'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Сколько оплачивать ЖЭКу при подключении счетчика на отопление?  (Прочитано 6047 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Александра

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

Я собираюсь подключить счетчик на отопление и ЖЭК на добровольно-принудительной основе предлагает заключить с ним договор, который не соответствует законодательству. Вопрос заключается в следующем. Данная организация требует 20 % от суммы насчитанной согласно показателям счетчика (п. 2.1. договора). Я считаю эту сумму мягко говоря немного завышенной. Сколько же на самом деле можно платить ЖЭКу?
« Останнє редагування: 08 Лютого 2011, 00:15:13 від Александра »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

У Вас есть договор по обслуживанию дома и придомовой территории?
Записаний

Георгий

  • Активний Дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 647
  • City: Київ
  • Георгий
    • Перегляд профілю
    • Email

В Київі не існує тарифу на опалення місць загального користування. Тому п.2.1 ні до чого.
Записаний

Valery

  • Досвідчений дописувач
  • ***
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 269
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Я собираюсь подключить счетчик на отопление и ЖЭК на добровольно-принудительной основе предлагает заключить с ним договор, который не соответствует законодательству. Вопрос заключается в следующем. Данная организация требует 20 % от суммы насчитанной согласно показателям счетчика (п. 2.1. договора). Я считаю эту сумму мягко говоря немного завышенной. Сколько же на самом деле можно платить ЖЭКу?

Опалення місць загального користування регламентується "Методикою
розрахунку кількості теплоти, спожитої на опалення місць загального користування багатоквартирних будинків, та визначення плати за їх опалення" Наказ Мінбуду України 31.10.2006 N 359. Однак, якщо прочитаєте цю методику, то прийдете до висновку, що держава в черговий раз вас хоче "взути". оскільки в даній методіиці середня температура зовнішнього повітря за опалювальний період -22 град.  :P. (для Київської обл.)
Де у нас таке коли було? Метоика ИМХО, писалась у часи масової відмови від централізованого теплопостачання і щоб якісь гроші вибити на котельні та ТЕЦ написали і затвердили отаке чудо.
Тому я мабуть згодився б поки на 20%. (рекомендації Київенерго і листа ЗНДІ (2002 року) дійсно діяли до прийняття методики).
По інформації, у Жилкомунгоспі зараз пишуть нову методику, сказали десь до літа затвердять.

Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Щодо опалення місць загального користування. Воно виконується тільки за умови утеплення цих місць виконавцями ЖКП (вікна, двері, тамбури). Немає утеплення - немає оплати.

Слід пошукати на форумі, було обговорення теми за участі Віктора Івановича. За наших умов методика з Наказу Мінбуду України 31.10.2006 N 359 застосовуватись не повинна. А 20 % - це теж самодіяльність. Не пам`ятаю конкретних аргументів,треба пошукати по сайту.
Записаний

Александра

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

У Вас есть договор по обслуживанию дома и придомовой территории?

Да, есть. Вот он:
« Останнє редагування: 07 Лютого 2011, 17:32:23 від Александра »
Записаний

Александра

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 18
    • Перегляд профілю

Так же есть два договора подписанных позднее, но они, как я считаю не имеют юридической силы, так как подписывала их я. А на момент подписания я не являлась ни собственницей квартиры, ни была там прописана и в браке с собственником квартиры не состояла. Я вообще не должна была их подписывать, но меня попросили в Явире, по-моему юридической силы такие договора не имеют.
« Останнє редагування: 07 Лютого 2011, 19:09:34 від Александра »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ваш Явір змухлював.
Можете пересвідчитись самі. На зазначений перелік послуг повинно бути 2 договори, текст яких (за виключенням розділу "Інші умови") повинен співпадати з Типовими договорами, затвердженими ПКМУ № 529 http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=529-2009-%EF та № 630 http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=630-2005-%EF.
Можете самостійно провести порівняння текстів.
« Останнє редагування: 07 Лютого 2011, 16:06:59 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Так же есть два договора подписанных позднее, но они, как я считаю не имеют юридической силы, так как подписывала их я. А на момент подписания я не являлась ни собственницей квартиры, ни была там прописана и в драке с собственником квартиры не состояла. Я вообще не должна была их подписывать, но меня попросили в Явире, по-моему юридической силы такие договора не имеют.
то мабуть в шлюбі, або, мовою сусідньої північно-східної держави, "в браке"  ;)
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

....А на момент подписания я не являлась ни собственницей квартиры, ни была там прописана и в драке с собственником квартиры не состояла.
А счас какие у Вас отношения :)
Драка происходит? :)
Цитувати
Я вообще не должна была их подписывать, но меня попросили в Явире, по-моему юридической силы такие договора не имеют.
Договор есть. Его нужно исполнять :)
Я чо про договор спрашивал: уточните гденить: не включено ли в тариф на обслуживание придомовой территории оплата отопления мест общего пользования?! (а то как бы 2жды будете оплачивать)

А вообщето договор веселенький у Вас :) (полная отсебятина)
« Останнє редагування: 07 Лютого 2011, 18:48:54 від ВАВАНчик »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email