'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Про укладнання договору на електропостачання з Київенерго  (Прочитано 4749 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Вікторе Івановичу, на сайті gro-za.io.ua (pobeda 2010-07-15 13:59:20) я говорила, що працівниками МСД Енергозбут мені було відмовлено в укладені договору на електропостачання і вони зазначали, що за електрику я повинна сплачувати ЖЕО.
За Вашою порадою я звернулася зі скаргою на ім'я гендиректора Київенерго. І отримала таку відповідь.
Що тепер робити? Не платити за світло, бо немає ніяких підстав, а в разі намагання відключити мене від електропостачання посилатися на відсутність договору?
Внаслідок системної помилки у Вашому повідомленні воно стало недоступним. Причина, очевидно, в перевищенні допустимого розміру прикріпленого файлу. Пропоную його стиснути до 1 Мб, або менше, і у відповіді прикріпити файл допустимого розміру.
« Останнє редагування: 31 Липня 2010, 19:43:53 від gro-za »
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

сторінка 1
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

сторінка 2
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Очевидно, В.О. Мельников не визнає постанову КМУ від 26 липня 1999 р. N 1357 "Про затвердження Правил користування електричною енергією для населення", або підписав листа на Вашу адресу, який йому хтось підсунув. Спробуйте звернутися зі скаргою на В.О. Мельникова до голови правління "Київенерго". А якщо не допоможе, то доведеться судитися. У скарзі посилайтеся на норми ПКЕЕН. Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальниками регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 1357 (ПКЕЕН). Посилання на ПКЕЕ, затверджені НКРЕ, до населення не має відношення.
Аналогічну позицію займає НКРЕ (http://ua-info.biz/legal/basejw/ua-qmtour.htm  -  Національна комісія регулювання електроенергетики України, Лист № 1324/11/17-07 від 03.03.2007):
Цитувати
  При цьому, енергопостачальна організація укладає договори про користування  електричною  енергією  із  споживачами  (населенням) згідно з вимогами ПКЕЕН ( 1357-99-п ), а з житлово-експлуатаційною організацією  договір  про  постачання  електричної  енергії   (на технологічні   потреби)   та   договір  про  спільне  використання технологічних електричних   мереж   згідно   з    вимогами    ПКЕЕ ( z0417-96 ).

« Останнє редагування: 31 Липня 2010, 22:48:59 від gro-za »
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дякую, зрозуміло.
Вікторе Івановичу, ще одне питання. У цій відповіді  В.О. Мельников зазначає, що для укладання прямих договорів про користування електроенергією з мешканцями будинку та відкриття індивідуальних особових рахунків, ЖЕО необхідно звернутися до МСД та надати реєстр квартир із зазначенням їх власників.
Чи потрібно мені писати заяву до ЖЕО з вимогою надати цей реєстр до МСД, чи це не мої справи і я не повинна втручатися у відносини ЖЕО з МСД? Дякую.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Так, врегулювання відносин між ЖЕО та МСД не стосується Ваших прав, обов'язків чи приватних інтересів. Ви маєте право (і обов'язок) встановити договірні відносини з Київенерго.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отже, продовження.
На скаргу на дії В.О. Мельникова отримала таку відповідь.
Записаний

pobeda

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 50
  • City: Kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ознайомившись з якою, я так і не зрозуміла, зі мною нарешті укладуть договір, чи поки ЖЕО не надасть Київенерго необхідних даних мені немає на що сподіватися...
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю

Ознайомившись з якою, я так і не зрозуміла, зі мною нарешті укладуть договір, чи поки ЖЕО не надасть Київенерго необхідних даних мені немає на що сподіватися...
Відвідайте МСД з цим листом і уточніть, чи будуть укладати договір. У разі відмови доведеться звертатися з позовом до суду, зазначивши відповідачами Київенерго та ЖЕО.
Окреме зауваження. Ви дуже неекономно витрачаєте ресурси для вкладених файлів. Прошу звернути увагу на розділ "Оголошення засновника". Там викладені рекомендації. У Вашому випадку кожна сторінка може прекрасно відображатися при обсягах файлів разів у 20 менших.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email