження КМДА, на які я посилався, не реєструвались в Мінюсті.
Під час с.з. в апел. суді - суддя запитала мене про те, які в мене є докази, що нарахування оплати послуг проводилось по розпорядженням, які не були зареєстровані.Я відповів, що докази у вигляді копій квитанцій є в матеріалах справи.Суддя трошки полистала справу, і сказала. що вона їх не знайшла.
2) Якщо апел. суд  -  знав, що розпорядження скасовані(як пише в ухвалі суд), то чому він не задовольнив вимоги моєї апел. скарги і не скасував рішення суду 1-ї інст.?
3)Чомусь суд 1-ї інстанції, і апеляційний суд, зовсім не пояснюють - чому не є нововиявленою обставиною те, що я вказав у другій своїй заяві про перегляд, стосовно рішення по КП УЖГ, де визначено, що я знаходжусь з КП УЖГ в договірних відносинах, і чому суди вважають, що ця обставина не є нововиявленою. 
« Останнє редагування: 13 Вересня 2011, 04:58:19 від stepan »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email