'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Фірма повіряюча теплолічильники???  (Прочитано 4470 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Ксюша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю

Допоможіть будь ласка знайти фірму, яка повіряє теплолічильники на вертікальній двотрубній розводці. Я вже розмовляла з паном Захарченко - він ще не поновив ліцензію. Ще якось на форумі називали такі фірми, як: "Укрсервісмонтаж" і "Тріггер", я дзвонила в першу - вони цим не займаються. А на другу не знайшла контактних телефонів. Крім цього ще біля 20 фірм з інтернета, з "Акваукраїна" включно - на вертікальну двотрубну розводку ніхто не хоче ставити.
Дякую на перед за співпрацю.
P.S.: Можете порадити де в Україні можна придбати розподілювачи затрат тепла?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #1 : 31 Січня 2011, 21:27:31 »

Будь ласка, проясніть. Вас цікавить повірка лічильника чи все ж монтаж?
Питання монтажу лічильників, супутніх проблем і шляхів їх вирішення детально висвітлено в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4711.0.html
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #2 : 31 Січня 2011, 23:50:23 »

Попробуйте написать в личку участнику форума Valery. Мне обещал помочь, я думаю, что и Вам не откажет
Записаний

Володимир

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 33
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #3 : 01 Лютого 2011, 10:07:36 »

тел. 2065513 "Теплокомсервис" - когда-то занимались этим, попробуйте связаться с ними
Записаний

Лана

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 161
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #4 : 01 Лютого 2011, 12:27:27 »

Спасибо!!! попробую
Записаний

Ксюша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #5 : 01 Лютого 2011, 23:51:32 »

Будь ласка, проясніть. Вас цікавить повірка лічильника чи все ж монтаж?
Питання монтажу лічильників, супутніх проблем і шляхів їх вирішення детально висвітлено в темі http://gro-za.org/forum/index.php?topic=4711.0.html


Найважливіше це - повірити і в одночас це - найбільша проблема знайти фірми які це роблять.
Попробуйте написать в личку участнику форума Valery. Мне обещал помочь, я думаю, что и Вам не откажет

Valery я вже запитувала. Він не знає.
тел. 2065513 "Теплокомсервис" - когда-то занимались этим, попробуйте связаться с ними

завтра спробую.
Дякую всім за допомогу.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #6 : 02 Лютого 2011, 09:20:31 »

Ще раз. Здається, Ви трошки плутаєтесь в термінах. Повірка - це періодична операція, якій підлягають 1 раз на 2 чи 3 роки вже встановлені лічильники. Виконує повірку лічильників територіальний орган Держспоживстандарту України.
Демонтаж приладів обліку та їх монтаж після повірки виконується фірмою, що має ліцензії на виконання таких робіт. Нові лічильники повіряти не потрібно.
Щоб здійснити демонтаж і повторний монтаж повірених лічильників, можете звернутися до фірми, яка здійснювала у Вас первинний монтаж лічильників.
Записаний

Ксюша

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 5
    • Перегляд профілю
Re: Фірма повіряюча теплолічильники???
« Reply #7 : 02 Лютого 2011, 18:02:50 »

Ще раз. Здається, Ви трошки плутаєтесь в термінах. Повірка - це періодична операція, якій підлягають 1 раз на 2 чи 3 роки вже встановлені лічильники. Виконує повірку лічильників територіальний орган Держспоживстандарту України.
Демонтаж приладів обліку та їх монтаж після повірки виконується фірмою, що має ліцензії на виконання таких робіт. Нові лічильники повіряти не потрібно.
Щоб здійснити демонтаж і повторний монтаж повірених лічильників, можете звернутися до фірми, яка здійснювала у Вас первинний монтаж лічильників.

Згодна. Тоді - не повірити, а - опломбувати.

тел. 2065513 "Теплокомсервис" - когда-то занимались этим, попробуйте связаться с ними

Дзвонила - сказали що поставлять лічильник і апломбують, але розподілювачи не ставлять; мушу сама.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email