'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Порада для тих, хто має дуже «ВИСОКІ» відносини з власним Жеком, як у мене  (Прочитано 2635 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

(про що яскраво свідчить частка нижче викладеного листа, який було відправлено Жеком до однієї інстанції у відповідь на мою чергову скаргу але копія якого випадково потрапила до мене). Вважаю, що такі «шедеври» потрібно перенести до гілки «приколів нашого міста» (жаль нема фото директора-підписанта).
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

Зрозуміло, що  після цього я не утрималась від того, щоб в наступній скарзі у відповідь не зазначити що: «…господарська діяльність ТОВ «ХХХХ» міцно пов’язана з обслуговуванням і безпекою мешкання громадян у нашому будинку, тому для збереження в майбутньому свідомості виконання власних посадових обов’язків, рекомендую керівництву ТОВ «ХХХХ» зробити перевірку стану власного здоров’я та розумових здібностей».                     Але, вони чомусь образились.


Отже, враховуючи таку «ЛЮБОФФ» до мене, для належного отримання в майбутньому жорсткого туалетного паперу Жеку під назвою «договори» та для застережливого  вчинення будь-яких  інших дій з останнім, я завчасно зробила наступне:
письмо сповістила власний Жек про те, що  «…всі дії пов’язані з відносинами між нами з будь-яких питань … у будинку - повинні здійснюватись виключно в письмовій формі (тобто, за моїм особистим посвідченням про отримання/передачу або поштове, з обов’язковим повідомленням про особисте вручення). В протилежному випадку - будь-яка інформація або документ, наданий (в т.ч. опублікований) в майбутньому,  будуть вважатись мною такими, що ненадані та не отримані». Ця умова також обов’язково буде прописана у моєму можливому (!!!)   договорі в майбутньому (у Жека також є заборона близько підходити до моєї квартири без попередньої письмової згоди, крім деяих випадків).

Відтак, цьому Жеку нічого не залишилось, як надати свої безглузді договори тільки поштове.
Саме на це я і розраховувала, коли з’явившись у поштове відділення (яке «з моїм щастям» обслуговує нас обох) і передбачаючи черговий підвох – я примусила національного оператора поштового зв’язку зробити те, що викладаю нижче. Ось Вам одразу підстава і доказовий матеріал.
Правда нажаль, в деяких випадках, на пошту потрібно тягати 2-ох свідків для здійснення окремих дій (поштових працівників перший раз це здорово шокувало).
Записаний

Helen

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 249
    • Перегляд профілю

З миттєвою відповіддю і щирими побажанням Жеку здійснити наступні попитки підсунути мені непотріб - я не забарилась (я навідь, поки не вважаю за потрібним готувати оферту для цих нахаб –нехай для початку попітніють над типовим зразком). Слід зазначити, що ця відповідь була викладена мною точнісінько в тому ж шрифті як і прислані договори, тобто – для читання під мікроскопом.

Як бачити, у нас відносини як у відомої кінострічки: «… что характерно ..любили друг друга…».
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Одержала відповідь ЖЕКу з приводу складеного мешканцями нашого будинку Акту про неналежне утримання будинку.
Як і у Helen, у відповіді присутні звинувачення на мою адресу. Щоб не викладати всю відповідь, публікую цитату:
"Слід зазначити, що на адресу членів комісії від гр. ХХХХХХ (тобто від мене) були погрози та нецензурна лайка".

Оскільки це є підступним наклепом (хоча зрозуміло, що вони цього заслуговують), але я, на жаль, не знаю нецензурних слів (в мене інше виховання, ніж у цих мерзотників), прошу поради: як притягнути цю нечисть до відповідальності за наклеп.
П.С: увесь діалог між нами (мешканцями) та так званою комісією записаний на диктофон.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Можна звичайно подати позов на захист честі і гідності та спростування недостовірної інформації. Маєте час та натхнення цим займатись? Тут кожен вирішує для себе сам. Як показує досвід, комунальники стають ввічливими, коли навчені фін. санкціями. Штрафи, стягнута моральна шкода, тощо

Пані Оксано! Вже кілька років спостерігаю, як різні люди включаються в роботу по самозахисту своїх прав. В тому числі юридичними методами. Перша реакція на спілкування з комунальниками - обурення. Через те, що брешуть в очі і не червоніють, через відверте хамство, махрове невігластво, безпідставні претензії і правовий нігілізм. Наступний етап - здивування безкінечним правопорушенням, підробкам, фальшуванням, неправдам від начальників, чиновників, юристів в судах. А далі емоції відходять, а йде робота з урахуванням наших реалій.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email