'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Виконавче провадження в справі про борг за ЖКП (Солом. райсуд)  (Прочитано 88411 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Дочекався і відкриття таки "Виконавчого провадження" по цій справі.
Постанова прийнята 09.02.2011р., відправлена по пошті 15.02.2011, моїм поштовим відділенням отримано 16.02.2011р., мною отримано 18.02.2011р., а строк виконання надано до 16.02.2011р.
Постанова може бути оскаржена у 10-денний строк від дня отримання, до начальника відділу виконавчої служби.
Підкажіть будь ласка як краще поступити -
1)Написати заяву в понеділок про поновлення строку на виконання рішення суду, в зв"язку з отриманням постанови після спливу строку наданого на виконання рішення суду?
2)Написати заяву клопотання про відтермінування виконання рішення суду, в зв"язку з розглядом ВССУЦКС моєї касаційної  скарги по цій справі(я подав до ВССУЦКС разом зі скаргою і клопотання про зупинення виконання рішення суду)?
3)Якщо відмовлять - подавати скаргу до суду на рішення виконавчої служби?
« Останнє редагування: 19 Лютого 2011, 12:14:07 від Леслі »
Записаний

focus

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 947
    • Перегляд профілю

Якщо не сплатите, то касаційну скаргу визнають неподаною і повернуть її вам.


Я б на вашому місці заплатив би...Стільки? По закону треба платити 30 грн...але я б заплатив 121 грн. Як кажуть на ще трішки більше зверху.Тоді вже ніхто не скаже що вине сплатили (повністю) чи сплатили частково витрати ітз..

Саме головне не пишуть стільки заплатити...! Це роблять спеціально!
« Останнє редагування: 19 Лютого 2011, 12:14:22 від Леслі »
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Дочекався і відкриття таки "Виконавчого провадження" по цій справі.
Постанова прийнята 09.02.2011р., відправлена по пошті 15.02.2011, моїм поштовим відділенням отримано 16.02.2011р., мною отримано 18.02.2011р., а строк виконання надано до 16.02.2011р.
Постанова може бути оскаржена у 10-денний строк від дня отримання, до начальника відділу виконавчої служби.
Підкажіть будь ласка як краще поступити -
1)Написати заяву в понеділок про поновлення строку на виконання рішення суду, в зв"язку з отриманням постанови після спливу строку наданого на виконання рішення суду?
2)Написати заяву клопотання про відтермінування виконання рішення суду, в зв"язку з розглядом ВССУЦКС моєї касаційної  скарги по цій справі(я подав до ВССУЦКС разом зі скаргою і клопотання про зупинення виконання рішення суду)?
3)Якщо відмовлять - подавати скаргу до суду на рішення виконавчої служби?
По суті - все правильно. Зауваження по формі.
1. До заяви про поновлення строку додаєте конверт поштового відправлення (з посиланнями на штемпелі).
2. Слід дивитися по тексту ЗУ Про виконавче провадження. Здається, назва документу повинна бути "Заява про зупинку провадження". Додатком - докази про подання та прийняття касаційної скарги.
3. Саме так. Або в 2 етапи: оскаржити рішення держ. виконавця керівнику ВДВС, у разі відмови оскаржити до суду.

« Останнє редагування: 19 Лютого 2011, 12:14:33 від Леслі »
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email


3. Саме так. Або в 2 етапи: оскаржити рішення держ. виконавця керівнику ВДВС, у разі відмови оскаржити до суду.
А чи втигну я за 7 днів, які надаються виконавчою службою для виконання рішення суду - спочатку подати заяву виконавцю, потім отримати відповідь від нього(вони працюють 2 рази на тиждень, в середу і в п"ятницю), потім оскаржити дії виконавця керівнику ВДВС, потім дочекатись відповіді від нього і тільки після цього оскаржувати до суду?
До речі - те що я вже пропустив (не з моєї вини) строк на виконання рішення суду, який сплив 16.02.2011р. - чи означає, що на моє майно вже накладено арешт, та що на мене накладено додаткових 10% стягнення від суми за рішенням суду, як це вказано в постанові ДВС?
Як швидко вони в даному разі це здійснюють?
П.С.
Чи є в когось із учасників форуму зразок  - "Заяви про зупинку провадження", стосовно ДВС?
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

НЕ заморачивайтесь.
У меня производство было открыто 26.08. срок на добровольное исполнение 7 дней, а дата отсылки МНЕ письма 5.10 :)
И еще не факт что производство открыли именно 26.08, а не например 04.10.
Все без проблем обжаловал.
Если хотите платить, то платите, если платить не хотите, то .... В соответственной теме я описал с чего нужно начать!
ПС: обжалование останавливает (а возможно даже обрывает) срок на довбровольное исполнение решения суда!

ПС2: Возобнавлять срок НЕ НУЖНО, но если хотите.....
« Останнє редагування: 19 Лютого 2011, 14:40:54 від ВАВАНчик »
Записаний

ВАВАНчик

  • Гість

А чи втигну я за 7 днів, які надаються виконавчою службою для виконання рішення суду - спочатку подати заяву виконавцю, потім отримати відповідь від нього(вони працюють 2 рази на тиждень, в середу і в п"ятницю), потім оскаржити дії виконавця керівнику ВДВС, потім дочекатись відповіді від нього і тільки після цього оскаржувати до суду?
Канцелярия исполнительной службы работает ЕЖЕДНЕВНО.
Все заявления и другие документы подаются через нее. Можете послать по почте. Срок как я говорил обрывается. (т.е. после окончания обжалования у Вас, в случае негативного результата, будет 7 дней!
Цитувати
До речі - те що я вже пропустив (не з моєї вини) строк на виконання рішення суду, який сплив 16.02.2011р. - чи означає, що на моє майно вже накладено арешт,
Нет не означает.
Но: в этой стране все возможно.
Есть другой момент: для того чтобы наложить арест на имущество, нужно о нем знать. Для этого посылаются соответственные запросы (в ГАИ, в БТИ) и только ПОСЛЕ получения ответа создается документ про наложение запрета на отчуждение (иногда называют АРЕСТОМ, но это не правильно). 
Цитувати
та що на мене накладено додаткових 10% стягнення від суми за рішенням суду, як це вказано в постанові ДВС?
НЕТ.
Цитувати
Як швидко вони в даному разі це здійснюють?
Как правило не меньше 1 месяца, но возможны варианты! (например ктото очень заинтересован в этом)
Цитувати
П.С.
Чи є в когось із учасників форуму зразок  - "Заяви про зупинку провадження", стосовно ДВС?
Не спешите останавливать - сначала попробуйте обжаловать. Не получится - потом будете останавливать.
Хотя конечно: КАК ХОТИТЕ.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Все заявления и другие документы подаются через нее. Можете послать по почте. Срок как я говорил обрывается. (т.е. после окончания обжалования у Вас, в случае негативного результата, будет 7 дней!
Если я завтра подам заявление о продлении срока на выполнение решения суда в связи c пропуском этого срока не по моей вине, то в случае отказа мне - разве я буду иметь 7дней на выполнение постановления?
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Якщо буде відмова - оскаржите:
1) керівнику ВДВС;
2) до суду.
Вся робота згідно ЗУ Про виконавче провадження.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Ще таке питання -
Чи є приклади того, що ВДВС за заявою того з кого стягується, зупиняє провадження по справі, за наявності поданої касаційної скарги до ВССУЦКС?
Ще питання -
Оскарження рішеня ВДВС до суду - це моя "скарга", чи "позовна заява"?
Ще питання -
Це майновий, чи не майновий спір?
Ще питання -
Чи можна наприклад - спочатку подати скаргу, чи заяву, на підставі того, що Райради ліквідовані, та пройти всі этапи оскарження, потім подати на підставі того, що надіслана заява до Европейського суду, потім подати заяву про відстрочку сплати боргу, і так далі.
Записаний

Тетяна Academia

  • Правонаступник
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 3178
  • City: Київ
  • io_ua: Тетяна Academia
    • Перегляд профілю

Ще таке питання -
Чи є приклади того, що ВДВС за заявою того з кого стягується, зупиняє провадження по справі, за наявності поданої касаційної скарги до ВССУЦКС?
Ще питання -
Оскарження рішеня ВДВС до суду - це моя "скарга", чи "позовна заява"?
Ще питання -
Це майновий, чи не майновий спір?
Ще питання -
Чи можна наприклад - спочатку подати скаргу, чи заяву, на підставі того, що Райради ліквідовані, та пройти всі этапи оскарження, потім подати на підставі того, що надіслана заява до Европейського суду, потім подати заяву про відстрочку сплати боргу, і так далі.

Сергію, слід вирішувати проблеми по мірі їх надходження. На сьогодні слід зробити 2 речі:
- зафіксувати пропущений не з Вашої вини строк, вимагати встановлення нового строку;
- подати заяву про зупинення виконання з огляду на касаційний розгляд.
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Ще таке питання -
Чи є приклади того, що ВДВС за заявою того з кого стягується, зупиняє провадження по справі, за наявності поданої касаційної скарги до ВССУЦКС?

Зупинити може тільки суд касаційної інстанції, а не ВДВС.

Цитувати
Ще питання -
Оскарження рішеня ВДВС до суду - це моя "скарга", чи "позовна заява"?

Якщо рішення в порядку ЦПК -скарга. Якщо рішення в порядку КАС -адмінпозов. Строки подачі в обох випадках -10 днів.

Цитувати
Ще питання -
Це майновий, чи не майновий спір?

Якщо питання по держмиту -3,40 грн. (скарга або позов), ІТЗ -8,50 грн. (тільки для скарги по ЦПК).

Цитувати
Ще питання -
Чи можна наприклад - спочатку подати скаргу, чи заяву, на підставі того, що Райради ліквідовані, та пройти всі этапи оскарження, потім подати на підставі того, що надіслана заява до Европейського суду, потім подати заяву про відстрочку сплати боргу, і так далі.

Про відстрочку можна подавати навіть без подальших оскаржень. Але це не зупиняє виконання.
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Про відстрочку можна подавати навіть без подальших оскаржень. Але це не зупиняє виконання.
Дякую за відповідь!
Я не зовсім зрозумів.
Якщо я подам позов (або скаргу), з клопотанням наприклад про розстрочку платежів по виконанню рішення суду, то це не зупинить виконання виконавчого провадження, і у відповідності до постанови про виконання - на мене буде накладено додаткове стягнення 10% від суми стягнення?
Записаний

stepan

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 2196
  • City: kiev
    • Перегляд профілю
    • Email

Цитувати
Ще питання -
Оскарження рішеня ВДВС до суду - це моя "скарга", чи "позовна заява"?

Якщо рішення в порядку ЦПК -скарга. Якщо рішення в порядку КАС -адмінпозов. Строки подачі в обох випадках -10 днів.

Як я прочитав у законі - згідно ст.32  Закону  "Про виконавче провадження"  від 21 квітня 1999 року  N 606-XIV постанова державного виконавця про відкладання провадження виконавчих дій - може бути оскарження до суду у 3-денний строк.
 
Цитувати
Стаття 32. Відкладення провадження виконавчих дій
Постанова  державного  виконавця  про відкладення провадження
виконавчих  дій може бути оскаржена начальнику відповідного органу
державної    виконавчої    служби,    якому    він   безпосередньо
підпорядкований,  або  до  суду  в 3-денний строк.
http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=606-14

А  постанова про зупинення  виконавчого  провадження  може  бути
оскаржена до суду в 10-денний строк.  (Стаття 36. Порядок і строки зупинення виконавчого провадження )


« Останнє редагування: 21 Лютого 2011, 02:34:11 від stepan »
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Якщо я подам позов (або скаргу), з клопотанням наприклад про розстрочку платежів по виконанню рішення суду, то це не зупинить виконання виконавчого провадження, і у відповідності до постанови про виконання - на мене буде накладено додаткове стягнення 10% від суми стягнення?


Ні, не зупинить. Лише може бути зупинено, якщо так вирішить держвиконавець. Підстави зупинення викладені у Законі:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=606-14&p=1298279783072888
Записаний

Перо

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 8691
    • Перегляд профілю

Як я прочитав у законі - згідно ст.32  Закону  "Про виконавче провадження"  від 21 квітня 1999 року  N 606-XIV постанова державного виконавця про відкладання провадження виконавчих дій - може бути оскарження до суду у 3-денний строк.

Навіщо оскаржувате те, що Вам вигідно? :o
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email