'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Справа по домофонщикам  (Прочитано 107136 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #45 : 09 Лютого 2010, 18:19:02 »

Доброго вечора всім! Звітую. Засідання відбулося. Один з відповідачів був відсутній. Збільшення позовних вимог прийнято. Наступне засідання 04.03.2010 на 14:00.
Представник домофонщиків заговорив про мирову угоду. Виявляється, мені вже давно!!!!!  пропонувалося і кілограм ключів (можна і 20), і безоплатно визивний пристрій.  :) (В останній письмовій відповіді домофонщиків - 3 ключа, по кількості зареєстрованих). Тільки щоб не визнавати недійсними договори. Буду дивитись, аналізувати цивільне законодавство, думати...
Ще одне враження від матеріалів справи. Договори  з домофонщиками підписала від будинку особа, яка взагалі не має права власності на житло в будинку. Смішно, якби не було б так сумно...
Якщо договір підписала особа, яка не є співвласником, то такий договір однозначно слід визнати недійсним з дати його укладення. Після чого вимагати реституції. Щоб неповадно було порушувати закон.
У мене 04 березня судове засідання о 10:00 в Шевченківському суді під головуванням Голік Н.О. у справі за позовом партії "Єдність". Якщо не затягнеться, то маю намір прийняти участь у Вашій справі.
« Останнє редагування: 09 Лютого 2010, 18:27:35 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #46 : 18 Лютого 2010, 12:48:39 »

Аналіз ситуації для укладання мирової угоди.

Стан справ з домофоном в будинку на сьогодні:
1. Повернути в первісний стан переобладнаний під`їзд будинку неможливо (двері зруйновані).
2. Змонтовану домофонну систему розбирати недоцільно. Нехай працює (врахування інтересів сусідів).
3. Домофон то працює кілька днів, то не працює (протягом січня та половини лютого).
4. Домофон ламався вже двічі. Перший раз термін ремонту 6 днів. Другий раз – 1 місяць.

На яких вимогах до відповідачів я наполягаю як позивач:
1. Відновити моє право володіння, розпоряджання приватною та спільною сумісною власністю шляхом скасування договорів.
2. Відновити моє право користування приватною та спільною сумісною власністю шляхом отримання безоплатно 20 ключів та безоплатного монтажу визивного пристрою в моїй квартирі.
3. Відшкодувати понесені витрати на придбання ключів.
4. КП Дирекція прийняти переобладнані віхідні двері до під`їзду та інженерні системи на баланс будинку. КП Дирекція з ТОВ Укрбудсвіт скласти акт введення в експлуатацію домофону, акт приймання-передавання змонотваного обладнання разом з передачею відповідної технічної документації на змонтовану систему.
5. Відновити моє право на безперебійне отримання ЖКП шляхом укладення договору між домофонщиками та КП Дирекція чи КП Чоколівське на обслуговування.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2010, 13:08:20 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #47 : 18 Лютого 2010, 13:04:52 »

При обговоренні можливості укладання мирової угоди зразу після судового засідання 09.02.2010:
1. Представник домофонщиків категорично не погоджується на визнання договорів недійсними і на реституцію (всі роботи виконані).
2. Представник домофонщиків повідомив, що Укрбудсвіт має намір розірвати укладені договори.
3. Представник домофонщиків погоджується надати мені ключі, змонтувати визивний пристрій та відшкодувати мої витрати на придбання ключів.
4. Представник КП Дирекція нічого не пропонувала.
5. Відповідач Івасюк була відсутня. Думка відповідача Івасюк невідома.

« Останнє редагування: 18 Лютого 2010, 13:07:48 від Тетяна Academia »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #48 : 18 Лютого 2010, 13:07:30 »

ЦК України надає такі варіанти скасування договору на монтаж домофону та договору на обслуговування.
Стаття 215, 216 ЦК "Недійсність правочину". Вимагає обов`язкової реституції.
Стаття 214 ЦК "ВІдмова від правочину". Може бути і при повному виконанні умов правочину. Правові наслідки настають за законом чи домовленістю сторін.
Стаття 651,652,653 ЦК "Зміна або розірвання договору". Сторони не мають права вимагати повернути виконаного за зобов`язанням.

З метою укладання мирової угоди я можу відмовитись від вимоги визнати договори недійсними.
Прошу поради. Що корисніше для позивача - вимагати відповідачів відмову від правочину (ст. 214 ЦК) чи розірвання договору (ст. 651 ЦК )?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #49 : 18 Лютого 2010, 13:28:31 »

І ще одне питання. Щодо передачі переобладнаного майна на баланс будинку. Чи правильно я розумію?

1. Для приймання КП Дирекція в експлуатацію змонтованого домофонного обладнання повинен бути підписаний “Акт вводу в експлуатацію”.
2. Для приймання КП Дирекція на баланс переобладнаних вхідних дверей до під`їзду та інженерних мереж повинен бути підписаний “Акт приймання-передавання змонтованого обладнання з відповідною технічною документацією».
На підставі чого слід підписувати ці акти? Якщо договір на монтаж домофону скасувати.

Чи є сенс вимагати від КП Дирекція та ТОВ Укрбудсвіт укладання договору на узаконення самовільного переобладнання?
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #50 : 18 Лютого 2010, 17:06:20 »

З метою укладання мирової угоди я можу відмовитись від вимоги визнати договори недійсними.
Прошу поради. Що корисніше для позивача - вимагати відповідачів відмову від правочину (ст. 214 ЦК) чи розірвання договору (ст. 651 ЦК )?
Яка може бути мирова угода при раніше зазначених Вами  обставинах? Договір юридично нікчемний, і це повинен підтвердити суд.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #51 : 18 Лютого 2010, 17:07:26 »

І ще одне питання. Щодо передачі переобладнаного майна на баланс будинку. Чи правильно я розумію?
1. Для приймання КП Дирекція в експлуатацію змонтованого домофонного обладнання повинен бути підписаний “Акт вводу в експлуатацію”.
2. Для приймання КП Дирекція на баланс переобладнаних вхідних дверей до під`їзду та інженерних мереж повинен бути підписаний “Акт приймання-передавання змонтованого обладнання з відповідною технічною документацією».
На підставі чого слід підписувати ці акти? Якщо договір на монтаж домофону скасувати.
Чи є сенс вимагати від КП Дирекція та ТОВ Укрбудсвіт укладання договору на узаконення самовільного переобладнання?
Ніякого сенсу у цих діях немає. Ніхто нікого не зможе змусити робити те, що він не захоче зробити. Для наведення порядку у правовому полі досить визнати недійсним нікчемний договір з особою, яка не є співвласником будинку. А балансоутримувач повинен виконувати свої обов'язки згідно з ЗУ "Про ЖКП" та з Постановою КМУ № 529. А якщо не буде виконувати, тоді це може бути підставою для окремого спору.
А головне, не фантазувати, діяти прямолінійніше і не накручувати додаткові деталі до простої по суті справи.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2010, 17:12:35 від gro-za »
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #52 : 18 Лютого 2010, 17:14:04 »

При обговоренні можливості укладання мирової угоди зразу після судового засідання 09.02.2010:
1. Представник домофонщиків категорично не погоджується на визнання договорів недійсними і на реституцію (всі роботи виконані).
2. Представник домофонщиків повідомив, що Укрбудсвіт має намір розірвати укладені договори.
3. Представник домофонщиків погоджується надати мені ключі, змонтувати визивний пристрій та відшкодувати мої витрати на придбання ключів.
4. Представник КП Дирекція нічого не пропонувала.
5. Відповідач Івасюк була відсутня. Думка відповідача Івасюк невідома.
Викиньте усі ці деталі з голови. Вам її морочать, а Ви піддаєтесь.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #53 : 18 Лютого 2010, 17:17:58 »

Аналіз ситуації для укладання мирової угоди.
....
Я вже відповідав. Викиньте з голови питання про мирову угоду. При даних обставинах воно недоречне. Зосередьте увагу на основній вимозі - визнати договір недійсним. Решта вимог - похідні.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #54 : 18 Лютого 2010, 17:39:39 »

З мировою угодою зрозуміла. Дякую. Була підозра, що щось тут не чисто.

Є одне питання.
Стан справ з домофоном в будинку на сьогодні:
1. Повернути в первісний стан переобладнаний під`їзд будинку неможливо (двері зруйновані).
2. Змонтовану домофонну систему розбирати недоцільно. Нехай працює (врахування інтересів сусідів).
Чи допустимі і не суперечать одна одній такі мої вимоги:
1. Визнати договори недійсними. І при цьому НЕ вимагати двосторонньої реституції, дозволити змонтоване обладнання залишити.
2. Вимагати надати безоплатно ключі і змонтувати безоплатно визивний пристрій в квартирі.
Записаний

gro-za

  • Засновник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2230
  • City: Київ
  • ГРОмадський правоЗАхисник, 050-448-1-844
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #55 : 18 Лютого 2010, 17:48:51 »

З мировою угодою зрозуміла. Дякую. Була підозра, що щось тут не чисто.

Є одне питання.
Стан справ з домофоном в будинку на сьогодні:
1. Повернути в первісний стан переобладнаний під`їзд будинку неможливо (двері зруйновані).
2. Змонтовану домофонну систему розбирати недоцільно. Нехай працює (врахування інтересів сусідів).
Чи допустимі і не суперечать одна одній такі мої вимоги:
1. Визнати договори недійсними. І при цьому НЕ вимагати двосторонньої реституції, дозволити змонтоване обладнання залишити.
2. Вимагати надати безоплатно ключі і змонтувати безоплатно визивний пристрій в квартирі.
Ще раз пропоную відмовитися від дріб'язковості, а вимагати визнати договір недійсним, стягнути матеріальну та моральну шкоду. Фантазії залишити на потім. Слід пам'ятати, що деякі судові рішення неможливо виконати без згоди боржника. Взагалі жодний спір у сфері ЖКП не може бути вирішений  одномоментно у всіх аспектах, раз і назавжди. Тема перманентна, боротьба також. Тому краще діяти поетапно.
« Останнє редагування: 18 Лютого 2010, 18:14:41 від gro-za »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #56 : 18 Лютого 2010, 17:53:09 »

Зрозуміла. Мабуть. :(
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #57 : 03 Березня 2010, 09:11:33 »

заява про виклик свідка та заява про витребування доказів
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #58 : 03 Березня 2010, 09:14:14 »

потреба у виклику свідка виникла після дослідження наступного доказу
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю
Re: Справа по домофонщикам
« Reply #59 : 03 Березня 2010, 16:48:29 »

Вікторе Івановичу! Чи є цей доказ належним і відповідним?
Копія Ліцензії, виданої Товариству Державною, архітектурно-будівельною інспекцією Міністерства регіонального розвитку і будівництва України 07 грудня 2007 року.
Копія ліцензії малочитабельна. Я мало що зрозуміла. Писати заяву про витребування оригіналу для дослідження в с/з?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email