'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Оскарження довідки ф.3 в справі скасованого судового наказу за заявою ДП "ЕКОС"  (Прочитано 26881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Сьогодні отримав звичайним поштовим листом у скриньку(штамп пошти з датою 23.02.2012 р.) повідомлення для мене від Солом"янського РУ ГУ МВС України, та "Постанову про відмову в порушенні кримінальної справи", затвердженої 21.01.2012 р., за моєю заявою до Солом"янської прокуратури м.Києва, поданої мною 17.01.2012 р.
Підставою відмови в порушенні кримінальної справи за ч.1, ст. 190 КК України(шахрайство) в постанові вказано - пояснення, надане начальником ЖУ "Південне" про те, що будь яких порушень, щодо надання документів до Солом"янського суду м.Києва, при поданні позову проти мене(насправді не "позову", а "заяви" про видачу судового наказу) - не було, а також відсутність на думку дільничного інспектора РУ ГУ МВС складу злочину в даній події.

Постанова про відмову в порушенні кримінальної справи від 21.01.2012 р.
http://img403.imageshack.us/img403/5397/21012012.jpg

Питання до всіх - чи можна отримати якусь користь для подальших справ(якщо наприклад ДП "ЕКОС" буде подавати проти мене позов, після того, як судовий наказ за моєю заявою судом було вже скасовано), від оскарження цієї постанови в суді?
Чи це марна справа?

До прокуратури я цю "Постанову про відмову"  все одно буду оскаржувати і далі.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Із постанови про відмову в порушенні кримінальної справи не зрозуміло, чому дільничий РУ ГУ МВС відмовив в порушенні кримінальної справи за ч.1, ст. 190 КК України(шахрайство), адже я в своїй заяві до прокуратури цю статтю не згадував взагалі, а просив порушити кримінальну справу за ст.- ст.361.2, 364, 365 КК України.
Чи може це прокуратура, передавши мою заяву до РУ ГУ МВС, дало таку вказівку - перевірити чи є склад злочину за ст.190 КК України?

 
Цитувати
Стаття 190. Шахрайство

     1. Заволодіння чужим майном  або  придбання  права  на  майно
шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство) -

   
{  Стаття  190  із  змінами,  внесеними згідно із Законом N 270-VI
( 270-17 ) від 15.04.2008 }
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/page5


Моя заява до прокуратури -
(click to show/hide)
« Останнє редагування: 27 Лютого 2012, 17:20:23 від stepan »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

01.03.2012 року подав скарги до суду і до прокуратури на постанову про відмову в порушенні кримінальної справи. 
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Stepan, якщо можна, викладіть на Форумі Вашу Скаргу до суду на дії та бездіяльність ментів та прокуратури
Записаний

bav

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 320
  • City: Київ
    • Перегляд профілю

Моя заява до прокуратури -
(click to show/hide)

Аналогічну заяву слід подати до  Державної служби України з питань захисту персональних даних
вул.М.Раскової, 15 (м.Лівобережна), кинути у скриньку.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

просив порушити кримінальну справу за ст.- ст.361.2, 364, 365 КК України.
Чи може це прокуратура, передавши мою заяву до РУ ГУ МВС, дало таку вказівку - перевірити чи є склад злочину за ст.190 КК України?

stepan, візьмить за правило повідомлення про злочини подавати окремо, згідно підслідності, встановленої ст. 112 КПК. Крім того, прокуратура може передати до міліції повідомлення про злочин, що віднесено до її підслідності (для перевірки).
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Stepan, якщо можна, викладіть на Форумі Вашу Скаргу до суду на дії та бездіяльність ментів та прокуратури

Викладаю скарги подані мною:
До суду-
http://img62.imageshack.us/img62/2650/89914803.jpg
http://img820.imageshack.us/img820/9758/21607764.jpg

До прокуратури-
http://img845.imageshack.us/img845/211/70754909.jpg
http://img805.imageshack.us/img805/6492/85143665.jpg
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Отримав сьогодні повідомлення, від Солом"янського суду, про те, що моя скарга до суду на постанову старшого дільничого інспектора РУ ГУ МВС про відмову в порушенні кримінальної справи від 21.01.2012 р. відносно посадових осіб ЖУ "Південне" за ознаками скл. злочину за ст.190, ч.1, КК відбудеться в Солом"янському р-му суді 12.03.2012 р. о 14-00 за адресою вул.М.Кривоноса, 25.
Суддя Губко.А.О., справа №4-365/12, помічник с. Малина.Л.В., т.249-79-52.
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Пане Stepan.
При можливості, я постараюся бути на с/з.
Також дякую за викладені документи
Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Коли я прибув до суду близько 13.45, то на дошці оголошень (справа № 4-365/12 у судді Губко) за Скаргою ......... гія Анатолійовича  до ...... призначалася чомусь не на 14.00, а на 13.30, як Ви мене повідомили на Форумі. Добре, що секратар с/з, яка сиділа в коридорі повідомила, що матеріали справи за Скаргою  Х Х Х Х Х Х Х Х  до  У У У У У У  іще не надійшли до суду.
Ране Stepan, повідомте, будь-ласка, чи приймаєте Ви участь та чи будете присутніми на завтрішньому с/з в Шевченківському суді (суддя - Савицький). Повідомте мене про це. Я маю бажання з Вами поспілкуватися на цю тему.
І на коли призначено с/р по справі.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Коли я прибув до суду близько 13.45, то на дошці оголошень (справа № 4-365/12 у судді Губко) за Скаргою ......... гія Анатолійовича  до ...... призначалася чомусь не на 14.00, а на 13.30, як Ви мене повідомили на Форумі. Добре, що секратар с/з, яка сиділа в коридорі повідомила, що матеріали справи за Скаргою  Х Х Х Х Х Х Х Х  до  У У У У У У  іще не надійшли до суду.
Ране Stepan, повідомте, будь-ласка, чи приймаєте Ви участь та чи будете присутніми на завтрішньому с/з в Шевченківському суді (суддя - Савицький). Повідомте мене про це. Я маю бажання з Вами поспілкуватися на цю тему.
І на коли призначено с/р по справі.
Я повідомив Вас про сьогоднішнє судове засідання по цій справі, на підставі повістки, яку я отримав, де чітко вказано 12.03.2012 р. 14-00.
Тільки що, ще раз перевірив повістку - все так як я вказав на форумі.
Але це вже минуле.
Я повинен перед Вами вибачитись, тому, що сьогодні не зміг бути присутнім в суді о 14-00, із-за того, що не встигав доїхати до суду на 14-00(із-за проблеми з автомобілем), і тому вирішив не їхати на це с.з.
Нажаль не мав № Вашого телефону, щоб Вас повідомити.
В суді на М.Кривоноса 25 я був ввечері, з 18 до 19 години, чекав помічника судді, щоб дізнатись про дату наступного  с.з., але вона була зайнята на кримінальному процессі, і я так і пішов, не дочекавшись її.
Завтра зателефоную їй, або під"їду в суд.
(click to show/hide)
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

повідомте, будь-ласка, чи приймаєте Ви участь та чи будете присутніми на завтрішньому с/з в Шевченківському суді (суддя - Савицький). Повідомте мене про це. Я маю бажання з Вами поспілкуватися на цю тему.
І на коли призначено с/р по справі.
Участь у суді я не приймаю, на жаль, а в суд хотів завтра прийти, якщо встигну.

Записаний

genna1950

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 298
    • Перегляд профілю

Якщо сьогодні в Шевченківському суді Ви не будете присутні, то можливо хтось знає Ваш телефон, таж Тетяна Akademi
Можливо якимось чином повідомите, де можна з Вами зустрітися у якійсь справі чи просто зустрітися. Телефон для огляду ВСІХ надати я не може. То може якось ПЕРЕСІЧЕМОСЯ.
 Повідомте мене, будь-ласка!
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дізнався сьогодні по телефону дату, на яку призначено розгляд моєї скарги по цій справі (№4-365/12) суддя Губко. А.О., каб.25.
Розгляд скарги призначено на 20.03.2012 р. о 09-00.
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
то можливо хтось знає Ваш телефон,
А чому Ви в "Особистих повідомленнях" не поспілкуєтеся? Обмінялися б № телефонів без публічного їх висвітлювання.
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email