'ГРО-ЗА' - ГРОмадський правоЗАхисник

Please login or register.

Увійти
Розширений пошук  

Новини:

Для того, щоб надіслати запитання, реєстрація у форумі не потрібна.

Автор Тема: Иск о взыскании задолженности КП "Теплоэнерго". Одесса  (Прочитано 29881 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Цитувати
Судья: я не приму такое ход-во, т.к. КП оплатило ПОЛНЫЙ судебный сбор, вот если бы оплатило 50% - можно было бы требовать от них, чтобы к иску были приложены СП... Вам понятно?
No comments...
Цитувати
С: - .... подпишите форму, что сегодняшнее заседание просите провести без Вас...
Я: но я ведь здесь?
С:и помощник: -ну, это просто форма такая, основное заседание всё равно не сегодня, а 18.02.
Ви впевнені що той підпис стосуватиметься лише однієї дати?
 І навіть ящо тільки однієї, то є вірогідність, що й Вам проставили неявку, а за другої, навіть з поважних причін, отримаєте заочне рішення.
Записаний

Владимир.

  • Гість

 Юрій Васильович
Цитувати
"Ви впевнені що той підпис стосуватиметься лише однієї дати?
 І навіть ящо тільки однієї, то є вірогідність, що й Вам проставили неявку..."
-Щодо дати - так: там ТОЧНО було вказано число і час. Вони пояснили, що просто немає потреби включати аудіо-фіксацію - як би для цього... Розумію і свідомий того, що полегшив судді вести лінію на підтримку КП, але... нестача досвіду і фаховості у цій царині та й те, що мене підвела знайома-правник (яка в останній момент повідомила, що не прийде на засідання) зробили свою справу.
Більш ього - я саме вчора (14.01) подав ще клопотання через канцелярію суду (мої екземпляри проштамповані), не думаю, що суддя зважиться на те, що вони просто "зникнуть"
Інша спарва, що, як я розумію, в основному засіданні я вже не можу додавати ніяких клопотань?

Може, є сенс якось іще перестрахуватися? Подати щодо нерозглядання клопотань скаргу в прокуратуру? )
« Останнє редагування: 15 Січня 2014, 13:41:43 від Юрій Васильович »
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

Заавите клопотання на початку наступного засідання.
Записаний

Владимир.

  • Гість

Ви маєте на увазі ті клопотання, що пройшли через канцелярію?
Бо про клопотання з приводу строку позовної давності суддя навіть і не згадав вчора... а воно подане ще 27.12.13...
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

1.Так.
2. Про застосування чи незастосування позовної давності суд вказує в рішенні.
Записаний

Владимир.

  • Гість

-До речі, постали ще запитання:
1. Чи буде ефективне (за законом) клопотання моєї жінки про те, що вона не дозволяла мені підписувати папрця про розгляд 14.01 без моєї участі (відкликання підпису чи то як там воно)?
2. Чи можливо подавати в ході основного розгляду клопотання з проханням зобов*язати КП "ТГО" уточнити та перерахувати ціну позову (з урахуванням наявніх платежів, розходжень в нарахуваннях та позовної давності)?
3. Чи можливо подавати в ході основного розгляду клопотання з проханням зобов*язати КП "ТГО" розстрочити виплату заборгованності на підставі того, що ні я, ні жінка не працевлаштовані (маю справку з ЦЗ від 2009р, можна докласти скани трудових книжок)?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

-Щодо дати - так: там ТОЧНО було вказано число і час. Вони пояснили, що просто немає потреби включати аудіо-фіксацію - як би для цього...
У вашому випадку якраз би і потрібно було мати фіксацію засідання як доказ порушення судом норм процесуального права, наприклад, заява про те, що судовий збір і вимоги ст.207 ЦПК якось повязані між собою. То може і позов задовольнити, адже вони сплатили судовий збір, а ваш відхилити, ви ж судовий збір не сплачували.  ;DА взагалі цікаво побачити суму сплаченого судового збору, вона ж має залежати від розміру вимог.
Окрім того, відмова в задоволенні клопотання про залишення позову без розгляду мала ухвалюватися в нарадчій кімнаті окремою ухвалою.
Взагалі описаний вами діалог - це якась пародія, 95 квартал  ;D
« Останнє редагування: 15 Січня 2014, 18:24:52 від Nimfa »
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Клопотання на підставі ст.207 ви подавали письмово чи заявили усно? Чому порушили вказаний вам порядок? Спочатку клопотання про залишення без розгляду за відсутності ухвал про скасування СН.
Потім витребування доказів. А позовну давність можна було заявляти в останню чергу, коли з'ясувалося, що позов не буде залишено без розгляду.
Щодо підписання папірця. Ознайомтеся з матеріалами справи перед наступним засіданням. У справі має бути Журнал СЗ. Уважно з ним ознайомтеся, там має бути вказано, хто з'явився на засідання.
Якщо журналу немає, а є папірець за підписом секретаря про те, що запис не здійснювався у зв'язку з неявкою сторін, то це означає, що вам зараховано неявку. З іншого боку, яким чином тоді в МС зазначено про розгляд ваших клопотань. Якщо там нічого немає про сьогоднішнє засідання, наступного разу заявляйте ті самі клопотання повторно. 
Записаний

Юрій Васильович

  • Супермодератор
  • *****
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 9850
  • City: Бахмут (Артемівськ)
  • io_ua: Ник
    • Перегляд профілю

А взагалі цікаво побачити суму сплаченого судового збору, вона ж має залежати від розміру вимог.
0,2 мін. зарплати, бо від розміру вимог було б менше ( десь на  80 грн).
Не зрозуміло тільки, вони що не використали платіжку з часу СН? А заплатили окремо  в повному розмірі?  ;D
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Не зрозуміло тільки, вони що не використали платіжку з часу СН? А заплатили окремо  в повному розмірі?  ;D
Судячи з усього вони взагалі про СН не пам'ятають. Може тепер суддя через те, що вони заплатили більше, задовольнить їх вимоги і за межами позовної давності  ;D

Мені здається, що для попереднього засідання дописувач дуже розігнався... А результат нульовий, його взагалі "не було" на засіданні.
Записаний

Владимир.

  • Гість


У вашому випадку якраз би і потрібно було мати фіксацію засідання як доказ порушення судом норм процесуального права, наприклад, заява про те, що судовий збір і вимоги ст.207 ЦПК якось повязані між собою. То може і позов задовольнити, адже вони сплатили судовий збір, а ваш відхилити, ви ж судовий збір не сплачували.  ;DА взагалі цікаво побачити суму сплаченого судового збору, вона ж має залежати від розміру вимог.
Окрім того, відмова в задоволенні клопотання про залишення позову без розгляду мала ухвалюватися в нарадчій кімнаті окремою ухвалою.
Взагалі описаний вами діалог - це якась пародія, 95 квартал  ;D

Я подав першою заяву про залишення позобу без розгляду в зв"язку с відсутністю в позовній заяві посилань на скасовані СН.
Тоді суддя заходився мені "пояснювати" (на квадратному папірці!), що, от якби вони сплатили 114грн 25 ком - то дійсно, він бі прийняв таке клопотання, а вони ж "не поскупились" - сплатили 229грн 50 коп - то й він не приймає моє клопотання...
Після того, як я ввічливо зауважив, що не бачу жодного зв"язку між розміром збору та предметом клопотання, він і відповів: -одразу видно, що ви - не фахфвець права... що тут ще казати?!?
Записаний

Владимир.

  • Гість

Клопотання на підставі ст.207 ви подавали письмово чи заявили усно? Чому порушили вказаний вам порядок? Спочатку клопотання про залишення без розгляду за відсутності ухвал про скасування СН.
Потім витребування доказів. А позовну давність можна було заявляти в останню чергу, коли з'ясувалося, що позов не буде залишено без розгляду.
Щодо підписання папірця. Ознайомтеся з матеріалами справи перед наступним засіданням. У справі має бути Журнал СЗ. Уважно з ним ознайомтеся, там має бути вказано, хто з'явився на засідання.
Якщо журналу немає, а є папірець за підписом секретаря про те, що запис не здійснювався у зв'язку з неявкою сторін, то це означає, що вам зараховано неявку. З іншого боку, яким чином тоді в МС зазначено про розгляд ваших клопотань. Якщо там нічого немає про сьогоднішнє засідання, наступного разу заявляйте ті самі клопотання повторно.

-Я подав клопотання письмово (в руки судді) саме в тому порядку: спочатку про залишення без розгляду за відсутності ухвал про скасування СН. Наце він і розповів про судовий збір, потім, повернувши мені клопотання без будь-яких пояснень, він спитав: чи будуть ще додані якісь нові докази у справі?
Я відповів, що на сьогодні нових доказів немає, тоді він сказав (на чому я й відловився): -тоді пишшіть про розгляд у вашу відсутність (з вказаним часом та датою) і ми переносимо засідання...
Мождиво, я (з недосвідченості і деякого хвилювання) дійсно багато очікував від попереднього засідання, однак сумнівні пассажі судді щодо несплати мною судового збору (по зустрічному позову, я вказав йому, ДЕ саме там є посилання на статті ЦПК та З-ну про права споживачів)...
Певно, треба десь через тиждень ознайомитися з протоколом засідання - що вони там намалювали?
Сподіваюсь, що не заочне рішення?
А взагалі я зараз ретельно розглядаю можливість оплати та кандидатуру більш-менш фахового адвоката (з молодих), бо, почуваю, з тиаким суддею можна дуже красиво залишитись без штанів і всього іншого...

Мене сьогодні одна тітка (не фахова правниця) взягялі налякала, що позовну щодо боргів ЖКГ суди взагалі не враховують і що треба вже готувати клопотання про розтрочку виплати боргу...
Записаний

Владимир.

  • Гість

-До речі, клопотання про строк позовної давності подано через канцелярію ще 27.12.13 - певно, воно є у справі...
А пам"ятають юристи КП про скасовані СН чи ні - певно, не дуже важливо, коли вони мають такого суддю на прикромі )))

До речі, якщо дійсно зарахували неявку обох сторін, то наступне засідання знов буде попереднім?
Сподіваюсь, що мені (на законних підставах) або адвокату дадуть все ж ознайомитись з протоколом засідання?
Записаний

Nimfa

  • *
  • Offline Offline
  • Повідомлень: 1047
  • City: Kyiv
    • Перегляд профілю

Я подав першою заяву про залишення позобу без розгляду в зв"язку с відсутністю в позовній заяві посилань на скасовані СН.
От цікаво, навіщо ви перекручуєте те, що вам радять. Вам дали посилання на тему, в якій було готове клопотання, причому підставою такої вимоги є відсутність ухвал про скасування СН або у відмові у видачі СН. А ви про заявляєте в клопотанні про відсутність посилань на скасовані СН.
ЦПК передбачено не посилання на СН, а додавання ухвал щодо СН.
Щодо судді, то треба було у нього як у "фахівця" запитати норму ЦПК згідно з якою оплата судового збору є підставою у відмові у застосуванні ст.207 ЦПК.
Взагалі, якщо суддя вирішив відкласти судове засідання у зв'язку з неявкою сторони, то він не має розглядати жодних клопотань іншої сторони.
Заявляйте клопотання наступного разу знову. Може він буде більш "у формі", тому не буде нести нісенітницю.
Те, що повернув вам клопотання, теж порушення, бо якщо він його розглянув, то мав його приєднати до матеріалів справи і та прийняти ухвалу щодо розгляду клопотання. Таке враження, що він подивився, що ви підготували, після чого повідомить тій стороні про їх проколи, і вони прибіжать наступного разу з ухвалами про СН.
Він повернув, значить подавайте знову. Наступне засідання уже не буде попереднім, але до початку слухання справи по суті (суддя має попередити, що переходить до слухання справи по суті) ви можете подавати будь-які документи. Ви ще встигнете зробити запити до Теплоенерго.
« Останнє редагування: 15 Січня 2014, 21:16:18 від Nimfa »
Записаний

Владимир.

  • Гість

... Наступне засідання уже не буде попереднім, але до початку слухання справи по суті (суддя має попередити, що переходить до слухання справи по суті) ви можете подавати будь-які документи. Ви ще встигнете зробити запити до Теплоенерго.

-А якщо суддя почне засідання з того, що ВЖЕ переходить до слухання справи по суті?

Запити до Теплоенерго слід робити на зам. директора (як зазвичай) і в тому ж "пакеті", що виголошено у клопотанні?
Записаний
 


Мониторинг доступности сайта Host-tracker.com
email