'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Методика расчета кол тепла при вертикальной разводке  (Прочитано 3099 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Sych

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Почитал ФАК по установке счетчиков тепла и не нашел там ничего про методику расчета при вертикальной разводке - только то что проблему решили через суд.

Вообщем все понятно - но хотелось бы увидеть реальные документы на основе которых делаются расчеты, что бы в будущем знать с кем решать пробелы и на кого подавать в суд и чем это аргументировать.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Розрахунок чого?
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Головне не "розрахунок", головне перебороти шалений супротив системи жкг. Як приклад супротиву: http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8989.msg51374.html#msg51374
Записаний

Sych

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 7
    • Перегляд профілю
    • Email

Понятно что противодействие будет - меня интересует конкретная ситуация.

Есть вертикальная разводка (3 стояка)

Допустим я поставил счетчик на один стояк плюс распределители тепла на все батареи.

Подал заявление на взятие на учет - потом пришел ответ что мол мы не хотим брать на учет потому что..... (например нет утвержденной методики расчета)

Какие мои действия должны быть дальше?

Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Зверніться в особистих повідомленнях до Valery. Хай він у цій темі дасть пояснення практичного застосування розподілювачів.     
Здається НПА по затвердженню  методики не існує.  Там елементарна арифметика.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Ю.В., все вірно, ніякої методики не існує, т.я. у нас ці схеми ніхто бачить не хоче.
Що зробиив я: виконав робочий проект за затвердженням сертифікованої фірми в якому і наведено розрахунок.

Щоб робив зараз: мабуть відмовився від розподілювачів і встановиви на кожний радіатор свій теплолічильник. Недолік - це дорого + повірка коні 6 років, економія значно менша.
І довести треба буде всього, що на радіаторії різниця температур більша 3 грд.С - отже умови для нормальної роботи теплолічильника виконуються.
Ну і залишиться лише ОДНА прооблема: опалення місць загального користування.
Записаний

Fagoth

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1
    • Перегляд профілю
    • Email

Валерий, а как вы думаете у меня 4 стояка я хотел срезать с 2-ух батареии, а на оставшиеся 2 поставить счетчики. Стоит ли так делать? В Харькове не хотят принимать с термораспределителями 6(
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email