'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera  (Прочитано 66443 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #105 : 10 Листопада 2016, 15:10:24 »

Перевірю,  а для чого це може знадобитись?

Для того, що не ходити ще 10 разів в суд і не чути про невручення повістки. Якщі її було вручено, або не відправлено, або відправлено за належною адресою, але з поверненням у зв'язку із закінченням терміну зберігання -тоді заявляти відвід складу суду за затягування апеляційного розгляду справи чи секретарю (якщо не відправлено).
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #106 : 21 Листопада 2016, 16:01:41 »

Перевірте -чи відправлялися повістки апелянту обидва рази. У справі мають бути відомості про відправлення, можливо що згрупованих поштових відправлень.
Переглянула матеріали справи: на 1-ше засідання, є обидва повідомлення про отримання повістки,   на 2-ге - в справі тільки моя повістка, а повідомлень про вручення/невручення повістки апелянту немає.                                                                              По 3-му засіданню на 12грудня, повістки також відсутні. ми повістку не отримували, я підписала повідомлення про ознайомлення з датою засідання після попередньго суду 31жовтня.
Я допускаю(можливо і помиляюсь), що перед другим засіданням, секретар помилково відправила повідомлення не апелянту, а нам, т.я. у справі є бумага про те, що я ознайомлена з датою суду, і наше повідомлення з підписом про отримання повістки.
Пройшло три тижня  після 31жовтня, але в справі немає повідомлення ні про вручення ні про неотримання повістки КП "ЖС".  Чи ще рано по термінам, і повідомлення в справу підшиють пізніше?

Відвід складу суду за затягування апеляційного розгляду справи чи секретарю, в цій ситуації  не дуже хочу заявляти, тому що  можливо це була просто помилка секретаря( пред другим засіданням)
Чи можливі в даному випадку інщі варіанти, наприклад написати заяву до суду, що я ознайомлена з матеріалами справи, знаю про відсутність виклику апелянта на друге засідання, і прошу належним чином повідомти апелянта про наступне засідання 12грудня.
Як краще діяти в даному випадку?
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #107 : 24 Листопада 2016, 20:56:00 »

Цитувати
повідомлення в справу підшиють пізніше?

Можуть підшити вже після третього засідання. Якщо у ньому буде вчергове порушено питання про відкладення -готуйте заяву про відвід секретарю у зв'язку із неналежним виконанням своїх обов'язків (щодо повідомлення про 2-ге засідання) і затягування внаслідок цього апеляційного розгляду.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #108 : 05 Грудня 2016, 09:38:21 »

 Чи можна  таку заяву про відвід секретаря подати на третьому засіданні, чи після засідання подати до канцелярії?
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #109 : 05 Грудня 2016, 19:09:24 »

Чи можна  таку заяву про відвід секретаря подати на третьому засіданні, чи після засідання подати до канцелярії?
Ваше право подавати заяви в будь-який час - можна перед засідання через канцелярію, можна в залі засідання, коли у Вас про це запитає головуючий суддя.
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #110 : 12 Грудня 2016, 23:25:28 »

Сьогодні  відбулось засідання  суду, позивач знову не з"явився.  Головуючий суддя зачитав ухвалу: апеляційну  скаргу КП"ЖС" залишити без задоволення, рішення суду 1-ї інстанціі - без  змін.
 Щиро дякую Перо та інщим дописувачам, які допогали мені, без вас я б не змогла виграти цю справу.
 Бажаю всім удачі та виграних справ.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #111 : 13 Грудня 2016, 00:35:59 »

Поздоровляю!  :)
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #112 : 13 Грудня 2016, 20:14:26 »

Вітаю!
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #113 : 22 Грудня 2016, 15:20:10 »

Вітаю! Вже бачимо ухвалу АСК в ЄДРСР: :)

(click to show/hide)
http://reyestr.court.gov.ua/Review/63426806
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #114 : 22 Грудня 2016, 17:41:01 »

Перо, на  99%  це Ваша  заслуга, ще раз щиро дякую.

Я так розумію, що КП "ЖК" не спише борг на основі  рішення  суду?  Чи є сенс писати  лист з вимогою  списати борг? Подавати до суду ми мабуть  не будемо. Тим більше,  що за 3 роки пока судились, борг зріс майже на  2тис грн, за рахунок різниці в тарифах(до 20 та після 20 числа), так як ми платили по тарифам до 20числа.
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #115 : 22 Грудня 2016, 18:13:31 »

Я так розумію, що КП "ЖК" не спише борг на основі  рішення  суду?  Чи є сенс писати  лист з вимогою  списати борг? Подавати до суду ми мабуть  не будемо. Тим більше,  що за 3 роки пока судились, борг зріс майже на  2тис грн, за рахунок різниці в тарифах(до 20 та після 20 числа), так як ми платили по тарифам до 20числа.
1) Не спише. 2) Немає сенсу.3) Ніякого "боргу" у Вас немає. 4) У Вас квартира ~180 кв. м.? Бо 2000 грн. тількі на різниці тарифу до та після 20 числа за 36 місяців - це щось забагато.  :o
« Останнє редагування: 22 Грудня 2016, 18:28:46 від Олександр_2015 »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #116 : 22 Грудня 2016, 18:24:44 »

Я так розумію, що КП "ЖК" не спише борг на основі  рішення  суду?  Чи є сенс писати  лист з вимогою  списати борг? Подавати до суду ми мабуть  не будемо. Тим більше,  що за 3 роки пока судились, борг зріс майже на  2тис грн, за рахунок різниці в тарифах(до 20 та після 20 числа), так як ми платили по тарифам до 20числа.


"Боргу" як юридичного факту вже не існує. Просто можна не хвилюватися стосовно рахунків, які надходять від відповідача, де зазначено начебто про наявність "боргу". Такі цидулки ні до чого не зобов'язують, а рішення суду є свого роду "охоронною грамотою". Стосовно "списання боргу" тут:
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=5676.0
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=8918.0
http://gro-za.org/forum/index.php?topic=9036.0

« Останнє редагування: 22 Грудня 2016, 18:26:35 від Перо »
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #117 : 22 Грудня 2016, 19:50:45 »

Дякую за відповіді, Перо скористаюсь вашими лінками.

Олександре, я пропустила слово "в основному". Борг збільшився за рахунок різниці тарифів за два роки(з 2014 по 2016),  а в 2013р ми платили по старим тарифам, а не збільшеним, які виставляв жек. А квартира у нас 82 м.кв  :)
« Останнє редагування: 22 Грудня 2016, 20:04:52 від mivera »
Записаний

Олександр_2015

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2030
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #118 : 22 Грудня 2016, 21:08:15 »

Борг не може збільшитись "за рахунок різниці тарифів за два роки", бо борг рахується окремо по кожному конкретному місяцю, по якому тариф фіксований. А те, що виставляв Вам Ваш ЖЕК - то його проблеми і то не борг, а "борг".
Записаний

mivera

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 76
    • Перегляд профілю
Re: Позов КП "Житло-Сервіс" проти mivera
« Reply #119 : 09 Лютого 2017, 17:36:56 »

Сьогодні, по телефону, бухалтерія ЖС, на мій уже  третій  дзвінок, відповіла, що отримала "добро  зверху" і готує документи на списання нашої "заборгованності". Чекаємо...
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email