'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Маразм АСК: оплата квитанції ГІОЦ - це і є акцепт Договору на надання ЖКП  (Прочитано 9566 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Викладаю рішення АСК у справі за позовом до ЖЕКи та ПОЦа.
Більшого маразму я поки не бачила.
На жаль, самої позовної заяви у мене немає, але з цього рішення зрозумілі вимоги, що висувалися споживачами,
та висока кваліфікація суддів АСК, що розглядали справу. Просто немає слів щодо тої ахінеї, що вони написали >:(.
Нікчемний Договір, укладений у 2007 році, що був предметом розгляду у цій справі можна побачити тут
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=6053.15.html
 
« Останнє редагування: 31 Березня 2012, 00:38:20 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Читаю на початку рішення: Заслухавши доповідь судді, пояснення представників їх сторін  :o :o :o. Це яких таких "їх сторін"?
А далі сказано, що відповідач у судове засідання не з'явився. Виходить пояснення відповідача слухали десь раніше, за межами зали судових засідань?  :o
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Це не маразм, а завідомо неправосудне рішення. Тим більш, якщо у справу подавалися докази отримання КП ГІОЦ відсотків, включених в тарифи. Слід подати повідомлення про злочин до ГПУ, отримати відписку, яку далі оскаржувати як бездіяльність:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5366.0.html
А власне рішення АСК слід оскаржувати до ВССУ, після чого обов'язково звертатися із заявою до ЄСПЛ. Позитивне рішення Європейського суду у майбутньому (після зміни влади) використовувати, як додаткову підставу для притягнення авторів подібних рішень і відписок з ГПУ до кримінальної відповідальності.
В умовах існуючої туркмено-венесуєльської демократії на даний час можливо лише своєчасно документувати скоєні злочини.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

1-а інстанція у цій справі - Оболонський райсуд. Наскільки мені відомо минулий голова Оболонського р\с тепер заст.голови Апеляційного суду Києва. От і думай тепер, хто "кришує" неправосудні рішення Оболонського суду в АСК, особливо пісдя того, як за останні півроку в Оболонському р\с "без страха и упрека" ухвалено пару-трійку десятків неправосудних рішень у сфері стосунків споживачів послуг ЖКХ з ЖЕКами.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

По цих категоріях справ можна казати про тотальну залежність суду від виконавчої влади. Усі ці КП УЖГ, Дирекції, ГІОЦ та інші паразити -це майже неконтрольовані грошові потоки і роками налагоджена система відкатів і зловживань. З одного корита годуються можновладці, де також перепадає прокуратурі і суду (квартири, земельні ділянки, бюджетні кошти та ін.). Тому прийняти рішення проти такої влади -собі дорожче.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Ось це рішення в реєстрі http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/23743246. Рішення 1-ї інстанції в реєстрі немає.
Справа знаходиться в ВССУ. Чи прийнято касаційну скаргу до розгляду, поки що невідомо.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Викладаю рішення АСК у справі за позовом до ЖЕКи та ПОЦа.
А ви весь час сплачували суму на утримання будинку та прибудинкової території таку, яка була зазначена в договорі від 12 червня 2007 року?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Викладаю рішення АСК у справі за позовом до ЖЕКи та ПОЦа.
А ви весь час сплачували суму на утримання будинку та прибудинкової території таку, яка була зазначена в договорі від 12 червня 2007 року?
В договорі взагалі жодна сума не вказана. Поле для цифр (вартості послуг) не заповнене.
Це позов не мій, але договір, про який йдеться, такий точно як у мене (його можна подивитися у темі "Скасовуємо судовий наказ. Користувач Німфа").

Справа має продовження (вірніше, закінчення), а саме: рішення ВССУ за касаційною скаргою позивача по цій справі.
ВССУ своїм рішенням підтвердило, що квитанція - це оферта, а її оплата = це акцепт, тобто квитанція = це договір, який ми укладаємо щомісячно, сплачуючи її, причому вона, згідно з цим рішенням, містить усі істотні умови  :o договору на надання послуг ЖКП. Отже, ст.18 і 20 ЗУ Про ЖКП можна відправляти у смітник, квитанція КП ПОЦ - набагато сильніший документ  >:(
Після такого рішення взагалі ніякі ЖЕКи не можуть подавати до суду про стягнення боргу, оскільки неоплачена квитанція тепер означає незгоду із запропнованим договором (=офертою), і, як наслідок - відмова в акцепті (=неоплата квитанції). Але ж іншої квитанції (=іншої оферти) після неоплати та з іншими тарифами (=умовами договору), мені ніхто не надсилав.
Викладаю рішення ВССУ у цій справі.
« Останнє редагування: 21 Вересня 2012, 00:28:40 від Nimfa »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Викладаю рішення АСК у справі за позовом до ЖЕКи та ПОЦа.
А ви весь час сплачували суму на утримання будинку та прибудинкової території таку, яка була зазначена в договорі від 12 червня 2007 року?
В договорі взагалі жодна сума не вказана. Поле для цифр (вартості послуг) не заповнене.
Це позов не мій, але договір, про який йдеться, такий точно як у мене (його можна подивитися у темі "Скасовуємо судовий наказ. Користувач Німфа").

Справа має продовження (вірніше, закінчення), а саме: рішення ВССУ за касаційною скаргою позивача по цій справі.
ВССУ своїм рішенням підтвердило, що квитанція - це оферта, а її оплата = це акцепт, тобто квитанція = це договір, який ми укладаємо щомісячно, сплачуючи її, причому вона, згідно з цим рішенням, містить усі істотні умови  :o договору на надання послуг ЖКП. Отже, ст.18 і 20 ЗУ Про ЖКП можна відправляти у смітник, квитанція КП ПОЦ - набагато сильніший документ  >:(
Після такого рішення взагалі ніякі ЖЕКи не можуть подавати до суду про стягнення боргу, оскільки неоплачена квитанція тепер означає незгоду із запропнованим договором (=офертою), і, як наслідок - відмова в акцепті (=неоплата квитанції). Але ж іншої квитанції (=іншої оферти) після неоплати та з іншими тарифами (=умовами договору), мені ніхто не надсилав.
Викладаю рішення ВССУ у цій справі.

про рішення не буду нічого говорить, але суть ясна, ст 32 ЗУ про жк послуги не закон. заборгованість нарахована "законно". Але велеосипед не видумуйте, тому що
Цитувати
Після такого рішення взагалі ніякі ЖЕКи не можуть подавати до суду про стягнення боргу, оскільки неоплачена квитанція тепер означає незгоду із запропнованим договором (=офертою), і, як наслідок - відмова в акцепті (=неоплата квитанції). Але ж іншої квитанції (=іншої оферти) після неоплати та з іншими тарифами (=умовами договору), мені ніхто не надсилав.
Викладаю рішення ВССУ у цій справі.
це неправда. тим паче судді вссу так не думають, зокрема суддя маляренко
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Це був позов не про стягнення заборгованості ЖЕКою зі споживача, а навпаки, позов споживача до ЖЕКи з вимогою повернути усі кошти, що ним сплачено за ЖКП, оскільки договір між ним і ЖЕКою є неукладеним (ст.638 ЦК), отже, кошти, за ним сплачені, підлягають поверненню. Договір є неукладеним тому, що не містить більше половини усіх необхідних істотних умов для цього виду договорів.
А з цього рішення висновок один: зовсім необов'язково укладати договір на надання ЖК послуг (і колегії суддів, що ВССУ, що АСК не хвилює, що відносини у цій сфері мають грунтуватися на договірних засадах), зовсім необов'язково при його укладанні враховувати усі істотні умови, а платити все одно маєш, і рівно стільки, скільки взято зі стелі і написано в квитанції.  >:(
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Те, що ВССУ розглянув справу, а не відмовив у відкритті провадження - вже добре.
Тепер слід подавати заяву до ВСУ. Про неоднакове застосування норм матеріального права.
Десь на сайті було гарне рішення по "Декоруму".
Також можливе звернення до Конституційного суду за роз`ясненням положень закону.
Записаний

aliv

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 123
    • Перегляд профілю
    • Email

Мое дело похоже двигается по этой же дорожке. Та же Желепа... Вот на днях получу текст решения - посмотрим, какой маразм там.
У кого-то есть позитивный пример подачи в ЕСПЛ?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Мені іноді здається, що уся боротьба у сфері ЖКГ останнім часом - це намагання пробити бетонну стіну головою. Причому це вже схоже на мазохізм, адже на сьогодні точно відомо, як буде виглядати рішення суду у питанні стягнення "боргу" чи "перерахунку". Його вже можна написати самостійно завчасно, а потім порівняти із суддівським, по принципу "найди 10 отличий".

Можливо настав час об'єднати зусилля форумчан для створення єдиного якісного звернення до ЄСПЛ з питань порушень прав людини у сфері надання послуг ЖКХ і не тільки послуг (скинутися матеріально, щоб замовити якісний переклад, текст тощо, можливо, скористатися допомогою якихось зарубіжних правозахисних організацій). Але іншого шляху у цій тотальній залежності суддів від мафії, що захопила Україну, я вже не бачу і сенсу битися головою також.

На жаль, і на результати виборів (якими б вони не були) немає жодної надії.
Ті поодинокі судді, що виносять справедливі рішення, ИМХО діють так не тому, що не хочуть вступати в конфлікт із своєю совістю, присягою, а просто "стебуться" із системи, такий собі молодіжний випендрьож, розуміючи, що їхнє рішення все одно буде скасоване у наступних інстанціях, але вони потішать своє самолюбство тии, що показали всім, що змогли піти проти системи. Адже мотивація стати суддею, на жаль, зовсім інша, ніж вершити правосуддя.

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Шановні учасники форуму. Так, оцінки стану нашого, прости Господи, правосуддя геть зовсім невтішні.
Вся державна система, і суддівська гілка влади в тому числі, як величезний маятник, рухаються зараз в бік тотального беззаконня. Так є. А скоро такі думки ще й наклепом можуть назвати.
Однак. "Якщо боротися, то можеш програти. Якщо скласти руки, то програєш точно".

Тож вважаю необхідним в нинішніх умовах продовжувати:
- створювати власне правове поле;
- примушувати ЖЕО виконувати свої зобов`язання;
- захищати свої права споживача всіма можливими законними способами;
- контролювати діяльність ЖЕО, не давати їм спокійно стригти кошти без виконання робіт;
- оскаржувати незаконні дії місцевої та інших гілок влади.
А інакше - ніяк.

Судові справи з неправосудними рішеннями варто доводити до повного завершення. З оскарженням до ЄСПЛ включно. З якісним супроводженням.
На дії суддів-порушників присяги подавати скарги, заяви про притягнення до відповідальності.

Можливо настав час об'єднати зусилля форумчан для створення єдиного якісного звернення до ЄСПЛ з питань порушень прав людини у сфері надання послуг ЖКХ і не тільки послуг (скинутися матеріально, щоб замовити якісний переклад, текст тощо, можливо, скористатися допомогою якихось зарубіжних правозахисних організацій). Але іншого шляху у цій тотальній залежності суддів від мафії, що захопила Україну, я вже не бачу і сенсу битися головою також.

Шановна пані Оксано! Цілком розумію і поділяю Ваші емоції. Однак. Не бачу сенсу в якомусь одному зверненні. Тут потрібні не стільки гроші і одноразове зусилля, скільки планомірна, кропітка, постійна робота.
Вважаю необхідним подавати скарги до ЄСПЛ в кожному випадку винесення неправосудного рішення і порушенні прав людини.
Так, якісна підготовка скарги до ЄСПЛ - то робота, що вимагає і кваліфікації, і витрат часу. Однак. Не такий страшний чорт,як його малюють.

На початку вересня подана підготовлена мною скарга про порушення прав людини (справа по боргу за ЖКП). Зараз чекаємо відповідь зі Стразбургу. Про результати повідомлю учасників форуму.
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

На початку вересня подана підготовлена мною скарга про порушення прав людини (справа по боргу за ЖКП). Зараз чекаємо відповідь зі Стразбургу. Про результати повідомлю учасників форуму.
Звичайно, це вселяє хоч якусь надію. Але навряд чи я зможу скласти фахову якісну скаргу.
Фахівців, до кого б можна було звернутись з цих питань, за межами цього форуму немає (ИМХО).
Розумію, що краще подати максимум скарг до ЄСПЛ, але ж вони мають бути якісні (який сенс в тому, що вони усі будуть повернуті). Тому і пропоную об'єднати зусилля, а хто не може допомогти фахово, нехай допомагає матеріально.
Хоча б скласти якийсь початковий шаблон, у який кожен потім додасть специфіку саме своєї справи.
А за Вашу скаргу, Тетяно, буду "тримати кулаки". Питання тільки в тому, скільки тримати, я так розумію, час по ЄСПЛ обчислюється роками  :(
Хоча є ще одна специфіка нашої держави - рішення ЄСПЛ може ігноруватися так само, як і Постанова ВСУ від 28.11.12.
 
Тож вважаю необхідним в нинішніх умовах продовжувати:
- створювати власне правове поле; - п.1
- примушувати ЖЕО виконувати свої зобов`язання;
- захищати свої права споживача всіма можливими законними способами;
- контролювати діяльність ЖЕО, не давати їм спокійно стригти кошти без виконання робіт;
- оскаржувати незаконні дії місцевої та інших гілок влади.
А інакше - ніяк.
Все упирається в те, що робота за іншими пунктами, крім п.1, означатиме те, що я визнаю ЖЕКу законним балансоутримувачем або виконавцем послуг ... Але ж вони самозванці!!!
Важко захищати свої права усіма законними способами в країні беззаконня.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email