'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Проблема с Водоканалом(Харьков)  (Прочитано 3005 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

inspectorden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
Проблема с Водоканалом(Харьков)
« : 31 Липня 2014, 23:28:54 »

Я самостоятельно смонтировал у себя узел учета воды(гор и хол).Написал заявления и отнес теплосети и горводоканал,для постановки на учет.
Вопрос:если они проигнорируют мои заявления,какие мои должны быть дальнейшие действия?
Записаний

inspectorden

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3
    • Перегляд профілю
Проблема с Водоканалом(Харьков)
« Reply #1 : 16 Вересня 2014, 00:07:27 »

история такова:-решил я без проектов и всяких так КП Вода поставить себе счетчики на воду.С ХТС проблем не возникло и они взяли на баланс счетчик гар.воды,а вот с водоканалом проблема - наша переписка свелась к тому ,что водоканал считает,что установка счетчика отвечает стадии РЕКОНСТРУКЦИЯ и соответственно я должен иметь проект .
Вопрос:Является ли установка счетчика реконструкцией ?
           подлежит ли лицензированию установка приборов учета воды?
« Останнє редагування: 16 Вересня 2014, 05:30:07 від inspectorden »
Записаний

гость 1

  • Гість
Re: Счетчики воды
« Reply #2 : 15 Грудня 2014, 10:56:58 »

Здравствуйте. У меня такая же ситуация и я хочу поинтересоваться, как  решился ли ваш вопрос: зарегистрировали ли вы свои счетчики?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email
Re: Счетчики воды
« Reply #3 : 15 Грудня 2014, 18:36:06 »

Я самостоятельно смонтировал у себя узел учета воды(гор и хол).Написал заявления и отнес теплосети и горводоканал,для постановки на учет.
Вопрос:если они проигнорируют мои заявления,какие мои должны быть дальнейшие действия?
На мій погляд є такій варіант дій:
1. Подати позов в якому просити суд визнати договір (між Вами і виконавцем) укладеним в якому указати  лічильники . Звичайно, треба  надати в суд договора з правильним текстом.

А до того як позов буде готуватися до розгляду подати скаргу в АМКУ з приводу факту  порушення з боку виконавця ЗУ про економичну конкуренцію (статтю знайдіть самі).
Також, в цей період  (або прямо зараз)  напишить листа в Мінрегіонбуд, щоб дали роз'яснення про порядок взяття на абонентський облік  квартирних лічильників води (тільки напишить так, щоб відповідь була правильна).


Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Счетчики воды
« Reply #4 : 17 Грудня 2014, 21:45:14 »

Я самостоятельно смонтировал у себя узел учета воды(гор и хол).Написал заявления и отнес теплосети и горводоканал,для постановки на учет.
Вопрос:если они проигнорируют мои заявления,какие мои должны быть дальнейшие действия?
Залежить від того чи наполягатимуть на виконані монтажу особою, що має ліцензію, чи ні.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email