'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Для чого укладати договори з ЖЕКом?  (Прочитано 2237 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

ВАВАНчик

  • Гість

Вот сегодня судья меня спросил: "а зачем вы хотите заключить договор с ЖЕКом?" .
Я говорю "этого закон требует"
Он говорит: " у меня тоже есть квартира, мне присылают счета, я их оплачиваю, и никаких мне договоров не нужно".
Это судья который рассматривает дело про "зобовязання укласти договори"... В деле описаны все основания на которых я этого требую....
Что можно говорить про простых людей?! (а Вы В.И. постоянно не хотите признать что НУЖНО разьяснить народу "ДЛЯ ЧЕГО"!
« Останнє редагування: 14 Липня 2010, 23:02:41 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Для чого укладати договори ыз ЖЕКом?
« Reply #1 : 22 Червня 2010, 18:01:47 »

Вот сегодня судья меня спросил: "а зачем вы хотите заключить договор с ЖЕКом?" .
Я говорю "этого закон требует"
Он говорит: " у меня тоже есть квартира, мне присылают счета, я их оплачиваю, и никаких мне договоров не нужно".
Это судья который рассматривает дело про "зобовязання укласти договори"... В деле описаны все основания на которых я этого требую....
Что можно говорить про простых людей?! (а Вы В.И. постоянно не хотите признать что НУЖНО разьяснить народу "ДЛЯ ЧЕГО"!
Таким же чином можна роз'яснювати народу таблицю множення простих чисел. На цьому Форумі роз'яснень та прикладів більш ніж досить. Балачки з суддею, про що я багато разів роз'яснював, не слід підтримувати. У позовній заяві повинні бути надані посилання на норми права. А Вам слід посилатися на обґрунтування, наведене у позовній заяві. Звісно, якщо воно неповне, або нечітке, то Ви даєте привід для запитань з боку судді, якого це також не прикрашає. І козі зрозуміло, що норми права не підлягають обговоренню. Їх просто необхідно дотримуватися, подобається це комусь, ЧИ НІ. Інакше замість цивільного процесу виникає базар. Побазарити наші "прості люди" дуже полюбляють. Можете припинити базар елементарно, користуючись ст. 160 ЦПК України.
Тема закрита.
« Останнє редагування: 22 Червня 2010, 18:08:17 від gro-za »
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email